Keresés

Részletes keresés

kbendeguz Creative Commons License 2004.09.20 0 0 56

nos, ennél azért többen is jelentkezhetnétek. még ezen a héten várjuk a jelentkezőket, aztán bezár a bazár...!!!

 

üdv.

kbendeguz Creative Commons License 2004.09.02 0 0 55

Figyelem kedves cicatartók!

 

Elnézést kérek mindekitől amiért nem gondoztam ezt a topicot, de sok volt a munka mostanában... (szerencsére)

 

A lényeg: még mindig keresük a kövér cicákat!

 

És mostmár kezd sürgőssé válni a dolog. Ezért kérem ha barki tud akár saját, akár ismerőse cicájáról aki igazán kövérnek mondható, kérem jelentkezzen akár itt, akár emailben (kbendeguz@animalcasting.hu), akár telefonon (+36/30/9718452).

 

Köszönöm.

Bendegúz.

kbendeguz Creative Commons License 2004.09.02 0 0 54

elnézést a késedelemért....

 

hmmm, nem rossz, ha még mindig érdekel a dolog (mert mi még mindig keressük a cicákat), akkor légyszi küldj egy tel számot emaiben hogy megnézhessük személyesen is

 

köszi!

Előzmény: Snakeins (53)
Snakeins Creative Commons License 2004.07.24 0 0 53

Találtál már szereplőket?

 

 

Gyönyörű, ugye?

Mintha egy felfújt lufit nyelt volna le.

Szuszmók Andy cicája.

 

kbendeguz Creative Commons License 2004.06.22 0 0 52
Kedves Snakeins! ;)

Ha ez egy USA megaprodukció lenne (mint az Eddy M. film), akkor valsz. nem is lenne ezzel gond.
Ez azonban egy magyar prod., ami azt jelenti, hogy dig. trükkökért másodpercekben fizetik, és arra nincs sok pénz... már így is lesz egy ua. a filmben a kakas miatt...

szóval ez nem ilyen egyszerű, inkább akkor kövér legyen a cica eleve és kész.. (gondolja a rendező :)

Előzmény: Snakeins (51)
Snakeins Creative Commons License 2004.06.22 0 0 51
Láttam én, kedves Bendegúz, a macskák a szívem csücskei, az elejétől fogva olvasom a topikot, de ha nincs kövér, gondoltam hátha jó a nagy, azokat meg esetleg digitálisan felkövéríteni, ahogy pl. Eddy Murphyt.
Előzmény: kbendeguz (50)
kbendeguz Creative Commons License 2004.06.22 0 0 50
nem az kell hogy kilora sok legyen, hanem hogy amorf, fromátlanul disznó kövér kinézete legyen.

tehát nem nagy, hanem KÖVÉR....

mint azt az első fotó mutatja... nézd meg... :)

de köszi a segítő szándékot.

Előzmény: Snakeins (49)
Snakeins Creative Commons License 2004.06.22 0 0 49
Na jó, sajnállak; :-(((
:-D
Egyébként fontos, hogy házimacska legyen?
Main Coonokból van egy csómó a Macskanevekben és a Macskák2-n, legtöbbjük showmacsek, bírják a fogdosást és a reflektorfényt és alapból óriásiak, ha esetleg nem is kövérek, de a nagy bundájuk miatt némelyik elég ducinak néz ki.
Előzmény: kbendeguz (48)
kbendeguz Creative Commons License 2004.06.22 0 0 48
HALIHÓ!!!! Még mindíg tart a kutatás a 3 kövér cicus után. Referenciakép legalul...

Snakeins: te meg ne a rendezőt sajnáld, hanem engem, nekem kell majd a rendező utasításai szerint "mozgatnom" a cicusokat... :)

