Keresés

Részletes keresés

Fkc13133 Creative Commons License 7 órája -1 0 20485

Személyeskedést élőben.

Előzmény: van_Persil (20479)
Fkc13133 Creative Commons License 7 órája -1 0 20484

Köszönöm szépen az érvekkel teli,tartalmas hozzászólást.:) Személyeskedést élőben.

Előzmény: Süni2 (20478)
Fkc13133 Creative Commons License 7 órája -2 0 20483

A BL szint tök egyértelmű mondat. Bl-ben szereplő csapatok. Márpedig egyikbe se férne be.

Előzmény: van_Persil (20477)
ZLajos Creative Commons License 28 órája 0 0 20482

Tudtommal ez ügyben történtek bizonyos intézkedések az MKSZ ill. az EHF felé. ( Merthogy alapból valóban ez a játéktér borítás nem engedélyezett a csoportkörben)

Előzmény: Bódog65 (20481)
Bódog65 Creative Commons License 29 órája 0 0 20481

Nem játszhatnak Vácon!

Előzmény: G-T15 (20480)
G-T15 Creative Commons License 1 napja 0 0 20480

Sajnos van sejtésem a csoportkörrel kapcsolatban. Egyáltalán játszhat a csapat a váci csarnokban? Bármi történik remélem marad ez a fiatalokat fejlesztő vonal, valamennyivel több bevétellel.

Előzmény: AlterEgon77 (20475)
van_Persil Creative Commons License 1 napja -2 0 20479

Ritka, hogy minden soroddal egyetértsek, de most ez a helyzet.

Előzmény: Süni2 (20478)
Süni2 Creative Commons License 1 napja -1 4 20478

Igen. Nálad.

Előzmény: Fkc13133 (20476)
van_Persil Creative Commons License 1 napja -3 2 20477

Attól függ, mit értesz "BL-szint" alatt. Ha a Gyørt, akkor persze, hogy nem, ha egy Kaproncát, vagy Krimet, akkor simán.

Előzmény: Fkc13133 (20476)
Fkc13133 Creative Commons License 1 napja -5 0 20476

Radosavjlevic mint BL szint?:D Van baj.:D

Előzmény: Süni2 (20474)
AlterEgon77 Creative Commons License 1 napja 0 0 20475

Jól belehúztunk a csoportkörbe, de legalább az Asztrahánt elkerültük, ez is valami.

Süni2 Creative Commons License 2 napja -1 3 20474

Remélem, hogy ráhajtottatok már Kajdon Blankára.

Akkor is bőven elférne nálatok, ha Lakatos maradna. Nálam ő a non plus ultra fiatal irányító Lakat mellett.

A Kácsor-rádióinterjúból - arról beszélt, hogy az egész csapat megdöbbent azon, hogy Szilágyi elmegy - számomra kamuszagúnak tűnik, hogy a magával viszi a fél csapatot. Radosavjlevic pl. miért a Lokiba menne, mikor simán BL-szintű játékos? Nekem úgy tűnt, hogy ő tényleg klubhűségből játszik nálatok.

Előzmény: ZLajos (20473)
ZLajos Creative Commons License 2 napja -1 0 20473

Ne feledjük, Lakatos még 2022-ig a Győr játékosa, ennek megfelelően elsősorban ők döntik el, kinél marad kölcsön. Dió megérzésem szerint marad és ha Sanja távozik, az elsősorban azért lesz, mert egyes szurkolók még mindig nem tudják helyesen leírni a nevét :) Biztos távozó lesz, de őérte nem fogunk krokodil könnyeket hullatni.

Minden fenti bejelentésem a képzelet szülötte, majdani egybeesés a véletlen műve :)

Előzmény: AlterEgon77 (20471)
ZLajos Creative Commons License 2 napja 0 0 20472

Az utód bejelentése a héten több okból is kizárt és szerintem ez vonatkozik még a jövő hétre is.

Előzmény: AlterEgon77 (20469)
AlterEgon77 Creative Commons License 2 napja 0 1 20471

Látványos visszaesés leginkább akkor lesz, ha a távozókat nem tudjuk pótolni (márpedig ha Diót és Salját is viszik, ráadásnak Lakatost is (esetleg a Fradinak is támadhatnak érdekes gondolatai, Háfra pótlásával kapcsolatban...), akkor nem biztos hogy az edző személye lesz a legnagyobb problémánk).

