Keresés

Részletes keresés

stardesign Creative Commons License 2012.11.29 0 0 80

Köszönöm!

 

Én mindig próbáltam segíteni jó fej,lenni de semmi hála gondoltam it megpróbálom,jó egy normális közösséghez tartozni!

Előzmény: akademin (79)
akademin Creative Commons License 2012.11.29 0 0 79

Jó volt a szöveg a blogodon!

 

"Ennyi izlésficamos embert még nem láttam!"

 

Sajnos egyetértek....

Előzmény: stardesign (78)
stardesign Creative Commons License 2012.11.29 0 0 78

Szép napot!

 

Sablonok javítását,tervezését vállalom,bármi kérdésed lenne itt tudod jelezni:

 

http://star-design.hu/elerhetoseg.html

 

Szép napot!

MissBeau Creative Commons License 2012.08.20 0 0 77

Themeforest-en lehet vásárolni például tök jó sablonokat.

Előzmény: 1moni (76)
1moni Creative Commons License 2012.04.06 0 0 76

Valaki tudna segíteni? Társkereső sablont keresek. Előre is köszönöm  mmni7604@gmail.com  Móni

akademin Creative Commons License 2012.03.08 0 0 75

Az ilyen gázos, termék nélküli tukmálást nem lehetne törölni??

 

Ez egy spekuláns önreklámja, nem valódi hozzászólás.

 

Vagyis: SPAM.

akademin Creative Commons License 2012.03.07 0 0 73

Nagyon köszi!

 

Elég bőséges!

 

Azonkívül átlátható nekem így elsőre is. Ezt meg tudom emészteni.

Előzmény: SatonetWeboldal (72)
SatonetWeboldal Creative Commons License 2012.02.29 0 0 72

Szia!

 

Itt egy link ahol lépésről lépésre megtanulhatod az egészet.

http://informatika.gtportal.eu/index.php?f0=web_gyak_100

 

Üdv,

Törőcsik Márton

Satonet Web és Grafikai Stúdió

http://www.satonet.hu 

Előzmény: akademin (71)
akademin Creative Commons License 2012.02.09 0 0 71

Nézegetem a fórumot, és én is szeretnék weblapot készíteni - végre magamnak.

 

Megnézem a kakukk.ro lapot és el vagyok képedve!

 

Azt írja a tulajdonos, hogy az az ővé....  Ja, a megvett kakukk.ro cím...

Minden más - másé!!

 

Már bocs, de ez egy szinte "követhetetlen és átláthatatlan", "mindenről - de semmiről" nem szóló "tömeg"...

 

Leírom: Ezt /-is!/ kár volt megcsinálni, ha csak "ennyi" a célja.

 

Van-e esetleg olyan anyag, ahol én sima szerkesztővel állíthatok elő magamnak a saját tárhelyemre értékes adatokat tartalmazó oldalt? Minta, oktatóanyag a HTML-ről...

 

Ezennel nem venném igénybe azt a Joomla /vagy mi/ sablon, amivel a kakukk.ro lapot is készítették. Láttam már sok lapot, és sok nagyon itt is meghírdetett elérést, de kár volt időt szánni rá. Fix, hogy csak a reklámkattingatásra és a megnézési statisztika kozmetikálásra volt elegendő az én eljövetelem.

Előzmény: bellini (40)
Qukucs Creative Commons License 2012.01.25 0 0 70

mondok neked három számot, és biztos hogy én nyerek :-))))))))))))

Előzmény: worki (66)
DenesWebb Creative Commons License 2011.10.04 0 0 69

Sziasztok, szeretném figyelmetekbe ajánlani a következő Web-oldal sablon áruházat:
http://sablonok.slovastudio.eu/
Jól átlátható az egész. Külön főmenükben vannak a blog (WordPress), web-áruház (OsCommerce) és portál (Drupal) sablonok.

azaporodottkemes Creative Commons License 2010.09.19 0 0 68
sziasztok! nézzetek fel! http://live360.blog.hu/

xbox 360al foglalkozik a Blogom. Érdekességek, játéktesztek, tudnivalók stb.
mert23_ Creative Commons License 2009.10.07 0 0 67
Zen Cart telepítésében jártas szakembert keresek
worki Creative Commons License 2009.03.28 0 0 66
Szeretnél ingyen profi weboldalt?


