Keresés

Részletes keresés

Atka25 Creative Commons License 2019.08.16 0 0 46

Sziasztok,

 

a lakóparkban időközben új építkezés kezdődött: Gergely Garden néven 14 db 6-14 lakásos társasházat húznak fel két ütemben.

 

Van itt valaki, aki már beköltözött vagy vásárolt itt új építésű lakást?

 

 

nyttt Creative Commons License 2007.03.20 0 0 44
Nagyon köszi a válaszod! A környéket megnézegettük és nagyon meg vagyunk elégedve. Jó infrastrúktura, elég csendes környék. Az árak is elfogadhatóak így akciósan. Arról meg voltunk győzödve, hogy nem lesz alacsony a közös költség, de az extra szolgáltatásokért fizetni kell.
Üdv
Előzmény: Centi the real (43)
Centi the real Creative Commons License 2007.03.19 0 0 43

Egyébként valóban épül a lakópark mögött a nagy park  (30 hektáron), kb 500 facsemetét ültettek már el....

www.gergelyutca.hu

 

Cm

Előzmény: nyttt (41)
Centi the real Creative Commons License 2007.03.19 0 0 42

A Leárazást az általános túlkínálatnak, illetve a mesterségesen magas kezdőáraknak tudható be, de nem csak itt áraznak le, hanem városszerte.

 

Azért nem építették meg a második ütemet, mert a Rafi csak bizonyos eladott számú első ütem után adja a nagy pénzt a másodikhoz.  - bár szerintem jobban járnak, ha így marad, így legalább tényleg park jellege ,kinézete van (régen 50 éven keresztül két focipálya volt ezen a területen, a z egyik helye így még teljes egészében füves rét)

 Ottlakókat nem ismerek személyesen,  biztos nem a legkisebb a közös költség (baromi nagy zöldterület, portaszolgálat, kivilágított kézilabdapálya, illetve a relative kevés lakó miatt)  Üres lakások az említett árképzés miatt vannak, és a piaci helyzet miatt.  Minőségileg nem tudok negatívumról, sőt egyik nagy előnye, hogy már készen van... :-))

 

Hangsúlyoznám:  szerintem... 

Cm

Előzmény: nyttt (41)
nyttt Creative Commons License 2007.03.19 0 0 41
Tulajdonkeppen arra lennek kivancsi, hogy mi lehet az oka annak, hogy most learaztak bizonyos lakasokat es foleg az erdekel, hogy miert nem lett megepitve a tobbi lakas. Ha jol tudom 2005-ben el kellett volna keszulni meg 6 vagy 7 haznak. Ezen kivul kivancsi lennek mennyire vannak megelegedve az ott lakok, mennyi a kozoskoltseg, miert van annyi ures lakas stb.
Udv
Előzmény: Centi the real (40)
Centi the real Creative Commons License 2007.03.19 0 0 40

Bár én nem benne, de közvetlen mellette lakom, az ablakomból belátom az egészet. Ha tudok segítek....

Cm

Előzmény: nyttt (39)
nyttt Creative Commons License 2007.03.18 0 0 39
Sziasztok!

Most szeretnenk a Gergely utcai lakoparkba koltozni. Tudna valaki valaszolni par kerdesre?
Centi the real Creative Commons License 2006.05.19 0 0 38

Igen, valóban az, mi akkoriban az ott lakó, és folyamatosan ügyeletben lévő "pályaüzemeltető szakreferens-managert" (dorkó, kék mackóalsó, lukacsos atléta, slag, fűnyíró stb..felszereléssel) hívtuk így... Többek közt ezért sem voltunk szívesen látott kölkök....

Cm

Előzmény: jzp2107 (37)
jzp2107 Creative Commons License 2006.05.19 0 0 37
szintén OFF

a gyepmester az mi? eddig azt hittem sintér, a Te irásodból meg inkább füves focipályára felvigyázó. Vagy délelött ez, délután az? :-)

Előzmény: Centi the real (35)
LeZsuzsi Creative Commons License 2006.05.18 0 0 36

Oksa, köszike!

