Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.05.06 0 0 16
:( Ez itt nem a való világ ..., ez csak egy fórum ...
Annak hihetsz, amit hallasz vagy látsz!
Előzmény: engene (15)
engene Creative Commons License 2004.05.06 0 0 15
Nagyon vitzik vagyunk ám! :-)
Tényleg szoknykapecér vagy! És gyors a tempód!
LASÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTS!

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.06 0 0 14
off
Ok, akkor lassan vezetünk a jóra. :)
Mert tudom: sokat akar a ... :)))
Előzmény: engene (13)


engene Creative Commons License 2004.05.06 0 0 13
Szépet és kellemeset Mindenkinek!
Újból itt vagyok, és várom a véleményeket!
RubberDuck!
Túl sokat akarnál!Ne légy mohó! Az sosem vezet jóra!
Nojon Creative Commons License 2004.05.05 0 0 12
(A spermium csak egy sejt a milliókból!)
Előzmény: engene (10)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.05 0 0 11
OFF
"Szóval ezt csinálja valaki utánam! :-)"
Inkább veled ... :))) Bár nem szeretném a fulladozásod ... Érdekes film lehet ... ;)))
Előzmény: engene (10)
engene Creative Commons License 2004.05.05 0 0 10
Kedves!
Érdekes, az a 70-80 % nálad nagyon bejön! Szerintem aki nem iszonyodik a spermiumtól, az bárhol szereti. Jó, vannak kedveltek és kevésbé kedvelt helyek!
Hé mindenki!
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy storikat is várok ám!Kedvcsinálásul álljon itt egy, ami szerintem nagyon vicces.
Hát, izé, szóval...ez velem történt. Kedvesemmel nagyon bemelegedtünk, már nagyon elérkezettnek láttuk az időt, hogy kényeztessem OTT! Minden flottul ment, minden ok volt, tényleg magasra emelt mindkettőnket a dolog. Teljes átéléssel erősítettem a szám körüli izmokat, amikor már éreztük, hgoy most..most.. most és akkkor áááááááááááááááááá, jéééééééééééééééézus! És megtörtént, ami szerintem keveseknek adatik meg. Életem egyik legmurisabb helyzete! Szóval az történt, hogy a nem rendeletés szerű használatnak meg lett az eredménye. A spermium az orromban kötött ki. Se köpni se nyleni nem tudtam. Nem kaptam levegőt. Az orromból lefolyt a toromba. Szóval képzelhetitek! Majnem megfulladtam! Utána meg csak nevettünk! Az még viccesebb, hgoy mindez vissza is nézhető! Rögtön meg is néztük, és szétrögöhtük az anyunkat! Szóval ezt csinálja valaki utánam! :-)
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.05 0 0 9
Hát igen, erre az anyagra szokták mondani, hogy akár egy kapcsolatot képes összetartani ... :)))
Miért lennél degenerált? Ez szerintem a normális kategóriába tartozik, nincs benne semmi perverz.
Én 80%-ban szeretek az eredeti helyére lövöldözni, de mehet a hasra, hátra, cicire is ... :)))
Előzmény: engene (8)
engene Creative Commons License 2004.05.05 0 0 8

Szerintem csak annyi a gáz benne, hogy ha nem törli le az ember fia lánya, és megszárad, úgy húzza még az apró piheszőröked is mint az állat! (Bocsánat a kifejezésért, de nem tudtam máshogy hangsúlyozni!)
Szerintem az a jó, ha ösztönössen csinálja az ember. Úgy végeznék egy közvéleménykutatást erről! Kicsiben már azt csinálom itt, de tényleg kicsiben. Elég kevesen vagyunk! Hát nem mindenkit érdekel ez a terület. Azért remélem nem gondoljátok, hogy milyen degenerált vagyok! :-)
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.05 0 0 7
A szétkenéses dolog müxik, elég jól.
Bár nálam ez nem direkt szokott működni ...
Hamár ott az anyag, akkor is szeretek összebújni a Kedvessel. De ha ő kenegeti magán az sem rossz, fényesebb lesz a bőre ... :))) Meg ha mondjuk a cicire is kerül az sem zavar ..., nem szoktam megijedni a saját anyagomtól, meg egyébként is "kebelbarát" vagyok, ki nem hagynám a kényeztetését, akármilyen ... ;)))
Előzmény: engene (-)
engene Creative Commons License 2004.05.05 0 0 6
galagony!
Hogy kell dörögni? Lehet, hogy tudatlan vagyok, de eddig ezt csak az égre hallottam!
Előzmény: galagony (5)
galagony Creative Commons License 2004.05.05 0 0 5
Én szeretkezés után ritkán szoktam dörgölőzni, de dörögni annál gyakrabban.
EDM Creative Commons License 2004.05.05 0 0 4
Ez egy kicsit olyan mint a csigaszex :))
Előzmény: engene (-)
engene Creative Commons License 2004.05.05 0 0 3
Kedves O.Z.P!
Egészségedre a reggelit! Miért vagyok undorító egy darab kérdéstől? Ha nem tetszik, nem kell válaszolni! Ha ismernél nem mondanád ezt!
Előzmény: O.Z.P. (1)
Fourty Creative Commons License 2004.05.05 0 0 2
Miért is ?
Előzmény: O.Z.P. (1)
O.Z.P. Creative Commons License 2004.05.05 0 0 1
Vazzzeg, most reggeliztem. Undorító vagy...
RoamingWind Creative Commons License 2004.05.05 0 0 0
Jeegynullas :)
engene Creative Commons License 2004.05.05 0 0 topiknyitó
FIGYELEM! Olyan emberkék hozzászólásait várnám ide, akik már átélték, vagy szeretnék, vagy van véleményük, akár rossz akár jó a szeretkezés utáni összedörgölőzésről. Kifejezetten érdekelne a sok hozzászólás arról az esetről, amikor a fiú ráélvez a partnere hasára és utána dörgölőzve szétkenik testükön a nedvet!
Hajrá Emberek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!