Keresés

Részletes keresés

Azakiazaki Creative Commons License 2004.05.14 0 0 108
Én is elfogadtam volna ilyen szülőket. :-)
Nem hiszem, hogy természetes lenne az eseted.
Egyáltalán nem.
Előzmény: I.Blasius (72)
livesmartlooksharp Creative Commons License 2004.05.14 0 0 107
Ha nagyon megakarnalak bantani es meg beszelgetnek is veled siman csak egy losernak tartanalak akit az tesz boldogga ha latja, hogy az eppen ugyeletes noje azert erzi jol magat veled, mert az eszed helyett csak a zsebed van tele.

Viszont ez is csak egy velemeny igy nem is szoltam semmit!

Előzmény: Battlenick (104)
kivvi Creative Commons License 2004.05.14 0 0 106
Kedves livesmartlooksharp!

Csak most olvastam a válaszodat, engedd meg, hogy ragáljak!
Kicsit ugyan több jutott bele indulatból mint tartalomból...

Ugyan aruld mar el nekunk, hogy miert is torvenyszeru, hogy az elso randin a pasi fizessen?
Azért törvényszerű mert meghívott valahova. Ha én hívom meg én fizetek.

Miert kenyelmetlen a pincer elotti "osztozkodas"?

A barátnőimmel szemben sem filléreskedek így, ha beülünk valahova. Egyszer az egyik fizet, egyszer a másik.

Persze ehhez az kell, hogy a nőben legyen egy kis tartas es onbecsules. Akiben ez megvan annal fel sem merul, hogy az elso randit a pasi fizesse. Normalis helyeken ezt ugy csinaljak, hogy megerkezik a szamla megnezni mindketto es szo nelkul lepakoljak a felet mindketten. Max a jattot fizeti a pasi de ez sem torvenyszeru.

Igen, kell de ezt pont nem a számlák megfelezéséből kell lemérni. Ha végigolvasod a hsz-emet amire reagáltál, rájöhetsz, hogy nem arról szól, hogy azt tartom helyénvalónak, hogy a pasi minden programot álljon, még példákat is írtam arra, hogy hogyan "szállhat be" a nő a költségekbe. Én biztos nem normális helyről jöttem és most sem normális emberekkel találkozom.

A többit nem is idézgetném, mindenesetre kicsit eltúloztad a dolgot, nem hivatom meg magam kávéra, fagyira, vacsira minden utamba kerülő pasival és nem is várom el, hogy fejőstehén módjára fizessenek mindent. De ezt is leírtam már.

Tudom mit jelent az önérzet, csak nem értem, ez hogy kapcsolódik ahhoz, hogy valaki meghívhat -e egy kávéra. Biztos jó annak aki ki tudja szűrni az ilyen pénzéhes némbereket mint én, aki még egy vacsorát is elfogad a párjától. De a pénzéhes fajtám ellenére én is szoktam költeni rá és a közös szórakozásunkra. És nem vagyok megrökönyödve attól a programtól sem, hogy a tóparton sétáljunk. Pedig ott nem is tudom jól lehúzni anyagilaig...

Akit simán kibérelhetsz x időre, az a nő pont nem egyenlő velem, bármennyire is szeretnéd ezt hinni.

Előzmény: livesmartlooksharp (74)


penge1 Creative Commons License 2004.05.14 0 0 105
Azt írtam, hogy ha mindig.

Az ajtókinyitás udvariasság.

Előzmény: Olvasószem (98)
Battlenick Creative Commons License 2004.05.14 0 0 104
Nagyon nem akarnálak megbánatani, meg beszélgetni se veled, de simán csak pitinek tartalak.
De ez is csak egy vélemény..
Előzmény: livesmartlooksharp (74)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.14 0 0 103
válaszd azt amelyiket a legjobban szereted..
ja hogy iLyet nem olvastam egyikről sem.?.?
Istenem, modern világot élünk :-D :-D
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 101
OFF: affene!!! :-D
megelőztél!
Előzmény: SumQuiSum (100)
SumQuiSum Creative Commons License 2004.05.13 0 0 100
És száz! :)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.13 0 0 99
Nyisam = nyissam.)
Előzmény: Olvasószem (98)
Olvasószem Creative Commons License 2004.05.13 0 0 98
"Azt, kicsim, hogy egy normalis, kereso no szamara megalazo, hogy mindig a ffi fizet."

