Keresés

Részletes keresés

szomorce Creative Commons License 2007.05.19 0 0 4

Sziasztok!
2007. ősztől az ELTE Vezér úti kollégiumi férőhelyemet (3 ágyas szobák vannak) Kerekes útira cserélném (itt 4 ágyas szobák vannak)!
Képek a kollégiumokról:
http://www.egyetemter-online.hu/main_kollegiumok.php

acka Creative Commons License 2004.04.09 0 0 3
Én a helyedben keményen rájárkálnák a nyakukra, hogy ugyan ejtsenek már el pár szót a követelményekről. Egy vizsga követelményrendszere elvileg nyilvános, nem?
Másrészt ilyen gyakorlattal sztem nincs okod parázni.
Fordító tanf pedig van drágábban is :) , de ez már off.
terrigena Creative Commons License 2004.04.09 0 0 2
Szerintem ha valaki válaszol, az inkább itt teszi, mint a törzsasztalon...
Előzmény: SEDI (1)
SEDI Creative Commons License 2004.04.08 0 0 1
hát, ez szívás. engem pl az egyetemi felvételiről is kivágtak. hahaha!
úgyhogy nem tudok segíteni.
a törzsasztalon kellett volna nyitnod, itt jól el fog süllyedni.
hacsak be nem téved egy-két jóindulatú ember...
Előzmény: terrigena (-)
terrigena Creative Commons License 2004.04.07 0 0 0
He?
Előzmény: terrigena (-)
terrigena Creative Commons License 2004.04.05 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Gondolom nem csak én vagyok abban a helyzetben, hogy szívat az önkormányzat: visszavonták a fordítói tevékenységi körömet, az se érdekelte őket, hogy van felsőfokúm, és tíz évig vidáman fordítgattam vagy 20-25 könyvet meg mindenféle egyéb anyagot oda-vissza. Hivatalos fordítói vizsgát pedig CSAK az Elte Fordító- és Tolmácsképző intézetében lehet szerezni. Persze van ott tanfolyam is, félévente néhány százezerért... Be is jelentkeztem a vizsgára, ami április 23-án lesz, de bennem van a félsz, hogy egy olyan faszi fog kivágni, aki a büdös életben nem tudna lefordítani egy oldal olyan szakmai anyagot, amit én szoktam... A honlapukon persze www.ftk.hu egy szó sincs a követelményekről, és híján van bármi segítségnek is. Lehet, hogy gondosan vigyáznak arra, hogy csak olyan mehessen át, aki kiperkálta a milliókat a tanfolyamukra.
A vizsgadíj pedig 30 ezer HUF, tehát az se ingyenes. Van valakinek tapasztalata ezzel a vizsgával, vagy a tanfolyammal kapcsolatban?

Köszi a segítséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!