Keresés

Részletes keresés

wainnalahulahafizun Creative Commons License 2006.03.10 0 0 45
... akkor lehet, hogy jó muszlim válna belőle.
Előzmény: Kilences (1)
Kilences Creative Commons License 2006.03.10 0 0 44
... akkor az álszakáll lenne..
Ennyit Orbán hitelességéröl.

Nincs különösebb jelentösége, de azt gondoltam, a magam szerény módján köteles vagyok hozzájárulni valamivel a polgárok korrekt és tárgyszerü tájékoztatásához még a kampánycsend beállta elött.
Trancsír Creative Commons License 2004.06.21 0 0 43
Political legends. Már annyiszor cáfolták :DDDD
Előzmény: Törölt nick (42)
Kilences Creative Commons License 2004.06.11 0 0 41
Viszont ha Orbánnak parókája lenne, az igazi hajból lenne, és úgy ott lenne neki a fején, mintha nem is paróka lenne.

Na még ennyit Orbán hitelességéröl.

kakukkboy Creative Commons License 2004.06.11 0 0 40
Osztod ám, ami nincs!
Előzmény: Gép-ész (29)
MrJones Creative Commons License 2004.06.11 0 0 39
"Tévedés. :) Az iq nem azonos a műveltséggel."

Nem há' vazze.
Höhö.

Előzmény: Törölt nick (30)
MrJones Creative Commons License 2004.06.11 0 0 38
Akkor az van, hogy csaltál a teszten. 140-től Ovi már érthető. :)

Különbenis: amint látod, a száznegyvenszer tekeredett agyúak nem is úgy írnak, mint te. :P

Előzmény: Gép-ész (29)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.11 0 0 37
vannak ott még bajok:-))
az iq-nak és a logikának nem sok köze van egymáshoz:-))
sokkal inkább probláma megoldó képeség, a megszerzett információk alkalmazásii képesség.
persze vannak rossz iq tesztek is, amik műveltséget is mérnek. Ja, meg kreativitás és fantázia...
Előzmény: TixTide (26)
kakukkboy Creative Commons License 2004.06.11 0 0 36
A politikához értelmesen lehet hozzászólni?
Előzmény: Kilences (1)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.06.11 0 0 35
"az szdsz és az mdf pl. mostanára rájött, hogy a negatív kampány nem vezet eredményre,"

muhaha! NŐ a siker! :))))

Előzmény: Munchausen (32)
Kilences Creative Commons License 2004.06.10 0 0 34
Figyu, 140-es, ezt a topikot én a Simaképünek nyitottam, te meg folyton szétoffolod a szánalmas nárcisszizmusaddal. Kis marhám, a logikát Arisztotelész óta iskolában tanulják még a legnagyobbak is, te meg azt hiszed, hogy neked gyárilag megvan a hárdverben. Akarsz róla vitatkozni vagy visszamész szépen magadtól 70-re?
Előzmény: TixTide (26)
Kagakusha Creative Commons License 2004.06.10 0 0 33
"... akkor az álszakáll lenne..
Ennyit Orbán hitelességéröl."

Nono, csak ne olyan hevesen.
Még jöhet olyan uralkodó politikai széljárás ...
Igaz, lehet, hogy akkor "hádzsinak" kell majd szólítani ... :-)

Előzmény: Kilences (1)
Munchausen Creative Commons License 2004.06.10 0 0 32
Meddő a vita.
Tanulságosabb, ha megnézed mind a négy parlamenti párt hivatalos weboldalát, a fideszé az egyetlen, amelyik pusztán a "fikázásra" épít. Már régóta próbáljuk tudatni velük, hogy ezzel a stílussal nem fognak célt érni, az szdsz és az mdf pl. mostanára rájött, hogy a negatív kampány nem vezet eredményre, már az mszp is kapizsgálja a dolgot, a fidesz viszont olyan lejtőre tévedt, ahonnan nincs megállás, előbb-utóbb jön a szakadék.
Előzmény: TixTide (26)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.10 0 0 31
Nyissatok egy Index zsenijei topicot. :))) Csatlakoznék :DDD
Előzmény: Gép-ész (29)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.10 0 0 30
"büszkén hirdetett 140-es IQ-ba a helyesírás elsajátítása is beletartozik.Persze csak elvileg..."

Tévedés. :) Az iq nem azonos a műveltséggel.

Előzmény: evangeline (15)
Gép-ész Creative Commons License 2004.06.10 0 0 29
Én is 140 felett volnék, de én egyik oldaltól sem hallottam még ebben a kampányban értelmes gondolatot. Akkor most mi van?
Előzmény: TixTide (26)
lenolaj Creative Commons License 2004.06.10 0 0 28
hiaba a szerenyseg, az igaz nagysagot meg csekelysegem is felismeri, igy engedtessek meg, hogy tovabbra is ehes szemekkel olvassam, mit olvassam??? faljam sorait. kerem, ne hagyja abba, hadd sutkerezzem tovabb melyseges bolcsessege melegenel.

(ehhez ugyan nem ertek, de azt hallottam, hogy a magas iq-ju emberek altalaban veve nagyobb tudasanyagot is osszeszednek, ugyhogy bar a magas iq nem jelent automatice nagyobb tudast is, mindenesetre nagyobb valoszinuseggel fordulnak elo az atlagnal muveltebb emberek kozottuk. tehat -ambar szerenysege ismet lenyugozott- maradnek tovabbra is amulatteli hive)

lenolaj olvtarsno
:o)

Előzmény: TixTide (26)
lenolaj Creative Commons License 2004.06.10 0 0 27
koszonom, koszonom :-)

*elegedetten zsebrevagja a zajos sikert*

Előzmény: Uránusz (24)
TixTide Creative Commons License 2004.06.10 0 0 26
Nyihihi igy fél nap eltetével SENKINEK nem tűnt fel!!!

