Keresés

Részletes keresés

Michelle Ann Creative Commons License 4 napja 0 0 145

Getting a legitimate loan has always been a huge problem for so many clients who have financial needs. The issue of bad credit and collateral is always a concern for customers when applying for a loan from a legitimate lender. But THE WHITE HORSE CREDIT COMPANY. He made that difference in the credit industry. WHITE HORSE CREDIT LANAN COMPANY has been accredited by the lending organization’s council to provide loans to local and international clients at 3% interest. It is an honor for us to be able to meet your financial needs. The issuance of credit should not prevent the necessary credit.

Our services include: -
* Investor loans
* Debt consolidation *
Second mortgages
* Business loans
* Personal loans
* International loans

No social security and credit control, 100% guarantee. All you have to do is let us know exactly what you want and we will surely make your dream come true. THE WHITE HORSE LOAN COMPANY SAYS YES if its banks say no. Finally, we finance small credit companies, intermediaries, small financial institutions because we have unlimited capital. If you need more information about borrowing, please reply to this email immediately: whitehorsecredit@gmail.com

Company Name: WHITE HORSE CREDIT
Company
Email : whitehorsecredit@gmail.com Company NMLS ID: 315276.
Motto: Investing for Generations ...

Michelle Ann Creative Commons License 4 napja 0 0 144

A jogos hitel megszerzése mindig is óriási problémát jelentett olyan sok ügyfél számára, akiknek pénzügyi igényeik vannak. A rossz hitel és a biztosíték kérdése mindig aggodalomra ad okot az ügyfelek számára, amikor kölcsönt kérnek egy jogos hitelezőtől. De a FEHÉR LÓHITEL -TÁRSASÁG. Ezt a különbséget tette a hiteliparban. A WHITE HORSE CREDIT LANAN COMPANY -t akkreditálta a hitelező szervezet tanácsa, hogy 3%-os kamat mellett kölcsönöket biztosítson helyi és nemzetközi ügyfeleknek. Megtiszteltetés számunkra, hogy kielégíthetjük pénzügyi szükségleteit. A hitelkibocsátás nem akadályozhatja meg a szükséges hitelt.

Szolgáltatásaink a következők: -
* Befektetői hitelek
* Adósságkonszolidáció *
Második jelzálog
* Üzleti hitelek
* Személyi kölcsönök
* Nemzetközi kölcsönök

Nincs társadalombiztosítás és hitelkontroll, 100% -os garancia. Mindössze annyit kell tennie, hogy pontosan tudassa velünk, mit szeretne, és biztosan valóra váltjuk álmát. A FEHÉR LÓ HITELTÁRSASÁG IGENET mond, ha bankjai nemet mondanak. Végül kis hitelcégeket, közvetítőket, kis pénzintézeteket finanszírozunk, mert korlátlan tőkével rendelkezünk. Ha további információra van szüksége a hitelfelvételről, kérjük, azonnal válaszoljon erre az e -mailre: whitehorsecredit@gmail.com

Vállalat neve: WHITE HORSE CREDIT
Vállalati e -mail: whitehorsecredit@gmail.com
Vállalat NMLS azonosítója: 315276.
Mottó: Befektetés generációknak

Lorand1984 Creative Commons License 2021.08.29 0 0 143

Sziasztok. Valami szakit keresek aki tudna nekem segíteni. Kosárban kaptam a motor  alkatrészeket össze raktam és 2db csavar kimaradt és nem tusom hova való. Nagyon megköszönném ha tudna valaki segíteni. 

jskrabak557 Creative Commons License 2021.08.04 0 0 142

Kapcsolat: jskrabak557@gmail.com Tájékoztatom Önöket, hogy olyan magánszemély vagyok, aki pénzügyi kölcsönöket kínál a rászoruló emberek megsegítése érdekében. Hitelének magánszemélyek között kell lennie ahhoz, hogy kijusson a pénzügyi nehézségekből, akár tevékenységének újbóli elindításához, akár egy projekt megvalósításához. A hitelajánlat 5 000 000 foint és 60 000 000 forint közötti, 2% -os kamatlábbal. Az Ön életét megkönnyítő visszafizetési feltételekkel. Kapcsolat: jskrabak557@gmail.com

