Keresés

Részletes keresés

caelint Creative Commons License 2015.04.24 0 0 76

A mai napon pontosan 11 eve, hogy megnyitottam ezt a topikot. Milyen csodalatos dolog, gyertek, unnepeljetek velem!

kekvillam Creative Commons License 2005.11.09 0 0 75
Bocs, vmit félrenyomtam :)
Előzmény: kekvillam (74)
kekvillam Creative Commons License 2005.11.09 0 0 74
Talán a 0
Előzmény: caelint (-)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.26 0 0 73
Miután a kérdés az volt, hogy melyik nem Gyürük ura, és 3 az volt, negyediknek kellett valami mást emlegetni, nem? :-)
Előzmény: kábelbúvár (71)
FFeri Creative Commons License 2004.05.26 0 0 72
Így van, mivel az volt a kakukktojás. Mármint egy HP könyv.
Előzmény: kábelbúvár (71)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.25 0 0 71
SZVSZ Vágó összekevert 2 dolgot.

A Gyűrűk ura témában Harry Potter-t emlegetett...

Latex Bond Creative Commons License 2004.05.25 0 0 70
Sziasztok !
Nagyon szépen megköszönném, ha nekem pedig valaki a tesztkérdések válaszait tudná elküldeni a mail címemre, ugyanis sikeresen lemaradtam az értékelésről és most fogalmam sincs, hogy milyen eredményt sikerült elérnem... :o((
Az RTL honlapján a válaszok ellenőrzésére felajánlott link valamiért nem működik és másutt sem találtam meg a neten az értékelést.
Előzmény: tölgy (68)
FOCUS Creative Commons License 2004.05.24 0 0 69
Igazad van, de láttunk már karón varjút :)
(pont egy-két rtl-es játékban konkrét eseteket, de psszt)

Előzmény: Vegetable (65)
tölgy Creative Commons License 2004.05.24 0 0 68
nekem csak videon van meg a müsor.
Előzmény: optikai.tuning (67)
optikai.tuning Creative Commons License 2004.05.23 0 0 67
sziasztok ha valakinek megvannak a kérdések legyenszíves elküldeni nekem!

b1221@freemail.hu előre is köszönöm!

EON Creative Commons License 2004.05.23 0 0 66
Sziasztok, picit számolgattam, és a 40,4-es átlageredmény nagyon lesújtó szerintem. Pláne ilyen kérdésekből.

Ha valakinek fogalma sem volt a válaszokról, akkor is 25% eséllyel kellett jól válsazolnia, vagyis az, aki 16 (65/4) alatt teljesített, az eszméletlenül sötét. Rosszabb mintha véletlenszerűen választott volna.

Ha a megszerezhető pontszámok 16 és 65 közé kell hogy essenek, akkor a normáleloszlás várható értéke a 16+(65-16)/2 képlettel határozható meg, ami - meglepő módon - 40,5.

Akik beküldték neten vagy sms-ben, azok valószínűleg az átlagos magyar teljesítmányénél többre képesek, de legalábbis okosabbnak gondolták magukat. (remegőkezű alkoholista meg hajléktalan nem nagyon válaszolhatott)
És így is rosszabb lett jobb a teszt átlageredménye mint a normáleloszlás mediánja. Egyes magyarországi régiókról ne is beszéljünk...

Szégyen hogy mennyire buták az emberek.

Vegetable Creative Commons License 2004.05.23 0 0 65
Semmi közöm hozzájuk, csak utálom azt a hülye általános magyar álláspontot, hogy ha valami nem világos elsőre, akkor tuti pont most, pont téged, pont .... be akarnak csapni, át akarnak vágni, stb... Én pl. baromira nem hiányolok egy rohadt sorsolásról egy nyomoronc közjegyzőt se, alapból mi a francért ellenőrizni, hogy valaki nem matematikailag kiszámolva irta az a rohadt véletlengenerátort, nyomja a gombot, és biztos ugy huzza a boritékot, hogy pont megnézi elötte a neveket, vagy mind csak kis juliska nevére szólt, mert őt huzták ki, szal biztos őt is akarták kihuzni, lehet, hogy minden boriték és név az övé volt, különben nem huzták volna ki, stb... Kivéve, ha mi vagyun kis juliska, mer akkor tutira nem volt csalás, hogy kihuztak minket, csak az a csaló világ folyton frocliz :(((

Szóval én ezt az egész magyar gondolkodásmódot rühellem. Alapból. Esetünkben is az, hogy megkérdezi, hogy mégis honnan tudták a nevet, lehet a sima meglepettség számára irni, mert nem azzal regeltél, de minek kell még alapból azzal a feltételezéssel élni, hogy bunda, csalás, stb?