Az az igazság, hogy nagyon teszik a lakás, jó az elrendezése. nem tudom, hogy szívunk vele-e vagy sem.....de minden új építésű ingatlan vmilyen szinten lutri. persze most kaptunk már több ötletet, mit kell még megnézni, megkérdezni...aztán majd meglátjuk.....eddig "vidéken" laktunk, szóval Pest mindenképpen károsabb lesz a szervezetünkre, mint ahol eddig éltünk.:)

Csak direktbe nem szeretném mérgezni magunkat....de ebbe ne menjünk bele, mi mérgez, mennyire, mikor...

azért köszi a véleményeket és infokat!!!!

Előzmény: Centi the real (33)
Centi the real Creative Commons License 2006.05.18 0 0 35

OFF

:-))  Gyerekkoromban mindig kiüldözött minket a gyepmester a füves pályáról..... csak a salakos pályára mehettünk...  Ott pedig egyszer pereceltél, és többet nem akartál menni... :-)))

 

ON

Előzmény: jzp2107 (34)
jzp2107 Creative Commons License 2006.05.18 0 0 34
"Az épületek ahol állnak ott pedig az 50-es évektől 2000 előttig focipályák voltak gondozott gyeppel (Magnezit SC) "

igen, ez látszik pl a google map-ban is (valamint ásás közben kerülnek elö néha öklömnyi salakdarabok)

(egyébként a leendö park területén tényleg van egy kémény, a Noszlopy u. felöli részen, 1.5 év alatt eddig egyszer láttam hogy fáklyázott volna)

Előzmény: Centi the real (33)
Centi the real Creative Commons License 2006.05.18 0 0 33

A park tulajdonjogi vita miatt húzódik évek óta, remélhetőleg most már oké minden, mert önkori tulajdon lett.  Agyagbánya volt itt régen, a Zalakerámia Rt-é volt a terület, kb 15-20 éve nincs kitermelés, és fel lett töltve a terület. Nem mondom, hogy az átkosban (89 előtt)  nem került építési törmelék, meg komm. hulladék a meddő bánya aljába (kb 80-110 méter mélyen), de annak nagyrészét elvitték, és normális feltöltéssel látták el. (valóban volt "gáz" de minden feltöltött területen keletkezhet ilyen,  - és persze nem feltöltöttön is-  nem csak a szemétbányában - mellesleg nem volt szemétbánya, ami szemétként idekerült, az illegálisan került ide, így a tulajnak el kellett szállítania, és fel kellett töltenie a területet, ezért is várt az önkori a tulajdon átvételével.. Tudtommal gáz nincs, de minden feltöltött területen kötelező a fúrás, és a folytószelep elhelyezése.  

 

Ennek viszont az az előnye, hogy a feltöltött területre 10-15 évig biztos nem építhetnek semmit...  (az Intersp@r nem feltöltött területre épült, mögötte kb 50 méterrel kezdődött a gödör... 

 

Az épületek ahol állnak ott pedig az 50-es évektől 2000 előttig focipályák voltak gondozott gyeppel  (Magnezit SC) 

 

Cm

Előzmény: LeZsuzsi (32)
LeZsuzsi Creative Commons License 2006.05.17 0 0 32

Sziasztok!

 

Mi beleszerettünk egy lakásba  a Gergely utcai lakóparkban. Jó az elrendezése, meg miegymás.....De szeretnénk rendesen körbeérdeklődni, higy valójában milyen. Illetve most hallottunk egy olyan infot, hogy a mögötte épülő parkot még azért nem csinálták meg, mert anno szemétlerakó volt, és még a metánt égetik.....igaz lehet ez?? sürgős, mert lassan már raknánk le a foglalót....

köszi!!

Miki69 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 31
Nem megerősített infó. Ezért kérdeztem én is.
Előzmény: [RadyR] (29)
TOPMAN Creative Commons License 2006.03.30 0 0 30

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani egy új építésű társasháznak egy jó, agilis közös képviselőt, vagy irodát, akik korrekten végzik a munkájukat, és tapasztalatuk van az új társasházak terén.

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

 

sikjud @ freemail.hu

[RadyR] Creative Commons License 2006.03.29 0 0 29
Sziasztok!

Mi is itt készülünk lakást venni. Tényleg igaz ez a beázós, megsüllyedős rémhír?
Légbőlkapott, vagy ottlakótól tudod?
Előzmény: Miki69 (28)
Miki69 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 28

Igaz amit hallottam?

