Keresés

Részletes keresés

Turnoar Creative Commons License 10 perce 0 0 72534

Nem lehet most konnyu a legitarsasagoknak a menetrendeket stabilizalni, amikor egyik naprol a masikra bejelenti peldaul egy Nagy Britannia a 80 millio lakosaval, hogy bocsi, de most nincs utazas egy darabig. 

Előzmény: boris73 (72533)
boris73 Creative Commons License 1 órája 0 0 72533

Most jönnek az értesítések, szépen libasorban...

Előzmény: boris73 (72528)
Freyy man Creative Commons License 2 órája 0 0 72532

Köszönöm!

Előzmény: boris73 (72530)
halilali1 Creative Commons License 2 órája 0 0 72531

hétköznap

Előzmény: boris73 (72530)
boris73 Creative Commons License 2 órája 0 0 72530

Szia, magyar nyelvű ügyfélszolgálat +3616777505 normál díjas, 09:00-től 18:00-ig.

Előzmény: Freyy man (72529)
Freyy man Creative Commons License 3 órája 0 0 72529

Kedves Fórumozók!

Valaki tudja, hogy él-e még valamilyen belföldi, nem emeltdíjas szám a járatmódosítasok ügyintézésére? Korábban volt ilyen.

Köszönöm.

boris73 Creative Commons License 3 órája 0 0 72528

Júliusi Tel Aviv is megbolygatva, értesítés szintén semmi.

Előzmény: boris73 (72527)
boris73 Creative Commons License 3 órája 0 0 72527

Gyorsan megnéztem, nekem is módosították két júliusi spanyol foglalást egyelőre minden értesítés nélkül.

Előzmény: halilali1 (72504)
Pötyi71 Creative Commons License 3 órája 0 0 72526

A válasza az volt, hogy teszt nélkül nem engednek fel, de jún. 1.-én telefonon azt a választ adták, hogy a célország szabályai szerint járnak el. Amélia a chatboxos robot is ezt írta-írja a mai napig is. A magyar nagykövet Szófiából azt írta, hogy az érvényben lévő szabályozások szerint lehetséges a (PCR teszt nélküli) tranzitálás, amennyiben az országot a lehető  legrövidebb időn belül elhagyja az utazó. 

Előzmény: rezeda9001 (72511)
_chillout_ Creative Commons License 6 órája 0 0 72525

Persze, hogy létezik, de nem úgy jelennek meg, mint Beetlejuice :-D Szólni kell nekik.

MZ/Y Creative Commons License 6 órája 0 2 72523

off

Az hagyján, de itt is meg privátban is ajánlatgatja a ratyis blogját, ahelyett hogy elmenne a Kék Osztrigába, addig sem hányna ide. De nem, gyártja az újabb nickeket az újpesti alagsori lakásában, Amerikáról meg a REPCSIkről álmodozva.

on

Előzmény: TeszkósBöbe (72516)
Turnoar Creative Commons License 6 órája 0 0 72519

En a google jaratkereson szoktam kivalasztani a jaratot es meg az ar nyomkevot is raalitom, ha nem surgos. Es utana megveszem a legitarsasag honlapjan. Akkor nem jarhatsz ugy, mint nagyon sokan ebben a zavaros idoszakban, hogy peldaul jaratmodositas eseten elfelejtette az iroda ertesiteni az utast errol. Vagy jarattorles eseten is egymasra mutogat az iroda es a legitarsasag , szegeny utas meg csak remenykedhet, hogy valahogy megoldodik a problemaja. 

Előzmény: tucsok13 (72508)
wizzesrozok Creative Commons License 7 órája -2 0 72518

mno.hu  belfoldi nyaralojaratokat indit a vizeseknek a wizz            olcson

Flower2000 Creative Commons License 7 órája 0 0 72517

Medencében usztam most is megyek.

Előzmény: Turnoar (72485)
TeszkósBöbe Creative Commons License 8 órája -1 0 72516

OFF: Ugye az egy dolog, hogy Schengen tiltva van beutazásra USA kapcsán. 

