Keresés

Részletes keresés

lpgjóvagynemjó Creative Commons License 2021.01.15 0 0 1655

Szépen megkérem valaki tudna nekem javasolni,olyan aloe vera gélt aminek nincs hashajtó hatása? itt azt írja hogy elvileg van:

https://www.hazipatika.com/taplalkozas/gyogynovenyek/cikkek/tenyleg_csodanoveny_az_aloe/20120823103811?autorefreshed=1

Vikani Creative Commons License 2017.07.10 0 0 1653

Mitől kérdésre az attól kezdetű válasz tűnik helyesnek, de ezt is értem. :)

Egyébként akkor titkolnám, ha kérdeznéd és mégsem mondanám meg.

De ez a másik topic-ban megoldódott. :)

Előzmény: ásítósmacska (1652)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.07.10 0 0 1652

arra, hogy nem akarod leírni a cég nevét.

 

 

Előzmény: Vikani (1651)
Vikani Creative Commons License 2017.07.10 0 0 1651

Ez mitől kifogás?

Előzmény: ásítósmacska (1650)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.07.10 0 0 1650

elég gyenge kifogás... :) 

Előzmény: Vikani (1649)
Vikani Creative Commons License 2017.07.10 0 0 1649

Ugye ez nem komoly... :) Pont azért nem írtam le, mert nem akartam nyomulni.

Előzmény: ásítósmacska (1648)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.07.08 0 0 1648

Szégyelled leírni a másik cég nevét? :-DDD

 

 

Előzmény: Vikani (1647)
Vikani Creative Commons License 2017.07.07 -1 0 1647

Szia!

Én nem FLP-vel foglalkozom, de ugyanúgy IASC pecsétes aloe termékekkel foglalkozom 6 éve, és 5 éve ebből is élek. Nem szeretnék erőszakos lenni, csak érdeklődöm, hogy mit keresel konkrétan? Hátha tudok segíteni.

Előzmény: csikcsak (1646)
csikcsak Creative Commons License 2017.07.01 -1 0 1646

Sziasztok! 
van köztetek olyan, aki régen FLP termékekkel foglalkozott, de már abbahagyta?

gaga1 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1645

Sziasztok

 

Miért nem találom sehol a részletes összetételét az Aloe Vera-nak?

Azt leírják, hogy nagyon sok vitamin meg ásványi anyag van benne.

De mennyi?!

Miért nem kötelezik rá a forgalmazót, hogy tüntesse fel a mg-ra az összetételt?

Valaki tud esetleg pontos adatokat?

köszi

Pitrov Creative Commons License 2011.11.28 -1 0 1644

Helló

 

Azért az mlm termékek se csodaszerek ám, kicsit túl vannak hájpolva marketingileg.

 

Ha akkora csoda miért kerül usaba 16 usd a gél  itthon meg 6500 és mindkettőn van haszon meg jutalék rászámolva stb.

Tök jó csináljunk buza mlm et  lenne a valós ára 50 ft de mlm be adjuk 500 ért és ebből jutalék ís x szintig.

 

magyarúl eladunk valamit mlm be többszöröséért mint amit ér és hurrá csak mert mlm és megint gazdagitanánk amcsikat.

 

folyton jönnek újabb bármi terméket  mlm be nyomó cégek meg pilóták, és tömegek járnak cégről cégre

 

lasan már korház mlm lesz

pola Creative Commons License 2011.08.16 0 0 1643

Sziasztok,

 

 

Korábban, vagy jelenleg is MLM jellegű rendszerben dolgozó Hölgyeket, Urakat keresek új termékkör forgalmazáshoz.

Akit érdekel egy hasonló jellegű hálózatban való munkalehetőség, kérem jelezze.

 

Barna Zsolt

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2011.03.13 0 0 1642

Egy érdekes hsz. a másik FLP-s topikról. :-)

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=108415590&t=9030188

 

kellyboy2006válasz | vissza a topikba 2011.03.13 17:08:39 © (52)

 

Esetleg  szemfelnyitó lehet a számok tükrében, a nagykereskedelmi árlista és a beszerzési ár viszonya ( Nem hiteles, mert árrésbeli eltérések,az árképzési politika ismerete nélkül lehetnek, csak az átlag árrés %-okat figyelmbe véve kalkuláltam, ami a 2009-es éves üzleti beszámoló alapján került meghatározásra)

 

Nagyker ajánlat                                                                                   Nettó Beszerzési ár