Előzmény: Snakeins (47)
Snakeins Creative Commons License 2004.05.12 0 0 47
Jaja, ez nekem is eszembe jutott.
nem irigylem a rendezőt, egy makkával sem könnyű, de három egymásnak vadidegennel...
Előzmény: Törölt nick (46)
kbendeguz Creative Commons License 2004.05.12 0 0 44
nekem mondod? :)
hidd el, nem én találom ki ezeket a dolgokat.
egyébként a film végére a történet szerint egy preparátor kitömi ezeket a macskákat. de mivel baromi drága egy ilyen mű-preparátum elkészíttetése, ezért jó lenne ha a 3 macska nagyon hasonlítana egymásra, és csak egy ilyen mű-cicát kéne csináltatniuk...
Előzmény: Snakeins (43)
Snakeins Creative Commons License 2004.05.12 0 0 43
Kbendegúz!
És miért kell, hogy egyformák legyenek?
Különbözőeket talán előbb találnál.
Előzmény: kbendeguz (38)
Snakeins Creative Commons License 2004.05.12 0 0 42
csak 16?
A te cicád elég aktív lehet.
Az enyémek 20-at is átalusznak, és meg se kottyan nekik. Pedig nem is kövérek. :-)
Előzmény: Anus (41)
Anus Creative Commons License 2004.05.11 0 0 41
Én imádom a kövér macskákat, a tiéd meg egyenesen szenzációs a leirtak alapján is!
Szemi egyébként a maga 8 kilójával komolyan veszi, hogy napi 16 órás alvásra van szüksége.
Gondolom, halálosan kimerülne egy forgatáson, pedig ő tulképp nem kövér a szó klasszikus értelmében, ő nagy.
Előzmény: Törölt nick (40)
m a x Creative Commons License 2004.05.10 0 0 39
A többiek kedvéért Zsuzsáék dagija:-)))

kbendeguz Creative Commons License 2004.05.10 0 0 38
megigérem hogy itt örömmel tájékoztatlak... :))

sajna 3 macska van a jelentben, és azért nem kívánnak további sok-sok pénzbe kerülő filmtrükköt használni, mert "őfelsége" nem hajlandó mással együtt szerepelni :))) majd talán legközelebb (kép van?)

Előzmény: Törölt nick (37)
Zsuzsáék Creative Commons License 2004.05.08 0 0 36
:-))) Ha megfürdetjük, és vizes a szőre, annyira nem is tűnik daginak, meg azért nagy testű is, és valamennyire el tud oszlani rajta a 12 kiló.:-))

Zsuzsa

Előzmény: Törölt nick (35)
kbendeguz Creative Commons License 2004.05.08 0 0 34
nem bántottál meg, és bocsi ha nagyon kirohantam, csak kicsit sokszor kapom ezt a fejemhez, pedig tényleg minden eszközzel azon vagyok hogy a "gyerekeknek" jó legyen. (nekem kicsit még korán volt amikor írtam... :)

és tényleg nagyon szívesen válaszolok minden kérdésre, de a megfelelő topicban, ha akarjátok...
Előzmény: Snakeins (33)
Snakeins Creative Commons License 2004.05.08 0 0 33
Hangsúlyozom: Nem akartalak megbántani, csak a tudatlanság mondatta velem, de most kicsit megnyugodtam a filmekben résztvevő állatok felől, és köszönöm az infót.
Előzmény: kbendeguz (32)
kbendeguz Creative Commons License 2004.05.08 0 0 32
snakeins:(folyt.)
ismerőseim, barátaim szinte mindennap irigykedve mondják nekem, hogy milyen mázlista vagyok, hogy én tényleg azzal kereshetem a kenyeremet amit a legjobban szeretk csinálni. tudják mekkora állatbolond vagyok (a 2 kutyámmal úgy élek, mintha a gyerekeim lennének), és elfogadták ezt, ráadásul a siekereimnek is örülnek. boldog ember vagyok, akinek eszében sincs a gazdikat megfosztani attól az örömtől, hogy jelen lehessenek egy azon a forgatáson, amikor a kis drágájuk szerepel, ill. eszembe nem jutna egy állatot egy olyan szituációba belekényszeríteni, ami ténylegesen hátrányosan érintené.

de erről talán indítani kéne egy másik topikot, mondjuk "Állatkínzó forgatások? AC GYIK."
ha akarjátok szoljatok, indítok egy ilyet, és ott minden ilyen kérdésre szívesen válaszolok, de itt maradjunk meg a cicakeresésnél...
köszi

Zsuzsáék Creative Commons License 2004.05.08 0 0 31
:-))
Előzmény: kbendeguz (30)
kbendeguz Creative Commons License 2004.05.08 0 0 30
Zsuzsáék:
hmmm, a forma tökéletes, sajnos a szín és a faj már nem. (de nem vagyok fajgyűlölő :)

zsuzsa:
jó lehet a cirmos is, a lenyeg az hogy a 3 macskának a lehető legjobban kell hasonlítania egymásra, tehát lehet 3 cirmos is, vagy 3 tricolor... küldj képet!

