Keresés

Részletes keresés

MilK Creative Commons License 2005.06.08 0 0 34

Akik nem is olyan kicsik. Az államfőválasztást figyelve (is) világossá vált, a kis pártok mennyivel demokratikusabbak, korrektebbek a nagyoknál. Ha nem szavazol a kicsikre, akkor 2006-ban két párt rendszer lesz! Vagy egy!(?)

 

ui: Ha van már ilyen topik akkor sorry, olvasszanak be abba!

Mr Big Creative Commons License 2004.06.14 0 0 33
Egész jól szerepeltek a kicsik,de azért több iróniát vártam a társadalomtól, hogy nem a két nagy párt kapja megint a legtöbb szavazatot!
Mr Big Creative Commons License 2004.06.11 0 0 32
Szerintem ennek a választásnak nincs nagy tétje! Egy hatalmas dolog lenne, -figyelmeztetés- ha mindenki (sokan) a kis pártokra szavaznának! Mert amit ez a két nagy párt művel, megérdemelné!!! És talán levonnák a konzekvenciát. Érdemes végiggondolni!
lerr Creative Commons License 2004.06.10 0 0 31
Nekem nem ezzel van bajom....

Hanem azzal, hogy milyen stílust engednek meg maguknak...

Előzmény: winstonsmith84 (30)
winstonsmith84 Creative Commons License 2004.06.10 0 0 30
1990 óta egységes a baloldal. Most hogy már a jobboldal egységesülni látszik és nem 4-5 egymással rivalizáló pártocska verseng ez a helyzet télyleg gáz...
Az USA jól megvan a maga kétpártrendszerében.
Csak nálunk vélekednek sokan hogy oda lesz a demokrácia ...
szedlacsek2 Creative Commons License 2004.06.10 0 0 29
Jól látod...
Előzmény: lerr (-)
lerr Creative Commons License 2004.06.09 0 0 28
Vazz, a Thürmerrel most épp a FIDESZ haverkodik....
Akkor meg hogy szavazzak rá?:))))

Hát, remélem sokan gondolkonak úgy, mint itt néhányan és akkor a két nagy koppanni fog...

Előzmény: originalqszi (27)
originalqszi Creative Commons License 2004.06.09 0 0 27
IGEN!!!:)))) én is ezt javaslom az mszp-s szimpatizánsoknak, hogy szavazzanak a kis pártocskákra:))))))))))) Pl. az MSZMP-re:)))) Thürmer nagyon szimpatikusan állja a sarat:))))))
A jobban gondolkodók pedig a FIDESZRE adják voksukat!!!!:)))))) Egységben az erő, csak így sikerül!!!!!!!!!!!!!!
felpillantó küllő Creative Commons License 2004.06.09 0 0 26
Teljes mértékben egyetértek veled.

Nem mondom, hogy meggyőződésből, de én asszem az mdf-re fogok (nem szeretném, hogy 4%-kal ne jussanak be).

Előzmény: lerr (-)
dez1 Creative Commons License 2004.06.09 0 0 25
az a baj, hogy a szadira nem szavazok, mert ők tényleg sokszor tényleg nemzetellenes politikát folytatnak. Az MDF szavazatok viszont jó eséllyel elvesznek.

Úgyhogy lehet hogy lehet hogy a zöldekre érdemes lenne szavazni.

lerr Creative Commons License 2004.06.09 0 0 24
Na, Te is iskolapéldája vagy a mai állapotoknak....

Ez az, ami nekem nem tetszik, ezért csináltam a topicot...

De mindegy, meggyőzni nem akarlak, csak gondoltam eldumálhatunk itt arról, hogy milyen gennyes ez az egész....

De, ha Te úgy gondolod, hogy a FIDESZ rendben van, ők korrektek, meg minden, akkor nincs miről beszélnünk....