Állítólag a Gergely utcai lakópark egyes házainak a pincéjében áll a víz. És van olyan épület, amelyik meg is sűllyedt?
jzp2107 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 27
Felraktam yahoo-ra is, mert index lekicsinyitette a képeket
A hirdetés az újság hátuljáról elég gyatrán lett bescannelve, elnézést, de azért a lényeg látszik

http://www.geocities.com/faperec/gulagphotos.html
jzp2107 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 26
A múlt héten kezembe került a Kőbánya-újság legfrissebb száma (első kép: az álom)
(egyébként a lakás.hu hátulján is lehet vele találkozni...)
Ez inspirált hogy én is exponáljak egyet, ahogy én látom (a valóság)









jzp2107 Creative Commons License 2005.11.03 0 0 25
hello

"nem sok beköltözés volt idáig."

kb 30 lakás a nyolcvanakármennyiböl
Előzmény: Miki69 (24)
Miki69 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 24

 

Üdv mindenkinek!

 

Én a közelben lakom, ahogy elnézem nem sok beköltözés volt idáig.

gergelyutca Creative Commons License 2004.08.30 0 0 23

Kedves jzp2107!

 

Légyszi írj levelet a gergelyutca at freemail.hu email címre. (Nem működik az itt megadott email címed, szeretnék veled beszélni).

 

Üdv,

  (egy gergely utcai lakóparkban érintett sorstárs :) ).

 

dohosa Creative Commons License 2004.08.14 0 0 22
Azért Ti már egész jól haladtok.:)
Az általunk választott háznak most készül az alapja. :)
Végül a Centerház(XIII.ker) lett. www.centerhaz.hu
A szoc.pol miatt muszály volt min. 2 szobást venni, igy a legolcsobb lakás is. 12, 4 M lett. Elég nehezen kapartuk ösze hozzá az önrészt, de végül sikerült. :)
1 millioval lett volna olcsobb egy ugyanilyen lakás a Horizontházban Ujpesten, de végül a drágább mellett döntöttünk.
Most adtuk be a hiteligénylést. Remélem megadják a kért összeget, különben bebukjuk a foglalót.
Előzmény: jzp2107 (21)
jzp2107 Creative Commons License 2004.08.11 0 0 21
Pénteken voltunk megnézni belülröl is, hát.. hümm. A külsö készültség alapján jobbra számitottam. Kivülröl nézve majdnem készen van csak vakolni pucolni festegetni kell.. De belülröl.. :-(
Válaszfalak megvannak, födémen lehet járkálni, azokon mindenféle csövek mennek fütés viz elektronyos vezetékek stb.
Ajtók tokjai nincsenek még berakva, hátravan az aljzatbeton, utána jöhet a burkolás-vakolás és azt hittem ezek már régen készen vannak!

Végülis lehet hogy eddig az egész brigád a másik épületen dolgozott és holnaptól átmennek erre és pikk-pakk készenlesz

De pl. még azt se lehet tudni hogy a konyhába milyen sütöt adnak :-S

És ti? Centrálház lett? Sikerült 11 misi alatt maradni?

Előzmény: dohosa (20)
dohosa Creative Commons License 2004.08.06 0 0 20
Szia ! Hogy áll a házikó épitése? Vannak már uj szomszédaid? dohosa
Előzmény: jzp2107 (19)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.29 0 0 19
a kép jobb oldalán levö oldalfalon látod a második (legfelsö) emeleten azt a T alakú ablakmélyedést? Na, az attól jobbra esö rész lesz a mienk (a kisebbik meg a nagyobbik hálószoba látszik, közte /ahol a sarokablak lesz/ van egy törés is ha jól megnézed)
Előzmény: dohosa (18)
dohosa Creative Commons License 2004.06.24 0 0 18
Gratula! Jól néz ki!
Melyik a Te lakásod? :))))
Előzmény: jzp2107 (17)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 17
no, igy nézett ki pénteken:


hoppaaa Creative Commons License 2004.06.21 0 0 16
30nm az elsőn 9,7 milláért? + garázs (2,4), plusz tároló (215e).
Szeptember végén kész lesz. Ha érdekel írjál mélt.
Előzmény: dohosa (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!