Keresés

Részletes keresés

Lenda Creative Commons License 2004.04.19 0 0 6
Viccen kívül kérdem: az nem úgy van, hogy karOn varjút? Eddig én így értettem mindig :)
A rajzpályázat meg annyiban más, mint a szépségverseny, hogy kevésbé szubjektív, hogy kik jussanak el a netes megjelenésig. Lehet, hogy csupa olyan kisgyerek rajza fog felkerülni, aki nem is látott még közelről számítógépet, csak postafiókra küldte a rajzát. Ugyanannyi esélye van, mint akármelyik vállalatigazgató gyerekének sok netes ismerőssel...
Előzmény: Hary Plotter (5)
Hary Plotter Creative Commons License 2004.04.19 0 0 5
Láttam én már karón varjút. Netes szépségversenyt és egyebeket. Mielőtt rámhúznád a vizes lepedőt, hogy savanyú a szőlő, közlöm, hogy abszolut nem vagyok érdekelt a témában.
Előzmény: Lenda (2)
Lenda Creative Commons License 2004.04.19 0 0 4
Nem értem, miért a felháborodás. A saját korosztályához, a többi beérkezett 5-8 éves rajzolóhoz képest kell jónak lennie. Többszörösen végiggondolva sem értem a kiakadást... én pl. soha életemben nem rajzoltam "elég jól", nem is indultam ilyen versenyeken. Ellenben ha szavalni kellett, vagy Kazinczy-verseny volt, azokat többször megnyertem. Ott meg a tehetséges rajzosok nem teljesítettek "elég jól", nem is indultak ... Nincs ebben semmi különös. :)
Így már oké? :)
Előzmény: dalia (3)
dalia Creative Commons License 2004.04.19 0 0 3
basszus, mi az, hogy egy 5-8 éves gyerek nem tud "elég jól" rajzolni????
Előzmény: Lenda (2)
Lenda Creative Commons License 2004.04.18 0 0 2
Az 1500 netes ismerős édeskevés, ha a gyereke nem tud elég jól rajzolni. Gondolj bele: többezer, postafiókra beérkező rajz közül azért nem biztos, hogy a legtöbb netes ismerőssel bíró fog felkerülni a Családinetre, ahol majd szavazni kell rá.
Előzmény: Hary Plotter (1)
Hary Plotter Creative Commons License 2004.04.15 0 0 1
Azt kihagytad, hogy csak olyanok jelentkezzenek, akiknek van legalább 1500 netközeli ismerőse, mert csak az nyerhet, akire sokan szavaznak:-((((
Előzmény: KataMama (0)
KataMama Creative Commons License 2004.04.15 0 0 0
A pályázat témája:
„Az én családom, otthonom”.
KataMama Creative Commons License 2004.04.15 0 0 topiknyitó
A CsaládiNet rajzpályázatot hirdetett 5-8 és 9-12 éves kategóriákban.
Részletek itt:
http://www.csaladinet.hu/index.php?module=news&target=article&type=ajanlat&category=51&id=553
Anyukák-apukák, lehet rajzoltatni, szép nyeremények várják a csemetéket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!