Keresés

Részletes keresés

Gép-ész Creative Commons License 2004.04.24 0 0 25
Az pl nekem se tetszett. Loppert egy barom (ismerjük), de attól még nem tetszett.

De ez akkor sem ugyanaz az eset. Azok a rendőrök intézkedés helyett a lábukat lógázták az őrsön, ezek után minek véditek őket? Az az indok, hogy máskor ezért nem kapnának büntetést? Na ja, de akkor inkább ez ellen kéne tenni valamit.

Előzmény: HitetlenTamaska (24)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.04.24 0 0 24
Igen én irtam.
És az is bosszantott, amikor a számomra cseppet sem szimpatikus, hülyeséget ordibáló egyetemistát piszkálták a rendőrök mikor lehazaárulózta Pömpikét.

És pontosan ugyanaz a kategória, mint a Duna TV kazettájának emlékezetes ekobzása Torgyán testőrsége által.

Előzmény: ohrana (23)
ohrana Creative Commons License 2004.04.24 0 0 23
Amit tán Tamáska írt: gatyájába szaró szervilizmus. Eza lényeg. Az Don kanyartól az irakba küldött katonákig, a merénylettel megvádolt MAGYAR fogorvosig, és elcsapott őrsparancsnokig, mind erről van szó.
A miniszterelnöknek megvan a maga kísérete, b@sszák meg a lovat, azért vannak, hogy intézkedjenek.
Ha pár hónapja le tudtak állni verekedni (tettleg vagy verbálisan) egy őket megközelítő autóssal, akkor ezt most is megtehették volna.
Ha ebben az országban MINDEN rendőri mulasztást ily keményem megtorolnának, azt mondom, ez igen, itt ez a rend. De ily módon kifejezetten parasztság, a szervilizmus csúcsa: igen főnök haladéktalanul megbüntetem a felelőst!
(Amúgy a rendőrök is elmehetnek a francba, mert volt olyan, hogy négyen vertek egy földön fekvő hajléktalant, hívtam a rendőröket, aztán 20 perc után jobbnak láttam odébb állni, mert már nagyon néztek, de az öreget még akkor is rugdosták, rendőr meg még sehol. Nem a világ végén történt: a Wesselényi-kőrút sarkán. Persze később rájöttem, hogy azzal kellett volna kihívni őket, hogy három arab-kinézetű magyar zászlót lenget a sarkon és azt skandálja. mocskos komcsik...)

o

deltabravo Creative Commons License 2004.04.24 0 0 22
de lehet az is,hogy pár órával korábban kellett volna Megyónak arra járni, csak a yardnak nem szóltak a csúszásról ill. az új időpontról
carlos z. Creative Commons License 2004.04.24 0 0 21
Itt nem az a ciki, hogy ment utánuk a faszi, hanem az, hogy mindezt megtudtuk.
(ha már semmi sem történt...)

"Sajtó bácsi! Képzeld követtek és a kollégák közben pedig eszegettek!"

cz.

Törölt nick Creative Commons License 2004.04.24 0 0 20
Asszem a TV2-ben úgy kezdődött a riport, hogy 150-160-al ment a konvoj.
Előzmény: dez1 (7)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.24 0 0 19
"az útvonal mentén minden őrs értesítve vagyon, és a rend őreinek nagy komorsággal figyelni kék ilyenkor."

...háááát..., hjahhhh........

...kivéve..., ha a kulináris élvezetek előbbre soroltatnak......

:)

Előzmény: ex_lx (16)
ex_lx Creative Commons License 2004.04.23 0 0 18
Hm, ha tényleg így történt, és nem csak azért rúgnak beléjük, mert ők vannak legközelebb, akkor tényleg megérdemlik.
Amióta laktanyát, kapitányságot civilek őriznek, nem ritkán esik meg, hogy a Fogjukmegésüssük Bt. legokosabbja marad rangidősként az ojjektumban.
Előzmény: Gép-ész (17)
Gép-ész Creative Commons License 2004.04.23 0 0 17
Meg tudom érteni ezt a kispolgári hőbörgést, belőlem is kijön gyakran, de azért szerintem nem igazán értitek, mi is történt.