Ezúton azért még megjegyezném, hogy TUDOM, a bolygó nem pontos J, hanem ellipszilonos, ámde előző hozzászólásomban a pontos J nem a tudatlanság vagy véletlen műve, szándékosan írtam.

Kérném azokat a szövegrészeket a reggeli riportból, amelyre bolygó olvtárs "az a kényszeredett hangnem, a torz mosolyról nem szólva...." megjegyzése helytálló lehet.

T. lenolaj olvtárs!

nem szándékozom olyan dologgal foglalkozni, amelyhez nem értek. Én Önnel szemben tudom azt, hogy az IQ. alapvetően nem tudást takar, hanem logikát. Igyhát feleslegesen pedálozik, ez sajnos nem vagy nagyon nehezen tanulható.

Egyéb, meglehetősen értelmesen hozzászóló Uraim!
Mást sem olvasok hetek óta, hogy a Fidesz így, meg hazugsággyár úgy, meghogy megérdemlik, mert visszakapják végre, merthogy a kampányuk milyen durva. Viszont mindeddig a jelen kampány során értelmes, logikus, emberi riportokat kizárólag jobboldali illetve szélsőbalos politikusoktól hallottam. Köhögéseket, mocskolódást viszont kizárólag balközépről, a'la MSZP. Már az SZDSZ is rájött arra, hogy az értelmesebb választópolgárt csakis értelmesebb megnyilvánulással lehet megszólaltatni, a szenny maradt az MSZP sajátja.

penge. Creative Commons License 2004.06.10 0 0 25
"...a torz mosolyról nem szólva.... "
Miféle torz mosoly?
Csak nem arról a nyílt, egyenes, polgárhoz illő sunyi kikacsintásról van szó, amit a román szerződés aláírásakor láttam Tőle először, és azóta a szívembe zártam?

penge

Előzmény: Uránusz (3)
Uránusz Creative Commons License 2004.06.10 0 0 24
Ezennel eldöntöttem:
Öné a mai legjobb hozzászólás!
Jár 10 db hangszóró!!!
:))))
TALÁLT! Sülllllllyedt!
:)))
Előzmény: lenolaj (21)
Uránusz Creative Commons License 2004.06.10 0 0 23
ó nincs semmi gond... veszem én a lapot anélkül is...
:)
de az előző hozzászólás ami Téged előz az sem semmi...
:)))))
végre egy jót nevettem ma itt:)))))
Üdv. U.
Előzmény: dzsászti (22)
dzsászti Creative Commons License 2004.06.10 0 0 22
Sajnos nem talaltam az ironiara utalo szmajlimat, ezert utolag is elnezest kerek, hogy osszezavartalak.
Előzmény: Uránusz (20)
lenolaj Creative Commons License 2004.06.10 0 0 21
szeretnem, ha irnal nekem akar itt, akar emilben. barmi erdekel amit moncc :-) szeretnem kiaknazni azt a tudastenger, melyet egy deklaraltan 140 folotti iq-ju egyen szemelyeben a sors kifurkezhetetlen amde szerencses akarata loccsantott elem...:-)))
Előzmény: TixTide (4)
Uránusz Creative Commons License 2004.06.10 0 0 20
"a bölcsiben meg pelust viselt.."
Hogyan is mondhatsz ilyent!!! Ejnye bejnye!
Lehetetlen!
Ő soha!
Hiszen Ő A SZÜLETETT VEZÉR!
Egy bölcsis nem lehet vezér nem tudtad???
:)))))
Előzmény: dzsászti (18)
Uránusz Creative Commons License 2004.06.10 0 0 19
Ó hagyd szegény köpködő kis kobrát, még új itt, legalább is a neve alapján...
Egy fix!Vagy szándékosan vagy tudatlanul de helyesírni nem tud a tag. Egyet megtanítottak neki, hogy a Viktort nagybetűvel kell írni a többit véletlenül se. Aztán meg a másik: öndicséret kegyetlen büdös mint tudjuk, a dicsekvés pedig az ikerpárja.. méghogy IQ! Szegény majd megtanulja egyszer... vagy sem!
:(
Előzmény: Kilences (17)
dzsászti Creative Commons License 2004.06.10 0 0 18
"Viktornak volt szakálla. Most már azt se vállalja fel..."
Az semmi: a bolcsiben meg pelust is viselt, ma mar azt sem vallalja fel.
Előzmény: Beavis Butt-Head (14)
Kilences Creative Commons License 2004.06.10 0 0 17
Magyar az kis m, ha nem mondatkezdő, de nyugi, az IQ-ban a helyesírás nincs benne, evangeline téved...
Egyébként tényleg azt hiszed, hogy az IQ az intelligenciát méri?
Előzmény: TixTide (4)
Uránusz Creative Commons License 2004.06.10 0 0 16
hát ahogy elnéztem nekem is ez ugrott be el elsőre, hogy fél valakitől a szobában...
:)
Na yó haggyuk szegényt hadd főjjön....nem akarom én bántani, bántják majd elegen hétfőtől...
:(
Előzmény: Qqberci (8)
evangeline Creative Commons License 2004.06.10 0 0 15
OFF
"...ámde remekül értem mindazt amit Orbán Viktor mondani szándékozik az európai és köztük a Magyar választópolgároknak."

A büszkén hirdetett 140-es IQ-ba a helyesírás elsajátítása is beletartozik.Persze csak elvileg...
(Ha meg szándékosan írtad így, akkor sorry, fanatikussal tényleg nem lehet vitatkozni!:-)
ON
Az érdemi megnyilatkozást már alább megtettték a beírásodról - mielőtt hiányolod!

Előzmény: TixTide (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!