Keresés

Részletes keresés

JiG Creative Commons License 2005.05.23 0 0 8

Szia!

 

Nem vagyok biztos benne, hogy nekem válaszoltál, de azért reménykedem benne.

So, ki lehetne ezt egy kicsit bővebben fejteni?

 

Előre is köszönöm:

 

JiG

Előzmény: fakeco (7)
fakeco Creative Commons License 2005.04.14 0 0 7

    Hali!

  uveg tema - iparmuveszeti  foiskola - szilikat  ipari tanszek .

Astra001 Creative Commons License 2005.04.12 0 0 6

Üdv mindenkinek!

 

Szükségem lenne 1,5-2,0 cm vastag színes, lehetőleg világos zöld vagy kék üveglapra.

Méret és forma még nem végleges,  -elvileg olyan 80*150es körüli lenne- de ha tudna valaki egy gyártót, esetleg egy komolyabb nagykert, ahol ilyesmi beszerezhető lenne, nagyon hálás lennék.

Dohányzó asztal lenne belőle, tehát valami olyasmi kellene, ami ha törik sem okozhat sérülést.(gyerek miatt)

 

Köszönettel

 

 

JiG Creative Commons License 2004.12.11 0 0 5

Sziasztok!

 

A probléma még mindig fennáll, sőt... So, nincs esetleg vmi ötletetek a megoldásra?

 

Előre is köszönöm:

 

JiG

Dörmike Creative Commons License 2004.07.21 0 0 4

Hali!

 

Kersek egy vese alakú (vagy lekerekített sarkú, háromszög alakú lappal) dohányzó asztalt. Olyan üveges is érdekelne, aki profi szinten legyártaná a lapot. Tud valaki ilyet?

 

D

JiG Creative Commons License 2004.05.23 0 0 3
Kicsit felhozom.

Senkinek semmilyen ötlete?!?

JiG

JiG Creative Commons License 2004.05.13 0 0 2
Sziasztok!

Van egy 'viszonylag drága' savmaratott Calligaris üveg dohányzóasztalom. Erre sikerült tegnap néhány szép karcot felhelyeznem. Van bármi ötletek, hogy miként lehet eltüntetni? [csak az üveget nem lehet cserélni, csak az asztalt egyben]

Pls help!!!

Előre is köszönöm:

JiG

vicorex Creative Commons License 2004.05.05 0 0 1
hát igen, tudom, hogy az üveget meg lehet máshol is csináltatni, a lényeg az, hogy volt sok jó fajta dolog náluk, de nem tudom, hogy azóta van e valahol máshol boltjuk...
azért köszi
Előzmény: Andromedus (0)
Andromedus Creative Commons License 2004.05.05 0 0 0
Szia!

A kérdésedre sajnos nem tudom a választ.
De egy jó üveges-szakember kicseréli neked a törött üveglapot, azért nem muszáj lecserélni az asztalt! Hacsak nem úgy van ráillesztve, hogy lehetetlen leszedni róla a törött üveget.

Előzmény: vicorex (-)
vicorex Creative Commons License 2004.05.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem :
nem tudom, ki emlékszik rá, de volt 2-3 éve
a Lurdy házban egy kisebb bolt, ahol nagyon
szép üveglapos, faragott kő talpas asztalokat árult egy (úgy emlékszem) családi vállalkozás.

Na szóval ennek a cégnek kellene a neve, illetve, hogy most hol van boltjuk.

Anno vettük tőlük egy nagyon szép asztalt, de tegnap sajnos az üveglapja teljesen kettétört... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!