Bakker komolyan mondom nem értelek. Ami időt szántál a topic nyitására, már rég felhívhattad volna az illetékes földhivatalt. Miért olyan bonyolult ez? Egy telefon...
Hogyan lehet egy hibás tulajdoni lapot kijavíttatni a Földhivatallal?
(20 lakásos társasház egyik lakása)
Rossz a cím(!): I. emelet 10. lakás helyett földszint van írva.
Rossz az alapterület.