Fura módon külföldön nem ragaszkodnak ott is 40 közjegyzőhöz, ahol egy 5éves kihuz egy vázából 4 boritékból egyet, aki nyer egy 100forintos ujságból egy darabot :( Itthon vajon miért alapvetően ezzel kezdik (közjegyző ehhez is)? Mert még ha előre be is jelentik, hogy nagyitóval nézi majd a közjegyző, akit bemutatnak, és a szemed kinyomják, akkor is ha nem te nyered a 100forintos ujságot, azonnal biztosra veszed, hogy az 5éves elött a rendező unokahugának barátjának a nagymamája volt csak berakva, mint név, azért őt huzták ki :(((

Előzmény: kismalaccc (64)
kismalaccc Creative Commons License 2004.05.23 0 0 64
de veded oket:-D
nincs ra nagy okod:( undorito volt a sorsolas!
magam nem küldtem el az 59 helyes valaszomat,nem volt hova..:(
te rtl-es vagy, vagymi????
Előzmény: Vegetable (54)
v86 Creative Commons License 2004.05.23 0 0 63
Valaki elküldené nekem a programot a hattrick@chello.hu email címre? Előre is köszönöm!
Paracelsus Creative Commons License 2004.05.23 0 0 62
A próféta szóljon belőled :)))
Előzmény: Vegetable (61)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.23 0 0 61
Ez mitől diszkrimináció??? Az emilcimeket sorsolták!A sorsolás elött nem küldtek szét semmit. Miért ne próbálkoztak volna be, hogy lehetőleg ne azt mondják: nyert izébigyó@hurrá.hu? Ez nem azt jelenti, hogy ha nem válaszol, akkor törlik a sorsolás eredményét!
Szóval lehet nem csalás, vagy csalás, de a diszkriminációhoz semmi köze... Amig megfejtették az összes kérdést közösen, akármennyi mélt is válthattak a nyertessel, ha éppen on volt - ha meg nem, akkor nem...
Előzmény: Paracelsus (60)
Paracelsus Creative Commons License 2004.05.23 0 0 60
Így van, pontosan ezért írtam először a diszkriminációt: ebben az esetben csak azoknak volt / lett volna / esélye, akik a műsor zárásakor figyelik a méljeiket, miközben erre a figyelmet nem hívták fel. No mindegy, kizártnak tartom, hogy válaszoljanak.
Előzmény: Vegetable (59)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.23 0 0 59
Én arra az egyszerü okra gondoltam, hogy a sorsolás a beküldés lezárásával történt meg, és a nyertes cimére irtak egy mélt, hogy ön nyert, kérem adja meg nevét és lakhelyét... Ha nem ez történt, akkor meg egyetértek veled :-)
Előzmény: Paracelsus (58)
Paracelsus Creative Commons License 2004.05.23 0 0 58
Szép napot!

Nekem a letöltéssel-elküldéssel szerencsém volt (a kitöltést ne forszírozzuk)))), de a sorsolás miatt kissé myűgös lettem. Küldtem volna egy levelet a Tudáspróba emiljére, de az visszafelé nem műxik, így írtam az RTL Klub ügyfélszolgálatnak, kíváncsian várom, válaszolnak-e.

Tisztelt RTL Klub!


 


Önök a tegnapi Tudáspróba során az RTL Klub Online-on Önökkel játszók között egy értékes notebook számítógépet sorsoltak ki, a közjegyző ellenőrzése mellett kisorsolt nyertes nevét és lakhelyét Marsi Anikó a műsor végén ismertette.


 


A nyertesnek szívből gratulálok, azonban egy kérdésre kíváncsian várom válaszukat: honnan tudták a nyertes ismertetett adatait?


 


Miután a regisztráció során ezen adatok nem kerültek rögzítésre, és nem volt szükség folyamatos online kapcsolatra (idézem a honlapjukat: „A teszt kitöltése alatt nem szükséges állandó internet-kapcsolat, a válaszok elküldéshez viszont igen! Az eredményt a műsor végéig e-mailben fogja megkapni.”), ami esetleg lehetővé tette volna valamilyen módon a nyertes azonosítását, kénytelen vagyok feltételezni, hogy


 


a) Önök bizonyos feltételeket nem tettek közzé, ezzel a játékosok egy részét diszkriminatív módon a lehetséges nyertesek közül kizárták,


 


b) szó sem volt sorsolásról, akkor viszont...


