Keresés

Részletes keresés

Guszti33 Creative Commons License 2022.11.03 0 0 165

ajánlom figyelmetekbe felszámolás/csőd témában: https://kolejanisz.hu/mi-a-jobb-a-csod-vagy-a-felszamolasi-eljaras-es-miert

Engedj be! Creative Commons License 2022.09.06 0 0 163

Kedves Bölcs Árnyék!
Köszönöm, de ettől egy kicsit gyorsabb ügyintézésre számítottam!
További szép napot kívánok!

Előzmény: Engedj be! (162)
Engedj be! Creative Commons License 2022.09.01 0 0 162

Kedves Bölcs Árnyék!
Milyen fotóra lenne szükség, az ablakokére?

Előzmény: Bölcs Árnyék (161)
Bölcs Árnyék Creative Commons License 2022.08.30 0 0 161

fotót kérünk, vagy legalább rajzot

Előzmény: Engedj be! (160)
Engedj be! Creative Commons License 2022.08.17 0 0 160

Hahó, Engedj be! vagyok, szeretnék a mennyezeti csipeszes függönyeimhez olyan karnisokat, melyekre nyak feszegetés nélkül, könnyen fel lehet tenni a függönyöket, de az interneten tipliket, stb.-t kell venni, amihez nem értek, mekkora, milyen kell, stb,

Foglalkozik ezzel valaki, a karnisokat a szükséges dolgokkal meg tudná venni és fel is tudná szerelni?

Természetesen olyan áron, ami neki is megérné.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!!!

Lubica Creative Commons License 2022.07.28 -1 0 159

Sürgős online hitelek
Jó napot, Lubica potocka vagyok, legális és megbízható hitelező. Világos és könnyen érthető feltételekkel kínálok kölcsönöket. Vállalkozási, személyi és diákhitelt, autókölcsönt és számlát, stb. nyújtok. A hitelajánlat 200.000 Ft-tól 300.000.000 Ft-ig indul 2%-os kamattal. A kölcsön visszafizetése (1-30 év) - (12-360 hónap) között kezdődik. Ha biztonságos sürgősségi kölcsönre van szüksége 24 órán belül, minden probléma nélkül, kérjük, forduljon hozzám gyorsan e-mailben:lubicapotocka4@gmail.com whatsapp +420 728 594 696

Lubica Creative Commons License 2022.07.28 0 0 158

Urgent online loans
Good day, I'm Lubica potocka, a legal and reliable lender. I offer loans with clear and easy-to-understand terms. Business, personal and student loans, car loans and invoices, etc. I stretch. The loan offer starts from HUF 200,000 to HUF 300,000,000 with an interest rate of 2%. Repayment of the loan starts between (1-30 years) - (12-360 months). If you need a safe emergency loan within 24 hours without any problem, please contact me quickly by email:lubicapotocka4@gmail.com whatsapp +420728594696

Törölt nick Creative Commons License 2022.07.07 0 0 157

SOS – Adna nekem valaki kamatmentes kölcsönt az egészségügyi ellátásomra?

Sziasztok!

Én egy huszonéves férfi vagyok, aki nagyon nehéz körülmények között, az ország legelmaradottabb részén, családi támogatás lehetősége nélkül próbál túlélni…

Fiatal korom ellenére többféle betegségem is van. Ezek egyrésze, olyan amin csak saját magam tudok segíteni, mert mentális/lelki eredetű. Másik része olyan, testi elváltozások, amin csak orvosi segítséggel lehet(ne) javítani. Ez a kezeléssorozat több Millió Ft-ba kerülne, viszont a Társadalombiztosítás csak nagyon minimálisan támogatja az efajta ellátást. Nagyon nehezen, évek alatt sikerült már az összeg felét összekuporgatnom, de mostanra viszont már elfogyott minden erőm. Fájdalmaim és bánatom együttesen már nem teszik lehetővé, hogy dolgozzak. Eddig is csak erőltettem. Alkalmilag itt-ott kaptam munkát, de vagy nem bírtam az iramot vagy találtak a helyemre egy jobb munkaerőt, így biztos egzisztenciám nem volt sosem és most sincs, ezért banki kölcsönt nem adnak nekem.

