Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.22 0 0 16
Igen. Három éve.
Előzmény: CILLI (15)
CILLI Creative Commons License 2008.01.21 0 0 15
A kérdés ismét aktuális! Bár nekem most végre (ennyi év után)  talán - talán sikerült, de másképp, azért nézzük kinek ment ezzel?  Jöhetnek az új igen-nem-ek had okuljanak a népek... :))
dr.eher Creative Commons License 2006.01.21 0 0 14
IGEN! Lassan két éve.Én sem hittem benne,sőt féltem tőle.Mégiscsak valami elektromos kezelés./Valamikor tanultam az ovosi műszerekről./Úgy látszik valamiért működik a dolog.
tyukodi pajtás Creative Commons License 2006.01.02 0 0 13
IGEN.
Vizontolany Creative Commons License 2005.12.27 0 0 12
Én is... lassan 1 éve. Igaz erős motíváció is kellett hozzá. IGEN!
kiskopi Creative Commons License 2005.02.11 0 0 11

Nekem is sikerült leszokni lassan egy éve,de néha még hiányzik.....

IGEN

_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.16 0 0 10
nem dohányzom , nem kell leszoknom...
kacsafej Creative Commons License 2005.01.15 0 0 9
nekem nem. :(
Zoli bacsi Creative Commons License 2004.04.15 0 0 8
Igen, de qrva xar volt. Szerintem nem a bétének köszönhető.
juvi Creative Commons License 2004.04.15 0 0 7
Még egy darab igen.
És ha megengeditek az unokatesóm nevében is mondok egy igen-t.
tomajer Creative Commons License 2004.04.14 0 0 6
Nna most akinek nem vót előre egy Nikotinkája, és mégis rászánta magát, annak azért bizon
nyújtott némi segítséget!

1 db IGEN:-)

Előzmény: Nikotinka (5)
Nikotinka Creative Commons License 2004.04.14 0 0 5
JJÉÉÉÉÉÉÉÉ ILYEN IS VAN??????:(((((( mármint bt. Naaa, azért ne legyetek má' úgy elkenődve na!! Egyetlen előnyös oldalát azért látom én ennek az AD Fény- és Pénzvesztő Bt-nek. Mégpedig abban lehet a logika, hogy bemén a szerencsétlen ember, aztán (ahogy olvasom itt a másikon) 5000-rel lenyúlják rögvest. Namármost a szerencsétlennek valószínűleg ez volt az utolsó ötezrese a következő fizetésig. ÉS MINDJÁRT ITT IS A LÉNYEG. EGY JÓ IDEIG ÚGYSE NEM TELIK A SZERENCSÉTLENNEK KAJÁRA SE, NEMHOGY CIGIRE!! (És merje mondani valaki, hogy ez nem segítség???!!) Aztán már ezzel ők tisztára is mosták magukat is meg a pénzüket is.

Nem vagyok én otthon AC-ügyben sem, de mostmán lassan kezdem belátni, hogy ezidáig még tán ez volt a ,,legértelmesebb" segítség a leszokáshoz. Mármint ezen a topicon. (Mer' az enyim sokkal jobb volt))) Tehát, nekem a lelki szemeim előtt GyurkaPapa mingyá' megjelenik az AC-könyvével a kezében mint az óvodában, a kíváncsi gyerekek körbeülik, és minden este elalvás előtt vagy 4-5 oldalt olvas a leszokósoknak GyurkaPapa a könyvéből. Természetesen GyurkaPapának jó honoráriumot fizetnek érte a kicsik úgy kollektíve.

Ui.: Egy dolog viszont van. AZ PEDIG A TANULSÁG. Oda kell ám nagyon figyelni erre a sok hókuszpók kft.-re,bt-re, meg a sok-sok gagyi (ettől sosehalszmeg)kotyvalékra, amit többezer forintért árulnak a szerencsétlennek. Sajna nagyon sok van belőlük. Mongya is gyógynagykeres ismerős, "Nikotinka ez csak annak használ, aki eladja!"

CILLI Creative Commons License 2004.04.14 0 0 4
dehogyis, hagyd csak, már persze, ha tényleg ADAT, amit írtál, vagyis jártál ott és nem sikerült vele leszoknod...
Előzmény: akottyabotko (2)
tyerka Creative Commons License 2004.04.14 0 0 3
Igen, 9,5 hónap, de szerintem is kamu az egész.
akottyabotko Creative Commons License 2004.04.14 0 0 2
Ki
Haragszol a nulláért? Töröltessem?
Be
Előzmény: CILLI (1)
CILLI Creative Commons License 2004.04.14 0 0 1
Megelőztek :)
Szóval, nekem sem.
akottyabotko Creative Commons License 2004.04.14 0 0 0
0, azaz nem.
Előzmény: CILLI (-)
CILLI Creative Commons License 2004.04.14 0 0 topiknyitó
Ez a topic azt a célt szolgálná, hogy a "hogyan szoktál le a dohányzásról" és az "Antidohány Bt- csalás vagy valóság?" c. topicok kiegészítéseként végezzünk egy kis privát statisztikai felmérést arról, hogy valójában hány %-nak sikerült EZZEL A MÓDSZERREL leszokni a dohányzásról.

Mindenkit, aki ide ír tisztelettel kérek, hogy a témát részleteiben ne itt vitassuk meg, hanem a fent jelzett topicok bármelyikében, szeretném, ha ide kizárólag egyszer írna mindenki és csak annyit, hogy igen vagy nem. Esetleg, ha közben változik a dolog, akkor írjon újra.

Ja és magától értetődően csak azoknak a hozzászólásait várom, akik JÁRTAK az AD-ben :)
Tényleg csak számolni szeretnénk egyet...

Köszönöm előre is.
CILLI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!