A sztori szvsz a következő:
Megy a konvoj az autópályán, szvsz kb 180nal folyamatosan villogva a belső sávban, ez a csóka meg beáll mögéjük 10 mre, hogy ő is végigelőzhesse a kocsisort. Ez persze alig gyanús, úgyhogy a rendszám alapján azonosítják az ürgét, kiderül, hogy arab, ami azért valljuk be, tényleg ad némi okot az intézkedésre. Erre beszólnak az illetékes őrsre, hogy kéne csinálni valamit, azok meg basznak rá és kajálnak. Az autót 60 kmen keresztül nem állítják meg. Ennyi. Szerintetek ez így OK? Mert szerintem nem. Szarok a miniszterelnökre, de azért kíváncsi lennék, hogy mit szólna itt a sok hőbörgő, ha az ő érdekében kellett volna tenniük valamit azoknak a zsaruknak. Akkor is az a duma menne, hogy ebédeljenek csak nyugodtan? Alig hiszem.

ex_lx Creative Commons License 2004.04.23 0 0 16
Nem is tudom... A sztoriból extrapolálva (merhogy amint már rámutattatok ezek félhírek, az ember a másik felét ki kell találja - ez bisztoss edzés a tudásalapú társadalomra) azt gondolná az ember, hogy ha a mindenkori minelnúr kimozdítani kényszerül demokratikus seggét, az útvonal mentén minden őrs értesítve vagyon, és a rend őreinek nagy komorsággal figyelni kék ilyenkor.
Ha rám hallgatnak a biztonságiak, ezt hamar elfelejtik. Jobban jár az Ügy, ha az őrsön fogy a pörkölt, és senki nem tud semmit. Bár nekem ugyan mindegy, csak az intelligensebb ártatlan áldozatokat (nyúl, csiga, cserebogár) sajnálnám, ha kiszivárgást (inkább kiömlést) kihasználva valaki pl. lődözni kezdene.
Előzmény: JOEKER (14)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2004.04.23 0 0 15
Azt kell, hogy mondjam, hogy forog a gyomrom.
Ugy érzem, hogy megint a gatyájába szaró szervilizmus büntette meg a szerencsétlen rendőrparancsnokot.

Ha a Monikának egy csepp sütnivalója lenne, orditva követelné Salgótól, hogy azonnal csinálják az egészet vissza.

Elég volt Orbán királyból, nem kell Pömpikéből sem királyt csinálni.

JOEKER Creative Commons License 2004.04.23 0 0 14
...Rend a lelke mindennek...! Még a rendőrségen is...! Ebédidőben ebédelnek...! Biztos éhesek voltak...!
Az autópályára - pedig felhajtott a manus...! Minő nagy hiba...!
Bántották a kormányfőt...??? Nem...!!!
Egy ebéd utáni szellentésből ekkora balhét kerekíteni - nem semmi dolog...!
Nagyon ráérnek az urak...!!!
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.23 0 0 13
Mit meg nem tesz a magyar ember 1 jóóó ebédért !!!
Oda se figyel !!!!! :)

Ezek nagyon fegyelmezett magyar rendőrök, szigorúan betartják az ebédidőt, mert tudják, hogy milyen fontos az időőőzités !!!!
Konvoj ide vagy oda !!!!!
:)

Remélem Gergényi sokszorosan meghálálja nekik !!!