Helcova Creative Commons License 2021.08.03 0 0 141

Pénzügyi segítséget keres ésszerű feltételekkel, és 24 órán belül pénzre van szüksége a bankszámláján? Ön alkalmazott vagy üzleti vállalkozás, de bankja elutasította a kérelmét? Van olyan bosszantó bejegyzésed az adósságjegyzékbe, amelytől csak nem szabadulsz meg? Mindenesetre annyit tudok kölcsönadni, amennyit csak akar a jövedelmével. Kérjen értékelést kötelezettség nélkül, és kapjon nagyszerű, nem banki hitelt, előnyös feltételekkel. Írj nekem egy e-mailt: petrahelcova@gmail.com

Helcova Creative Commons License 2021.08.03 0 0 140

Megbízható pénzügyi hitelek az egész Cseh Köztársaság számára. Hiteleket kínálok Önnek 80 000 és 30 000 000 CZK között anélkül, hogy el kellene zálogosítani az ingatlant. Gyors és hatékony jóváhagyási folyamat a jóváhagyott alkalmazások nagy teljesítményével. A városban személyes találkozót is szervezhet a kölcsönszerződés aláírására. A teljes kölcsön rendezése, beleértve a pénzeszközök folyósítását, a kölcsönszerződés aláírásától számított 24 órán belül. Nem kötelező érvényű kérés esetén e-mailben: petrahelcova@gmail.com whatsapp +420607476514

Eva Enyedi-Borondi Creative Commons License 2021.07.16 0 0 139

Helló, Enyedi-Borondi Éva vagyok, törvényes és megbízható hitelező. Hiteleket világos és könnyen érthető feltételekkel kínálok. Biztosítok üzleti, személyi és hallgatói kölcsönöket, autókölcsönöket és számlákat stb. A hitelajánlat 200 000–250 000 000 forinttól kezdődik, 2% -os kamatlábbal. A kölcsön visszafizetése (1 - 30 év) - (12 - 360 hónap) között kezdődik. Ha 24 órán belül problémamentes, biztonságos sürgősségi kölcsönre van szüksége, kérjük, forduljon hozzám gyorsan e-mailben: Eva.enyedi.borondi@gmail.com vagy Whatsapp +36 30 134 0115

Tibor Hirmann Creative Commons License 2021.07.15 0 0 138

Helló, valóban szükséged van finanszírozásra és kölcsönre a projektek, a házak, a vállalkozásod, a földvásárlás, az ingatlan? A hitel megszerzésére már elérhető megoldás. Gyors kölcsönt nyújtok Önnek 24 órán belül banki átutalással a számlájára. A hitel 250 000 forinttól 500 000 000 forintig kezdődik, 2% -os kamatlábbal. A kölcsön visszafizetése 1-30 évig kezdődik. Ha valóban komoly és sürgős kölcsönre van szüksége, vegye fel most a kapcsolatot velem, és elégedett lesz, CSAK e-mailben vegye fel velem a kapcsolatot: Tiborhirmann2@gmail.com

Miroslav10 Creative Commons License 2021.07.15 0 0 137

Pénzügyi segítséget keres ésszerű feltételekkel, és 24 órán belül pénzre van szüksége a bankszámláján? Ön alkalmazott vagy üzleti vállalkozás, de bankja elutasította a kérelmét? Van olyan bosszantó bejegyzésed az adósságjegyzékbe, amelytől csak nem szabadulsz meg? Mindenesetre annyit tudok kölcsönadni, amennyit csak akar a jövedelmével. Kérjen értékelést kötelezettség nélkül, és kapjon nagyszerű, nem banki hitelt, előnyös feltételekkel. Írj nekem egy e-mailt: Miroslavgurovic10@gmail.com

