Keresés

Részletes keresés

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.07.26 0 0 217
Jól emlékszem, hogy három hónap support? És ebben benn van a szabadságuk is? :-)))))
Ahogy Kohn bácsi mondta: Ügyes!
Előzmény: Wágner úr (215)
Kilroy Creative Commons License 2004.07.26 0 0 216

Igen, nekem is ez volt a tippem... na majd egyszer talan megjavitjak.

 

Kil

Előzmény: Wágner úr (215)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.24 0 0 215

A hosszú nickneveknél van ez, kérem szépen..., má' írtam erről a fejvesztőknek, de azok most hassütnek és isznak valahol (ha eszük van, akkor Söröt)...

 

Egészség!

Előzmény: Kilroy (214)
Kilroy Creative Commons License 2004.07.22 0 0 214
En most is tapasztalom, igaz, most a 205-os hsz szama nincs uj sorban, csak a harmadik link. A kulonbseg az elozo hozzaszolasomhoz kepest annyi, hogy most 1024*768 a felbontas.
Előzmény: pernahajder (213)
pernahajder Creative Commons License 2004.07.21 0 0 213
Én nem tapasztaltam. Win 6 Exp.
Előzmény: Kilroy (212)
Kilroy Creative Commons License 2004.07.20 0 0 212

Na kerem tisztelettel:

 

Ebben a topikban az egyik hsz-nal a fejlecben a harom link nagyon eltolodott jobbra, sot a harmadik le is kerult uj sorba. Mi tobb, a fejlec jobb szelen a hozzaszolas szama is uj sorba kerult. Eleg csunyan nez ki. A 205. hsz-rol van szo. 800x600, Win2k, 6-os Explorer.

 

Kil

 

PS. Sorry, itt nincs ekezetem.

pernahajder Creative Commons License 2004.07.19 0 0 211

Bocs Wágner, de a szocreálnak igaza van, még ha ronda is...

 

A legpörgősebb topik a polidikiból egy 236 hozzászólásos új topik. Vannak a kedvenceim között olyan, korábban szinte követhetetlenül pörgős topikok, amelyekben napok óta nincs új hozzászólás.

 

Én is ritkán írok: túl bonyolult lett az összes alig használt extrával együtt...

 

Már jóval kevésbé szórakoztató.

Előzmény: Wágner úr (209)
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.07.10 0 0 210
Köszönöm a szíves tájékoztatás Wágner úr:) Onnan bátorkodtam következtetni a látogatottság csökkenésére, hogy a kedvenceimben a hozzászólások száma csappant meg. Persze bizonyára rosszul fogalmaztam, ettől még könnyen lehetséges, hogy milliók kattogtatnak, bizonyára az zavarhatott meg, hogy kedvenc pilseni fajtám helyett be kellett érnem mással:) Most, hogy helyreállt a rend a sarki közértben máris tisztábban látok! Egészség!
Előzmény: Wágner úr (209)
Wágner úr Creative Commons License 2004.07.10 0 0 209

Aztat a látogatottsági csökkenéset te csak úgy gondolod..., hukk, bocsánat..., mer' az éppen fordítva van - aki nem tud belépni, az mind szorgalmasan pórbálkoz, meg kisérletet..., igaz hogy nagyokat köpköd hozzá, de kattog, kattog..., szorgalmasan...,  mer' nem lehet az, hogy őnála valami nem stiimm, addig üti be a tök rossz pw-t, amig az a hülye masina egyszer  majd elfogadja...

 

Ne a saját megérzésedre, meg az én hülyedumámra figyelj, hanem kuksizd meg a Médiján auditját - ennyi (felesleges) kattintgatást még a legdicsőbb korba' sem tudott összegyűjteni senki...

 

"Ügyes", - mondta Kohn bácsi, majd fölhajtott Egy  Pofa (kóser) Söröt a Rabinovics egészségére... az odesszai halpiachoz közeli kikötői kricsnibe'...

 

 

Előzmény: HotelSzocreál (208)
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.07.08 0 0 208

Azért ma már fenn a címsorban, vagy hogy hívják legalább látszik a topik neve, a kedvencek elszineződnek, még ha sasszemnek is kell lenni hozzá:)

szóval alakulgat ez, meg kell szokni, én a kedvencekkel nem tudok mit kezdeni, a régi sokkal átláthatóbb volt.