Másik dolog, hogy zksok, állampolgárok meg nyugodtan bemehetnek ugyanonnan, ők nem okoznak semmiféle kockázatot ugye. 

Ezzel együtt elméleti síkon vihetik magukkal a vírust is, és ráadásul elmeroggyantak is lehetnek akár (nem is kisszámban, mint látható - legyen az skizofrénia, szociopátia vagy tényleg több egyed) - de mindez nem számít, mehetnek. Mennyire nem fair ez vajon...

ON

Idi67 Creative Commons License 10 órája 0 0 72515

Én csak annyit látok, hogy a reggel 6.20as indulasbol 18.00 lett, visszaútnál reggel helyett 21.30 lett BCN.

Napokat nem változtatták. Csak a fiókban látom, mail nem jött még.

pandabarát Creative Commons License 10 órája -1 1 72514

A kétoldalú megállapodások értelmében teszt és karantén nélkül lehet néhány országba utazni. Oltásunk már van. A konzulátus honlapján az olvasható, hogy egyes légitársaságok tesztet kérnek a beszálláshoz. Szeretném kérdezni, hogy a WizzAir kér-e valamit. Az oldalukon csak arról írnak, hogy milyen óvintézkedéseket vezettek be. Az nem szerepel sehol, hogy mit várnak el az utasoktól. Hamarosan utaznánk, köszönöm, ha valaki megosztja a tapasztalatát.

MZ/Y Creative Commons License 10 órája 0 1 72512

Ez a kurva autópálya, hogy minden hülye szembe jön... Én gyorsan le is térnék a helyedben.

Előzmény: olcso.rozok (72500)
rezeda9001 Creative Commons License 11 órája 0 0 72511

Szia! Gondolom ezt megkérdezted a tesztet kérő dolgozótól is. Mit válaszolt? 

Előzmény: Pötyi71 (72505)
rezeda9001 Creative Commons License 11 órája 0 0 72510

A hatályos ÁSZF szerint  telefonos ügyintézésre terelték az ilyen eseteket még 2020-ban: 

"15.1.2. Ha az Egyezmény vagy a 261 Rendelet másképp nem rendelkezik, amennyiben a Wizz Air a foglalása véglegesítését követően, de a járat menetrend szerinti indulását megelőzően, járatát törli, vagy a járatának indulási idejét módosítja, és a módosítás vagy felajánlott új járat Önnek nem megfelelő, Telefonos Ügyfélszolgálatunkkal való kapcsolatfelvételkor Ön az alábbiak közül választhat: a) új foglalást készítünk egy másik, ugyanazon vagy - szükség esetén - összehasonlítható útvonalon, a módosított/törölt járat indulási időpontját megelőző 14 napon és az azt követő 30 napon belül közlekedő Wizz Air járatra (az ülőhelyek rendelkezésre állásától függően); b) foglalását törölheti, és kérheti, hogy a törölt járatra ill.-a visszaútra szóló járatra, amennyiben alkalmazandó, a visszatérítést kreditként az Ön "ügyfélszámlájára" helyezzük; c) foglalását törölheti, és kérheti a törölt járatra megfizetett Teljes Viteldíj, illetve adott esetben a visszaútra eső részének az Ön részére történő visszatérítését. Amennyiben választását meg kívánná változtatni, arra az általános szabályoknak megfelelően, díj fizetése ellenében van lehetősége. 26 Felhívjuk a figyelmét, hogy a foglalás törlésekor a További Szolgáltatások Díjának visszatérítésére, illetve a Szolgáltató(k) szolgáltatásainak törlésére a Szolgáltatóval kötött szerződés rendelkezései az irányadók."

