Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.21 0 0 127
Fidesz is itthon marad...
:))

Külgyünk hátrányos helyzetű családokat!

Előzmény: Törölt nick (125)
Gyula Creative Commons License 2004.05.21 0 0 126
Teljes mértékben egyetértek! És arról se felejtkezzen meg senki, hogy a bizottsági tagok egynegyede pártonkívüli, az eddigi választásokon szinte társadalmi munkában közreműködő, a helyi közgyűlések által választott önkéntes. Akiket besorsoltak 1-1 bizottságba, és akiknek az életüket az utóbbi napokban úgy kellett alakítaniuk, hogy eleget tudjanak tenni vállalásuknak.
Előzmény: Törölt nick (125)
Gyula Creative Commons License 2004.05.21 0 0 124
Ez sem lenne jó megoldás. A lakóhelyén kellene mindenkinek biztosítani a szavazás lehetőségét (minek utazza ezért keresztbe a fél világot?), a lehető legolcsóbb módon.
Szomorú, hogy ez az egész kampánytéma lehet, senkinek ne legyen kétsége afelől, hogy mindenki utazni fog. Javában folyik az előkészítés.
Előzmény: Tamerlán (121)
Probatbicol Creative Commons License 2004.05.21 0 0 123
Ha van egy kis stílusérzéke, akkor a sajátja előtt.
Előzmény: geszthi (116)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 122
nyah, szevasztok, megyek haza, megnézem a tévében,hogy milyen volt az Európa-program bemutatására szervezett konferencia. Meg persze elolvasom a programot:))
Előzmény: Ódri (120)
Tamerlán Creative Commons License 2004.05.21 0 0 121
Szabó G. Zoltán,

nagyon sajnálatos, hogy a szavazatszámlálók kiutaztatásávalkapcsolatos, vitában fel sem merült az alábbi, takarékoskodási lehetőség:

Ne utazzon bizottság olyan országba, ahol a szavazók száma nem több, mint a kiutazó bizottság létszáma (4 fő)

A külföldi szavazásról szóló tudósításokban gyakran szerepelt, hogy 1 szavazatért is fizeti az állam 4 fő utazási-, ellátási- és szállásköltségeit.

Miért nem lehet megoldani, hogy 1-4 szavazó esetetén (!) az állam inkább a szavazók hazautaztatását fedezze? Olcsóbb lenne!

Megjegyzés: a tájékoztatókból tudható, hogy az egyes külföldi országokban szavazók száma már eldőlt. A külföldi listákra (ellentétben az itthoniakkal) utólag már nem lehet feliratkozni.

Előzmény: Szabó G. Zoltán (37)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 120
Nem osztok én semmilyen igét:) Más a munkaköröm:))
Csak időnként beleolvasok ha van időm és szórakozok. Hm, taliztam ma 3 HirTv-sel is, de nem ijedtem meg tőlük. Vagy mire gondolsz kommandó alatt?
Előzmény: hurkazsírosnápolyi (115)
toloba Creative Commons License 2004.05.21 0 0 119
Nem mondhatod, hogy nem konstruktívak: hát egyetértenek a többivel, építő jelleggel...:))
Előzmény: banánjoe (111)
toloba Creative Commons License 2004.05.21 0 0 118
Szerintem tudod te...
Előzmény: Törölt nick (91)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.05.21 0 0 117
Kedves Barátaim, kedves utazni vágyó polgárok!

A beígért szavazatszámlálásnak álcázott bevásárló út elmarad. Kárpótlásul önköltséges alapon igénybe veheti a fidesz fapados légitársaságának Alcsút-Felcsút charter járatát.

Jó utazást kívánunk!

:o))

geszthi Creative Commons License 2004.05.21 0 0 116
Ezt most speciel kinek a lakasa elott jelentette be Rogan?!

:-))

Előzmény: acontrecourant (98)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.05.21 0 0 115
Nem jól tudod.
Te jó ég a munkahelyedről osztod az igét?
Nem félsz a HÍR TV kommandótól?
Előzmény: Ódri (112)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2004.05.21 0 0 114
A listát lekérheted az országgyűlés titkárságáról és bátran ki is függesztheted a Netre.
Nyilvános, közérdekű adat.
Mint ahogy nyilvános és közérdekű adat kell, hogy legyen bármely állami támogatáshoz jutott párt szerződése.
Előzmény: Gyula (110)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 113
Ó, az de régen volt már:))
Tök mindegy mit hiszel el és mit nem:)
Én kikapcsolódni járok polfórumozni, és remekül szórakozom rajtatok, amikor ilyen hülyeségeken/hazugságokon rágódtok. Csak néha ingerem támad közbeszólni:) Pedig lehet nem lenne szabad:)
Előzmény: Törölt nick (109)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 112
Nem mondom el mégeccer, hogy nem mindenhova volt ilyen jelölt:))
Rogánt meg hagyjuk:))
Na jól van, most megyek haza és hétfőig nem érdekel a politika:)) Illetve annyiban,hogy elolvasom az Európa-program füzetünket:) Inkább erről kéne beszélni, nem olyan hülyeségről, hogy ki utazik meg ki nem, hiszen végül mindenki fog utazni, ez csak süket szájtépés, kampányduma.
Előzmény: lerr (107)
banánjoe Creative Commons License 2004.05.21 0 0 111
Azért ehhez azért pofa kell, ahogyí mondani szokás!!