Annyira kétségbeesetten keresem a kiutat, hogy már az öngyilkosság is megfordult a fejemben, de ez nem lehet megoldás…

Régóta gondoltam arra, hogy mennyi jómódú ember van, aki tudna nekem segíteni, mert tudna nélkülözni ennyi pénzt, de elhessegettem ezt. Most viszont már csak ezt látom lehetőségként…

Lenne olyan személy, aki ezt a néhány Millió Forint pénzösszeget kifizetné nekem, egyfajta kamatmentes kölcsön gyanánt (amit később visszafizetnék neki részletekben)?

Köszönöm, hogy időt szántatok rám!

d.Róbert Szász Creative Commons License 2022.06.29 0 0 155

Kérem Önöket ha valaki tud segítsen.

Sajnos elérkeztem életem mélypontjára.Soha nem gondoltam,hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök. 

Egész életemben dolgoztam és ha életem során,bármilyen  nehézségbe sodort az élet,azt megoldottam,de most elérkeztem arra a pontra amikor már nem látom a kiutat. 2022 szeptemberében sztrókot kaptam,melytől  elkezdődött életem kálvárijája. Elvesztettem a munkahelyemet az egyetlen bevételi forrásomat. Egészségi állapotom nem javult hanem stagnált ami azzal jár,hogy bottal ugyan,de tudok közlekedni a lakásban,de minden másban segítségre szorulok.

Kérem önöket ha valakinek módjában  áll,hogy bármi módon segítsen kérem tegye meg!Örökké hálás leszek érte!Ha pénzbeni felajánlása volna azt a 11773432-60231015-00000000 Otp számlára Szász Róbert névre kérném. Ezenkívül 06706046978 as telefonszámon is válaszolok minden segitség nyújtásra. Köszönöm hogy elolvasták segitség kérésem.

WHITE HORSE CREDIT Creative Commons License 2022.04.09 0 0 154

A jogos kölcsön megszerzése mindig is óriási probléma volt oly sok pénzügyi szükséglettel rendelkező ügyfél számára. A rossz hitel és a fedezet kérdése mindig aggasztja az ügyfeleket, amikor hitelt kérnek egy törvényes hitelezőtől. Hanem a WHITE HORSE HITEL HITEL CÉG. Ezt a különbséget a hiteliparban tette meg. A WHITE HORSE CREDIT HITEL VÁLLALAT akkreditálta a hitelező szervezet tanácsa, hogy 3%-os kamattal nyújtson hitelt helyi és nemzetközi ügyfeleknek. Kiváltságos volt számunkra, hogy kielégíthessük pénzügyi igényeit. A hitelkérdés nem akadályozhatja meg a szükséges hitelt.

Szolgáltatásaink közé tartozik: -
* Befektetői hitelek
* Adósságkonszolidáció *
Második jelzáloghitelek
* Üzleti hitelek
* Személyi kölcsönök
* Nemzetközi kölcsönök

Nincs társadalombiztosítás és hitelellenőrzés, 100% garancia. Csak annyit kell tennie, hogy tudassa velünk, hogy pontosan mit szeretne, és mi biztosan valóra váltjuk álmát. A WHHORSE HITELHITEL CÉG IGENT MOND, amikor a bankjai NEM-et mondanak. Végül kis hitelcégeket, közvetítőket, kis pénzintézeteket finanszírozunk, mert korlátlan tőkével rendelkezünk. Ha további információt szeretne kapni tőlünk, kérjük, azonnal válaszoljon erre az e-mailre: whitehorsecredit@gmail.com

Cégnév: WHITE HORSE CREDIT
Vállalati e-mail: whitehorsecredit@gmail.com
Cég NMLS azonosító: 315276 .
Mottó: Befektetés generációkért

WHITE HORSE CREDIT Creative Commons License 2022.04.09 0 0 153

FEHÉR LÓ HITEL
5000 USD és 50 000 000,00 USD közötti kölcsönöket adunk ki. 5%-os kamattal.

* Kölcsön kérhet bármit 50 000 000,00 USD értékig.

* Válasszon 1 és 15 év közötti visszafizetési időt.

* Válasszon a havi és éves törlesztési terv között.

* Rugalmas hitelfeltételek.

*Fedezett és fedezetlen kölcsönök állnak rendelkezésre

Már most felveheti velünk a kapcsolatot!