Eva Enyedi-Borondi Creative Commons License 2021.07.03 0 0 136

Helló, Enyedi-Borondi Éva vagyok, törvényes és megbízható hitelező. Hiteleket világos és könnyen érthető feltételekkel kínálok. Biztosítok üzleti, személyi és hallgatói kölcsönöket, gépjárműkölcsönöket és számlákat stb. A kölcsön visszafizetése (1 - 30 év) - (12 - 360 hónap) között kezdődik. Ha 24 órán belül problémamentes, biztonságos sürgősségi kölcsönre van szüksége, kérjük, forduljon hozzám gyorsan e-mailben: Eva.enyedi.borondi@gmail.com vagy Whatsapp +36 30 134 0115

Tibor Hirmann Creative Commons License 2021.07.03 0 0 135

Helló, valóban szükséged van finanszírozásra és kölcsönre a projektek, a házak, a vállalkozásod, a földvásárlás, az ingatlan? A hitel megszerzésére már elérhető megoldás. Gyors kölcsönt nyújtok Önnek 24 órán belül banki átutalással a számlájára. A hitel 150 000–500 000 000 forinttól kezdődik, 2% -os kamatlábbal. A kölcsön visszafizetése 1-30 évig kezdődik. Ha valóban komoly és sürgős kölcsönre van szüksége, vegye fel most a kapcsolatot velem, és elégedett lesz, CSAK e-mailben vegye fel velem a kapcsolatot: Tiborhirmann2@gmail.com

Lucie80 Creative Commons License 2021.07.02 0 0 134

Helló,

Szüksége van sürgősségi hitelre? Vissza kell fizetnie az adósságokat? Szüksége van további tőkére vállalkozása javításához?
Pénzt adok kölcsön olyan embereknek, akiknek pénzügyi támogatásra van szükségük.

Ezzel a közeggel szeretném tájékoztatni a címzettet, hogy készen állok hitelt ajánlani Önnek.

Felajánlom;

Személyi kölcsönök

Adósságkonszolidációs kölcsönök

Kockázati tőke

Kereskedelmi kölcsönök

Vállalati kölcsönök

Képzési kölcsönök

Jelzálogkölcsönök bármilyen okból!

Ha érdekel, ne habozzon kapcsolatba lépni velem a következő információkkal.

E-mail: Luciepaleckova80@gmail.com

dzsekk 77 Creative Commons License 2021.04.03 0 0 133

Józsi figyelj ide:

Mi a manó, felcsaptál mikrobiológusnak? Oda a szakmám tekintélye.:-)
Keleti vakcinákból még korrepetálásra szorulsz egy kicsit, mert amit eddig összeírtál, hát az eléggé primitív.
Tudtad, hogy a koronavírus sokkal inkább hasonlít a Zika-vírusra abban a tekintetben, hogy „lopakodó” vírus?. Mert olyan molekuláris mintázatokat hordoz, amilyenek az emberben is előfordulnak, ezért potenciálisan autoimmun folyamatokat indíthat el.
A kínai elölt vírusnál előfordulhat, hogy a szervezet önmagát kezdi el támadni. Nem véletlen, hogy a nyugati cégek nem a hagyományos technológiát alkalmazzák, és csak azt az antigént akarják bevinni az oltással, ami feltétlenül szükséges a vírus elleni harchoz.
Ami felesleges, azt ne vigyük be a szervezetbe (aluminium hidroxid, mint vivőanyag pld), mert abból mellékhatás keletkezhet.
Kérdés:--kínai és orosz vakcinára miért nincs EU engedély kérve?

dzsekk 77 Creative Commons License 2021.03.19 0 0 132

Napi információ mindenkinek, idézem hsz-ből:

