Keresés

Részletes keresés

szenyor Lopez Creative Commons License 2004.05.04 0 0 2
Bakker komolyan mondom nem értelek. Ami időt szántál a topic nyitására, már rég felhívhattad volna az illetékes földhivatalt. Miért olyan bonyolult ez? Egy telefon...
jerke Creative Commons License 2004.05.04 0 0 1
Segítsen valaki!

Előzmény: jerke (0)
jerke Creative Commons License 2004.05.03 0 0 0
Úgy értem, milyen iratokat kell beadni, kell-e hozzá ügyvéd, mennyi idő alatt csinálják meg, iylesmi.
Ha valakinek van ebben tapasztalata, írjon!

Köszike!

Előzmény: jerke (-)
jerke Creative Commons License 2004.05.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Hogyan lehet egy hibás tulajdoni lapot kijavíttatni a Földhivatallal?
(20 lakásos társasház egyik lakása)
Rossz a cím(!): I. emelet 10. lakás helyett földszint van írva.
Rossz az alapterület.

Ilyenkor mi a teendő?

Előre is köszi!

Milán

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!