Forever Lite (vaniliás): 8000 Ft (Étrendkiegészítő italpor)                          1126 Ft
Aloe Heat Lotion: 4500 Ft (Krém égési sebekre)                                           633 Ft                                                        
Aloe Vera Gelly: 4500 Ft (Krém)                                                                     633 Ft
Aloe First: 5900 Ft (Spray, a bőrre jó hatással van!)                                     830 Ft
Marine Mask: 4900 Ft (Szépségápolási krém)                                                689 Ft
Aloe2Go: 1500 Ft/db (14db van) (Étrendkiegészítő ital)                                211 Ft
Royal Bee Jelly: 9800 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                    1379 Ft
Bee Propolis: 9500 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                        1337 Ft
Bee Pollen: 4500 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                             633 Ft
Forever Kids: 4000 Ft (Étrendkiegészítő tabletta gyermekeknek)                  563 Ft
Calcium: 7200 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                                1013 Ft
Garcinia Plus: 9900 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                        1393 Ft
Gin Chia: 5400 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                                 760 Ft
Absorbent C: 5200 Ft (Étrendkiegészítő tabletta C-vitaminnal)                      732 Ft
A-Beta Care: 8800 Ft (Étrendkiegészítő tabletta Beta Karotinnal)                1238 Ft
Forever Lean: 9000 Ft (Étrendkiegészítő tabletta)                                        1266 Ft
Garlic Thyme: 5400 Ft  (Étrendkiegészítő tabletta)                                          760 Ft
Vision: 5800 Ft (Étrendkiegészítő, a szemre jó hatással van)                          816 Ft
Aloe Blossom Herbal Tea: 5200 Ft (Tea)                                                           732 Ft
Bee Honey: 5000 Ft (Méz)                                                                                704 Ft
Aloe-Jojoba Shampoo: 5200 Ft (Sampon)                                                         732 Ft
Conditioning Rinse: 5200 Ft (Balzsam)                                                              732 Ft                                             
Aloe Lips: 1000 Ft/db (2db van) (Ajakír)                                                            141 Ft
Aloe Vera Gel: 7500 Ft (Aloe Vera lé)                                                               1055 Ft

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.01 0 0 1641

Aloe Veras termékek sűrgősen eladók! Itt a soha vissza nem térő alkalom! Ha szereted az Aloe Verat és fontos az egészséged, vagy csak szeretnéd kipróbálni a termékeket, hívj fel, hogy megbeszélhessük a részleteket!

 

A termékek áraiból nem kívánok engedni!

 

Elérhetőségem: 06702225976; matthewhalliwell@live.com

 

Nagyon fontos lenne, ha sikerülne eladnom ezeket a termékeket, mert egy fillérem nincs és be kell fizetnem a lakbért, meg a rezsit!

Esetleg, ha tudtok olyan viszontladót, vagy kereskedőt, aki megvenné ezeket a termékeket, szeretném, ha megadnátok az elérhetőségét!

 

strawberry123 Creative Commons License 2010.01.29 0 0 1640
Szia!

Én csak azt mondom hogy egyszer élünk de akkor éljünk jól!!!

Azt gondolsz amit akarsz!! Heheeeeeeeeee :DDDD
Én tudom mit akarok!!! De titok!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1637)
rali Creative Commons License 2010.01.23 0 0 1639
Kurvára kíváncsi lennék erre a rákpusztításra.
Előzmény: strawberry123 (1636)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.01.20 0 0 1637

Gratulálunk, leülhetsz, szépen bemagoltad a marketinganyagot! :-DDDDDDDD

 

Vannak az MLM-esek, akik napi 0,1 órában milliókat keresnek, és diznívörldben lógatják a lábukat cégköltségen. És vannak a nem MLM-esek, akik napi 16 órát dolgoznak minimálbérért, és még a főnökük is b.cogatja őket feszt.

 

Ez a kétbites FLP-s világkép. :-)))))))))

 

A nagy passzív jövedelmedből esetleg egy helyesírási szótárra is beruházhatnál.... :-D

 

 

Előzmény: strawberry123 (1636)
strawberry123 Creative Commons License 2010.01.19 0 0 1636
Sziasztok!