"Látom, teljesen megvagy győződve, hogy a kínai vakcinával kapcsolatos ismereted olyan szinten van, hogy az nem cáfolható.
Főleg az a kijelentés, hogy ----->a régi gyártási szisztéma az a fontos!
Júúúj, ezt olvasni olyan, mintha én az atombomba élesítéséről kezdenék itt kritikát mondani.
De amit akartam mondani az a tudásod helyretételére szól, mint például
az, hogy ugyanilyen típusú vakcinával oltanak itthon az influenza, a gyermekbénulás vagy a kullancsenkefalitisz ellen, ez az érved.
Az elmúlt évtizedek humán orvosi élettana arról szólt, hogy a kórokozóból minél kevesebbet juttassunk a szer
vezetbe, csak azt a pici részét, ami ellen a kialakuló immunválasz megvéd majd a betegséggel szemben.
Hadd kérdezzek valamit: hallottál olyanról, hogy hosszú influenza?
Ugye Nem, viszont a hosszú Covidról sem ugye.
A fent felsorolt gyerek betegségek egyike sem képes a központi idegrendszer, a szív, a vese, az erek ellen hosszú távon káros hatást kifejteni. A SARS-CoV-2 koronavírus viszont képes erre. A „hosszú Covid”-tünetek egy részét azok az ellenanyagok okozzák, amiket a szervezetünk megtermel a vírus bizonyos alkatrészeivel szemben. Ha ezeket az alkatrészeket bevisszük, s az immunválaszt felerősítő adjuvánst (aluminium-hidroxid) teszünk melléjük, akkor az immunrendszer minden vírusdarabka ellen termel antitestet. Azok ellen is, melyek ezt a hosszú Covid-szindrómát okozzák. Nem biztos, hogy ez a típusú immunválasz most hosszú Covidot okoz, csak azt, hogy ez egy potenciális veszély, s ezért veszélyes a teljes, elölt vírust tartalmazó vakcina használata. Évek múlva fog kiderülni, hogy reális volt-e ez a veszély, vagy sem.
Remélem, kiderül, hogy felesleges volt az aggodalom."

Mike Betros Creative Commons License 2019.10.22 -1 0 131

Bizonyítás arról, hogyan kaptam meg 2% -os kölcsönt (Frank Loans Services)
A nap békése mindenki számára, Mike Betros vagyok, fenntartás nélkül javasolnék a "Frank Loan Services" -el való együttműködést bármilyen hitelnél, fenntartás nélkül, pénzügyi válságban voltam, és 50 000 dolláros kölcsönre volt szükségem, megpróbáltam szinte az összes bank és néhány más hitelvállalat, és nem kaptam jóváhagyást, úgy döntöttem, hogy még egyszer megpróbálom segítségért fordulni a "Frank Loans Services" -hez, megmondhatom, hogy ő az a személy, akibe bízhatnék, hogy segítsen nekem a legjobb döntés számomra és a családom számára, szerencsére nekem sikeres hitelt kapott, akár biztosítékkal, akár anélkül, de hitelképesség-ellenőrzés nélkül, szolgáltatásuk gyors, megbízható és megbízható.
Nehezen kap tőkeszolgáltatást a helyi bankoktól és más pénzügyi intézetektől? Van egy kis bajban a ki nem fizetett számlákkal, és nem tudja, merre kell mennie, vagy hol kell fordulni? Mi lenne egy jó hírű adósságkonszolidációs cég megtalálásával, amely segíthet csökkenteni a havi részletfizetést, hogy megfizethető visszafizetési lehetőségekkel rendelkezzen, és lélegezzen mozgásteret a hónap végére, és a számláknak meg kell fizetniük? A "Frank Loans Services" a válasz, nagyon kedvező, 2% -os kamatlábbal kínálnak kölcsönt. Az érdeklődőknek e-mailben kell kapcsolatba lépniük: k.frankloans@gmail.com Mobil: + 1-713-389-6778.
Szolgáltatásaink magukban foglalják az oktatási kölcsönöket, az ingatlanhiteleket, a refinanszírozási kölcsönöket, az üzleti kölcsönöket, a mezőgazdasági kölcsönöket, a jelzálogkölcsönöket, a kemény kölcsönöket, a személyi kölcsönöket, a személyi kölcsönöket, a diákhitelt, a lakáshiteleket stb. : k.frankloans@gmail.com Mobiltelefon: + 1-713-389-6778.

