Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2019.01.11 0 0 2067

:))

Előzmény: Nikolaj Luminescu (2066)
Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2019.01.10 0 0 2066

Mostanában lehet, hogy sokan keresik az ételhordót.

12kaboca Creative Commons License 2015.05.10 0 0 2065

Sziasztok! Ha szeretnétek rendelni Tupper termékeket Debrecenben, akkor tőlem lehet! 

Kitti Varga Creative Commons License 2013.11.24 0 0 2064

Sziasztok!

Nem nagyon pörög ez a topic mi ennek az oka?

EMária Creative Commons License 2013.08.14 0 0 2063

Sziasztok!

 

Csináltunk egy jó kis csoportot a Facen, ahol megnézhetitek az aktuális akciókat, ránézhettek a termékekre.
Szerintem aki ismeri a termékeket, az tudja, hogy a termékekbe csak beleszeretni lehet :)

http://www.facebook.com/groups/149224388598255/

 

Kár, hogy nem sokan beszélgetünk itt a Tupperware termékekről :)

beázás Creative Commons License 2012.09.17 0 0 2062

Eladó 3 részes tupper edényem, mert én nem használom. Ár: 3.500, Ft. tel.: 06 70 9 310 432

A nevét sajnos nem tudom,

kerek formájú zöld edény, benne egy piros szita szerü, majd rajta egy fehér kúp alakú fedő.

E-mail-ben szivesen küldök fotót róla.

Pöp Creative Commons License 2011.11.17 0 0 2061

Sziasztok!

Szeretném eladni két bontatlan mestreszakács edényemet!! Az egyik egy 5.7 literes edény, a  másik pedig egy 21cm átmérőjű mesterszakács serpenyő! Mindkettő bontatlan!! Az amúgy egyenként több, mint 50ezer ft-os edény, most 45ezer ft-ért (a kettő együtt ennyi)a tiéd lehet!!!!Akit érdekelne az ajánlat, kérem írjon, nekünk csak útban van a lakásban a doboz, az edényt pedig nem használjuk, mivel ketten vagyunk. Köszönöm! e-mailcím: vnerkrisz@gmail.com

csacsax06 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 2060

Eladó a következő használt, de kiváló állapotú Tupperware eszközeim:

 

2dbTupperware gyúrólap;

2db Tupperware nyújtó;

3db-os Tupperware puding tanonc szett;

4db-os Tupperware desszertes kehely; 

Tupperware desszertes gyűrű;

Tupperware papírtörölköző tartó.

 

Érdeklődni a noszika@freemail.hu e-mail címen lehet további információkról.

 

kateka1 Creative Commons License 2011.09.27 0 0 2058

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni. polytupper 800ml aljat szeretnék.Sajnos a fiam elhagyta.

 

Pöp Creative Commons License 2011.09.26 0 0 2057

Sziasztok!

 

Bontatlan dobozban eladó egy MESTERSZAKÁCS főzőedény, 5.7 literes. Nászajándékba kaptuk, mi nem használjuk ki, így szeretném eladni, ne álljon a dobozban feleslegesen. Van még hozzá egy NYELES serpenyő is. Eredti ár TÖREDÉKÉÉRT! Akit érdekelne ÍRJON!! vagy mondjátok meg TI menniyt adnátok érte!! (Budapest XI. kerületben lakom) - írjatok mailt!

beázás Creative Commons License 2011.09.23 0 0 2056

Tupper kenyértartó féláron eladó (új étkezőhöz stílusban nem megy, ezért kénytelen vagyok megválni tőle)

maria.urban@t-online.hu

Előzmény: kata-geri (2054)
t.melcsi0725 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 2055

Tupperware újgenerációs kenyértartó eladó!Beépített vágódeszkával.Fél évet használtam.

