Keresés

Részletes keresés

Miki69 Creative Commons License 2006.04.03 0 0 31
Nem megerősített infó. Ezért kérdeztem én is.
Előzmény: [RadyR] (29)
TOPMAN Creative Commons License 2006.03.30 0 0 30

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani egy új építésű társasháznak egy jó, agilis közös képviselőt, vagy irodát, akik korrekten végzik a munkájukat, és tapasztalatuk van az új társasházak terén.

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

 

sikjud @ freemail.hu

[RadyR] Creative Commons License 2006.03.29 0 0 29
Sziasztok!

Mi is itt készülünk lakást venni. Tényleg igaz ez a beázós, megsüllyedős rémhír?
Légbőlkapott, vagy ottlakótól tudod?
Előzmény: Miki69 (28)
Miki69 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 28

Igaz amit hallottam?

Állítólag a Gergely utcai lakópark egyes házainak a pincéjében áll a víz. És van olyan épület, amelyik meg is sűllyedt?
jzp2107 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 27
Felraktam yahoo-ra is, mert index lekicsinyitette a képeket
A hirdetés az újság hátuljáról elég gyatrán lett bescannelve, elnézést, de azért a lényeg látszik

http://www.geocities.com/faperec/gulagphotos.html
jzp2107 Creative Commons License 2005.11.11 0 0 26
A múlt héten kezembe került a Kőbánya-újság legfrissebb száma (első kép: az álom)
(egyébként a lakás.hu hátulján is lehet vele találkozni...)
Ez inspirált hogy én is exponáljak egyet, ahogy én látom (a valóság)









jzp2107 Creative Commons License 2005.11.03 0 0 25
hello

"nem sok beköltözés volt idáig."

kb 30 lakás a nyolcvanakármennyiböl
Előzmény: Miki69 (24)
Miki69 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 24

 

Üdv mindenkinek!

 

Én a közelben lakom, ahogy elnézem nem sok beköltözés volt idáig.

gergelyutca Creative Commons License 2004.08.30 0 0 23

Kedves jzp2107!

 

Légyszi írj levelet a gergelyutca at freemail.hu email címre. (Nem működik az itt megadott email címed, szeretnék veled beszélni).

 

Üdv,

  (egy gergely utcai lakóparkban érintett sorstárs :) ).

 

dohosa Creative Commons License 2004.08.14 0 0 22
Azért Ti már egész jól haladtok.:)
Az általunk választott háznak most készül az alapja. :)
Végül a Centerház(XIII.ker) lett. www.centerhaz.hu
A szoc.pol miatt muszály volt min. 2 szobást venni, igy a legolcsobb lakás is. 12, 4 M lett. Elég nehezen kapartuk ösze hozzá az önrészt, de végül sikerült. :)
1 millioval lett volna olcsobb egy ugyanilyen lakás a Horizontházban Ujpesten, de végül a drágább mellett döntöttünk.
Most adtuk be a hiteligénylést. Remélem megadják a kért összeget, különben bebukjuk a foglalót.
Előzmény: jzp2107 (21)
jzp2107 Creative Commons License 2004.08.11 0 0 21
Pénteken voltunk megnézni belülröl is, hát.. hümm. A külsö készültség alapján jobbra számitottam. Kivülröl nézve majdnem készen van csak vakolni pucolni festegetni kell.. De belülröl.. :-(
Válaszfalak megvannak, födémen lehet járkálni, azokon mindenféle csövek mennek fütés viz elektronyos vezetékek stb.
Ajtók tokjai nincsenek még berakva, hátravan az aljzatbeton, utána jöhet a burkolás-vakolás és azt hittem ezek már régen készen vannak!

Végülis lehet hogy eddig az egész brigád a másik épületen dolgozott és holnaptól átmennek erre és pikk-pakk készenlesz

De pl. még azt se lehet tudni hogy a konyhába milyen sütöt adnak :-S

És ti? Centrálház lett? Sikerült 11 misi alatt maradni?