Nem voltam egy képbeillesztő, meg linkelgető tudor sosem, de ez a hozzászólás szerkesztő, nagyban egyszerűsíti a dolgokat szerintem. 

Előtte volt, hogy azt az editort használtam. Viszont sokan mondják, hogy tárhelyről nem lehet képet felrakni, ami azért szomorú, mert kb 1 hónapja csináltam egy tárhelyet, hogy ha valamit nagyon akarok, akkor ide tudjam tenni:)))

A látogatottsága tényleg csökkent, azt én is észreveszem...

Előzmény: KILGORE TROUT (207)
KILGORE TROUT Creative Commons License 2004.07.08 0 0 207

Sajnos csak későn csatlakozom, nem mintha lenne bármi értelme .... de egy kalap sz@r ez az új fórum. Áttekinthetetlen béna .... a régi csak lassú volt de ez ...

 

Szégyenletesen le is esett a látogatottsága abban biztos vagyok. Látom a hozzászólások gyakoriságán. Csodálkoznék, ha nem így lenne.

HotelSzocreál Creative Commons License 2004.07.05 0 0 206

Na, na? Halovány is, nem is lila, de a mienk:) Újra kukik? Örvendek!

ezerkilenszaznyolcvannegy Creative Commons License 2004.07.02 0 0 205

 

Sajnos csak mostanság fedeztem fel, hogy lehet aláírni :(

 

azzal vígasztalódok, hogy az én aláírásom aligha befolyásolta volna a végkimenetelt :)

 

Murphy mondás:

 

csinálj egy olyan rendszert, amit a hülyék is tudnak használni - és meglásd - csak a hülyék fogják használni.

Előzmény: pernahajder (-)
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.07.01 0 0 204

Há' ez biza így szok lenni nálunk is!:)

Előzmény: Törölt nick (203)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.01 0 0 203
Mé, hát ha ezt akarják közölni....

Én ugyan sose voltam szofferíró, de ecce' mintha mán hallottam volna olyat, hogy a szoffert, mielőtt közprédára bocsássák, úgymond tesztelik.
Ez olyasmi, mint faluhelyen az ellenőrzés: nekiültetnek pár júzert vagy lúzert vagy mi a lófeszt (a franc ismeri ki magát ezek közt a városi szavak közt), oszt aszongyák nekik, hogy no, fijam, hasznájjad, mint otthonn, oszt ha baj van, sikíjjá, osz' gyön majd a rencergizda, oszt va' jjó nyakonver, vagy szól a progomozóknak, hogy el van biza baszva vlaami, javítani kéne, de izibe.
Oszt ekkor a pogromozó javít, oszt amíg ki nincs az összes ijjen fícsör vagy fjúcsör vagy ficsúr javítva, addig haza se megyen szégyenibe, mer mit szóna a zasszo' mmeg a pulyák, de még a sört is visszautasíjja (Wágner!!!).
Oszt mijután a progom mán működőképesnek láccik több ijjen teszteléssel eltőtött nap után, csak akkor van neki képi aszondanyi, hogy készen van, meg pézt kérni ja zegésszé.

Hát lenne egy fogadásom, hogy ez itt nem így ment végbe.
Mer biza ja végeremé' nnagyo' sszar.
Előzmény: HotelSzocreál (202)
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.07.01 0 0 202
Ja, és napok óta keresem a közleményeket a Közlemények link alatt, de mindig ide jutok: Drazsé csomagja 320 ésnem 185 milliárdos :))
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.07.01 0 0 201

LILÁT kérek szépen! :(

Nem nagyon értem azt sem, hogy mitől függően lesz a topikok címe bold, avagy éppen nem bold. Ha már a lila nem megy, akkor legyen az a bold amibe új hozzászólás került! Most elgondolkodtam egy pillanatra: lehet, hogy ez így is van, csak még nem működik tökéletesen?:)

drdoktor Creative Commons License 2004.07.01 0 0 200
nemrég volt egy hirdetés, őket keresd:

épületbontást garanciával, azonnalra is vállalunk!
Bin Laden Kft

:)
Előzmény: Törölt nick (199)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.01 0 0 199
Na, a lentebbi így akart kinézni, csak mindig elfelejtem, hogy a BR kódokat nekem kell kitennem, nem úgy, mint a régi szarban, ami ezt elvégezte helyettem.