És az, ha előreengedi, kinyitja neki az ajtót? Ismerek olyan véresszájú egyenjogúságpárti nőket, akik kikérik maguknak ezt is. Az egyik gyakori vendég volt nálam. A történethez hozzá tartozik, hogy elég nehéz (női erővel) kinyitni a szobám ajtaját, ugyanis fenyő, és kicsit meg van vetemedve. Egyszer rám szólt, hogy ne nyisam ki neki az ajtót. Azóta élvezettel néztem a szenvedéseit a kilinccsel. Egészen a minapig, amikor kinyögte, hogy azért mégis kinyithatnám. Drága "következetes" XXI. századi női öntudat...!

Előzmény: penge1 (88)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 97
Szerintem egyiket se.
Aki egy ilyen döntést nem tud maga meghozni, az még nem elég felnőtt ahhoz, hogy csajozzon.
Szóval válaszd inkább a játékmackót, az a neked való.
Előzmény: I.Blasius (-)
jinjang Creative Commons License 2004.05.13 0 0 96
így már egyet tudok érteni
Előzmény: penge1 (92)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 95
Es ebben is egyetertunk.
Eljen!!!
:)
Előzmény: livesmartlooksharp (94)
livesmartlooksharp Creative Commons License 2004.05.13 0 0 94
Sajna nem valok meg a kedvedert sem:-)
(gondolom Te sem):-P
Előzmény: penge1 (93)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 93
Teljesen rendben lenne. Ossze is jonnek veled.

:PPP

Előzmény: livesmartlooksharp (91)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 92
ne haragudj, a hangnemet semmikepp sem erdeleted ki

Kozos programok eseten az a normalis, ha hol a ffi fizet, hol a no. De allandoan megfelezni - hangulatrombolo. Nem?
Persze no is kell az ugyhoz, aki azt mondja, hogy most o fizet. Es ffi is aki az eloskodo not kirugja a fenebe.

Előzmény: jinjang (90)
livesmartlooksharp Creative Commons License 2004.05.13 0 0 91
Ok vigyuk kicsit tovabb a szalakat. Szoval ha osszejossz velem elvarod, hogy en fizessek, cserebe fozol, mosol, vasalsz ram. Mert szerinted igy termeszetes.
De mi van ha en jovok ossze veled? Elvarom, hogy fizess ellenben fozok, mosok, vasalok. Szerintem meg igy termeszetes!:-P
Előzmény: penge1 (89)
jinjang Creative Commons License 2004.05.13 0 0 90
Szerintem két különböző dolográl írtál a 78-ban, meg a 81-ben. Én a 81-re válaszoltam.

(78: rászorulni egy férfi pénzére úgy általában a mindennapokban is, mert a nőnek nincs, 81: közös programok esetén fizessen a férfi, akkor is, ha a nőnek is ugyanannyi pénze van - én így értelmeztem az írásaidat, de javíts ki és magyarázd meg, ha nem ezt akartad írni)

(vajh, mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet??)

Előzmény: penge1 (85)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 89
Arrol volt szo, hogy mi a termeszetes.
De tul oreg vagyok ahhoz, hogy beleeljem magam alkalmi kapcsolatokba, szoval tietek a szo.
:)
Előzmény: livesmartlooksharp (87)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 88
Azt, kicsim, hogy egy normalis, kereso no szamara megalazo, hogy mindig a ffi fizet.
Előzmény: Az Alma (86)
livesmartlooksharp Creative Commons License 2004.05.13 0 0 87
Ha emlekezetem nem csal itt nem allando parkapcsolatban elokrol volt szo. Elso randirol, most indulo kapcsolatrol ahol a fozes, mosas, vasalas olyan messze van mint a te erdemi valaszod a temahoz.
Előzmény: penge1 (84)
Az Alma Creative Commons License 2004.05.13 0 0 86
De tényleg: mit is?
Előzmény: penge1 (85)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 85
Baszki, mi a lofaszt irtam le a 78. hsz-ban?
Előzmény: jinjang (82)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 84
Ehh.

Annyira termeszetes, mint ahogyan a nok foznek, mosnak, vasalnak.

Előzmény: livesmartlooksharp (83)
livesmartlooksharp Creative Commons License 2004.05.13 0 0 83
Bocs, hogy megint beleszolok, de mitol olyan termeszetes, hogy egy fiubarat mindig fizessen?
A lanybaratnak miert nem jut eszebe ugyanez?
Nem tudom milyen "barat" volt az egyetemi srac, de 100%, hogy nem volt komolyan ellenkezo esetben ez nem tortenik meg. Sosem ertettem mibol gondoljak a nok 2 napos jaras utan, hogy onnantol "kozos a kassza". Kozos kasszat ertsd ami a fiue az az enyem is ami meg az enyem ahhoz a fiuak semmi koze.