Dobbs Richard Creative Commons License 2019.08.25 -2 0 130

Proof Of Getting A 2% Loan (Mitch Fast Credit)

I would recommend working with Mitch Quick Loans without reservation if you are dealing with home mortgages. I talked to a lot of brokers while buying mortgages online. From the first contact I could tell, he was the kind of person I could trust to help me and my family make the best decisions. They offer both short and long term. Within 1-50 years, I have borrowed, with or without collateral but without creditworthiness, and their service is fast, reliable and trustworthy as unlike other companies I have tested and trusted them.

Difficult to get capital from local banks and other financial institutions? Need resources to start a personal business? don't worry anymore, because Mitch Quick Loans help you pay your bills and start a good business, with a very favorable 2% interest rate. For those interested, please contact them by email: mitchfastloans@gmail.com Whatsapp: + 1-781-656-7138.

Your financial satisfaction is there. Intended to work with them, please feel free to contact us with any additional questions you may have regarding loans by email: mitchfastloans@gmail.com Whatsapp: + 1-781-656 -7138.

JohannEthan1 Creative Commons License 2019.02.06 -2 0 128

Szia,
Ön bármilyen pénzügyi nehézségben van? Szükség van-e kölcsönre az adósság konszolidálására, építésére, ingatlanhitelre, refinanszírozásra, személyes üzleti célokra vagy sürgősségi kölcsönre? Ön egy üzleti ember vagy nő, aki üzleti tevékenységét tervezi bővíteni, mindenféle kölcsönt kínálunk. ha érdekelt, töltse ki az alábbi rövid űrlapot, és küldjön vissza e-mailben: (calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com)

* A kérelmezők teljes nevei:
* Telefon:
* Ország:
* Kötelező hitelösszeg:
* Hitelidő:
* Kor:

E-mail: (calvinkingloanmanagementfirms@gmail.com)

Üdvözlettel.

tavaszizapor Creative Commons License 2018.11.14 0 0 126

Tiszteletem! 

Segítséget szeretnék kérni. Bárki, akinek nem okoz gondot feladni egy képeslapot Karácsonyra leszázalékolt kisnyugdíjas édesanya részére, aki súlyosan beteg gyermekét neveli, rokonuk nincsen, s akinek a fa alatt nem lesz ajándéka, az legyen szíves kérje el tőlem a címüket, ahova nem várnak semmit, de rengeteget jelentene, ha tudnák, az emberek igenis jók, és idegen ember is tud örömet szerezni.
A segítséget előre is köszönöm mindenkinek. 
Üdvözletem: Tavasz Zoltánné, a család messzi ismerőse