E-mail: whitehorsecredit@gmail.com
Whatsapp: +1 754 666 5539

LenkaBolkova Creative Commons License 2022.04.01 0 0 150

Hitelek 24 órán belül az ország egész területére.
A magánkölcsönző cég a hét minden napján, 24 órában nyitva tart. Gyorsan és szükségtelen formaságok nélkül, vagy akár otthonának elhagyása nélkül nyújtunk online hitelt 10 millió euróig, akár 360 hónapra. Nem kell más, mint egy eredménykimutatás vagy számlakivonat, teljesen online – akár 24 órán belül is kézhez kapja a pénzt az ügyfél!
leni.bolkova01@gmail.com vagy WhatsApp: +420608987486

Hitelek 24 órán belül egész Magyarországra.

Nálunk a nap 24 órájában rendelkezésre áll a legújabb hitelajánlatok. Ha az első vagy új hitel felvételén gondolkodik online, de nem tudja, melyiket válassza, akkor érdemes bevált forrást használni. Tekintse meg az általunk kínált hiteleket e-mailben: leni.bolkova01@gmail.com vagy WhatsApp: +420608987486, a hét minden napján, és nyújtson be kérelmet.

LenkaBolkova Creative Commons License 2022.04.01 0 0 149

100%-os kölcsön online.

300 000-10 000 000 euró közötti gyorshitel 240 hónapig felállítható futamidővel, bármikori előtörlesztési lehetőséggel. Mindig aláír egy szerződést egy már jóváhagyott hitelre. Minden formaság teljesítése, beleértve a pénzeszközök 24 órán belüli kifizetését. Komoly jelentkezők itt jelezzék: leni.bolkova01@gmail.com

Mester202 Creative Commons License 2022.02.22 0 0 148

A legjobb pénzügyi/hitelszolgáltatásokat kínáljuk minden magánszemélynek és vállalkozásnak nagyon alacsony kamattal.

E-mail: dhermeros9@gmail.com

Lorand1984 Creative Commons License 2021.08.29 0 0 143

Sziasztok. Valami szakit keresek aki tudna nekem segíteni. Kosárban kaptam a motor  alkatrészeket össze raktam és 2db csavar kimaradt és nem tusom hova való. Nagyon megköszönném ha tudna valaki segíteni. 

jskrabak557 Creative Commons License 2021.08.04 0 0 142

Kapcsolat: jskrabak557@gmail.com Tájékoztatom Önöket, hogy olyan magánszemély vagyok, aki pénzügyi kölcsönöket kínál a rászoruló emberek megsegítése érdekében. Hitelének magánszemélyek között kell lennie ahhoz, hogy kijusson a pénzügyi nehézségekből, akár tevékenységének újbóli elindításához, akár egy projekt megvalósításához. A hitelajánlat 5 000 000 foint és 60 000 000 forint közötti, 2% -os kamatlábbal. Az Ön életét megkönnyítő visszafizetési feltételekkel. Kapcsolat: jskrabak557@gmail.com

Helcova Creative Commons License 2021.08.03 0 0 141

Pénzügyi segítséget keres ésszerű feltételekkel, és 24 órán belül pénzre van szüksége a bankszámláján? Ön alkalmazott vagy üzleti vállalkozás, de bankja elutasította a kérelmét? Van olyan bosszantó bejegyzésed az adósságjegyzékbe, amelytől csak nem szabadulsz meg? Mindenesetre annyit tudok kölcsönadni, amennyit csak akar a jövedelmével. Kérjen értékelést kötelezettség nélkül, és kapjon nagyszerű, nem banki hitelt, előnyös feltételekkel. Írj nekem egy e-mailt: petrahelcova@gmail.com

Helcova Creative Commons License 2021.08.03 0 0 140

Megbízható pénzügyi hitelek az egész Cseh Köztársaság számára. Hiteleket kínálok Önnek 80 000 és 30 000 000 CZK között anélkül, hogy el kellene zálogosítani az ingatlant. Gyors és hatékony jóváhagyási folyamat a jóváhagyott alkalmazások nagy teljesítményével. A városban személyes találkozót is szervezhet a kölcsönszerződés aláírására. A teljes kölcsön rendezése, beleértve a pénzeszközök folyósítását, a kölcsönszerződés aláírásától számított 24 órán belül. Nem kötelező érvényű kérés esetén e-mailben: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420607476514

