Keresés

Részletes keresés

V3ntur4 Creative Commons License 2019.02.19 0 0 13

Sziasztok, Most regisztráltam az oktass.hu magántanár kereső weboldalra. Az első 50 regisztrálónak ingyenes accountot adnak! Csak ajánlani tudom, ha magántanár vagy és szeretnél fent lenni egy ilyen oldalon. Hajrá ;) 

tutimagantanar (X) 2017.06.23 0 0 12

Sziasztok!

 

Ha magyar nyelvtan tanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn. Rengeteg magyartanár hirdetését találjátok a honlapon:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon. 

 

Vizsgázz Creative Commons License 2017.01.03 0 0 11

v

Kedves Fórumozó!

 

Ha korrepetáló tanárt keresel, vagy különórát vennél: válogass a magántanárok, tanárok és nyelvtanárok ajánlatai közül! Ha pedig jó vagy valamilyen tantárgyból, vagy van érzéked a nyelvtanításoz, ne habozz!

Adj fel hirdetést INGYEN és kezdj el pénzt keresni magánórák adásával!

Üdvözlettel:

Vizsgázz.hu

Scorbis Creative Commons License 2012.08.27 0 0 10

Sziasztok!

 

Ha szeretnétek online tanítani, vagy online tanulni, regisztráljatok a www.scorbis.com oldalon. Ingyenes a regisztráció és a magántanár hirdetés. Rengeteg hasznos funkcióval rendelkezik az oldal, és most még nyerhettek is a regisztrációval.

manya1 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 9

tagozattól

(hülye billentyűzetem)

Előzmény: manya1 (8)
manya1 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 8

Én korrepetálok alsó tagozatól egyetemig.

szomorce Creative Commons License 2006.09.06 0 0 7

Melyik tanítóképző?

Előzmény: vuvo (5)
bozita Creative Commons License 2004.11.21 0 0 6
Küldtem mélt.
Előzmény: vuvo (5)
vuvo Creative Commons License 2004.11.21 0 0 5

Sziasztok,

 

SÜRGŐSEN KERESEK NYELVTAN tanárt tanítóképző főiskolai feladatok megoldásához jelentés- és mondattanból.

 

válaszokat az e-mailre küdje/küldjétek.

bozita Creative Commons License 2004.11.15 0 0 4

Szia!

Nekem van egy aranyos, de nagyon betegen született babám, vele vagyok itthon, és ide kellene jönni hozzám: a Blahától 5 perc. 1000 Ft/ 45 perces órát szoktam tartani, ha úgy látom javaslamo 1,5 - 2 órát (60-90 perc), ha szükséges. Ált. hetente 1x, ha nagyom kell, hetente 2x (ha nagy a gáz, és a tanítónéni nem jól magyaráz, vagy türelmetlen, vagy doga jön).

Régebben voltak ált.isk. tanítványaim, szívesen felújítom ismereteimet erre a korosztályra. Ha kérdésed van, vagy vázolnád mi is a probléma, írj nyugodtan, kérdezhetsz mélben, gobdolom a profilomban benne van.

Lehet, hogy tényleg "nincs füle hozzá", de a nyelvtan egy része abszolút megtanulható (ehhez fenék kell, nemcsak fül), az meg elég kell, hogy legyen a tanítónéninek is, hogy ne legyen nagy gáz.

Kérdezz bátran!

Előzmény: family (3)
family Creative Commons License 2004.11.14 0 0 3
Szia! A fiam hatodik osztályos, de az utőbbi két évben hadilábon áll a nyelvtannal. Mindekni azt mondja, hogy "nincs füle" hozzá, ezért nem megy neki. Érdekelne, hogy kilyen korú gyerek korreptálását is vállalod-e? Hol és mennyiért tudnád korrepetálni.  Köszönöm.
Előzmény: bozita (2)
bozita Creative Commons License 2004.11.05 0 0 2

12 év középiskolai gyakorlat után korrepetálást vállalok itthon a gyes mellett.

Mivel ált.isk. diplomám is van, szívesen foglalkoznék ezzel a korosztállyal is, ha el tud jönni hozzám. Vezető tanári gyakorlatommal, ha egyetemistának, főiskolásnak kellene kis segítség a vizsgák előtt, hogy rendezni tudja ismeretanyagát, küldjön nyugodtan mélt. Dislexia, disgráfia ügyben is beszélhetünk, nem ismeretlen számomra. Ha az érettségit is érintheti, és nem ismered a lehetőségeket, a tájékozódás elég fontos.

Bármilyen problémával szólj nyugodtan, várom a méleket.

untyi Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1
Minek nyúzni szegényt?
stika Creative Commons License 2004.04.07 0 0 0
Kevesebb TV, több olvasás. Klasszikusok, pl. Jókai.
family Creative Commons License 2004.04.07 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Általános iskola ötödik osztályába járó fiamnak sajnos egyáltalán nem megy a magyar nyelvtan. Járt iskolai korrepetálásra, foglalkozik vele egy alsós átalános iskolai tanár ismerősünk. Sajnos eredmény semmi, illetve egyre rosszabb. Esetleg valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnám a gyerek nyelvtan tudását javítani. Köszönettel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!