NagyDave_12 Creative Commons License 2018.11.07 0 0 125

Sziasztok!
Ez az Én és a a barátnőm története. Engem Dávidnak hívnak, Őt Vikinek, 25 és 23 évesek vagyunk, Pesten élő vidékiek.
3 éve alkotunk egy párt és 2 éve élünk már együtt. Mind a ketten diákmunkán dolgozunk és távoktatási formában tanulunk az egyetemen.
Mindig próbáltuk magunk egyengetni az életünket, mert sajnos a szülők nem is tehetik meg, hogy segítsenek anyagilag benünek. Minden rendben is volt egy darabig, aztán egyik hónapban egy váratlan nagyobb kiadasunk lett, ami miatt az albérleti díjat nem tudtuk pontosan befizetni és a tulaj még abban a hónapban kijelölt következő határidejére is csak részletfizetési lehetőséget tudtunk kérni. Egy összegben nem tudtuk volna rendezni, de kettő részletben már nem lett volna gond és aztán később sem a teljes összeg. Ezt sajnos elutasította a tulaj és azonnal felmondta a szerződésünk. Ekkor adott 5 nap határidőt kiköltözni, hiába hogy nem volt törvényes. Azért, hogy a jogainkat megvédjük jogvédő szervezethez fordultunk, akik segítségével 1 hónap kiköltözési időt kaptunk. Ez alatt az egy hónap alatt és most is próbáltunk/próbálunk minden követ megmozgatni, hogy sikerüljön a költözés, illetve próbáltunk plusz munkákat is vállalni. De mindent megtéve sem tudtuk összeszedni a pénzt a költözésre. A tulaj sajnos a kauciót nem adja vissza, a szerződés felmondása miatt. Egyenlőre tehetetlenek vagyunk ez miatt. A családhoz nem mehetünk, viszont tovább itt sem maradhatunk. Hétfőn(2018.11.12) kell hivatalosan kiköltözni. Addigra szeretnénk egy kis albérletre pénzt szerezni, illetve, hogy egyenesbe kerüljünk újra.
Most mi nem adományt szeretnénk kérni, hanem segítséget, amit vissza tudunk adni, amikorra összegyűlt a félretett pénzünk. Ezt már elkezdtük gyűjteni, de most tényleg valós gyors segítséget szeretnénk kérni. Az összeg elég sok, ezért több ember akár kis segítségét is elfogadjuk csak sikerüljön elmennünk és egy új életet kezdeni valahol.
450e forintból mindent tudnánk fedezni(költözés, költöztetés, új lakás, egyéb felmerülő költségek) úgy számoltuk és ennyi pénzt biztosan vissza is tudunk 1 maximum másfél hónap múlva már fizetni. Nyilván tudom, hogy ez borzasztóan sok összeg, de sajnos más lehetőségünk nem maradt, mint nyilvánosan segítséget kérni, mert a barátok és a rokonok sajnos segíteni nem tudnak nekünk, mi pedig önerőből nem tudjuk ezt most megoldani ilyen gyorsan. Minden eshetőséget számítasba vettünk, mielőtt úgy döntöttünk, hogy ide írunk.
Természetesen szívesen találkozunk bárkivel személyesen, illetve telefonon is beszélhetünk, nem zárkózunk el. Nem akarunk saját vagyonszerzés miatt pénzt kicsikarni emberektől. Mi szívesen írunk papírt is, hogy kaptunk és vissza is fizetjük a megadott időre. Ez most óriási segítség lenne nekünk, mert máshogy hétfőn már nem lesz hová menjünk és ez miatt teljesen el vagyunk keseredve.
Minden kérdésre szívesen válaszolunk és köszönjük, ha elolvastad ezt is, és ha tudsz nekünk segíteni.
Ha tudsz segíteni vagy bármi kérdésed van az alábbi email címen érsz el minket: davidnagy9312@gmail.com

Üdvözlettel,
Viki és Dávid

Ariel_500 Creative Commons License 2018.11.01 0 1 124

Lehet tudni ennek a két pénzügyi cégnek a PSZÁF/MNB azonosítóját?  

Hobelman Creative Commons License 2018.10.29 0 0 123

Ön bármilyen pénzügyi nehézségben van? HA IGEN! Vegye fel a kapcsolatot a Kvithyll Finance and Mortgages Limited céggel. Mindenféle hitelnyújtási szolgáltatást kínálunk, hogy megfeleljen a pénzügyi szükségleteinek, mint például a személyi hitel, az adósságkonszolidációs kölcsön, a kockázati tőke, az üzleti kölcsön, az oktatási kölcsön, az otthoni hitel 2% -os alacsony kamatlábon. Vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailen keresztül: kvithyllfinance@gmail.com Az elégedettség és a pénzügyi siker a mi célunk, és a velünk való együttélés jó tapasztalat lesz. Whatsapp: +17816567138 a hitel mindenki számára nyitva áll az állampolgárságtól függetlenül.