Eva Enyedi-Borondi Creative Commons License 2021.07.16 0 0 139

Helló, Enyedi-Borondi Éva vagyok, törvényes és megbízható hitelező. Hiteleket világos és könnyen érthető feltételekkel kínálok. Biztosítok üzleti, személyi és hallgatói kölcsönöket, autókölcsönöket és számlákat stb. A hitelajánlat 200 000–250 000 000 forinttól kezdődik, 2% -os kamatlábbal. A kölcsön visszafizetése (1 - 30 év) - (12 - 360 hónap) között kezdődik. Ha 24 órán belül problémamentes, biztonságos sürgősségi kölcsönre van szüksége, kérjük, forduljon hozzám gyorsan e-mailben: Eva.enyedi.borondi@gmail.com vagy Whatsapp +36 30 134 0115

Tibor Hirmann Creative Commons License 2021.07.15 0 0 138

Helló, valóban szükséged van finanszírozásra és kölcsönre a projektek, a házak, a vállalkozásod, a földvásárlás, az ingatlan? A hitel megszerzésére már elérhető megoldás. Gyors kölcsönt nyújtok Önnek 24 órán belül banki átutalással a számlájára. A hitel 250 000 forinttól 500 000 000 forintig kezdődik, 2% -os kamatlábbal. A kölcsön visszafizetése 1-30 évig kezdődik. Ha valóban komoly és sürgős kölcsönre van szüksége, vegye fel most a kapcsolatot velem, és elégedett lesz, CSAK e-mailben vegye fel velem a kapcsolatot: Tiborhirmann2@gmail.com

Miroslav10 Creative Commons License 2021.07.15 0 0 137

Pénzügyi segítséget keres ésszerű feltételekkel, és 24 órán belül pénzre van szüksége a bankszámláján? Ön alkalmazott vagy üzleti vállalkozás, de bankja elutasította a kérelmét? Van olyan bosszantó bejegyzésed az adósságjegyzékbe, amelytől csak nem szabadulsz meg? Mindenesetre annyit tudok kölcsönadni, amennyit csak akar a jövedelmével. Kérjen értékelést kötelezettség nélkül, és kapjon nagyszerű, nem banki hitelt, előnyös feltételekkel. Írj nekem egy e-mailt: Miroslavgurovic10@gmail.com

Eva Enyedi-Borondi Creative Commons License 2021.07.03 0 0 136

Helló, Enyedi-Borondi Éva vagyok, törvényes és megbízható hitelező. Hiteleket világos és könnyen érthető feltételekkel kínálok. Biztosítok üzleti, személyi és hallgatói kölcsönöket, gépjárműkölcsönöket és számlákat stb. A kölcsön visszafizetése (1 - 30 év) - (12 - 360 hónap) között kezdődik. Ha 24 órán belül problémamentes, biztonságos sürgősségi kölcsönre van szüksége, kérjük, forduljon hozzám gyorsan e-mailben: Eva.enyedi.borondi@gmail.com vagy Whatsapp +36 30 134 0115

Tibor Hirmann Creative Commons License 2021.07.03 0 0 135

Helló, valóban szükséged van finanszírozásra és kölcsönre a projektek, a házak, a vállalkozásod, a földvásárlás, az ingatlan? A hitel megszerzésére már elérhető megoldás. Gyors kölcsönt nyújtok Önnek 24 órán belül banki átutalással a számlájára. A hitel 150 000–500 000 000 forinttól kezdődik, 2% -os kamatlábbal. A kölcsön visszafizetése 1-30 évig kezdődik. Ha valóban komoly és sürgős kölcsönre van szüksége, vegye fel most a kapcsolatot velem, és elégedett lesz, CSAK e-mailben vegye fel velem a kapcsolatot: Tiborhirmann2@gmail.com

Lucie80 Creative Commons License 2021.07.02 0 0 134

Helló,

Szüksége van sürgősségi hitelre? Vissza kell fizetnie az adósságokat? Szüksége van további tőkére vállalkozása javításához?
Pénzt adok kölcsön olyan embereknek, akiknek pénzügyi támogatásra van szükségük.

Ezzel a közeggel szeretném tájékoztatni a címzettet, hogy készen állok hitelt ajánlani Önnek.

