Keresés

Részletes keresés

PHX Valley Creative Commons License 16 órája -3 0 85333

Nekem Eurowingsnél rá se b...tak, ott a lányom nevét írtam el egy T mínusszal (Martina -> Marina). Ezek nem ultrafapadosok, nem akadékoskodnak...

Előzmény: Saka26 (85332)
Saka26 Creative Commons License 17 órája 0 0 85332

Köszönöm mindenkinek, módosítani sajnos már nem lehet,azt mondják,hogy 2 betű elìrásából elvileg nem lesz gond. 😶

boris73 Creative Commons License 17 órája 0 0 85331

Akkor esetleg ők: flydubai Travel - Károly korút 11 sz 7/a Budapest, CONTACT NUMBER +36 70 308 0999

 

Előzmény: Saka26 (85330)
Saka26 Creative Commons License 18 órája -6 0 85330

Bocsánat,azt nem tettem hozzá,hogy Flydubai a cég,csak ide írtam be.

boris73 Creative Commons License 18 órája 0 0 85329
  • A legegyszerűbben és legolcsóbban online, a WIZZ-fiókján keresztül módosíthatja foglalását. Legkésőbb 3 órával a tervezett indulás előtt módosíthatja vagy mondhatja le a foglalását, változtathatja meg a nevét, az utas típusát (felnőtt vagy gyermek), a születési idejét, igényelhet különleges segítséget vagy adhat hozzá extra szolgáltatást. Kérjük, kattintson az adott foglalásnál a „Részletek” gombra, és válassza a „Módosítás” lehetőséget.

Írja, hogy online is lehet, de nézd meg azért nem-e számít fel olyankor díjat.

Előzmény: Saka26 (85327)
boris73 Creative Commons License 19 órája 0 1 85328

hello. Úgy tudom ilyen betű elírást díjmentesen javítanak. tel: 06 90 900 555

Előzmény: Saka26 (85327)
Saka26 Creative Commons License 19 órája -2 0 85327

Sziasztok.

Elkövettem egy nagy hibát,online becsekkolás után vettem észre,hogy a passenger 2 család nevébe dajnos belekerült egy sz betű is pluszban...

Ilyenkor még esetleg a reptéren tudnak ezzel valamit kezdeni,vagy vennem kell oda-vissza jegyet , újat?

hunaqua Creative Commons License 19 órája -1 1 85326

Igen,nagyon jó lenne egy nemzeti légitársaság.

Előzmény: Akos_IKS (85324)
Szomori Tamás Creative Commons License 23 órája -1 1 85325

Tegnap láttam először a debreceni IST szöcskét: DEB-IST-BUD-IST-DEB

A dolog szépséghibája annyi, hogy ez a gép (A320) csak 180 férőhelyes így néhány utas nem tudott a többiekkel utazni, de az utasok 90%-a legalább most időben elérte az úticélját.

Akos_IKS Creative Commons License 24 órája -2 0 85324

A WIZZ air mennyire tekinthető a néhai Malév konkurenciájának?

Ha nem léteztek/léteznek ugyanabban az időpillanatban, akkor hogyan tudnának versengeni?

 

Meg ugye szegény nemzeti légitársaságot a drága politikusaink pl.Gyurcsany adta el nem is tudom kinek.

Orbán szántotta be, az EU nyomására (legalább egyszer valamit jól csinált).

 

nyilván jó lenne ha mi is ki allithatnánk egy hazai légitársaságot

 

Hogy olyan színvonalas szolgáltatást nyújtson, mint a MÁV vagy a Magyar Posta? Hát én nem kérek belőle.

Előzmény: Ormoz (85310)
VAG Creative Commons License 1 napja 0 0 85323

Nem, a szigeti cég már az elejétől megvolt. A svájci kaland csak utólag történt a céges- és a oda bejelentett dolgozók adója miatt.

Előzmény: jazzcool1,2 (85322)
jazzcool1,2 Creative Commons License 1 napja -1 0 85322

Zugból helyezték át egyből Jersey Islandre? 

Előzmény: VAG (85319)
VAG Creative Commons License 1 napja 0 1 85321

Nem kell nagyon igyekezni mostanában a Wizznek, hogy veszteséget mutasson ki... A Malévet meg szétlopták, a tulajdonosai (mindegyik), a kormányok (mindegyik) és "kicsiben" a dolgozók (Malévosok és mindenki, aki a reptéren odafért).  

Előzmény: Ormoz (85310)
VAG Creative Commons License 1 napja 0 1 85320

Fontosabb ott a Jersey-re bejelentett cucc, a londoni tőzsde miatt.

Előzmény: jazzcool1,2 (85316)
VAG Creative Commons License 1 napja 0 1 85319

A svejci trükknek már régen vége.

Előzmény: MXP--1991 (85318)
MXP--1991 Creative Commons License 1 napja 0 0 85318

**** plusz Svájcban jobb bizonyos adókat fizetnie mint nálunk, olcsóbban kijön.

jazzcool1,2 Creative Commons License 1 napja 0 2 85316

a Wizz 2010 előtt alakult, a központja sosem volt Londonban, de a részvényeit a londoni tőzsdére vezették be kb 10 éve.  van egy londoni leányvállalata is, leginkább a Brexit miatt. 