E-mail: kvithyllfinance@gmail.com

Hobelman Creative Commons License 2018.05.20 -2 0 119

Szüksége van egy sürgős kölcsönt indítani üzleti vagy fizetni az adósságát?
mindenfajta hitelt kínálunk megfizethető kamatlábon 2%
Lépjen kapcsolatba velünk e-mailben: hobelmanfinance@gmail.com Whatsapp: +17816567138

Webhely: https://hobelmanfinance346789211.wordpress.com/

Mária Nagy Creative Commons License 2014.08.19 0 0 108

Magyarok!!   Tehetős emberek,egy csonka család kér segítséget,egy 17 éves fiát nevelő 50 éves édesanya!! Idáig bírtam két állassal is,,de most valahogy össze omlott bennem minden,,és nem tudom fizetni a lakáskölcsönöm.És attól félek,amiért idáig güriztem elveszítem,,pedig már nem sok van hátra.Kis összegű segítségeket is elfogadok,és hálásan megköszönjük!!!Ha módomban áll visszonzom a segítséget,mert ez életbevágóan fontos lenne,hogy ne veszítjük el a lakást a fejünk felől.        Előre is köszönjük!!!                                        Számlaszám:::(OTP) 11773346-01750935                                                                                                                   E-mail:mariadani@citromail.hu                          

barkcsilla88 Creative Commons License 2013.10.15 0 0 107

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni szakdolgozatom elkészítéséhez! Aki rendelkezik lakáshitellel kérem töltse ki az alábbi kérdőívet!
A válaszadás természetesen név nélkül történik!!
Köszönöm!
http://ripet.hu/feedback.php?kid=3f68f47dfd5218f054687d07f6585271

dgjdgjlghjydfhsfhk Creative Commons License 2013.08.12 0 0 106

Olyan BOx edzőt keresek aki valóban foglalkozik a tanítványaival, legyen az csoportos edzés..
...akkor is odajön hozzád és: "ez igy nem jó!"
javít rajtad és segít, vagy ha látja szól: hoyg "ez jó most!" vagy "nem jó" és nem az hogy -Mikor van már vége gonndolat ját az edző fejében.

és igen pénzbe kerül de ez is beletartozik a személyi edzésen kivül is szerintem.
egy ilyen edzőt keresek BOXra...aki valóban jó és tanít!

Irjatok emailt, ha tudtok ilyet és hol van. köszi mindenkinek

Email: rusherest@gmail.com

Shock. Creative Commons License 2013.04.29 0 0 105

Eva kedves alakul ez. -)

Tehat ha jol ertem akkor odaig eljutottunk, hogy Te tulajdonkeppen a lanya vagy es anyukad helyett irogatsz, hogy neki ne legyen bantodasa az elvett penzek miatt.

Tiszta sor, szerintem ezzel kellett volna kezdened.

Meg azt nem ertem igazan, hogy apukad miert hozza haza a kezbe kapott fizujat es tartja itthon, ha abbol nem akar benneteket tamogatni.

Nade az emberek furcsak.

Ugy egyebkent nem szeretnem ha rosszindulatot felteteleznel rolam, hidd el en csak erteni akartam az egeszet mert valahogy nehezen fert abba a buta fejembe a tortenet.

Pszichologiai szakvelemenyt sem szandekoztam irni, merthogy nem a szakmam, de ez is mellekes.

Abban azert ugye bizhatunk, hogy a rendes neved Eva??. -))

Ha van kedved ird meg hol tanulsz es mit es melyik varosban vagy.

Hatha picit azert tudok segiteni.

Előzmény: Kovács Éva63 (104)
Kovács Éva63 Creative Commons License 2013.04.28 0 0 104

Mit nem lehet azon érteni, hogy kézbe kapja, tehát haza hozza, itthon tartja, itthon gyüjtögeti a pénzét. De nem fogok magyarázkodni, Én hiszek Istenbe és nem szokásom a hazudozás.