Előzmény: zsele5 (20)
zsele5 Creative Commons License 2004.06.08 0 0 23
Ne feledd, a mostani kicsik már voltak nagyok.
Sőt rendszerváltók.
Jelenlegi jólmegérdemel nagyságuk minden bizonnyal az eddigi konkrét tevékenységük eredménye.
Előzmény: pucros (22)
pucros Creative Commons License 2004.06.08 0 0 22
Jó ötlet ez a kicsikreszavazás, csakhogy, már úgy 2006-ra előrenézvést, össze kellene fogni, hogy majd előtte a közvéleménykutatóknak sokáig azt mondjuk, hogy á hát mi a nagyokra szavazunk. Ha titokban marad, mire készülünk, akkor a kicsiket majd nem környékezik annyira meg a haszonleső lekötelező viszonosságelvű pártfogók, és amikor majd hirtelen nagyok lesznek, nem nagyon lesz nekik közelijük, és nyugodtan politizálhatnak választóik kedvére.
perempe Creative Commons License 2004.06.08 0 0 21
"Adócsökkentésről beszélnek, miközben a szavazásnál biztosítják az adóemeléshez a kormánytöbbséget."

Ez nekem is eszembe jutott már, nem a leghitelesebb a kampányuk, a TV-ben már régóta ezt nyomják.

Előzmény: zsele5 (20)
zsele5 Creative Commons License 2004.06.08 0 0 20
És az SZDSZ mit dolgozik???

Adócsökkentésről beszélnek, miközben a szavazásnál biztosítják az adóemeléshez a kormánytöbbséget.

>>Dolgozzanak inkább, minthogy azon törik a fejüket, hogy hogyan szivathatnák egymást

Semmi gond, a Fidesz szívesen dolgozna.
Adják át neki a kormánypálcát, ha már ti sem vagytok megelégedve a melósokkal, akikre jelenleg bízva van.

Van tétje a választásnak bizony.
Többek között az, hogy a kormányzat teljesítményét értékelik az emberek.
Minősít mind az érdektelenség, mind az eredmény.

Abban bíztok, hogy ha kevesen mennek el, akkor az SZDSZ a határ felett billegve még egy kis ideig komolynak tudja mutatni magát???

Egyébként az "alternatívát" eljátszotta a csatlóspárt a D 209 ügy körül. Úgy vágta szét a lábait, ahogy kell. Nem nagyon fintorgott.

Jelenleg az a helyzet, hogy már összenőtt ami összetartozott. Az SZDSZ csupán illúzió és ernyőszervezet azoknak, akik orrukat befogva fintorognak miközben meztelen lábbal tapossák a meleg tehénszart, mert az jó.

Előzmény: lerr (14)
zsele5 Creative Commons License 2004.06.08 0 0 19
Ésss???

Mennyivel jobb most, hogy Csillag a miniszter???
Magyar?
Kórodi?
Ezek mennyivel jobbak, mint Torgyi bohóc????
Mennyivel teljesítenek többet????

Előzmény: da-toya (12)
Gép-ész Creative Commons License 2004.06.08 0 0 18
Szarnak nagy ívben az egészre, csak nyerni akarnak, hogy megmutassák ki a király ezen a szemétdombon...
Előzmény: pucogi (15)
Gép-ész Creative Commons License 2004.06.08 0 0 17
Kedves lerr, teljesen egyetértek veled. Én mocskos bolsi létemre :) az mdfre fogok szavazni, csak azért, mert az mszpre nem akarok, mert nem érdemlik meg, a fideszre meg az szdszre pedig viccből sem szavaznék :) Na nem mintha nagyon elhinném az mdfnek, hogy akkorát változtak volna, azt nem is nagyon szeretném, hogy mondjuk újra kormányt alakítsanak, de mindenesetre MOST ők képviselik leginkább azt a kulturált politizálást, amit én Magyarországon szeretnék látni és ezért nem szeretném, hogy teljesen eltűnjenek, márpedig ha most nem érnek el semmit, akkor szvsz nekik annyi.
kábelbúvár Creative Commons License 2004.06.08 0 0 16
Small is Beautiful!!
Előzmény: lerr (-)
pucogi Creative Commons License 2004.06.08 0 0 15
Számomra a leg megdöbbentőbb, hogy a két nagynak nincs mondanivalója arról, hogy mit akarnak az EP-ben képviselni. :-(
pucogi
lerr Creative Commons License 2004.06.08 0 0 14
Vazze, akkor szerinted mikor hagyják abba ezt a baromságot?