Fiatal webdesigner vagyok, és küzködöm azzal a problémával, hogy nem kapok munkákat.
Ez ellen kitaláltam egy játékot, amiben a szerencsés nyer tőlem egy ingyen weboldalt. Remélhetőleg a játékkal megnő az ismerettségem.

Ez egy egyszerű játék: Minden jelentkező mond egy számot 0-tól 1 millióig. Ezeket a számokat növekvő sorrenbe rakjuk, és a listában középen álló szám játékosa nyeri az ingyen weboldalt!

Ki vehet részt a játékon?
Kisvállalatok, non-profit szervezetek, alapítványok, klubbok, üdülő- és táborhelyek, apartmanok, kávézók.

Részletek: Free Site Game
vebmester Creative Commons License 2008.11.29 0 0 65
Woxika Creative Commons License 2008.09.09 0 0 64

Kéne egy kis help!

 

Leszedtem a free_dynamic_flash_template-t és nem akarja az ékezetet sehogy se berakni pedig már iso-8859-2-be van.

 

Tudnátok erre valami megoldást ?

 

Elöre is köszi Woxika

Woxika Creative Commons License 2008.09.09 0 0 63

Hali!

 

Nekem is ugyan ez a problemám!

Sikerült ezt valahogy megoldanod ?

 

üdv Woxika

Előzmény: csimen (58)
DenesWebb Creative Commons License 2008.09.07 0 0 62
Hello, szeretném figyelmetekbe ajánlani a következő Web-oldal sablon áruházat:
http://sablonok.designstudio.hu/
Jól átlátható az egész. Külön főmenükben vannak a blog (WordPress), web-áruház (OsCommerce) és portál (Drupal) sablonok.
rodaj Creative Commons License 2008.08.25 0 0 61

Üdv mindenkinek!

Van egy problémám, és istenuccse, nem jövök rá a megoldásra:

A www.vegyeskar.xdl.hu -n lévő oldal képváltó scriptje netscape alatt nem a táblázatba töltődik be, hanem a képernyő legelső sorába. Kisebb képernyőn nézve azt hiszem tolja is az egész oldalt jobbra. Explorer alatt rendesen csinál mindent. Valószínűnek tartom, hogy a két böngésző egyedisége miatt van, de szeretném, ha mindkettő alatt rendesen futna az oldal. Tud nekem valaki segíteni ebben?

A forrásban tudtok nézelődni.

Köszi

csimen Creative Commons License 2008.08.05 0 0 60
Előzmény: locsemege (59)
locsemege Creative Commons License 2008.08.05 0 0 59
Rossz a link, amit írtál, page not found.
Előzmény: csimen (58)
csimen Creative Commons License 2008.08.04 0 0 58
sziasztok,

mielőtt letöltenék bármit a templatemonsterről, próbálkoztam, hogy fel tudom-e dolgozni az egyik próbaverziót.
(http://www.templatemonster.com/sample/free_flash_animated_templ)

Egyből a menü karakterkódolásánál akadtam el: az "utf-8" -at "iso-8859-2"-re cseréltem, de nem segített. Pl az "ő" meg sem jelenik. Van valami tippetek?

Köszi!
p.zoli1 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 55

Weboldal tervek, ingyen...

www.web-index.extra.hu

issti Creative Commons License 2008.02.29 0 0 54
Tud valaki segíteni? A Joomla nem akarja az istennek sem megjeleníteni az ő, és ű betűket ; õ, és û lesz belőlük, bármit csinálok.
fabioinfo Creative Commons License 2007.09.08 0 0 53
A hibaüzenetek közül a másodikat könnyebb megoldani: az osc/includes/configure.php fájlt írésvédetté kell tenned.
Az elsőnél megoldást jelenthet, ha a session változókat nem fájlba iratod, hanem adatbázisba. Ha ez nem megoldható, akkor egy jobb nevű hosting céget kell választanod, ahol beállítják neked megfelelően a környezetet, vagy úgy hogy adnak hozzáférést a /tmp mappához, vagy úgy, hogy a tmp mappát egyedileg egy olyan könyvtárra állítják be, amihez elegendő jogosultságokkal rendelkezel.

