Keresés

Részletes keresés

Beni papa Creative Commons License 2004.06.09 0 0 10
Édes drága jó szalapala!

Ha kinyitod a szemed, és megnézed a horvát topicot láthatod, hogy már jópár beírással segítettem a Horvátországba igyekvőknek.

De. Én remélem, hogy nemcsak most a nyáron, de később is megmarad ez a topic, amikor máshova akarunk majd menni.

Én értem te mit akarsz mondani, most próbáld meg te is felfogni, hogy én mit akarok...

Előzmény: szalapala (8)
panka Creative Commons License 2004.06.09 0 0 9
tök egyszerű.
beírod a keresőbe:
- utazás
- utazó
- horvát
- együtt

soroljam? és akkor nem nyitni kell, hanem szépen becsatlakozni a sokszáz hozzászólásos topikokhoz.

viszlát.

szalapala Creative Commons License 2004.06.09 0 0 8
Ott a horvát topic, nézz már körbe.
(Bár úgy látom, neked felesleges mondani akármit is.)
Előzmény: Beni papa (7)
Beni papa Creative Commons License 2004.06.09 0 0 7
oké - akkor mondom.

Ha a fejem leharapása helyett, inkább eltöltenétek egy hetet Dél-Dalmáciában augusztus elején, csak 26600 ft/fő/7 éj-ért akkor írjatok.

Aki nem tud saját kocsival jönni, akkor különbusz is szóbajöhet, illetve a félpanziót is meg lehet oldani.

Továbbá októberben megyünk majd Erdélybe is, de az még odébb van.

Előzmény: szalapala (6)
szalapala Creative Commons License 2004.06.09 0 0 6
Ehh:(
Nézz már körbe!
Konkrét helyszínek, konkrét utazási célok, esetleg utazási irodák, utazási módok: kocsi repcsi, vonat stop stb: na ezekről érdemes nyitni topicot, de olyat, hogy "utazás" egy baromság.
Konkrétumok nélkül topicot nyitni:-((
Már harmadszor írsz be, de még mindig nem derült ki, hogy a 7-es busszal utazol a Keletitől a Blaháig, vagy Mexikóba mennél.
Felőlem persze azt csinálsz amit akarsz, csak tök felesleges.
Előzmény: Beni papa (4)
Beni papa Creative Commons License 2004.06.09 0 0 5
Lehet, hogy számtalan létezik, de a ennek a számtalannak a 80%-át leelőztem hozzászólásokban, csak azzal a hárommal, amit ti 3 óra alatt írtatok be.

Próbálkozok, Panka, próbálkozok....

Előzmény: panka (3)
Beni papa Creative Commons License 2004.06.09 0 0 4
Jó, tehát, hogy megvédjem magamat. Bár jól látod, ez valóban az első nyitott topicom, mégsem azért nyitottam, hogy legyen egy, sokkal inkább, mert igencsak otthon vagyok az utazásban/utaztatásban, és ahogy láttam, van még rajtam kívűl szép számmal a fórumon.

A címet direkt adtam meg általánosan, mert nem egy konkrét alkalomra csináltam, sokkal inkább hosszútávra. Ha pedig elsüllyed, akkor ez van, de azért remélem nem mindenki áll ilyen negatívan a témához.

Különben hamarosan felteszem ide is, azt az útitervet, amit nyárra készítettünk, hogy ha valakinek kedve támad, akkor velünk együtt magánszervezésben olcsón utazhasson.

Előzmény: szalapala (2)
panka Creative Commons License 2004.06.09 0 0 3
ezen kívül számtalan ilyen topik létezik már.
Előzmény: szalapala (2)
szalapala Creative Commons License 2004.06.09 0 0 2
Ez mire jó ez a konkrét téma nélküli topicnyitogatósdi?
Útirány nincs, úticél nincs, a cél szemmel láthatóan csak a topicnyitás maga.
El fog süllyedni.
Beni papa Creative Commons License 2004.06.09 0 0 1
ok - hála a szerkesztő/moderátoroknak már meg is történt :)
Előzmény: H_G (0)
H_G Creative Commons License 2004.06.09 0 0 0
Ha szeretsz utazni, akár nyomban át is röppenhetsz ezzel a topikkal az Utazás fórumba! :)

Előzmény: Beni papa (-)
Beni papa Creative Commons License 2004.06.09 0 0 topiknyitó
Azért hoztam létre ezt a topicot, hogy az utazni vágyók tájékoztathassák egymást a legjobb ajánlatokról, fontos tudnivalókról, naprakész információkról.

Továbbá, aki utazást szervez, és szeretne útitársat találni útjaihoz, az szintén megírhatja, és remélhetőleg minél többen olvassák majd el.

Illetve megjegyezném még, hogy én (és baráti társaságom) is időről-időre szervez utakat, amelyeket szintén promotálni fogom a topicban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!