 


És még egy kérdés: kíváncsian várom annak a közjegyzőnek a nevét, aki a sorsolást ilyen körülmények között hitelesítette.


 


A fenti kérdéseimet tárgytalannak tekintem, és elénézést kérek Önöktől abban az esetben, ha az általam megadott e-mail címem alapján, arra válaszolva közlik velem nevemet és lakóhelyemet. (A beküldött tesztemre az értékelést megkaptam, tehát adatbázisukban szerepelek.)


 


Tisztelettel:


 


sorhajohadnagy@freemail.hu

ellenzek Creative Commons License 2004.05.23 0 0 57
Hát az nagyon furcsa akkor. Mi meg nem kaptunk. Két címet csak nem írtunk el. Szívesen rákérdeznék az ottani rendszergazdánál (vagy aki kezeli a log-ot). Lehet, hogy rá is fogok.
Előzmény: cycling (56)
cycling Creative Commons License 2004.05.23 0 0 56
Én kétszer is elküldtem és mégis kaptam e-mailt.Asszem a második kitöltésemet értékelte.
Előzmény: ellenzek (52)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.23 0 0 55
A félreirások okát reggelre kialsz9om :-)
Előzmény: Vegetable (54)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.23 0 0 54
Napokig kint volt a link a progival... Mivel regelni kellett, és a kezdéskor megmondták a jelszót, valamint van egy ideje a kitöltésnek is, ugyhogy szerintem érthető, ha leszedik egy idő után...
Egyébként nem tudom, hogyan próbálkoztatok, de minden alakalommal, mikor valaki beirta, hogy a honlap elérhetetlen, minden alkalommal megnéztem, és megnyilt a www.rtlklub.hu/tudáspróba oldal, sőt, mikor ráböktem a letöltésre, kijött a letöltési oldal is.
Ugyhogy ez eléggé érthetetlen...
A válasz küldéséhez meg nem kellett elérni a honlapot :-)
Előzmény: CH4R1ie (53)
CH4R1ie Creative Commons License 2004.05.22 0 0 53
Elég nevetséges, hogy az IQ teszt idején se jött be mindig az RTL Klub honnapja. Nekem se jött be most, így nem tudtam magamat regisztrálni, és még választ se kaptam a beküldött válaszokra. Még a sorsoláson se vehettek részt azok, akik hozzám hasonlóan nem tudtak felmenni a honlapra. A kezdés után valamikor meg már leszedték a regisztációs űrlapot. Legalább erre az időszakra kérhettek volna egy fokkal jobb sávszélességet. :( Mind1, ez van, de emiatt elég nagyot csalódtam az RTL Klubban.
Előzmény: Swari (15)
ellenzek Creative Commons License 2004.05.22 0 0 52
Még az lehet, hogy a feleségem is beküldte, és egy IP címről küldtük, és emiatt zárt ki. De valamit azért írhattak volna. Pl. hogy kapjam be vagy ilyesmi.
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.22 0 0 51
52. Festészethez hülye vagyok, kis képekről nem ismertem föl, hogy mit akarnak ábrázolni (nem neten töltöttem ki).
ellenzek Creative Commons License 2004.05.22 0 0 50
Azelőtt megvolt.
Előzmény: Vegetable (49)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.22 0 0 49
Sajnos bármilyen okos törpenyulam van, a kérdések és válaszok leirására irányuló kérésemre magasról bogyózott... :-)
Addig kellett beküldeni, amig el nem kezdték a megoldásokat ismertetni.
Előzmény: ellenzek (48)
ellenzek Creative Commons License 2004.05.22 0 0 48
Az igaz. De mondjuk írhatta volna valaki más, aki melletted ült. :) Na mindegy, szóval akkor talán csak én nem kaptam eredményt? Lehet, hogy rájött a progi, hogy csalok. Mondjuk nem szólt emiatt. Kb. mikorra lehetett végezni a teszttel? Hol tartott akkor a műsor? Lehet, hogy később végeztem, mint kellett volna, és ezért zárt ki? Pedig siettem vele, mindig megnyomtam a gyorsító gombot. És az eredményt elfogadta a szerver.
Előzmény: Vegetable (47)
Vegetable Creative Commons License 2004.05.22 0 0 47
Nekem a 15 secbe nem fért bele, hogy a kérdéseket és válaszokat leirjam kérdésenként 30 másodpercben...
Előzmény: ellenzek (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!