Előzmény: dohosa (20)
dohosa Creative Commons License 2004.08.06 0 0 20
Szia ! Hogy áll a házikó épitése? Vannak már uj szomszédaid? dohosa
Előzmény: jzp2107 (19)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.29 0 0 19
a kép jobb oldalán levö oldalfalon látod a második (legfelsö) emeleten azt a T alakú ablakmélyedést? Na, az attól jobbra esö rész lesz a mienk (a kisebbik meg a nagyobbik hálószoba látszik, közte /ahol a sarokablak lesz/ van egy törés is ha jól megnézed)
Előzmény: dohosa (18)
dohosa Creative Commons License 2004.06.24 0 0 18
Gratula! Jól néz ki!
Melyik a Te lakásod? :))))
Előzmény: jzp2107 (17)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 17
no, igy nézett ki pénteken:


hoppaaa Creative Commons License 2004.06.21 0 0 16
30nm az elsőn 9,7 milláért? + garázs (2,4), plusz tároló (215e).
Szeptember végén kész lesz. Ha érdekel írjál mélt.
Előzmény: dohosa (8)
dohosa Creative Commons License 2004.06.18 0 0 15
Én csak messzir?l figyellek, mert nem ott veszünk lakást. ;)
Előzmény: jzp2107 (14)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.18 0 0 14
höhö, már készen van a tetö!
/ kár hogy magamban kell beszélni mert nincs itt senki :-( /
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.10 0 0 13
ja, ugy hirdetik de itt "csomagár" van. Azaz megmondják mennyi a lakás+garázs+tároló összesen. Ebböl csak saccolni lehet a lakásárat.
Előzmény: dohosa (12)
dohosa Creative Commons License 2004.06.08 0 0 12
De az is lehet. :)
Most már csak azt nem értem, hogy a Gergely u.-t is ugy hirdetik, hogy 260 ezert?l. Legalább egy olyan lakást tudnak mutatni?
Előzmény: jzp2107 (11)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.08 0 0 11
Nem lehet hogy ö azt mondta hogy 280etől? Aztán kinéztél egy földszinti jó beosztású kellemes lakást amit persze nem a legolcsóbb áron adnak (ráadásul a kisebb lakások eleve drágábbak is)
Előzmény: dohosa (10)
dohosa Creative Commons License 2004.06.04 0 0 10
Ez a zárolt számla jó ötlet lehet.

Tegnap el?tt felhivtam egy értékesit?t, aki azt mondta, hogy 280 ezer a nanométer ár. Persze hogy ráharaptam! Kinéztem egy lakást az alaprjaz alapján. Tegnap visszahivtam és azt mondta, hogy 296 ezer.
Engem szivatnak!

Előzmény: jzp2107 (9)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.04 0 0 9
"40 nm és lehet?leg 11 milka körülit"

hmm, nem mondom hogy nem találsz ilyet, de szerintem 250e/nm lakast mar nem nagyon lehet venni bp-en belül (+garázs ára), ráadásul a kisebb lakások fajlagosan drágábbak is

Ahogy mondani szokás: innen szép nyerni! :-) Olyanokat házakat nem találtál amiket már felhúztak de 1-2 lakást nem tudtak eladni?

"most kéne letenni 20 %-ot és csak 2005. dec. -re lesz kész. ( a végén meg 80-%ot)
A házat még el sem kezdték épiteni.
Félek, hogy nehogy lehuzás legyen bel?le. Hogy tudom kivédeni az ilyet? "

bele szokás irni a szerzödésbe egy végsö határidöt ameddig ha nem tudsz beköltözni akkor elállhatsz a szerzödéstöl, jogilag minden pénzed visszajár (persze általában kamatmentesen, mig ha te esel késedelembe akkor kés.kam van)
Ha attól félsz hogy ennek ellenére se adják vissza és az ellen mit tehetsz? Hát nemtom. Jobb helyen a befizetett pénzt zárolt számlára szokták tenni nem abból finanszirozzák az épitkezést, tehát legrosszabb esetben birósági végzéssel a zárolt számládról visszakaphatod (tehát nem fordulhat elö az az eset hogy az épittetö azzal védekezik hogy nem tud foizetni mert minden pénzét az épitkezésbe ölte)

Remélem nem mondtam túl nagy hüjeségeket!

Előzmény: dohosa (8)
dohosa Creative Commons License 2004.06.04 0 0 8
"nanoméneter"
:);)

Hát én most ennél joval olcsobb lakást keresek. Olyan 40 nm és lehet?leg 11 milka körülit.
És a kezem még mindig a bilibe lóg.....:)

Egyet találtam ugyan a IX. kerületben, de ott az épittet? els? projektje magyarországon és most kéne letenni 20 %-ot és csak 2005. dec. -re lesz kész. ( a végén meg 80-%ot)
A házat még el sem kezdték épiteni.
Félek, hogy nehogy lehuzás legyen bel?le. Hogy tudom kivédeni az ilyet?