Felajánlom;

Személyi kölcsönök

Adósságkonszolidációs kölcsönök

Kockázati tőke

Kereskedelmi kölcsönök

Vállalati kölcsönök

Képzési kölcsönök

Jelzálogkölcsönök bármilyen okból!

Ha érdekel, ne habozzon kapcsolatba lépni velem a következő információkkal.

E-mail: Luciepaleckova80@gmail.com

dzsekk 77 Creative Commons License 2021.04.03 0 0 133

Józsi figyelj ide:

Mi a manó, felcsaptál mikrobiológusnak? Oda a szakmám tekintélye.:-)
Keleti vakcinákból még korrepetálásra szorulsz egy kicsit, mert amit eddig összeírtál, hát az eléggé primitív.
Tudtad, hogy a koronavírus sokkal inkább hasonlít a Zika-vírusra abban a tekintetben, hogy „lopakodó” vírus?. Mert olyan molekuláris mintázatokat hordoz, amilyenek az emberben is előfordulnak, ezért potenciálisan autoimmun folyamatokat indíthat el.
A kínai elölt vírusnál előfordulhat, hogy a szervezet önmagát kezdi el támadni. Nem véletlen, hogy a nyugati cégek nem a hagyományos technológiát alkalmazzák, és csak azt az antigént akarják bevinni az oltással, ami feltétlenül szükséges a vírus elleni harchoz.
Ami felesleges, azt ne vigyük be a szervezetbe (aluminium hidroxid, mint vivőanyag pld), mert abból mellékhatás keletkezhet.
Kérdés:--kínai és orosz vakcinára miért nincs EU engedély kérve?

dzsekk 77 Creative Commons License 2021.03.19 0 0 132

Napi információ mindenkinek, idézem hsz-ből:

"Látom, teljesen megvagy győződve, hogy a kínai vakcinával kapcsolatos ismereted olyan szinten van, hogy az nem cáfolható.
Főleg az a kijelentés, hogy ----->a régi gyártási szisztéma az a fontos!
Júúúj, ezt olvasni olyan, mintha én az atombomba élesítéséről kezdenék itt kritikát mondani.
De amit akartam mondani az a tudásod helyretételére szól, mint például
az, hogy ugyanilyen típusú vakcinával oltanak itthon az influenza, a gyermekbénulás vagy a kullancsenkefalitisz ellen, ez az érved.
Az elmúlt évtizedek humán orvosi élettana arról szólt, hogy a kórokozóból minél kevesebbet juttassunk a szer
vezetbe, csak azt a pici részét, ami ellen a kialakuló immunválasz megvéd majd a betegséggel szemben.
Hadd kérdezzek valamit: hallottál olyanról, hogy hosszú influenza?
Ugye Nem, viszont a hosszú Covidról sem ugye.
A fent felsorolt gyerek betegségek egyike sem képes a központi idegrendszer, a szív, a vese, az erek ellen hosszú távon káros hatást kifejteni. A SARS-CoV-2 koronavírus viszont képes erre. A „hosszú Covid”-tünetek egy részét azok az ellenanyagok okozzák, amiket a szervezetünk megtermel a vírus bizonyos alkatrészeivel szemben. Ha ezeket az alkatrészeket bevisszük, s az immunválaszt felerősítő adjuvánst (aluminium-hidroxid) teszünk melléjük, akkor az immunrendszer minden vírusdarabka ellen termel antitestet. Azok ellen is, melyek ezt a hosszú Covid-szindrómát okozzák. Nem biztos, hogy ez a típusú immunválasz most hosszú Covidot okoz, csak azt, hogy ez egy potenciális veszély, s ezért veszélyes a teljes, elölt vírust tartalmazó vakcina használata. Évek múlva fog kiderülni, hogy reális volt-e ez a veszély, vagy sem.
Remélem, kiderül, hogy felesleges volt az aggodalom."

