Keresés

Részletes keresés

csiri bá Creative Commons License 2022.02.14 -1 0 21

Paxirazol reklám... azzal hallgattatnám egy héten át folyamatosan, aki kitalálta...

F1 Hierro Creative Commons License 2015.12.17 0 0 17

Egy másik idegesítő reklám mostanság: a stewardess probiotikumot kér az utasoktól, mert a pilóta (aki mellesleg szemüveges!) antibiotikumot szed. Hogyan hathat ez az utasok biztonságérzetére?

F1 Hierro Creative Commons License 2015.12.17 0 0 16

"Hé, gringó, nekem is adj abból a Rinofluimucilból!" - mondja ezt egy szőke, világos bőrű cowboy. Tudják ezek, kik hívnak gringónak kiket?

pythonozok Creative Commons License 2015.01.09 0 0 15

Etikátlan reklámok ellen tud tenni valamilyen szervezet/hivatal?

A google szerint már legalább másfél éve nyomatják "kedvenc" reklámomat és nagyon viszket a tenyerem, hogy a kitalálóját pofán verjem, legalább átvitt értelemben.

Azokra a khm... biztosítós reklámokra gondolok, amikben azzal próbálnak balekokatügyfeleket toborozni, hogy jajj mibe kerül majd a temetésed a családnak, ha te megdöglesz. (költenék a saját temetésükre, amit így megkeresnek!)

Amellett, hogy pofátlanságnak tartom, van egy olyanom, hogy nem csak a jó ízlés határain mennek túl vele, de ha van még olyan, hogy reklám etika, akkor talán abba sem fér bele ez a mocsokság.

Csak nem tudom, lehet-e valahol hivatalos helyen panaszt tenni ellenük.

 

szalámi Creative Commons License 2012.11.07 0 0 14

Pont most ment ez az undormány.

Előzmény: HierroF1 (13)
HierroF1 Creative Commons License 2012.09.29 0 0 13

"Pocak"

OdilMea Creative Commons License 2012.03.20 0 0 12

Kedves mindenki!

Reklámokkal kapcsolatban írok szakdolgozatot, és nagyon nagy szükségem lenne a véleményetekre. Legfeljebb három perc az életetekből és teljesen anonim, kérlek titeket, akinek van egy kis ideje, töltse ki!

Köszönöm. :)

 

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/536979847/

B-ügynök Creative Commons License 2005.12.07 0 0 11
Nekem ,most egy T-Mobil-os reklám nem tetszik,mikor a csaj a zuhanyalatt úgysinál a zuhanyrózsával mintha telefonálna aztán ki köp egyet.... nagyon szép látvány.
MARiO Creative Commons License 2004.04.19 0 0 10
Az összes "Lecserélné-e..." kezdetű!
Ayreon Creative Commons License 2004.04.17 0 0 9
Ááá! Igen, az a Danone reklám, amiben azt mondja: "Adj egy harit!" egy joghurtra!
Akkor nesze paraszt, harapdáld a joghurtot!:)) Ezen nagyon ki tudok akadni!
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.17 0 0 8
A feleség meg egy Dopeman klippben rázza a fenekét, mellesleg az a faszi versenyez a kisköcsöggel a Danone reklámban is.

Anno nyitottam egy témázást a többszörös reklámosokról, de lehalt

Előzmény: Ayreon (7)
Ayreon Creative Commons License 2004.04.17 0 0 7
Volt még egy édes/keserű reklám:
"És mit vett? Egy videokamerát! Az EGY éves fiának!"
és ott ül a faszi borostásan, kis pocakkal, buta tekintettel, kényszeredett mosollyal, igazi true magyar fickó!:)))
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.17 0 0 6
A brazil partit ne bántsd, irtó édes az a leány, bár a reklám gagyi. A Supradynes pizsamás csaj viszont minimum kancsukát érdemel.

Mondjuk ha már meg kellene dolgozni valakit pajszerrel-piszkavassal, akkor számomra Coccolino mackó lenne az egyes számú public enemy.


Az ítélet: halál. Azonnal végrehajtandó, fellebbezésnek helye nincs, kegyelmi kérvénye elutasítva.

Egyébként a debil reklámok a legveszélyesebbek, azt hiszed, hogy nem hatnak, de tudat alatt mégis berágják magukat a fejedbe, a múltkor háztartási szereket vásároltam, nem tudtam pontosan mi kell, de Brefet vettem, mert az zúgott a fejemben, hogy "legyen Bref a házban".

Egyébként a jelenlegi mélypont szerintem a Bori reklámja, a nagymellű szobafestő-mázoló ápolónő.

Előzmény: Ayreon (3)
Ayreon Creative Commons License 2004.04.17 0 0 5
:))) thnx, de nem írom át, annyira nem fontos az én kis kirohanásom, átcopyzni meg nem tudom, mert béna vagyok a nethez, de azért kösz, benézek!
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.17 0 0 4
Itt a másik topik.
Előzmény: Ayreon (3)
Ayreon Creative Commons License 2004.04.17 0 0 3
Nem keresem meg a másik topicot, inkább emelem ennek a színvonalát, ha nem probléma, ugyanis ki kell adnom magamból a feszültséget, melyet egy samponreklám gerjesztett bennem. Bizonyára ismeritek: "Úgy érzed, hogy lelpauló hajad miatt senki nem vesz komolyan? -Egy Brazil parti?"
UÁÁÁHHHHH. Tegye fel a kezét aki ezt legyártotta, aki elfogadta!
Egyedül abban reménykedem, hogy a gyártók csak poénak szánták, hogy elkészítik a világ LEGSZARABB reklámját, bár kétségtelen, hogy felkapom rá a fejem, de a termék vásárlására nem ösztönöz, sőt...
Megatron Creative Commons License 2004.04.17 0 0 2
Zsírosnak igaza van, minek nyitottad ezt meg, HÜLYEGYEREK
Előzmény: Logic (0)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.17 0 0 1
Már van ilyen topik, HÜLYEGYEREK.
Előzmény: Logic (-)
Logic Creative Commons License 2004.04.17 0 0 0
Ja és lehet élvezkedni NULLÁZÓS HÜLYEGYEREKEK...
Logic Creative Commons License 2004.04.17 0 0 topiknyitó
Pl. Supradyn. Már a zenéjétől hülyét kapok...

Üdv: L.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!