Fabio
www.fabio.hu
Előzmény: HA-SLN (52)
HA-SLN Creative Commons License 2007.09.04 0 0 52

Szia!

 

Nagyon köszönöm a segítséged! Nagy nehézségek árán vásároltam egy sablont, amit tesztelés / ismerkedés céljából a http://aldimpex.extra.hu/osc/ címre próbáltam feltölteni, és instalálni.

 

Mint láthatod/láthatjátok, ez kisebb nagyobb sikerrel meg is történt. Valami hibaüzit ír ki odafent, és ugye érdekesen lehet behívni az oldalt ezze az osc címmel.

 

Hogy lehetne ezt a drága sablont simán meghívni majd egy www.akarmi.hu címről?

 

Mi a fene baja van, mért írja ki azokat a hibaüziket?

 

Köszönöm előre is válaszodat, és mások esetleges segítségét is.

 

Pap László

Előzmény: fabioinfo (51)
fabioinfo Creative Commons License 2007.09.03 0 0 51
Az ékezetes betűket kifelejtettem, pedig gyakori problémát jelentenek.

Nekem az vált be legjobban, ha utf-8 kódolást használok az oldalakon, így bármilyen speciális karakter megjelenik.

Az ehhez szükséges kód részlet amit a head szakaszon belülre kell elhelyezni:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
Előzmény: HA-SLN (49)
fabioinfo Creative Commons License 2007.09.03 0 0 50
Szia Laci!

Az oldalad igazán ízléses, és azt is elárulja, hogy nem vagy teljesen kezdő.

A sablonokkal kapcsolatban érdemes legalább két részre külön választani a dolgokat.

1. webáruház sablonok
2. arculatterv sablonok

1. Az egyik legnépszerűbb web áruház rendszer az osCommerce, ami ingyenesen letölthető (azért olvasd el a szerzői jogokkal kapcsolatos infókat - bár nem tudom, magyarul elérhető-e ;) Ingyenes = mindent magadnak kell csinálni, ami eltér az alapértelmezésektől. Egy ilyen alap osCommerce megtekinthető pl a http://demo.oscommerce.hu oldalon is, de a webáruház arculati sablonok is kínálnak demo oldalakat, ahol a funkcionalitás is kipróbálható. (pl: fabio.hu/weblap-sablonok )

Az osCommerce fizetős továbbfejlesztései pl. a CRE loaded és a Zen Cart - ahol támogatást adnak a pénzedért cserébe a fejlesztők (bár általában angolul :( ).

Magyar on-line fizetési rendszereket az OTP, az Inter Europa Bank és ha jól tudom a K&H kínál. A kiválasztott banknál nyitnod kell egy bankszámlát, rendelkezned kell saját domainnel és ahhoz tartozó hitelesítési tanusítványokkal, és át kell mennie az oldaladnak a Bank szakemberei által végzett teszteken. Mindezek összesített költsége általában többszázezer Ft, különösen ha a szükséges fejlesztéseket sem mind magad végzed.

Az SMS-es fizetési rendszereket egyszerűbb elindítani, de ott a bevétel fele sem érkezik meg a számládra.

Maradnak az angol nyelvű pénzátutalási rendszerek...

Vagy ezért alkalmaz a legtöbb magyar webáruház utánvétes, vagy előre átutalásos fizetési konstrukciókat...


Visszatérve a webáruház rendszerekhez (melyek php-ban íródtak, és erősen keverednek a működési logikára és a megjelenítésre vonatkozó kódrészletek), ezekhez lehet kapni arculati sablonokat is. Ezek általában a drágább sablonok közé tartoznak (~30e).

2. Arculatterv sablonok.
Általában több oldalkép is szerepelni szokott a csomagban. Az arculattervek alapjai és a legnagyobb értéke a layerekbe szervezett PSD fájlok, melyeket Adobe Photoshop programmal lehet testreszabni.
Mi ezekből a PSD fájlokból kiindulva szoktuk 0-ról indulva kialakítani a HTML kódot, de általában a csomagban szereplő HTML kód is jól használható.
A testreszabás nekünk, általános HTML oldalak esetében, 12-16 munkaórát szokott igénybe venni.
A weblap sablonok ~15eFt-os árában a profi designer költségei vannak benne, gyakorlatilag tized/huszad áron. (A HTML ismereteket gyakorlatilag ezekkel sem nagyon lehet megkerülni.)