Olvastam miket írogatnak itt egyesek. Nekem az a véleményem a Forever Living Products ( Flp) céggel és a termékekkel a marketing tervvel hogy a világ legjobb üzlete, mert akinek vannak álmai és céljai megvalósíthatja őket. Tudom egyesek lenézik ezt a céget de itt legalább van 13 havi fizetés és akkor dolgozom amikor akarok és azzal akivel én akarok és annyit keresek amennyit én akarok. Nincsen fönökőm aki leordítja a fejemet hogy dolgozzál és nem kell túloráznom és nem minimálbérért dolgozok. Mert az emberek csak magukkal fofglalkoznak a tv és a rádiót nézik és hallgatják meg hogy mi folyik az országban meg a média meg stb.... és a natúr gél nem 10,... kerül hanem 18,16 euró és minden országban ennyi. sokan a Mlm-ben gazdagodtak meg.. Renszeresen kifizetik a pénzt a számlára nem kell napokat várni míg átutalják a pénzt. Tisztességes fizetést adnak ami egy átlagos magyar ember megérdemel nem pedig minimálbért hogy bemész 8 órát dolgozni 60 e ft-ért.. és a hátad mögött összebeszélnek hogy menyi fizetésemelést kaptál meg stb...
Szóval ennyit a multi cégekről.... a másik hogy az emberek nagy része bemegy ledolgozza a 8 óráját és így folyik addig míg nyugdíjba megy aztán panaszkodik hogy miért ilyen kevesett kapot.= Elpocsékojja az életét. A termékek jók az bízonyított lásd terméktapasztalat. Az ismerősőmet foreveres termékkel sikerült a rákot ( rosszindulatút) elpusztítani és én örülök neki hogy meggyógyult ahoz hogy a kemoterápia tönkrettte a testét szabályosan elégette a bőrt. Mára már jól érzi magát köszönve nekünk és a termékeknek!

Tanácsaim a többieknek!

Ne Álmodd az Életed hanem Éld az Álmaid.
Biovadász Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1633
"De meglepett, amit kértél,"


Te magad írtad, hogy ódákat tudnál zengeni rőla, tehát ne lepődj meg, ha számonkérik. :)
Előzmény: Piper01 (1631)
Joseph Bunko Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1632
Japán stílusban:


gyógyítsd a lelkem,
aloe, te forever,
adj pénzt is zsebbe
Piper01 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1631

Jajj, jajj, Biovadász! Ne rontsd el az örömömet!

 

Natúr vers, natúr vers; nekem "óda". Amúgy tudom, mi az óda pontosan, de most ez teljesen lényegtelen. Nem vagyok egy Petőfi Sándor, bár szeretek verseket írni. És nemcsak ilyen kis rövid négysorosokat.

 

De meglepett, amit kértél, így gyorsan összedobtam egyet. :-)))

 

Majd írok egy komolyabbat, de ahhoz idő kell.

Biovadász Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1630
Hát, ez inkább egy natúr vers, nem igazán óda, de kezdésnek jó. :)


Óda a fogkrémhez, amitől elállt az ínyvérzésem egy nyári alkonyon.

Ó, te reménytelen, ismeretlen, messze járó tárgy,
Egy tavaszi naptól kezdve már erősen vágyom rád
Midőn is vérzésmegszűntetésre adtam hajatlan fejem,
És gondoltam létezésednek helyét hamar meglelem.
Bár korábban is sokan mondták, az gyógyászat türelem.

Fogkefém van is már, fürge eladólábak hozták kezembe
De te vérzést szüntető készség nem vagy még mellette.
Sarki boltba én már nem megyek, kereskedőnél nem lellek,
GUM szájöblítő és fogorvos, messzeségben szomszédok
Egy nap szabi minimum, amíg oda a távolba kijutok.

Csak egy belépés. Az FLP-be most! És máris rendelem!
Persze csak okosan kenve, hisz mint mondtam fő a türelem.
Vajon ha a Titkok Barlangjában tett kirándulásom során
Multi Level énemmel nem találkozom, vagy legyőzhetem,
Vágynék- rád, te tubusos, gél-zöldszemű szerkezetem?

Fogínyvérzés megszünt, nem is jön vissza soha talán,
De mlm hálozatot nem fogok építeni, nem én, soha már.
Maradok felhasználó a piramis legalsó emeletén, ahol
Többszintű jutakélot és hangzatos címeket nem kaphatok,
De amíg élek ezzel az aloés termékkel elégedett vagyok.
Előzmény: Piper01 (1628)
Piper01 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1629
Persze minden sor nagybetűvel kezdődik; csak az első versszakban a második sor véletlenül kicsi lett. Bocsesz. :-)
Piper01 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1628

Csíplek, Biovadász, jó arcnak tűnsz! :-)

 

Nos tehát akkor csak neked, csak most, csak itt:

 

Óda a fogkrémhez, amitől elállt az ínyvérzésem egy nyári alkonyon. (A dolog problematikája, hogy ez tavasszal történt. Hogy alkony volt-e vagy sem, nem tudom. Talán fel kellett volna jegyeznem, és akkor hitelesebb tudok lenni. :-DDDD )

 

Szal akkor mégeccemostmárkomolyan:

 

Óda a fogkrémhez

 

Ó, Aloe, te csodás,

ódát zengek rólad,

Tovatűnt a fogfájás,

S nem vérzik azóta.

