Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005.01.09 0 0 13
 demo állapotú MP3 sony atrac d-ne 300 meg nem bontva eladó. h.beno@chello.hu
Gabe_the_Blade Creative Commons License 2005.01.07 0 0 12

iRiver iMP-450

Istenkirály! És csak 27500 HUF! csak a baj, hogy a Firmware frissítése nem túl gyakori...

 

http://www.iriverhungary.hu/products.php?selector=1&pid=16

TH3R1 Creative Commons License 2004.06.29 0 0 10

sziasztok

na végül megvettük az iRivert, amit ajánlottatok. Még nem teszteltük le, de jónak tűnik. Kicsit nagy és ronda is, de a minősége számít.

RS_Krisse Creative Commons License 2004.06.21 0 0 9
Még mindig az MDre voksolnék.
Nem ugrik, meglehetösen megbizhato a felépitése, a lemezek betokozva nem sérülnek akár szebben hordhato, de elsösorban a mérete!

Hány db CDt kivánsz egyszerre hallgatni?
Mondjuk 20 az aktuális, nem kell azt neked PCre vinni, veszel 20db üres lemezt összedugod az MDt a CDvel, átmásolod ami éppen kell azt amikor már nem aktuális veszel fel mást.
Nekem nagyon bejön, mert praktikusnak tartom.

Nem foglalkoznék mp3mmal, eddig én még elfogadhato minöségü mp3.at wma.t soha nem hallottam, azthiszem ez technikailag kizárt, hogy hangminöségben élvezhetö legyen.

Galadier Creative Commons License 2004.06.18 0 0 8
Kék és narancsszínben forgalmazzák, Anyaga kopásálló és könnyen tisztítható. Sztem a bumfordi kinézete miatt adják ennyiért, mert különben sokkal többet ér. Először én is idegenkedtem tőle, mert elég rossz fotói vannak, de a valóságban ez egy kimondottan szép masina. 50 ezer Ft-os Sonyknál mindenben jobb és nincs korlátozva a teljesítménye.

Ha netán pesti vagy, akkor nézz szét a www.grundx.hu -n.
A Packard Bell discman elég jól szól, de az ára sztem a márkanévnek köszönhető, mert a Philipseknél sokkal jobb. Én csak azért nem vettem meg, mert túl olcsó.

A Media Marktban óriási választék van.
A Philips expanium szar (mind a hanga, mind a kijelzője), a noname márkákat ki sem próbáltam, a többiek pedig irreálisan drágák. Egyedül a barna Thomson éri meg az árát.

Előzmény: TH3R1 (7)
TH3R1 Creative Commons License 2004.06.16 0 0 7
Tudtok még ajánlani más márkát is? Ami hasonló paraméterekkel rendelkezik, mint az Iriver imp-700. Külsőleg nem nagyon tetszi, talán a színe miatt.
TH3R1 Creative Commons License 2004.06.15 0 0 6
köszi, megnéztem és tetszett, még megkukkantom boltban is
troppauer Creative Commons License 2004.06.13 0 0 5
Még egy ötlet:

http://www.cdgrab.hu/cikk/freecom_beatman/Freecom_Beatman_01.html

Bőrrojtfésű Creative Commons License 2004.06.13 0 0 4
AziRiver-k közül mindegyik jól szól+megbízható.

www.infopatika.hu
www.mp3center.hu

Előzmény: TH3R1 (-)
Galadier Creative Commons License 2004.06.13 0 0 3
Iriver imp-700 rádió-távi-mp3-cd és ajándék akku elemek. 28900huf
szuper hangzás. Nekem ilyen van

www.infopatika.hu

Előzmény: TH3R1 (-)
TH3R1 Creative Commons License 2004.06.13 0 0 2
Csak az a baj, hogy van egy csomó CD-m, amit hallgatnék és marha macerás mind PC-re vinni. Azért gondolkodom a javaslatodon is, de abból sem tudom, hogy melyiket érdemes megvenni. Dicmanre továbbra is várok tippeket.
JimKirk Creative Commons License 2004.06.12 0 0 1
Jah, nekem is az van. Mar 3 eves a picike, de meg mindig tokeletesen megy. Egy Duracel-el kb. 40 oraig mukodik.
Előzmény: RS_Krisse (0)
RS_Krisse Creative Commons License 2004.06.10 0 0 0
Te tudod, hogy mit akarsz és pontosan mire van szükséged.

De szerintem ne vegyél CD discman.t.
Feltételezem, menet közbeni zenehallgatásra szeretnéd használni. Nade, mekkora a zsebed?
Az én véleményem szerint a CD a méretéböl adodoan teljességgel alkalmatlan mobil zenehallgatásra.
kb.5 éve vettem az elsö MiniDisc discman.emet és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az elsö teljesen alap verzio volt, semmiféle probléma nincs vele, (nem is volt), nem ugrik, egy darab 1600mAh AA akkuval használom, egy töltéssel normális használat mellett kb. napi 100perc, kibir egy hetet.
Fülhalgatoval, (+ utcazaj) a hangminösége elhanyagolhatoan gyengébb csak a CDnél.

Keresd meg a legegyszerübb felvevös modelt, gondolom PCn van sok zenéd, igy érdemes egy USB vel ellátott modelt keresned. 360 perc ráfér egy lemezre, és még igy tömöritve sem lesz annyira pocsék mint az mp3.

Előzmény: TH3R1 (-)
TH3R1 Creative Commons License 2004.06.09 0 0 topiknyitó
Szeretnék egy jó minőségű, de olcsó discmant vásárolni, ami mp3-at is lejátszik. Tudtok segíteni? Nem értek ezekhez a kütyükhöz, és nem akarok szart. Tapasztalatokat várok 40eFt felettit ne is írjátok. Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!