Előzmény: ZLajos (20470)
ZLajos Creative Commons License 3 napja 0 0 20470

Hivatalossá vált, amit pletyka szinten nem gondoltam. Magasabb célokért, hm. A Loki egyelőre legfőbb riválisunk, persze lehet, hogy nyitás küszöbén egy aranybánya. Ha hinni lehet további pletykáknak, lekopírozzák

a Győrt. tőlünk erősítenek. Eddig nálam az volt a kérdés, hogy egy, vagy két szélsőnket viszik, de állítólag irányítóval is tőlünk erősítenek.

Ha a távozó edző helyére Vovát sikerülne megszerezni, megnyugtató lenne az utódlás kérdése. Minden más megoldás látványos visszaesés!

AlterEgon77 Creative Commons License 3 napja 0 0 20469

No most már hivatalos: Szilágyi Zoli Debrecenbe tart. Gondolom a héten bejelentik az utódot is.

Májki 65 Creative Commons License 5 napja 0 0 20468

Üdv Mindenkinek!

„ Azért” elismerésem a lányoknak és a mestereknek az Európa-liga főtáblára kerüléshez!

Jó volt újra – legalább tévében - látni a csapatot, ezen a felnőtt szinten - minden bizonnyal – világrekord góltermést hozó, számomra grundkézi alapú, hol komoly, hol vidám, hol izgalmas, hol követhetetlen, hol érthetetlen, hol érdekes, hol látványos meccsen keresztül is :-)    MOST vagy soha? :-)

Én, nem tagadom, konzekvensen nem vagyok híve (nagyon röviden: anyagi okok, sérülésveszély) a nemzetközi kupákban történő indulásunknak. Ez csak egy vélemény, nyilván számos jogos és érthető, nyomós szurkolói, sportszakmai, sportpolitikai és egyéb érv szól az indulás mellett

Most, ezekben a nagyon szomorú covidos-időkben, különösen veszélyesnek tartom az egészet, nem is beszélve a hamarosan kezdődő EB-ről. Szerintem jobb lenne, ha meg sem rendeznék…

Ha már így alakult, nagyon reménykedem benne, hogy a végén jól jövünk ki mindenből, tavasszal - legalább valamennyire - helyre áll majd a "világ rendje", és úgy vághatunk majd neki a nyári edző- és ki-tudja-milyen egyéb változásnak…

Azzal vigasztalom magam, hogy a mostani időknél csak jobb jöhet. Már akkor is nagyon boldog leszek, ha megint maszk nélkül, és FOLYAMATOSAN szurkolhatok majd szeretett lányainknak a lelátókon!

Minden fronton, HAJRÁ VÁC!

Fkc13133 Creative Commons License 5 napja 0 0 20467

Inkább ez mint a nyuggerkedés....

Előzmény: AlterEgon77 (20448)
G-T15 Creative Commons License 6 napja 0 0 20466

Bár arra nem emlékszem, hogy heti 5-10 edzés alatt gyakoroltuk-e az egész pályás letámadást és ellene a megoldást, viszont amikor heti 2-őt edzettem aktuális csapatomban akkor igen. Szerintem a mi lányaink is gyakorolták az un. 3-as nyolcast, amivel eredményesek lehettek volna a letámadás ellen, ha eszükbe jutott volna. Szerintem a játékvezetők is érdekesen ítélkeztek időnként, ami persze szokásosan hatott a csapatra. A lényeg az, hogy komoly sérülés nélkül ment le a meccs és remélhetőleg egészségesen ér haza a csapat. 

ZLajos Creative Commons License 6 napja 0 0 20465

Miután a pulzusom normál értékre visszaállt, és visszanéztem néhány momentumot a meccsből.

Mindenekelőtt gratulálok a csapatnak és edzőjének a továbbjutáshoz! Bizonyos okok miatt főhet a feje az elnökasszonynak :)/:(

Meccs előtti esélylatolgatás alapján kieshettünk volna 4-5 góllal simán, vagy éppen ugyanennyivel összejöhetett volna a továbbjutás, szintén simán - és akkor az alaphelyzettől függően ment volna az összeesküvés elmélet, főleg az első verzió esetén. De nem! Láttuk a meccs végén a hazai csapat játékosainál az összeroskattságot, a síró könnyeket, ők is szerettek volna továbbjutni! A meccs előtt, gondolom sokan voltunk így, nem tekintettem volna tragédiának a kiesést az ismert okok miatt, de azt nem tartottam volna elképzelhetőnek, hogy szándékosan nem akarunk továbbjutni. Ezek a játékosok, a mi játékosaink játszhatnak gyengén, balszerencsésen, de sosem lennének megalkuvók. Na és a szakvezetés: el tudnánk képzelni, hogy azt sugallják a játékosaink felé, hogy nem kell minden áron megszakadni a győzelemért? Hát, persze hogy nem!