Ez bizony még mindig szar.
De nem baj, mert legalább lassú is.


A szerkesztési funkció Opera alatt nem működik, viszont azt két ablakban, egymás alatt.

A haverok helyett a programozókat kellett volna felkérni.
Vagy esetleg Kekit, aki annak idején a nettón elég jól összekalapálta a Fórumot (kkor mé Törzsasztal, csak és kizárólag), azóta minden módosítással csak szarabb és szarabb lett. De ez most a csúcs.
Nincs valakinél 2 Boeing, hogy nekivezesse?
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.01 0 0 198
Ez bizony még mindig szar. De nem baj, mert legalább lassú is. A szerkesztési funkció Opera alatt nem működik, viszont azt két ablakban, egymás alatt. A haverok helyett a programozókat kellett volna felkérni. Vagy esetleg Kekit, aki annak idején a nettón elég jól összekalapálta a Fórumot (kkor mé Törzsasztal, csak és kizárólag), azóta minden módosítással csak szarabb és szarabb lett. De ez most a csúcs. Nincs valakinél 2 Boeing, hogy nekivezesse?
Kilroy Creative Commons License 2004.07.01 0 0 197

Jut eszembe, a 'Kedvencekben' lehetne link, amire kattintva kikerulne a topik a Kedvencekbôl (mivel a régi szoftban is gyorsan ki-be rakhattam a topikot a Kedvencekbe a pipával, gondoltam, itt is lehetne hasonlóképpen)

 

Már írták: egyszer majd remélhetôleg látszani fognak a topik hozzászólásai uj hozzászólás írása közben (kivéve persze, ha válaszolok, habár akkor se lenne rossz)

Kilroy Creative Commons License 2004.07.01 0 0 196

Szerintem ha már baloldalt is van Kedvencek, akkor már végig megjelenhetne, amennyi kifér az oldal aljáig, legalább nem ures hely lesz ott (egyébként most 200 jelenik meg? Gyors számolással nekem többnek tûnt, de lehet, hogy elszámoltam). Mellesleg még az elszínezôdés (uj hozzászólás a topikban) sem mûködik, remélem majd fog...

Előzmény: HotelSzocreál (194)
drdoktor Creative Commons License 2004.07.01 0 0 195
Firefoxnál sincs:(
Előzmény: Wic (190)
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.06.30 0 0 194

Eltelt egy nap és úgy látom, hogy a kedvencek valahogy rendeződtek.  Ezek szerint az égiek meghallgatták könyörgésemet, ám lenne itt még valami... A kedvencekben lévő meglátogatott topikokat nem lehetne belilásítani, hogy ne kelljen megjegyeznem az időpontot, amikor utoljára odapillantottam? Lehet, hogy még nem tudom professzionálisan használni ezt a XXI. századi fórumot, de engem ez a könyvjelző, meg napi rutin egyáltalán nem érdekel.

compton_ Creative Commons License 2004.06.29 0 0 193
Ez röhej, explorerben alatt tényleg van egy kis csili-vili szerkesztő, míg Mozillában nincs. Mondjuk nem is hiányzik hál istennek. Az igaz, hogy az új fórumot 10 millával támogatta az ihm??
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.29 0 0 192
Kedves Szerk! Bármilyen fórumba néztem be eddig, 1 pozitív szót nem láttam az új fórummal kapcsolatban. Azért ez elgondolkodtató, nem? Én egyébként azt hittem, hogy megújítás=gyorsítás. Ez pedig nem történt meg.
Wic Creative Commons License 2004.06.29 0 0 191
aláírtam.
Előzmény: Törölt nick (189)
Wic Creative Commons License 2004.06.29 0 0 190
mozilla altt még mindig nincs szerkesztőfunkcijó.
Előzmény: Wágner úr (140)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.29 0 0 189
Kerlek benneteket, tamogassatok a regi dizajn visszaallitasara inditott peticiomat a kovetkezo cimen www.peticio.hu/?id=802 Es kerek mindenkit, reklamozza ezt a peticiot az osszes topikban, ahol megfordul Ez minden regi es uj forumozo erdeke
HotelSzocreál Creative Commons License 2004.06.29 0 0 188
Kb mindent leírtatok már ami az én bajom is ezzel, igazából csak reménykedek, hogy legalább ez a kedvencek dolog helyreáll, mert így semmi értelme az egésznek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!