Először kiverjük magunknak az utazást, aztán megvárjuk, hogy leteljen a visszahívási idő és bejelntjük, nem utazik senki. Erre überelve: Oldja meg a kormány a problémát, de szavazni nem akarok majd róla a parlamentben.

Apám, ha ez egy film forgatókönyve lenne, biztos azt a címet viselné: A meztelencsigák következetessége.

Ja, meg ezek a szánalmasok mondták, hogy konstruktív ellenzékként viselkednek. :-(((

Előzmény: acontrecourant (105)
Gyula Creative Commons License 2004.05.21 0 0 110
Jut eszembe, fel kellene a képviselők lakhatási támogatásán is nagyon háborodni, hátha arról is jól lemondanának, az sem kicsi összeg, a végkielégülésekről, egyebekről nem is beszélve.
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.21 0 0 109
ne is haragudj, de ez igy elég kevés.
Emlékszem én még a veled folytatott beszélgetésre himnusz ügyben:-)
Előzmény: Ódri (97)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 108
Ne forgasd ki a szavaimat. Nem arról volt szó, hogy senkit, de igyekeztek olyan megoldást választani, hogy ne kelljen mindenhova utaztatni...
Előzmény: acontrecourant (105)
lerr Creative Commons License 2004.05.21 0 0 107
Ja, de, ha olyat jelöltetek, aki kint van, akkor meg mi az a duma, hogy nem utaznak?:)
Előzmény: Ódri (106)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 106
Persze, sorsoltak.
De mint mondtam, országra kellett jelölni. Tehát mondjuk jelöltünk egy embert Franciaországba, egyet Japánba, stb. És az összes Franciaorzságba jelölt közül sorsolták ki a 3+1 tagot. Már ahol volt annyi jelölt, hogy sorsolni kellett.
Előzmény: Gyula (104)
acontrecourant Creative Commons License 2004.05.21 0 0 105
Kérem őrizzék meg a nyugalmukat! Miután a Fidesz keresztülverte a parlamenten a kiutaztatást, nem küld ki senkit!

Nem, pánik az nincs a Fideszben. Csak besz@rás, miután a nép utálja, amikor legombolnak róla tökfeleslegesen pár száz milliócskát.

Szegény Rogán! Rábízzák a piszkos munkát.

Előzmény: Ódri (100)
Gyula Creative Commons License 2004.05.21 0 0 104
Akkor nincs semmi gond, mert akkor ők úgyis helyszínre jelöltek, tehát az ő jelöltjeiket ezek szerint nem is kell utaztatni.
Én mindenesetre úgy tudom, hogy sorsoltak.
Előzmény: Ódri (99)
lerr Creative Commons License 2004.05.21 0 0 103
Nehéz lesz ebből jól kijönni:)))

Először ragaszkodik a FIDESZ a kiküldéshez, aztán meg nem küld:)))

Most meg ez az életveszélyes fenyegetés sztori:))))

Lehet, hogy az elvakultakban növeli az elkötelezettséget, de a többiek csak röhögnek a szánalmas próbálkozásokon:)

Előzmény: Ódri (100)
Probatbicol Creative Commons License 2004.05.21 0 0 102
Olyan nincs, hogy legyen a világnak pontja, ahol a Fidesz nem talál valakit. Ezt elképzelni se tudom.
Előzmény: Ódri (90)
Gyula Creative Commons License 2004.05.21 0 0 101
A "poén" az, hogy mindegyik nagyon jól tudja, hogy az egész csapat utazni fog, mert
1. nincs törvényes lehetőség más megoldásra (2003. évi CXIII. tv)
2. az előkészületek mind itthon, mind a követségeken megtörténtek
3. nem packázhatnak azzal a több tucat választott taggal, akiket a pártdelegáltak mellé kisorsoltak.
Előzmény: acontrecourant (98)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 100
Ne álmodozz:))
Sok minden van, de pánik nincs:))
Előzmény: acontrecourant (98)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 99
Majdnem. Sorsoltak volna, de csak adott országon belül. Tehát mondjuk Algériára, ha jelölt volna mind a hat induló tagot, akkor abból sorsolnak ki hármat. Nem össze-vissza. Tehát egy párt országra jelölt valakit, nem szimplán csak úgy, közös listára.
Előzmény: Gyula (96)
acontrecourant Creative Commons License 2004.05.21 0 0 98
A Fidesz sem küld delegáltakat a külképviseletekre - jelentette be Rogán.

Édes Istenem, ezek pánikban vannak! :DDD

Előzmény: dekóder (70)
Ódri Creative Commons License 2004.05.21 0 0 97
Erről nem lehet olvasni, de én tudom és kész:)))
Kicsit más a politika belülről, meg a médián keresztül:))
Például arról sem olvasni, hogy a követségeken dolgozók is szavaznak, tehát nem egy fő miatt kellene kiutazni... De mindegy, én amúgy is rühellem az újságírókat:)
Előzmény: Törölt nick (93)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!