Előzmény: Timna (-)
pert1 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 12
A baj valószínüleg az volt, hogy a pacák szülei negyven évvel ezelött meggondolatlanul Bagdadban
voltak a fiuk születésekor, és a faszi is meggondolatlanul valószínüleg a saját autóját használta.
Meg persze egy kis adag paranoia az intézkedök részéröl. Bár az még most sem világos elöttem, hogy
ilyen szigorúan titkos körökböl hogyan szivároghatott ki a szabálysértö születési helye. Engem is
elkaptak már gyorshajtásért, a születési helyemet is felírta a rendör, mégsem jutott el pár óra
alatt a sajtóhoz ez a titkos adat. Ha már vizsgálódni akarnak a hatóságok, inkább ennek kéne
utána nézni, nem az étkezési szokásoknak.
Előzmény: dez1 (11)
dez1 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 11
Világos, de ha 130-al mentek, és utánuk ment a faszi, akkor mi a baj? Megelőzni valószínűleg enm előzte meg őket, mert elálták a belső sávot...
Előzmény: pert1 (10)
pert1 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 10
Az attól függ, használják e a megkülönböztetö jelzéseket (sziréna, villogó), mert ha igen,
akkor nem elözhetsz. Ha viszont nem használják, akkor ök sem mennek 130-nál gyorsabban.
Szvsz feltehetöleg nem szirénáztak, legalábbis semmi indok sem volt rá, mert tudomásom szerint
akkor Miskolcon nem volt se árvíz se földrengés.
Előzmény: dez1 (7)
dez1 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 9
FIgyu csak! Én nem a rendőröket mentegetem, hanem azt sérelmezem, hogy a politikusaink azt hiszik ők az istenek. Igenis olyan szabály kellene, hogy ahová megy intercity, oda menjenek azzal....
Előzmény: GYÉMÁNT (8)
GYÉMÁNT Creative Commons License 2004.04.23 0 0 8
Nyugi, vérnyomás?
Vércukorszint?
Stb. stb. Első az egészség!
Esetleg várjuk meg, hogy mit hoz a vizsgálati eredmény. Ez a minimum.
Az hogyan jönne ki, ha én a vajudó-szülő kismamámnak azt mondanám: bocs csináljon amit akar mert én (bár szolgálatban vagyok és eskü kötelez)most éppen ebédelgetni-pihengetni fogok!Ya és az összes többi orvos is velem eccccerrre!
Előzmény: dez1 (7)
dez1 Creative Commons License 2004.04.23 0 0 7
Állítólag nem is hajtott gyorsan a faszi. Ha megy egy konvoj az autópályán 125-el, akor nem előzhetem meg? Menjenek a büdös p-be az ilyen szabályokkal, menjen Megyó meg minden más politikus is intercitivel nyiregyházára.
_Ember_ Creative Commons License 2004.04.23 0 0 6
Igazából tényleg ez a kérdés. Mert ha "nem" a válasz ezekre a kérdésekre, akkor ez így túl durva.
Előzmény: Triumphator (5)
Triumphator Creative Commons License 2004.04.23 0 0 5
ki tudja, hogy kaptak-e a rendőrök tájékoztatást a konvoj elhaladásáról? volt-e ezzel kapcsolatosan meghatározott feladatuk?
Detonátor Creative Commons License 2004.04.23 0 0 4
Szerintem úgy, mint te. Megveszi a matricáját és felmegy.
Előzmény: _Ember_ (0)
1000wattos kampánycsend Creative Commons License 2004.04.23 0 0 3
persze, nem kétlem hogy ilyen esetben készenlétben kéne lenniük, de ez azért durva! :)
Előzmény: micu (2)
micu Creative Commons License 2004.04.23 0 0 2
Általában nem egy kimondottan helyes magatartás, elvégre ezek azért vannak ott hogy megkadályozzák az arra haladó prominens személyiségek kilövését. Mondjuk más kérdés hogy: 1. Megyót szvsz senki sem akarja kilőni, őt kiröhögni szokás. 2. Ha valaki nagyon ki akarnak lőni azt úgyis kilövik.

Ezzel együtt ha Pl. engem szorít a határidő akkor akár azt is megcsinálom hogy napokig nem vagy csak 2-3 órát alszom és csak a monitor előtt eszek/iszok. Na most ehhez képest éppen beleférne a rend őreinek a melójába hogy ilyen esetben egy-két órával elhalasszák az ebédidőt.

Előzmény: Timna (-)
Boldog ember Creative Commons License 2004.04.23 0 0 1
Ez eddig rendben volna 0 EXELENCIÁJÁRA sokkal jobban kellene vigyázni.

De remélem arra is gondoltak, hogy sárga börrel huzzák át 0 EXELENCIÁJA kocsijában az üléseket!

Előzmény: Timna (-)
_Ember_ Creative Commons License 2004.04.23 0 0 0
Megérdemelték ezek a mocskos buzik. Egyáltalán hogyan juthat fel az autópályára egy bagdadi születésű emberke???
Előzmény: Timna (-)
Timna Creative Commons License 2004.04.23 0 0 topiknyitó
http://index.hu/politika/bulvar/konvoj0423/

"Kiderült, hogy az M3-as Pest megyei szakaszának biztonságáért felelős közlekedési rendőrök kedden éppen akkor töltötték munkaközi pihenőidejüket és ebédeltek, amikor a miniszterelnök konvoja áthaladt az érintett vonalon.

Az őrsparancsnokot felfüggesztették és fegyelmit indítottak ellene."

Akurvaanyjukat!
Enni merészelnek mikor arra jár a góré!
Gondoljátok el mi lett volna ha hirtelen sietve lőni kell és nem sül el a kifli, vagy mittomén :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!