Előzmény: tucsok13 (72506)
tucsok13 Creative Commons License 11 órája 0 0 72509

Gondolom azért, hogy a repülőn elkerüljék a fertőzéseket. Valahol jogos szerintem, a többi utas védelmében, függetlenül attól, hogy a cél ország mit kér. Sajnos sok helyen a védettségi kártyánk nem sokat ér, főleg, hogy boldog-boldogtalannak osztogatják, az oltás napján már letölthető digitálisan, valójában így nem igazol védettséget.

Előzmény: Pötyi71 (72505)
tucsok13 Creative Commons License 11 órája 0 0 72508

Szerintem meg mindenki döntse el, mit ér meg neki a direktben foglalás. Én a skyscanner-t használom, és tavaly először vettem direkt jegyeket, mert jellemzően 30%-al drágább direktben venni, legalábbis amiket én néztem. Tavaly csak 10e Ft volt a "felár" hogy a skyscanner-ről indulva nem a legolcsóbb ajánlatnál, hanem a Lufthansánál vettem kb 10e Ft-tal drágábban, viszont így egyszerűbben visszakaptam a 10 db jegy árát. Fájt volna, ha nem így van. Szóval ha egy mód van rá, én is a légitársaságnál foglalom. Fapados esetében meg nem is kérdés, hogy ott.

Előzmény: Turnoar (72493)
rezeda9001 Creative Commons License 11 órája 0 0 72507

Olasz járatoknál is ez van, csak értesítettek a változásról.

tucsok13 Creative Commons License 11 órája 0 0 72506

Ugyanez nekem a 07.31-es Eindhovenre. Kicsit csúsztatták az indulást - de legutóbb, amikor ilyen volt, lehetőséget adtak az átfoglalásra, most nem. Egyébként nem foglalnám át, szóval kb. mindegy, csak nekem is feltűnt.

Pötyi71 Creative Commons License 13 órája -1 0 72505

Sziasztok. Ha egy olyan országba utazom a Wiizzairrel, ahol az érvényben lévő rendelkezések alapján áthaladhatok teszt nélkül. erre van 72 óra -, akkor a beszálláskor Budapesten milyen jogon kérik a tesztet? Felmutattam atovábbhaladást igazoló beszállókártyámat is. 

halilali1 Creative Commons License 13 órája -1 0 72504

valami megint történt az éjjel,  spanyol júniusi és júliusi járatok változtak

csak még valamiről nem jött email, de a fiókban már látszik

ami érdekes és nem értem, hogy BUD-LIS-BUD járatom is változott kb másfél órával és nincs

a hagyományos gomb, átfoglalás, visszatérítés stb. csak ez

Please be informed that there has been a schedule change that affects your flight(s)!

Please accept our sincere apologies for the inconvenience this may cause to your travel plans. Your original flight(s) was(were) re-scheduled for a different time.

és csak azt látom, hogy új kimenő járat adatai

halilali1 Creative Commons License 14 órája -1 0 72503

A választ mindenképpen tedd be légyszi, érdekel. 

Egyébként én most megnéztem, ha olcsóbbra teszem (nem törlés vagy menetrendváltozás) én saját magam, akkor azt "Spoilage Fee" -vel jelölik.

Előzmény: jan12345 (72492)
101/1920 Creative Commons License 18 órája -3 1 72502

egyszerubb ugy - intezes alatt azt ertik hogy nekik EGYSZERUBB    dehat mi nyuggerek ido es penz milliomosok vagyunk

Előzmény: Turnoar (72493)
Budapest091 Creative Commons License 19 órája 0 2 72498

Húzzál el a picsába, ez az oldal nem azért van , hogy a cégedet reklámozd, mi itt mindent önnáloan intezunk évek , évtizedek óta, rossz helyen probalkozol te kis lúzer, itt senkit sem érdekel a burkolt reklámod. Rajtunk te nem fogsz keresni.

Előzmény: 101/1920 (72497)
101/1920 Creative Commons License 19 órája -4 0 72497

annyit meg segitek hogy nincs kovetlen jarat     ugyanis egyikotok se megy europan kivulre    google.com  a gugli a baratod 

Előzmény: vélemény (72491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!