 

Mosom reggel, mosom este,

A zöld színű foggéllel,

Irigy rám az egész világ,

Jószándékom értékeld.

 

Üde száj és friss lehellet,

Itten van a Kánaán,

Hogyha nem követtek engem,

Bezárom a boltom tán.

 

Biovadász kérte tőlem

e kicsinyke versikét,

Remélem, érted a viccet,

S nem gúnyolsz ki mindezért.

 

By Piper

 

Amúgy komolyra fordítva a szót: Tényleg komoly problémám volt, hogy vérzett az ínyem, ráadásul igencsak érzékenyek voltak a fogaim. Amikor még nem hallottam ezekről a termékekről, számtalan, drágább árkategóriájú fogkrémet is kipróbáltam, de a probléma megmaradt. Aztán amikor megtudtam, hogy létezik Aloe Verás fogkrém, ami állítólag segít ezen a problémán, úgy gondoltam, kipróbálom, hátha tényleg jó. És tényleg segített; az ínyvérzésem teljesen megszűnt, a fogaim pedig sokkal kevésbé voltak érzékenyek. Már megtudtam enni egy szelet csokit fájdalom nélkül, amire azelőtt képtelen voltam. Nem használok mindig ilyen fogkrémet, de időnként nem nagy érvágás az az 1700 forint, amibe átszámítva kerül. Tény, hogy nem olcsó, de mivel tényleg segít, ezért néha tényleg áldozok rá.

 

Piper

Biovadász Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1627
"a fogkrémről tényleg ódákat tudnék zengeni"


Na akkor halljuk, halljuk! :)

A címe legyen:

"Óda a fogkrémhez, amitől elállt az ínyvérzésem egy nyári alkonyon" :)
Előzmény: Piper01 (1626)
Piper01 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1626

Kedves Biovadász!

 

Igazad van. Én nem is meggyőzésből írtam ezt le, hanem tapasztalatból. Mondom, a fogkrémről tényleg ódákat tudnék zengeni, mert elmúlt tőle a fogínyvérzésem.  (De a borsónyi mennyiség erős csúsztatás. Nekem legalábbis nem elég.) Többfajtát kipróbáltam előtte, de egy se használt. A többivel kapcsolatban nincs összehasonlítási alapom - pl. gél -, így nem is lennék hiteles, ha most azt mondanám, hogy "na, ez a tuti", nem a többi.

 

Hidd el, eszem ágában sincs bárkit arról meggyőzni, hogy az FLP megtalálta a bölcsek kövét. Mert nem találta meg! Ez tény! Mindenki beláthatja! Az Aloe Verát sem ők találták fel tudtommal! :-DDD

 

A háttere, a milliője nekem sem tetszik a cégnek. ezt fejtettem ki a korábbi hozzászólásaimban. Én csak a véleményemet írtam le, meg hogy mit tapasztaltam. Nem támadom olyan erősen mint ti, na de nem is védem.

 

Piper

 

Biovadász Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1625
"Használtam a termékeket, amik tényleg jók voltak"


A tényleg jó termékeket nem csak "vetítéssel" lehet eladni, és nem kell hozzá OETI számot HAMISÍTANI, és hasonló nyalánkságok, aminek a vége 60 milkás bírság...
Előzmény: Piper01 (1623)
Piper01 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1624

Na, itt vagyok és folytatom. (Bár nem tudom, mennyire élő még ez a topic. :-) )

 

Én nem a dobozzal kezdtem, hanem diszkont kártyával, és 55 Eurós kezdő vásárlással. Azóta elértem ugyan a kétpontos szintet, de pontosan a korábban felsorolt érvek miatt nem is kívánok továbbmenni. Néha használok pár terméket, de ennyi. Egyébként nem a termékekkel van bajom, hanem ezt az egészet körülvevő milliővel. Tényleg nem való nekem.

 

Azt, hogy ez a "marketingterv" mennyire életképes, tisztességes stb. vagy mennyire nem, nem az én tisztem eldönteni. Itt - és máshol is - olvastam, hogy mik a buktatói, mik a negatívumai, ám ebben nem tudok ebben igazán állást foglalni. Nem vagyok sem közgazdász, sem kereskedő, így nem értek hozzá. De tulajdonképpen számomra ez nem is igen lényeges, mert valójában nekem nem voltak veszteségeim ezzel a dologgal kapcsolatban. Tény, hogy én is költöttem rá; most már persze kevesebbet, de ezeket a termékeket többnyire én használtam. Gondom nem volt velük.