Előzmény: jzp2107 (7)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.04 0 0 7
"Megnéztem a honlapjukat, de nem volt nagyon figyelemfelkelt?.
Tudják ezt az árazással kompenzálni? :) "

Hoogyne, attól egyböl kinyilik a pupillád! :-)

"Te szerz?dtél már velük? Mennyibe kerül most egy lakás náluk? (43 v. 51 nm-es) "

Ja, szerzödtem, stilszerüen bolondok napján irtuk alá a szerzödést :-)
Mindig azt mondják, hogy ezt igy nem lehet megmondani mert függ a fekvéstöl meg a szinttöl meg ilyenek. Azabaaaaaj hogy muszáj megvenni egy garázst meg egy tárolót is aminek külön nem mondják meg az árát (igy viszont nem szoritanak senkit a tetötérbe, ott tárolók lesznek)
Az ötvenx négyzetmétereseket igy garázzsaltárolóval ha jól emlékszem olyan 21 misi körül akarták adni februárban.

"Melyiket szemelted ki? "

2.5 szobást 67 + 9 nanométer erkély

"Inkább az ára számit és nem a kerület.
Vagy 20 épittet?t felhivtam már, de hétr?l hétre kusznak felfelé az árak. "

akkor szerintem neked valami maradék lakást kéne felkutatnod. tehát olyat amelyik ház már mondjuk tavaly elkészült és még 1-2 lakás nyakukon maradt azokat gondolom nyomottabb áron lehet megvenni.

Személy szerint nekem pomáz-római part vonal jobban tetszett volna dehát az egyrész jóval drágább másrészt onnan majd egyszer (ha lesz) a gyereket is nehezebb óvodába rángatni

és elöször a II. ütemre szerettünk volna szerzödni (nekem ott középen az a két egyemeletes épület tetszett volna) de akkor azt mondták az csak jövöre indul és féltünk hogy felmegy addig az áruk pár milcsivel és pont lecsúszunk róla.. Erre most kiderül hogy az a két épület talán már idén elindul az épitése.. namindegy.

Előzmény: dohosa (5)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.04 0 0 6
"Gyártják még a B12-t? Ismered a szagát? "

jólvan én senkit se akarok rábeszélni, aszittem lesz itt olyan ember aki már szerzödött és át lehet beszélni a tapasztalatokat. Asszonyt megkérdtem, azt mondja tablettázó meg csomagoló meg kutatás itt maradt, fogamzasgatlohoz gyartanak hatóanyagot meg tan a cavintonhoz, többit azt dorogon csinaljak. Büdöset nem éreztem (ellenben állitólag Dorogon szokott szag lenni) ettöl még akármit engedhetnek a levegöbe feketén, elöirások szerint ugye nem annyira.

Másrészt aki büdös fövárosban lakik (mi egyébként vidékröl "fel"költözök vagyunk) ahol százezrével okádják a jármüvek a füstöt elég viccesnek hangzik holmi egészséges életröl értekezni :-)
Munkánk viszont ideköt , úgyhogy ezek szerint nekünk már annyi.

Előzmény: fougamin (4)
dohosa Creative Commons License 2004.06.03 0 0 5
Megnéztem a honlapjukat, de nem volt nagyon figyelemfelkelt?.
Tudják ezt az árazással kompenzálni? :)
Te szerz?dtél már velük? Mennyibe kerül most egy lakás náluk? (43 v. 51 nm-es)
Melyiket szemelted ki?
Én is lakást szeretnék venni , de most keresgélek mindenfelé. Inkább az ára számit és nem a kerület.
Vagy 20 épittet?t felhivtam már, de hétr?l hétre kusznak felfelé az árak.

Előzmény: jzp2107 (2)
fougamin Creative Commons License 2004.06.03 0 0 4
Az mindjárt más.:-)) Gyártják még a B12-t? Ismered a szagát?
Előzmény: jzp2107 (3)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.03 0 0 3
költözz a fölöttünk lakó alá, 2 év múlva agyvérzés. Most nem mindegy? :-)
Viccet félretéve, szerintem a riktert kivéve minden általad irt gyár megszünt, befejezte füstölgését.
Előzmény: fougamin (1)
jzp2107 Creative Commons License 2004.06.03 0 0 2
Előzmény: dohosa (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!