A meccsel kapcsolatban elhangzottak különböző kommentek, vélemények, nyilatkozatok. Kerülném az ismétlődést. Engem ez a mérkőzés az őskori kispályás kézilabda 50-es éveinek kölyökcsapat mérkőzéseire emlékeztetett, mikor az átképzős tornatanár próbálja okítani kisdiákjait a kézilabda alapjaira. Birkózzunk a labdáért, nincs hatos sorfal stb. Nem tudtunk készülni előzetesen az ellenfélből, de erre a harcmodorra senki sem számított. Szilágyi Zoli korai időkérései arról szóltak, hogy ennél az egészpályás letámadásnál fontos, hogy legyen mindig egy szabad ember, akihez passzolhatunk, különben labdavesztés lehet. Ezt bizony a lányok nem nagyon tudták megvalósítani, góljaink kb egyharmadát ezekből a labdavesztésekből kaptuk, nem volt időnk a sorfalat stabillá tenni. Nem csoda, hogy kapusaink kiszolgáltatott helyzetben voltak. Amikor nem (58:15-nél
) Bukovszky Annának volt egy óriási bravúrja, ezt követően Helembainak volt egy rontott kapufára lőtt ziccere (no ez nem kellett!), de  - és ez nagyon kellett - volt Kácsor Grétinek egy pazar bepassza a beállónak és volt Fannynak egy mértani pontosságú pattintott gólt érő lövése 59:55-kor! A többit meg már rutinból hoztuk! :)

G-T15 Creative Commons License 6 napja 0 0 20464

Nekem sokáig úgy tűnt, hogy csak elmentek Most-ba és majd  lesz valami. A végén elég őszinte mosolyok voltak az arcokon, a pillanatnyi örömet tükrözve. Kemény 2021 vár a klubra és a felnőtt csapatra. Egy használható balkezes mindenképpen  jót tenne a csapatnak átlövő poszton. A védekezést is erősíteni kellene.

Minden esetre ezt a csoportkört ki lehet tenni az ablakba, ami talán újabb támogatókat vonz a klubhoz. Én töretlenül bízom benne.

van_Persil Creative Commons License 6 napja 0 1 20463

Tóth Nikire szüsége van a Fradinak is!

Előzmény: szabopalesz (20461)
Fradista Utazó Creative Commons License 6 napja 0 2 20462

Gratulálok a továbbjutáshoz!

szabopalesz Creative Commons License 2020.11.21 -1 0 20461

Kapásból ott van Tóth N. a Fradiból, Kürthi Laura az ETO-ból, az már +2 ember.

Előzmény: AlterEgon77 (20460)
AlterEgon77 Creative Commons License 2020.11.21 0 1 20460

Van benne igazság. Valahogy le kellene akasztani még pár játékost (de legalább egyet) a középső posztok valamelyikére.

Előzmény: Süni2 (20458)
Csuloktata Creative Commons License 2020.11.21 0 0 20459

Gratulálok. Érdekes volt. Az első 15 perc után azt hittem vége van. A második félidő végén azt hittem vége van és adott a vége. De nem.

Szép volt lányok.

Előzmény: AlterEgon77 (20455)
Süni2 Creative Commons License 2020.11.21 -1 1 20458

Ha tudtok, kölcsön kéne vennetek pár játékost.

A csoportkört a helyetekben arra használnám, hogy a 2. sort felhozzam. 

Előzmény: AlterEgon77 (20456)
Valtozas2020 Creative Commons License 2020.11.21 -2 0 20457

Gratulálok váci lányok!

Sok sikert a csoportkörben is!

(Sajnos nekünk ma nem sikerült :-( )

AlterEgon77 Creative Commons License 2020.11.21 0 0 20456

Remélem újabb sérültjeink nem lesznek, talán ez most a legfontosabb.

Előzmény: AlterEgon77 (20455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!