Keresés

Részletes keresés

nyusszifül Creative Commons License 2009.07.03 0 0 10

Sziasztok!

 

Én mosonmagyaróvári nőgyógyászokról szeretnék érdeklődni. Ha ismersz ilyent, kérlek oszd meg tapasztalataidat!

 

köszönöm!

klari1980 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 9

Sziasztok, mindenki figyelmébe ajánlom a köv. (friss) történetet, ahol a nőgyógyász erőszakos (esetleg "túl határozott"?) stílusa olyan vizsgálatba kergette a fiatal lányt, amit nem is akart elvégeztetni - lelkileg azóta is rosszul érzi magát:

 

"..egy más probléma miatt küldtek nőgyógyászatra. A dokinőm szabin volt, így kerültem egy fiatal orvoshoz (dr. Kovács Zoltán a Szent Imréből).

A megalázó, kellemetlen vizsgálat után végre felöltözhettem, magamba roskadva ültem, alig vártam, hogy mehessek - de rám szólt, vetkőzzek ismét, most felül, derékig.

Szólni sem tudtam, döbbenten bámultam rá, erre közölte, "csomót akar keresni a mellemben".

Nem mertem ellenkezni, azt hittem ez is kötelező - olyan határozottan utasított. Befelé sírtam a megaláztatástól és a szégyentől.

Hát igen. Több intim zónája egy nőnek már valóban nincsen...

 

Hangsűlyozom,  nem rákszűrére jelentkeztem.

Miért kell ezeket a megalázó praktikákat lenyelni??

Miért kell fiatal nőként egy idegen férfinak totál levetkőzni aki csak annyiban külömbözik, hogy mondjuk nem a közgázon, hanem az orvosin végzett és fehér köpenyt vesz fel!!? Attól még nem szűnik meg férfinak lenni!! (Idősebb asszonyoktól tudom, náluk sokkal ritkábban akarnak "csomót keresni" - sokszor csak külön kérésre!!)

Orvos barátunk mondta: "addg jó, amíg a nő elhiszi, az orvos képes őt NEM FÉRFI SZEMMEL nézni. De fiatal pácienseknél ez egyszerűen nem megy."

Végülis elhiszem, ha bajom van, meg tudnak gyógyítani. Testileg. De lelkileg most sokkal rosszabb.

Biztos, hogy soha többé nem megyek férfi nőgyógyászhoz.

MIndenkinek csak ezt tudom ajánlani..."

 

Eddig a hozzászólás, amit én saját tapasztalatomból 100%-ig meg tudok erősíteni.

Egyszer voltam férfinél, azóta csak nőhöz járok. Ég és föld a különbség. Nem vigyorog, udvariaskodik, lekezelően közvetlenkedik.

Más fórumokon is gyakran kérdezik: mi a csudát keres ezen a területen, miért nyomul ide ennyi férfi????????

 

ancy27 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 8
sziasztok.nőgyógyászt keresek szombathelyen.tudna valaki ajánlani egy jót?még nem voltam nőgyógyásznál.hogyan zajlik a vizsgálat?rákszürés nélkül mennyibe kerül egy vizsgálat? kösz előre is
Kaszás Tné Creative Commons License 2008.06.16 0 0 7

Sziasztok!

 

A segítségeteket szertném kérni!! Ismeri valaki dr Sápi Tamás nőgyógyászt?? Ha igen légyszi írjatok róla valamit, milyen doki, jól bánik az emberekkel??

 

Előre is köszönöm! Sziasztok!

AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.05.04 0 0 5
Reméljük valami jó lesz az eredményben! :-)
Előzmény: ecccsi (4)
ecccsi Creative Commons License 2004.05.03 0 0 4
Alice, még egyszer köszi:-)
késés nemigen fér bele, mert tulképp 8-ra kéne mennem, ez a 10 óra már a széle...
szerencsére a csengery utcában normálisak voltak, szépen kisírtam magamnak a vérvételt, holnap megyek az eredményért:-)
Előzmény: AliceCsodaországban (3)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.05.02 0 0 3
Hát legfeljebb elkésel... volt már ilyen a világtörténelemben nem? Ott mindenesetre a legjobbak vannak. Sok sikert!
Előzmény: ecccsi (1)
ecccsi Creative Commons License 2004.05.02 0 0 2
az orvostkeresek nem jött be, csak nevek+ a magánrendelö címe-telszáma van benne.... ami most ugye több szempontból se jó

viszont ajánlották a csengery sztk-t, asszem megnézem...

Előzmény: AliceCsodaországban (0)
ecccsi Creative Commons License 2004.05.02 0 0 1
köszi Alice!
ezeken a fórumokon gondolkodtam már, de most cselekvés is lesz:-)
az orvostkeresek-öl még nem hallottam

a sote-1 ambulanciáját is mondták hogy oda menjek, de nem tudom akkor hoyg érek be 10-re dolgozni...

Előzmény: AliceCsodaországban (0)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.05.02 0 0 0
Figyuzz, a következőt ajánlom. Menj rá a babanetre (www.babanet.hu, esetleg www.babaszoba.hu, esetleg www.csaladinet.hu) (és nézzél át egy két topicot, vagy nézzél be a www.orvostkeresek.hu-ra. A babaneten van kifejzetten kórházak, orvosok fórum is...

(Bár olyan orvost aki sztk alapon lelkiismeretes és türelmes, biztosan nem fogsz találni...:-( )

Előzmény: ecccsi (-)
ecccsi Creative Commons License 2004.05.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A helyzet: hosszú ciklusaim vannak, és ez már a 4. amiben rózsaszínezés van, és mivel közben volt eksön babás is lehetek, ergo sos el kellene jutnom egy nögyógyászhoz.(másik fórumos doki szerint a progeszteronszintemmel lehet gond)
volt jelöltem de a kora miatt sajnos nem fogad:-(
le is vagyok égve...
szóval: rendeljen sztk alapon (is), legyen lelkiismeretes- (vagyis ebben a helyzetben küldjön el hormon/vér/vizsgálatra, szvsz ez a minimum), ne nézzen hülyének a paráim miatt, és ha lehet pesten legyen...
vagy ne álmodjak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!