Webáruház fejlesztésekor (különösen osCommerce esetében) felmehet 5-7 munkanapig is a szükséges fejlesztési idő. Ezen felül jelentős ráfordítást igényel az általában nagyszámú termék kép és leírás előkészítése, feltöltése is, ami előfordul, hogy többszöröse az alap elrendezés fejlesztési ráfordításainak.

Fabio
www.fabio.hu
Előzmény: HA-SLN (49)
HA-SLN Creative Commons License 2007.09.02 0 0 49

Sziasztok!

 

Nincs más megoldás, írok ide a fórumra, talán valaki a segítségemre siet!

 

Fél éve elhatároztam, hogy nyitunk egy webáruházat.

Mára készen vannak az engedélyek, még az ügyfélszolgálati helyünk is megvan!

 

Viszont úgy tűnik, hogy egy normális webáruház sablon beszerzése jóval nehezebb mint az APEH, az Akmányiroda, vagy épp  Köjál.

 

Én vagyok annyira bunkó, hogy nem tudok angolul. Itt máris megakad a szál, ugyanis a fizetési lehetőségek 99%-a angol nyelvű pénzátutaló rendszer.

 

Sajnos a sablonok nagyon drágák, 15-30 ezer forint közt van egy teljesen alap oldal. Ezzel még gond nem is lenne, hisz ha jó, megéri! Sajnos az ilyen oldalak, akik az eladással foglalkoznak, kivétel nélkül információt teljesen nélkülöznek. Legtöbbször a felületről derül ki, hogy egyáltalán üzletről van szó, és nem egy személyes weblapról.

A weblap tudásáról, működéséről, lehetőségeiről, soha egyetlen oldalon sem találtam semmit. Kérdéseimre, emailjaimre eddig soha egyik oldalról sem válaszoltak!

 

Vajon 30 ezer forintért még egy felvilágosítást sem kapok? Egyáltalán az angol hangos alap oldalakba bele lehet tenni az ékezetes betűket?

Lehet az oldallal regisztráció nélkül is rendelni? Mit kell megadni regisztrációkor? Mert ha egy oldalért fizetek 30 ezret, nem szeretném, ha szívatná a vásárlóimat. Én is utálom azon oldalakat, ahol még azt is be kell írnom, hogy mi az érdeklődési köröm.  Mikor születtem, nő, vagy férfi, hol született... Mi a franc köze van ehhez az oldalnak, és kinek van erre manapság ideje, vagy türelme?

 

Ha kiadok egy oldalért sok pénzt, szeretném ha tudnám mit lehet rajta átalakítani. Szeretném ha tudnám az oldal gyártójának logója elvesz e 80%-os területet a felületből?

 

Utolsó előtti lehetőségként letöltöttem 1 oldalt az ingyenesek közül, ami persze gagyi, de legalább a működési elvét megésmerhetném a dolognak. Hát teljes a kudarc!

 

3 mappa van kicsomagolás után: 1: 001 nevű, 2:screenshots, és harmadik a sources.

 

Ezekben garantáltan egyetlen az oldalt elindító elem sincsen! Ergó semmire sem jók első ránézésre.

Mit kell ezekkel csinálni?

 

Mielőtt azt mondanátok, hogy nagyon béna vagyok, látogassatok el az oldalamra, ami még sajna nincs teljesen kész, de annyit látni, hogy azért elmojolgatok vele, és ha nem is nagyon, de picit kezdek hozzá konyítani.

 

http://paplaszlo.tar.hu

 

Szóval kérlek benneteket segítsetek rajtam!

Attól veszek oldalt aki segít végre, vagyis aki hajlandó ellátni infóval.

 

Vagy jattolok is, vagy mittomén! Ne hagyjatok hülyén meghalni!

 

Laci

fonail Creative Commons License 2007.08.04 0 0 48
Sziasztok!

Olyan weboldal sablont keresek, amit egy magamfajta, webkészítéshez semmit sem értő ember is tud kezelni. Fotók, referenciák bemutatásához szeretném.
Ismer valaki ilyesmit?
Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!