Ez is egyutt jar a noiesseggel?

Előzmény: penge1 (81)
jinjang Creative Commons License 2004.05.13 0 0 82
Hát, ebből is látszik, hogy különbözőek vagyunk. Engem meg az zavar, ha mindig csak a másik fizet. El tudom fogadni, ha a másik jóval jobb anyagi helyzetben van, akkor pláne, de egy idő után mindig szükségét érzem, hogy visszahívjam. És egyáltalán nem érzem szabálynak, hogy a férfi dolga, hogy fizessen. A külön-külön számolás meg teljesen korrekt szerintem, azonos anyagi körülmények között különösen az.
Előzmény: penge1 (81)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 81
Miert? Miert baj az, ha celoz ra? Valoszinu azert teszi, mert o tudja mi lenne jo neki, meg mielott olyannal leped meg, ami pl nem.

A mozijegy ugyben igazad van, de baromi rosszul tud esni egy lanynak, ha kozlod vele, hogy akkor adja a penzt v fizesse ki a sajatjat.
Volt egy baratom az egyetemen, aki - mikor megkerdezte a pincer, hogy kulon szamolja v egybe - kozolte, hogy kulon. Egyforma osztondijat kaptunk. Szertefoszlott az egesz vacsora varazsa.

A ferfisaggal sajnos egyuttjar nehany dolog.:)

Előzmény: I.Blasius (79)
Anus Creative Commons License 2004.05.13 0 0 80
Háát tudod, lehet, hogy egysikú hoszzútávon, hogy nem mentek sehová vagy csak nagyon ritkán, de jobb ha ezt is kibirja a kapcsolat, ugyanis ha valakinek nem veszik meg a szülők a lakást (vannak ilyenek sokan), annak megának kell összekuporgatnia a rávalót, ez pedig sok esetben nem megy csak iggen kemény spórolások útján.
Melynek során nem futja szórakozásra. Nemhogy 15.000, de lehet, hogy 5.000 sem.
Együtt, az összerakott pénzükből.
Attól még lehet NAGYON boldog az a kapcsolat.

Tudod, én úgy látom, hogy különbséget kell tenni lány és lány között.
Akkor látok gondot, ha az illető lány ELVÁRJA, hogy elvidd vacsizni, szórakozni, de nem ad bele pénzt.
Ha neki erre nincs igénye de te el akarod vinni, akkor fizesd ki és hivd el annyiszor, hogy elég legyen a pénzed.

Ezt azért tartom fontosnak, mert legtöbbször az van, hogy nem beszélnek erről, hanem mindkettő azt hiszi, hogy tudja mi kell a másiknak.
Környezetemben történt, hogy a fiú duzzogott nekem, mint kivülállónak, hogy azt hiszi a barátnője, hogy feneketlen a tank a kocsiban, mindig autózni akar.
A lány meg arról panaszkodott, hogy a srác seneke hozzá van nőve a kocsihoz.
Érdekes volt rádöbbenteni őket , hogy az előitéleteiket vetitik ki egymásra.
Szerencsére megértették. Azóta nem autóznak annyit. :-)

Előzmény: I.Blasius (72)
I.Blasius Creative Commons License 2004.05.13 0 0 79
Az ajándékkal meglepés teljesen más téma. Én is mindíg meglepem az aktuális barátnőmet ezzel-azzal, feltéve, ha nem célozgatnak rá, hogy kapni szeretnének valamit, akkor csakazértsem veszek. De az nem azt jelenti, hogy ne fizethetné ki a mozijegyét, ha éppen oda megyünk.
Előzmény: penge1 (78)
penge1 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 78
Nezd, a nokben meg mindig benne van az az erzes, hogy kuporgatniuk kell (plane, ha vmi szarul kereso melojuk van), mert mi lesz, ha... pl sajat labukra kell allni veletlenul.

En szemely szerint megalazonak tartanam, ha egy ffi penzere lennek raszorulva. Epp eleg az, amig az ember a szulei nyakan el kenyszerbol.

Ezzel szemben nagyon is kellemes es hizelgo erzes, ha a ffi meglepi egy tengerpareti uttal, v akar egy csokor viraggal, de ez mar mas Tma.

Előzmény: I.Blasius (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!