Mike Betros Creative Commons License 2019.10.22 -1 0 131

Bizonyítás arról, hogyan kaptam meg 2% -os kölcsönt (Frank Loans Services)
A nap békése mindenki számára, Mike Betros vagyok, fenntartás nélkül javasolnék a "Frank Loan Services" -el való együttműködést bármilyen hitelnél, fenntartás nélkül, pénzügyi válságban voltam, és 50 000 dolláros kölcsönre volt szükségem, megpróbáltam szinte az összes bank és néhány más hitelvállalat, és nem kaptam jóváhagyást, úgy döntöttem, hogy még egyszer megpróbálom segítségért fordulni a "Frank Loans Services" -hez, megmondhatom, hogy ő az a személy, akibe bízhatnék, hogy segítsen nekem a legjobb döntés számomra és a családom számára, szerencsére nekem sikeres hitelt kapott, akár biztosítékkal, akár anélkül, de hitelképesség-ellenőrzés nélkül, szolgáltatásuk gyors, megbízható és megbízható.
Nehezen kap tőkeszolgáltatást a helyi bankoktól és más pénzügyi intézetektől? Van egy kis bajban a ki nem fizetett számlákkal, és nem tudja, merre kell mennie, vagy hol kell fordulni? Mi lenne egy jó hírű adósságkonszolidációs cég megtalálásával, amely segíthet csökkenteni a havi részletfizetést, hogy megfizethető visszafizetési lehetőségekkel rendelkezzen, és lélegezzen mozgásteret a hónap végére, és a számláknak meg kell fizetniük? A "Frank Loans Services" a válasz, nagyon kedvező, 2% -os kamatlábbal kínálnak kölcsönt. Az érdeklődőknek e-mailben kell kapcsolatba lépniük: k.frankloans@gmail.com Mobil: + 1-713-389-6778.
Szolgáltatásaink magukban foglalják az oktatási kölcsönöket, az ingatlanhiteleket, a refinanszírozási kölcsönöket, az üzleti kölcsönöket, a mezőgazdasági kölcsönöket, a jelzálogkölcsönöket, a kemény kölcsönöket, a személyi kölcsönöket, a személyi kölcsönöket, a diákhitelt, a lakáshiteleket stb. : k.frankloans@gmail.com Mobiltelefon: + 1-713-389-6778.

Dobbs Richard Creative Commons License 2019.08.25 -2 0 130

Proof Of Getting A 2% Loan (Mitch Fast Credit)

I would recommend working with Mitch Quick Loans without reservation if you are dealing with home mortgages. I talked to a lot of brokers while buying mortgages online. From the first contact I could tell, he was the kind of person I could trust to help me and my family make the best decisions. They offer both short and long term. Within 1-50 years, I have borrowed, with or without collateral but without creditworthiness, and their service is fast, reliable and trustworthy as unlike other companies I have tested and trusted them.

Difficult to get capital from local banks and other financial institutions? Need resources to start a personal business? don't worry anymore, because Mitch Quick Loans help you pay your bills and start a good business, with a very favorable 2% interest rate. For those interested, please contact them by email: mitchfastloans@gmail.com Whatsapp: + 1-781-656-7138.

Your financial satisfaction is there. Intended to work with them, please feel free to contact us with any additional questions you may have regarding loans by email: mitchfastloans@gmail.com Whatsapp: + 1-781-656 -7138.

JohannEthan1 Creative Commons License 2019.02.06 -2 0 128

Szia,
Ön bármilyen pénzügyi nehézségben van? Szükség van-e kölcsönre az adósság konszolidálására, építésére, ingatlanhitelre, refinanszírozásra, személyes üzleti célokra vagy sürgősségi kölcsönre? Ön egy üzleti ember vagy nő, aki üzleti tevékenységét tervezi bővíteni, mindenféle kölcsönt kínálunk. ha érdekelt, töltse ki az alábbi rövid űrlapot, és küldjön vissza e-mailben: (calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com)

* A kérelmezők teljes nevei:
* Telefon:
* Ország:
* Kötelező hitelösszeg:
* Hitelidő:
* Kor:

E-mail: (calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com)

Üdvözlettel.

tavaszizapor Creative Commons License 2018.11.14 0 0 126

Tiszteletem! 

Segítséget szeretnék kérni. Bárki, akinek nem okoz gondot feladni egy képeslapot Karácsonyra leszázalékolt kisnyugdíjas édesanya részére, aki súlyosan beteg gyermekét neveli, rokonuk nincsen, s akinek a fa alatt nem lesz ajándéka, az legyen szíves kérje el tőlem a címüket, ahova nem várnak semmit, de rengeteget jelentene, ha tudnák, az emberek igenis jók, és idegen ember is tud örömet szerezni.
A segítséget előre is köszönöm mindenkinek. 
Üdvözletem: Tavasz Zoltánné, a család messzi ismerőse

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!