Soha???

Dolgozzanak inkább, minthogy azon törik a fejüket, hogy hogyan szivathatnák egymást....

Ne félj, ha látják, hogy így bizony sz@rabbul járnak (mert megerősödnek a többiek), akkor majd abbahagyják....

Úgysincs tétje ennek a választásnak...

Előzmény: zsele5 (11)
Kártékony Creative Commons License 2004.06.08 0 0 13
Jogos!

Annyival egészíteném ki, hogy az sem túl felnőtt dolog, hogy az EU választások nálunk a pártok választásának szintjére degradálódott.

Előzmény: lerr (3)
da-toya Creative Commons License 2004.06.08 0 0 12
Az a "Torgyi" hozott nektek "ezt azt" a múltban aztán jól belerúgtatok! Ha nem tudnád jószemű,az az ember volt Orbán földművelésügyi minisztere......
Köpj(etek) fel és állj(atok) alá.....
Előzmény: zsele5 (11)
zsele5 Creative Commons License 2004.06.08 0 0 11
Az az adócsökkentéses, Lop Stop táblás lózungbribád a pelenkával mi a szösz? aCsak nem a kínált alternatíva????;ĐĐĐĐ

Csillag bohóc teljesítményéért?
A 600 milliárdos M5-ért?
Korodiért?
Magyar oktatásügyi ámokfutásáért?
Ég az arcom Bárándiért?
Az SZDSZ szimpatizáns bohócért, akire miniszterelnöki ancúgot húzot egynémely háttérember?

Ugyan már, ezek Torgyival vannak pariban.

Előzmény: lerr (8)
phallus impudicus Creative Commons License 2004.06.08 0 0 9
Most nyelje is a szart, ne csak köpködje.
Te egy ilyen topikban is csak így tudsz írni?
Szánalmas vagy. Nem okádnál inkább máshol?
Előzmény: Törölt nick (2)
lerr Creative Commons License 2004.06.08 0 0 8
Csak kettő nagyarcú van szerintem....
Nekem mindegy, hogy valaki a MIÉP-re, SZDSZ-re, MDF-re- vagy mit tudom én, még ki indul- szavaz, csak a nagyokat figyelmeztessük már, hogy ez, ami megy ebben az országban, politika címén, az gáz..
Előzmény: Törölt nick (7)
lerr Creative Commons License 2004.06.08 0 0 6
Na, a IV, meg, hogy ha ezek ekkora hülyét csinálnak saját magukból, akkor bizony sokan nem fognak rájuk szavazni, hanem a kicsikre.
Különösebb tétje nincs ennek a választásnak, hát egy ki figyelmeztető voks nem árt a nagyarcúaknak...
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.08 0 0 5
én ezt fogom tenni.
Előzmény: lerr (-)
lerr Creative Commons License 2004.06.08 0 0 3
Na, ez az....
Mint a gyerekeim (ovisok) :
-megütött
-ő meg megkarmolt,
-ő meg kinyújtotta a nyelvét,
-ő meg azt mondta buta vagyok
- ő meg nem adta oda az autót
- ő meg nem adta oda a babát

És így tovább...

És ezek felnőtt emberek....

Hihetetlen...

Előzmény: Törölt nick (2)
lerr Creative Commons License 2004.06.08 0 0 1
Tanuljon is, meg az Áder is, aztán talán normálisabban is tudnak kommunikálni...
Előzmény: Törölt nick (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!