U.i: Egyébként a lánya vagyok, Anyunak próbáltam valahogy segíteni, Anyának meg sem fordula a fejébe, hogy ilyen oldalakra írogasson,alig netezik, nekem is ez volt az első-és egyben utolsó is. Apa kézbe kapja a fizetését, haza hozza, itthon meg elrakja és gyűjtögeti, mindig azt mondja, hogy nekem a jövőmre, de az itthoni dolgokra meg alig ad, mikor haza jön, vesz nekem egy-két dolgot és levagyok tudva, Anya fizet mindenemet, családi ház, aminek a rezsiköltsége sem kevés. El kellett vennünk sokszor a pénzéből, hogy kitudjunk mindent fizetni, apa meg mire jött haza, azt ugye helyre kellett rakni, tehát muszáj volt Anyának kölcsönt felvennie, hogy vissza tudja rakni a "hiányzó" pénz. Nem értem miért kell rossz indulatúnak lenni, és egyből azt gondolni, hogy hazudik az ember, meg kitalál ilyeneket, apa iszik nem mondhatjuk meg, hogy elvettünk a pénzéből..mert akkor nem tudom mi lenne.. És azért nem válik el Anyu, mert hova menjen a 100 ezres fizujából, illetve Én meg még tanulok.

Egyébként 22 éves vagyok, és nem hazudok, csak segíteni szerettem volna Édesanyámnak valahogyan:)!!!

És egy pszichológiai vélemény, nem illik a "bárki" szót használni, mindig csak a saját nevedbe beszélj Kedves Shock!

Előzmény: Shock. (103)
Shock. Creative Commons License 2013.04.28 0 0 103

Eva, gondold vegig miket irogatsz.

..." Nem is bankkártyára kapja, magyar cégen keresztül van kint, kézbe kapja..."

Ha a ferjed kezbe kapja a fizeteset, akkor Te, hogyan tudsz abbol barmit is levenni ??

Ugye - ugye.

Epeszu, logikusan gondolkozo ember persze, hogy ketsegbe vonja szavaidat.

Nade nem ragozom tovabb.

Azt viszont, hogy nehez helyzetben vagy azt minden tovabbi nelkul elhiszem.

Sokan vannak igy.

P.S.

Ahogy mar irtam, valj el, mindennek a fele a tied, problema megoldva.-)

Legy jo.

Előzmény: Kovács Éva63 (102)
Kovács Éva63 Creative Commons License 2013.04.28 0 0 102

Egy szóval nem mondtam, hogy bankba tartja a pénzét. Nem is bankkártyára kapja, magyar cégen keresztül van kint, kézbe kapja. Egyébként, hogy is tudnék hozzá nyúlni. Nem kellene egyből támadni, leírtam a problémám, az igazat írtam, persze ez a Te egyéni véleményed, hogy nem hiszed el! Amit részben értek is, mert ilyen világot élünk, az emberek nem hisznek Egymásnak, nincs Egymás felé semmi bizalom, "biztos hazudik alapon" működnek sokak. De azt nem szabad elfelejteni, hogy az élet kiszámíthatatlan, mindenkinek jöhetnek problémák, amit egyedül nem tud megoldani, és milyen rossz az mikor nem kap segítséget.

Hidd el, ha erős szociális hálóval rendelkeznék, és lenne kihez fordulnom, nem ide írnék elkeseredettségembe.

Előzmény: Shock. (101)
Shock. Creative Commons License 2013.04.27 0 0 101

Hm.

Draga Eva, ugy gondolod, hogy barki is elhiszi, hogy a ferjed aki kulfoldon dolgozik nem tudja napra keszen ellenorizni, hogy mennyi van a szamlajan ?

Azt is gondolod, hogy barki elhiszi, hogy a ferjed nem akar neked penzt adni, de nalad hagyja a bankkartyat, vagy lehetoseget biztosit, hogy Te penzt tudj felvenni?

Azt is gondolod, hogy a ferjed nem latja a banki kivonatokbol, hogy milyen penzmozgas tortent az elmult napokban ?

Nameg azt is gondolod, hogy az eletszeru, hogy a ferjed nem a kulfoldi bankban tartja a penzet, ha nem akarja, hogy tudj rola ?

Ejnye - ejnye.

Előzmény: Kovács Éva63 (100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!