Keresés

Részletes keresés

phieszta Creative Commons License 2013.08.18 0 0 9

Eladó Scarabeo 50 Ditech kompletten, 

Ami hiányzik belőle: első villa,teleszkóp, benzinpumpa,gyujtótrafó,km jeladó 

Ami még benne van: injektor,levegőinjektor,levegőkompresszor,variátor kompletten,szíj, ülés, idomok,első-hátsó lámpa,hátsó rugóstag,kormány,müszerfal,első hátsó féknyereg stb stb... 

Csak együtt eladó! 

Az ára: 40.0000 Ft 

Szállításban sajnos nem tudok segíteni. 

Érdeklődni: 

 


bondarbalazs at gmail . com 
30 696 58 55

phieszta Creative Commons License 2013.05.31 0 0 8

Üdvözlet,

 

ELADÓ Scarabeo 50 Ditech 2003 alkatrészek:

 

-injektorfej

-injektorház

-gyújtótrafó

-benzinpumpa

-levegőkompresszor

-feszültségszabályzó

-ülés

-benzintank

-olajtartály

-első hátsó féknyereg

stb.........

 

Érdeklődni a következő elérhetőségeken:

06 30 696 58 55

bondarbalazs at gmail.com

 

jocek987 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7

nem könnyű javítani, de én csinálom már vagy 6 éve nyíregyházán... amúgy '94- esben nincsen ditech, mert 2000- től kezdték a gyártását... ha kell használt alkatrész valakinek aprilia, gilera, piaggio, vagy peugeot injektoros 50-es robogóhoz, vagy javítani kell ilyet nyíregy környékén, forduljon bizalommal hozzám! 06(20)3443361 directinjection.uw.hu

koczkaandras Creative Commons License 2011.12.10 0 0 6

Sziasztok,

kinéztem egy 2004-es Sr50-et, de bizonytalan vagyok mert di-tech-es. Könnyen javítható ez a típus, érdemes ilyet venni szerintetek?

Előre is köszönöm

Absolute Paulus Creative Commons License 2005.04.14 0 0 5

Sziasztok!

Alkatrészt keresek: 1996 Sr 50 (ismerős elesett vele)

Műszercsoport, tükör,

Műszercsoport körüli borítás,

Első lámpatest

Akinek van tippje, vagy alkatrésze, esetleg működésképtelen motorja hívjon:

06 20 459 66 88

Ha nem megy, akkor eladó!!!

 

S2-RS2 Creative Commons License 2005.01.31 0 0 4

Hy! Nekem 70 köbcentis 94-es SR-em van, 95km/h a vége. Mikor megvettem pollini henger volt rajta, és azzal baszottul ment. Aztán eltörtem a blokkot(gödör miatt), és egy nem sport 70-es henger került rá.A pollini hengert szétszedtük, és láttuk agyon volt kopva, a henger egy pár helyen meg volt húzva, és még úgy is jobban ment mint a mostani hengerrel.Ha az a henger fel lesz újítva, akkor ez a robogó valami kegyertlen dolgot fog művelni.

A dinamikáról annyit, hogy nekem sportlégszűrővel 60-ig nem húz úgy mint gyárival, de a sportlégszűrővel 60-tól elindul azt végsebességig meg sem áll.

Előzmény: .JiM. (0)
NémethLackó Creative Commons License 2005.01.12 0 0 3
Üdv!

Van eladó gyári dugó-henger-hengerfej-kipufogó-hátsóidom SR50-hez

olcsón, csak komplett

20E huf!!

30/9106-448 Szeged mellett
Lorelaj Creative Commons License 2004.05.13 0 0 2
Hi all.Nem témához kötődö de hasonló a kérdésem.
Na szal nem tud valaki Rs 125 topicot valahol ami magyar????
sepiaz Creative Commons License 2004.05.12 0 0 1
"Azt olvastuk mindketten, hogy ezek elmennek 100-ig is, viszont a srácé még 80ig is elég nehezen tud elmenni (pedig 76kg"
Nekem is ilyen motorom van, de csak óra szerint megy 90-et. Valójában bemérve az csak 70. De kb ennyinek kell lennie. A karbis SR-ek kicsit gyorsabban mennek, de persze többet is fogyasztanak. Ha lehetne állítani a ditech adagolóján az is menne többet, és fogyasztana többet, de azt itthon még nem hallottam, hogy csinálnák. Ezt game-boy-ozásnak hívják és állítólag kb 10km/h-t dob a gépen.
Ha tuningolni akarjátok, akkor 70-es hengert érdemes rá venni, de az egy kicsit borsos :)
Próbáltátok már, hogy egymás mellett mentek, és nézitek a km órát? Ugy talán kiderülne, kinek mennyit csal az órája.
Előzmény: .JiM. (-)
.JiM. Creative Commons License 2004.05.12 0 0 0
Egy 70cm3 tuniggal mit lehetne kihozni egy '96-os SR-ből? Mi változna igazán a végsebesség növekedésén kívül? Jobban gyorsulna? Dinamikusabb lenne?
.JiM. Creative Commons License 2004.05.12 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nem találtam ilyen topicot, de szerintem jópáran használunk ilyen motort. Kezdeném is:

'96-os SR-em van már két éve. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Szuperul megy (max 85-90km/h, ~3.3 l-es fogyasztás). Viszont pár hete nem húz rendesen végig, hanem 30-35km/h-nál megtorpan egy picit, aztán kisebb erőlködé után újból elkezd húzni 40-től. Amit még észre vettem, hogy a 74kilómmal 90km/h volt a vége, most már csak jobb esetben tudok 83-84et menni vele. :(
A görgőket is kicseréltettem már - amik elég rendesen meg voltak kopva - de a probléma továbbra is fennáll, ugyan úgy megtorpan, sőt hétről hétre egyre durvább ez a torpanás. Mi lehet a gondja szerintetek? A motorba amúgy 20e km van, kompresszió megfelelő, gyertya is, 98as benyót tankolok mindig bele.

Más.
Haverom a '94-es SRjét ma lecserélte egy '02 Ditechre. Azt olvastuk mindketten, hogy ezek elmennek 100-ig is, viszont a srácé még 80ig is elég nehezen tud elmenni (pedig 76kg).
Létezhet, hogy ebben valami folytás lehet? Vagy miért ilyen? A '94-es SRje 91-93-at ment...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!