 

Mindent összegezve, én nem ítélem el egyértelműen az mlm-et, de nem tudok azonosulni a hátterével. Anno ugye úgy kezdtem el, hogy "vagy ráérzek a dologra vagy nem". Hát, nem éreztem rá. Tapasztalatnak jó volt.

 

Ja, és még valami: az sem igazán tetszik, amikor a különféle tréningeken, agytágítókon azt súlykolják az emberbe, hogy "csak itt, és csak nálunk dolgozva érheted el azt, hogy ne legyenek anyagi gondjaid". Ez erős csúsztatás. Mintha minden más le lenne nézve, hiszen "másból ugye nem tudsz normálisan megélni, csak ebből." Ez nem igen szimpi.

 

Piper

Piper01 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 1623

Sziasztok!

 

Sok-sok oldalon keresztül olvastam a topicot. Hát, nem semmi. Akkor most elmesélem az én tapasztalatomat. Elöljáróként annyit mondanék el, hogy az én véleményem az FLP-ről ambivalens. El is mondom, miért.

Nekem az egyik barátnőm mutatta meg az üzletet. Ráadásul a második beszélgetésünk után regisztráltam csak. Sosem voltam elvakult; úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg, vagy összejön vagy nem. Használtam a termékeket, amik tényleg jók voltak. Például a fogkrémtől megszűntek az ínyproblémáim, ami azelőtt egyetlen fogkrémmel sem sikerült. Kipróbáltam jópárat, higyjétek el. Na, de, most jön az első "gyanús" dolog: én is hallottam ám a "elég csak egy kicsi belőle" című érvet, ám meg kell, hogy mondjam, nekem nem elég annyi. Egyszerűen nem érzek semmit, ha borsónyi van a fogkefémen. Ettől függetlenül tény és való, hogy az ínyproblémáim megszűntek. A többi termékkel kapcsolatban (pl. gél) elismerem, nincs összehasonlítási alapom, ami alapján azt mondhatnám, hogy "csak ez a jó, a többi nem annyira". Viszont tény, hogy az Aloe Vera (Ha jól tudom Aloe vera barbadensis miller - egy korábbi hozzászólásban kérdezték, mi a tudományos neve; nem tudom, azóta leírta-e már valaki. Remélem, jól írtam.)

 

Voltam persze én is előadáson, egynapos képzésen, "családi bemutatón", meg hallgattam hanganyagot. Tetszett, amit hallottam, nem tagadom. Ámde: telt múlt az idő, és kezdtem a történetet nagyon sziruposnak, valószerűtlennek érezni. Mindenki mosolyog mint a tejbetök, mindenki ki*aszottul boldog és vidám, megállás nélkül. Ilyen nincs! A réveteg tekintetek pedig szintén művinek tűntek számomra.

Tény és való, arra is kezdtem rájönni, hogy a hálózatépítés nem nekem való. Voltak ugyan vendégeim, de, de az idő múlásával kezdtem érezni, hogy ez nem nekem való. Na igen, erre mondják a hálózatépítők, hogy "rossz kifogás az, hogy ez nem nekem való." (Aki esetleg nem tudná, van az FLP-nél (is) kifogáskezelés is. Vagyis megtanítják neked, hogy ha egy általad megkeresett embernek kifogásai vannak, hogyan tudod semmissé tenni azokat. :-) ) Hát, ez szerintem hülyeség. Valakinek tényleg nem való ez a fajta munka.

A másik, ami szintén nem tetszett, az a hálózatépítők "felsőbbrendű, lesajnáló viselkedése". Hallottam hálózatépítőket beszélgetni, amint épp azt ecsetelték, hogy "megtalálták a bölcsek kövét, és aki nem követi őket, azt csak sajnálni lehet és magára vessen". Eleve nem szeretem az ilyen hozzáállást.

 

Folyt. köv. holnap

öreganyám Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1622
Szia!

Nem akarok vitatkozni Veled, de egy kicsit leírnád bővebben, hogy mit értesz azalatt, hogy a "termék jó"?
Én is kipróbáltam a ép a fogkrémet és a stiftet, (én esélyt adva neki, meg persze ajándékként kaptam), de semmi különbséget nem éreztem más fogkrémmekkel és izzadásgátlókkal szemben.
Egyébként örülök, hogy találtál üzletben kapható terméket amivel össze lehet hasonlítani.
De lefogadom, hogy az FLP-sek már készen vannak a válasszal, hogy az övék miért jobb...
Előzmény: nina.d (1620)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!