8900 Ft,postaköltséget én állom

Ha érdekel,ide írj:t.melcsi0725@gmail.com

kata-geri Creative Commons License 2011.06.10 0 0 2054

Olcsón eladó Tupperware dolgaim :

1-2. képen:
- Mindent bele zöld nyitható tetővel 3,5 l 1700 Ft
- Mindent bele narancssárga tetővel 3,5 l 1500 Dt
- csodakancsó, italtartó, kiöntő, sárga színű 2l-s 1600 Ft (Elfér a hűtőszekrény ajtajában. Lég és cseppmentesen záródótetővel rendelkezik. Alkalmas folyadékok szállítására és tárolására is)
- óriás tortatartó 1200 Ft (belső átmérője 31 cm, a belső magassága 13 cm, a teljes magassága becsukott állapotban 16,5 cm)
- 2 db gyerek süteményes /tortatartó füllel 700 Ft/db
- zöld uzsidoboz (tökéletesen zár, de a nyitogatástól 2 külön részre nyílik) 300 Ft
- uborkalift keki színű (magassága 16 cm, a talpa 10cm x 10 cm) 1500 Ft
- csodakanna 2 literes (lég és cseppmentesen záródik) 1400 Ft
- napsugár tál narancssárga (belül egy részén a mikrózástól megolvadt, de tökéletesen használható) 700 Ft

3-4. képen:
- nagy kínáló tetővel narancssárgás színben 2000 Ft (belső átmérője 30 cm, a magassága 4 cm)
- narancssárgás színű lapos tárolódoboz 700 Ft
- uborkalift sárga tetővel 1600 ft
- poharak 1 db nagy sárga + 4 db színes (2,5 dl) 1000 Ft
-sötétszürke 2 részes nagy uzsidoboz elválasztóval/vágódeszkával 1000 Ft
- uzsipohár csavaros tetővel + egy másik nem Tupper együtt 1000 Ft
- 3 részes kínáló fogóval, fehér színű 1200 Ft
- fehér lapos tárolódoboz 1,5 l 800 Ft
- világoskék kiöntő 400 Ft
- 2 db lila tetejű kör alakú tároló 3 dl-es 600 Ft/db

A képen nincs rajta 2 db 2 oldalas kiöntő 500 Ft/db, kicsi tárolódoboz 300 Ft

Személyes átvétel: Székesfehérvár, Budapest, Gödöllő, Sárvár, Szombathely, Sopron

Természetesen postázom is!

 

Maria1964 Creative Commons License 2010.12.06 0 0 2053

Az éléstárat, kenyértartót miután elmosod, nem eltörölni kell, hanem megszárítani, ugyanis a törléssel nem fogod tudni teljesen szárazzá tenni. Én ilyenkor télen a radiátoron szárítom őket, nyáron pedig a napon. Soha semmi gondom velük. És mint minden Tupper tároló és frissen tartó edényt, mielőtt vissza teszed a hűtőbe a kondenz vizet le kell törölni., mint azt itt már javasolták is.

A kenyértartót ne tedd hűtő tetejére, mikro tetejére vagy hőforrások közelébe, ne tegyél semmit a tetejére, ugyanis a kenyértartó körül, úgymond cirkulál a levegő és ezáltal marad friss benne a kenyér, zsemle, kifli, stb. Sós kiflit, cukrozott édes tésztát ne tegyél bele!

Nekem a teljes termékskálám megvan és még sok különleges edény is, de még soha semmi gondom nem volt egyikkel sem. Kezdetektől fogva, mióta megjelent a cég Magyarországon, azóta használom a Tuppereket. 1998-2005-ig tanácsadóként dolgoztam. Egy családi probléma miatt kellett abbahagynom a munkát, de mivel kislányom már gyógyulóban van súlyos betegségéből, hamarosan megyek vissza dolgozni a céghez. Imádom a termékeket és imádom a partykat is.

Előzmény: nissan66 (2049)
handera Creative Commons License 2010.11.27 0 0 2052

Sziasztok!