Előzmény: peliatan (85311)
tucsok13 Creative Commons License 1 napja -3 0 85314

Most beléptem - a Seattle jó, de júliusban a fiam diplomaosztójára a fiam jön velünk, nem a lányunk. Komolyan vicc a KLM. Azt legalább a wizz eltalálja kivel utazom :-)

Előzmény: tucsok13 (85313)
tucsok13 Creative Commons License 1 napja -3 0 85313

Én nyáron nem megyek most velük, a májusi Brüsszel az utolsó, aztán majd ősszel legközelebb. Nyárra Edinburgh drágább lett volna, mint KLM átszállással, inkább ott foglaltam, törölték is a wizzt. Meg a szokásos USA lesz, szintén KLM. Ami egyébként mostanság semmivel nem jobb a wizz-nél: decemberben kezdtük el intézni, hogy összevonjanak két Flying blue fiókot, a héten sikerült, majdnem pezsgőt bontottunk. Múlt héten meg belépek a Seattle foglalásba és azt mutatta, hogy a lányommal utazom, pedig a férjemmel. Levert a víz. Ha rákattintok, a férjem neve jön fel, a foglalásban a lányom. Idehívtam a férjem hogy nézze meg, és lefotóztam a képernyőt, mert ilyet azért még nem láttam. Egy f.s a felületük.

Előzmény: MXP--1991 (85306)
Ormoz Creative Commons License 2 napja -3 1 85310

Sziasztok 

A WIZZ air mennyire tekinthető a néhai Malév konkurenciájának?

,,Szerintem rengeteg piacot nyert át a malévtól a Wizz.Ez részben oka a  csődnek.Meg ugye szegény nemzeti légitársaságot a drága politikusaink pl.Gyurcsany adta el nem is tudom kinek.De itthon előbb utóbb minden becsődöl.Meg lehetne tenni érte valamit hogy gazdaságosabbak legyenek a nagy vállalatok,(is) de harácsolnak csak a nagyarcok.Ezt a kisemberek szivják meg."

(Ezt nagyapám mondta egykor), mikor megszűnt a malév.

 Ezt én:A WIZZ air ugyan stabil helyzetben van a piacon , nem is kívánok rosszat neki, de nyilván jó lenne ha mi is ki allithatnánk egy hazai légitársaságot. ( És ismét egymassal versengenének)Bar erre aligha van esély.

Abban sajnos igaza volt nagyfaternak hogy nem tudott a malév nyereségesen működni, bár gyanítom a vízzer is bőven ki tud mutatni veszteséget.Sajnalom ha egyszer annyi lenne neki is, a turizmus leállás Covid idején biztos ,,beleharapott" a cégbe.bocs csak szeretek ilyen kifejezéseket használni néha .

Na jó utakat a légben.

Ui.2006 nyarán utaztam WIZZ air gépen Londoni úticéllal.Meg voltam elégedve , bár kicsi voltam még.:d

 

hunaqua Creative Commons License 2 napja -1 0 85309

Akkor meg el kell engedni.

Előzmény: gambl-R (85308)
gambl-R Creative Commons License 2 napja -1 0 85308

Lehet azért annyi, hogy ne is foglaljon senki... 

Előzmény: hunaqua (85307)
hunaqua Creative Commons License 2 napja 0 0 85307

Ezzel az Antalya dologgal nem tudom,hogy mi lehet a cél? Szerintem nincs olyan ember aki megy egy kört 300ezer huf.- áron.

MXP--1991 Creative Commons License 2 napja -2 1 85306

Idei évben egész jól teljesített a Wizzair nálam , most kedden volt egy 100 perces késés, de mire leszalltunk, már csak 70 perc volt, aztán ennyi, a többi időben volt mind. Meglepően pontosak voltak eddig. Majd meglátjuk, hogy a nyarat, hogy bírják, az mindig izgalmasabb kérdés náluk.

Előzmény: tucsok13 (85305)
tucsok13 Creative Commons License 2 napja -3 0 85305

Jah csak amikor az a cél, hogy elköltsem a pontokat, amiket azért kaptam, mert 3x törölték a tavaszi 5 fős utazásunkat, akkor a wizz-hez vagyok kötve. És szerintem a Ryan nem is repül IST-re, csak Turkish vagy Pegazus lett volna. Volt egy rakat pont, kijött belőle az Isztambul és még vettem 2 jegyet Brüsszelbe. De most elfogyott, pénzért meg nem veszek ennyiért priot meg ülést :P

Előzmény: jazzcool1,2 (85300)
COOP Creative Commons License 2 napja 0 0 85304

és telefonon szerintem több opciót is engednek, mit amit a  rendszer online hozna. Csak a tapasztalatomat írom.

Előzmény: gambl-R (85295)
hunaqua Creative Commons License 3 napja 0 0 85303

Köszönöm! :-)

Előzmény: MXP--1991 (85302)
MXP--1991 Creative Commons License 3 napja -1 1 85302

Új kell, pontosabban az Istanbulcardrol vonja le. 

Reptéri metró most 25 lira, hajó Ázsiába 29 líra, minden egyéb közlekedés 17 és 18 líra között. Nyilvános WC ahova szintén Istanbulcardrol fizetünk 1-3 lira között. Maga a kártya 70 líra most, több ember is használhatja, de egy naptári hónapban csak 500 lira tölthető rá.

Egy líra ugyebár most 11 Ft.  Az Istanbulcard készpénzes, ez fontos.

Előzmény: hunaqua (85298)
BorsónéVica Creative Commons License 3 napja -2 1 85301

Óh, de aranyos vagy, hogy ilyen szájbarágósan, részletesen leírtad. Köszönöm szépen, így már érthető, s nem csinálok butaságot. Viszonylag sokat repültünk/repülünk, de még átfoglalással nem volt dolgom.
Sok-sok repülős élményt

Előzmény: Mx8 (85299)
jazzcool1,2 Creative Commons License 3 napja 0 2 85300

amikor prió kell a gurulós miatt, akkor 99%-ban Ryanair a megoldás... plusz ingyen bónusz, hogy sokkal stabilabb a menetrendje és sokkal pontosabb, mint az oontopic cég...

Előzmény: tucsok13 (85282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!