snakeins:
arra gondolsz, hogy ha ott a helyszínen kap a hihetetlenül túlsúlyos cicád (ami neked köszönhető) egy szívinfarktust, akkor mi fizetünk-e neked milliókat? nem.
viszont minden forgatáson ott vagyunk MI (3 éve csinálom, és még nem volt panasz...), ott vagy TE (mindent láthatsz, semmi sem titok előtted, és SEMMI SEM KÖTELEZŐ), és ott van egy állatorvos ha a körülmények azt kívánják (márpedig itt azt kívánják)
ezt az ügynökséget pontosan azzal a céllal hoztam létre, hogy a filmekben, fotózásokon szereplő állatokat "emberszámba" vegyék
egyébként nem tudom miért feltételezi mindeki azonnal hogy mi vasvillával és ostorral vesszük rá mindenféle borzasztó dolgokra az állatokat. arra senki sem gondol hogy mi sem szeretjük bántani őket, és pontosan azért ez a munkám mert SZERETEM AZ ÁLLATOKAT???

lujza Creative Commons License 2004.05.08 0 0 29
:)
nem sömmi. :)
Előzmény: Zsuzsáék (28)
Zsuzsáék Creative Commons License 2004.05.07 0 0 28
Sajnos nem tudom, hogy kell beszúrni képet:

babanet.hu/album/albumimages/2401/46887.jpg

A mi kis amorf golyónk:)

Zsuzsa

Zsuzsáék Creative Commons License 2004.05.07 0 0 27
Gondolom, jelen lehet a gazdi. Vagy tévedek?

Zsuzsa

Előzmény: Snakeins (26)
Snakeins Creative Commons License 2004.05.07 0 0 26
Ilyenkor vállal valaki garanciát a forgatáson részt vevő állatok testi épségéért?

Egy ilyen forgatáson hogy veszik rá a macskákat, hogy azt tegyék, amit a rendező elvárna tőlük?
Valamiféle büntetőszankcióval?

Gyanakodom én az ilyen forgatásokra, bár nem akarlak megbántani T. Kbendegúz, de én semmi pénzért nem bíznám idegenekre semmilyen állatkámat sem!

Előzmény: kbendeguz (22)
zsuzsa Creative Commons License 2004.05.07 0 0 25
Bendegúz, cirmos miért nem jó ?
Előzmény: kbendeguz (22)
Zsuzsáék Creative Commons License 2004.05.07 0 0 24
Szia!

Csak az a "baj", hogy, bár 12 kiló, és a hasát tényleg a földön húzza, perzsa cica, nem házi, és nem trikolor, hanem szürke-fehér.:)

safi: Tündéri a cica!:)))

Zsuzsa

Előzmény: kbendeguz (22)
lujza Creative Commons License 2004.05.07 0 0 23
Mennyit keres egy emberstatiszta?
Előzmény: kbendeguz (22)
kbendeguz Creative Commons License 2004.05.07 0 0 22
Na, mégiscsak elindult ez a topic, pedig az eleinte alig döcögött... :)

Zsuzsáék:
a 12 kilos is jo lehet, igazából nem a kilók számítanak, hanem a forma...

safi95:
kb. 4 napos forgatásról lenne szó. 3 ilyen macska van egy szobában, ahol minden tárgy a valós méret kb. 70%-a, így a filmben kb. tigris méretüként fognak már megjelenni. a filmben egy olyan ember macskáit játszák, aki fiatalkorában evővilágbajnok volt, és miután a saját fia 1szálbél lett, ezért a macskáin éli ki a hízlalási hajlamait. amellett hogy a macskák hatalmasak és kövérek, ráadásul még iszonyatosan vadak is, és ezért a lakás fele egy ráccsal le van választva és szinte senki sem mer bemenni hozzájuk.

lujza:
az árfolyamot nem mondhatom el (nem volna etikus a azokkal szemben, akinek az állata szerepel vmilyen produkcióban), legyen elég annyi, hogy egy állat statiszta többet keres mint egy ember statiszta...

ui:
safi95: pedig a cicád igazán esélyesként indulna... :) kár hogy nem tricolor, de szerintem tetszene a rendezőnek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!