 

Lenne egy Tupperware ultra pro lasagne edényem eladó, vadonat új!

Ha valakit érdekelne szóljon. Karácsonyra remek ajándék!

Pumacica65 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 2051

Hali!Az éléstárat jól mosd ki, legyen  száraz, úgy pakolj bele, utána  ha kiveszed a hűtőből, a kondens  párát a tetejéről  /persze belüről/  töröld le  papírtőrlővel, csak így tedd vissza a hűtőbe! Azt mondják az okosak az se mindegy melyik polcra tesszük, ill. milyen minőségű  a sajt! Mennyi idő után penészedik? Kiváncsi leszek a fejleményre, jelezz vissza hogy mizujs! oké, üdv.

ágika1 Creative Commons License 2010.11.14 0 0 2050

Szerintem,  nem elég száraz az, amit beleteszel, vagy tedd hűvösebbre..

Előzmény: nissan66 (2049)
nissan66 Creative Commons License 2010.11.14 0 0 2049

Abban kérném a segítségeteket, hogy miért penészesedik pl. a szalámi, kolbász a tupper éléstárban, a hütőben. Kb. 4 hónapja vettem, de minden penészes lesz benne. Mosogatógépben nem mosogattam, mindig szárazra törlöm mosogatás után. így egyszerüen nem tudom használni. előre is köszi a segítséget.

 

Pumacica65 Creative Commons License 2010.10.22 0 0 2048
Üdv minden tupper "megszállottnak", vagy is aki szereti és használja, és érdeklődik iránta! Jó dolog hogy újra éledni látszik a fórum, hisz akik nem tudnak hova fordulni remek szócsőnek bizonyul, itt infóval ellátjuk a kérdezőket,- vagy infót kapunk ezzel kapcsolatba. Szegedi vagyok és ha valakinek nincs kihez forduljon, itt a viharsarokba nyugodtan szóljon, segítek,-legyen az termék használat, ötlet, vagy valami probléma!S könnyen lehet én se tudok mindent,utána kérdezek, mert szerintem nincs olyan aki mindent tud, az szinte képtelenség! Tízen éve használom a tuppert és még mindig vannak és érnek új dolgok, infók, lehet ezzel más is így van! Jó hétvégét mindenkinek! Hali!
zsuzska60 Creative Commons License 2010.10.21 0 0 2047
nagyon jó, szuper, hogy különböző osztások vannak rajta, csak a keményebb tésztával csúszkál nyújtáskor.
Előzmény: Chimney (2045)
VidaTné Creative Commons License 2010.10.21 0 0 2046

Szia!

A gyúrólap nagyon jó,nekem az első termékem volt. Nagyon szeretem.Könnyű rajta dolgozni,könnyen tisztán tartható.

Előzmény: Chimney (2045)
Chimney Creative Commons License 2010.10.19 0 0 2045

Sziasztok!

 

kinek milyen tapasztalata van a gyúrólappal?

Érdemes?

 

RemOrsi Creative Commons License 2010.10.17 0 0 2044

Szia!

 

Ha még aktuális a kérdésed, nálam tudsz!

Remseiné Orsi vagyok, és a Skálától nem messze lakom.

Október 23-án, szombaton délután 5-kor lesz nálam parti.

Ha tudsz jönni, szeretettel várlak!

Írj a mailcímemre és egyeztetünk!

remseine.orsi@citromail.hu

Előzmény: Guczi (1982)
Pumacica65 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 2043
Hali Chrysty18!
Lehet nem én vagyok a legmegfelelőbb a válaszra, de azt már látom, hogy hosszú ideje nem reagál senki! Sok terméket ismerek, de lehet hogy még többet nem!Ha tudnál küldeni egy fényképet, erre az oldalra, akkor látnánk miről is van szó, biztos megesik hogy más tupperes is idetéved! oké! Ami még lényeges hogy rajta legyen az edényen hogy tupperware! Ha majd látjuk hogy mi, elmondjuk hogy mi az a "minden", mert sok féle funkciójú edény van ami sok félét tud, de így csak a sötétben matatunk még nem látjuk! Úgy hogy a fénykép az kéne!ÜDV.
Előzmény: chrysty18 (2035)
VidaTné Creative Commons License 2010.09.15 0 0 2042

Pumacicának igaza van. Na mindegy,Van egy akciós Nyújtóm (természetesen új) ha valakit érdekel irjon. Igaz nagyon szeretem de nekem már van :-)

 

Pumacica65 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 2041
Egyszerűen nem értem Önt, s valószínű a tanácsadója se ismerte eléggé, mikor elhívta -pedig tuti tupperware használó ill. háziasszony,- hisz akkor mit keresett ott! Pont a "lelkes" használókat, tüntetik ki azzal hogy részt vehetnek egy ilyen rendezvényen, amit vagy úgy értékelnek -szerintem tévesen - ahogy Ön, vagy látják azt a sok pozitív elismerést a tapson kívül,v.i. motiválják a háziasszonyokat, aktív rendszeres vásárlókat, hogy ők is csatlakozzanak a tanácsadókhoz!Innen látva a háziasszony, érti hogy amit a tanácsadója mond, az nem parasztvakítás, hanem megkapják az elismerést minden vonatkozásban! Ezt valaki vagy érti, vagy nem, vagy egy kicsit irigykedik, tulajdonképpen ez mind belefér!Az irigykedés is, ha arra készteti hogy ő is úgy dönt belép és csinálja mert szeretne részesedni azokba amikből eddig kimaradt! Gondolom Ön nem az utóbbiak közé tartozik! Sajnálhatja ill. nem is alkalmas erre a feladatra talán!Ami késik nem múlik! Az ember sokszor amit először elutasít később rájön hogy nem tudja mit utasított el stb. Változhatnak is a dolgok, hát legyen úgy, majd az idő megoldja!Minden jót Önnek, s ne morgolódjon, amit nem változtathat meg , s tegyen meg mindent azért, amin változtathat- tudom közhely, de igaz!Üdv.
Előzmény: mirmi78 (2040)
mirmi78 Creative Commons License 2010.08.29 0 0 2040
Nem azzal van bajom, hogy értékelték a dolgozókat. Miért kellett meghívni "egyszerű" használókat, ha csak értékelésekről szól az egész?! A tanácsadók meg a vásárlók, használók nélkül, mire mennének? Ha csak értékelésről van szó, hívják meg az érintetteket. Csak azért ne hívjanak meg 250-300 embert, hogy nagyobb tapsot kapjanak.
zsuzska60 Creative Commons License 2010.08.24 0 0 2039
Persze akkor csak a tanácsadókat kell meghívni.
Előzmény: VidaTné (2037)
borkasga Creative Commons License 2010.08.24 0 0 2038
Nem tudnál fényképet felrakni róla?
Előzmény: chrysty18 (2035)
VidaTné Creative Commons License 2010.08.14 0 0 2037
Érdekelne hogy ha tanácsadó lennél mégis minek neveznéd ha nem üzletnek??? Mégis mi az hogy eladnak neked egy terméket te meg megveszed? nem üzlet??? Az más kérdés hogy a tanácsadók többsége Tupper fanatikus, sokat dolgoznak és biztos nagyon jól esik nekik ha megtapsolják őket a munkájukért,nem értem mi a baj ezzel....Ez nem önimádat csak a Tupper értékeli ha valaki jól dolgozik,ja hát persze kevés az ilyen hely nyilván ezért furcsa. ha a termékekre vagy kiváncsi,ne értékelőre menj és képviseleti bulira,keress egy Tupper partyt,na ott hallassz sok szépet és jót a segítő társaidról.:-)
Előzmény: mirmi78 (2032)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!