Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2009.06.12 0 0 49
Szvsz Gyurcsányt is ez az elv vezérli:((((((((((((((
Előzmény: elefantkillah (46)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2009.06.12 0 0 48
5eve probaljak, es meg mindig a Fideszben biznak? Most is ugye...
Előzmény: Probatbicol (-)
Droopy Creative Commons License 2004.03.27 0 0 47
Lehet, hogy mar tavaly megirtak, csak az a franya posta, mostanaban a fidesz levelek kicsit lassabban (50-10 millio masodperc) ernek celba:)
Előzmény: liberálmensevik (43)
elefantkillah Creative Commons License 2004.03.27 0 0 46
szerintem is nagyon gáz vagy. mit szólnál , ha valaki azt mondaná, hogy neki mindegy, hogy a munkáspártra, a szadeszra, a mszpre szavaz, csak ne a fidesz nyerjen. szánnád. hát ezért szánnak téged is. mert kicsit buta vagy.
Előzmény: RightRulez (42)
Kamukáze Creative Commons License 2004.03.27 0 0 45
Kerdesed nyoman most valoszinuleg mindenki aggodva tekinget a hata moge.
Előzmény: kábelbúvár (13)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.27 0 0 44
Nekem nem egyértelmű.
Előzmény: Törölt nick (0)
liberálmensevik Creative Commons License 2004.03.27 0 0 43
Az elnök hozzáteszi: az ország európai uniós csatlakozásáról szóló június 13-i népszavazás - egyes véleményekkel ellentétben - nem ad lehetőséget a kormány leváltására.

Ez jópofa : elővették a tavalyi nyilatkozatukat, az április 13-at átírták júniusra, de a 'csatlakozásról szóló népszavazást' elfelejtették átírni 'EP választások'-ra.. :)

Előzmény: Probatbicol (-)
RightRulez Creative Commons License 2004.03.26 0 0 42
csak nem a demokráciát kérdőjelezed meg te demokrácia őrangyala.

Csak nem kpónak neveztél, mert jogom van szavazni és dönteni, a saját felelősségem és értékrendem alapján.

Figyelem!
Bemutatom a magyar liebrálist!
A porondon acontrecourant!

Előzmény: acontrecourant (36)
RightRulez Creative Commons License 2004.03.26 0 0 41
"Te nem többpártrendszert érdemelnél, csak egy emberséges kápót."

Eyt már Berlusconi is elsütötte.
Az európai liberálisok körében nem arattott nagy sikert.

Nálatok még jó buli?

Előzmény: acontrecourant (36)
noir2 Creative Commons License 2004.03.26 0 0 40
ezt egyetlen ember nem akarja:
ORBÁN
de kösz:-)

irány az utca, jön a tavasz, a Jobbik eltünöben..
Orbán meg eszi a kását
maga főzte!
jó étvágyat, kedves tehenek(barmokat mégse írhat az ember)

Előzmény: Probatbicol (-)
fany Creative Commons License 2004.03.26 0 0 39
Butuska!
Elaludtam.
Álmodom.
Polgár, mint szó = vipera méreg
Kokárda = vipera méreg
Magyar vagyok = vipera méreg
Antiszemita = vipera méreg
Internacializmus = vipera méreg
MELYIK a KAKKUK TÓJÁS?
Sorolhatnám, még amiről álmodtam, van, aki érti, van, aki lopja, és nem érti a szavak értelmét!!!!!!!
Úgy érzem nincs fogalmad arról mi az országhatár – haza – család, és nem utolsósorban a TE érdeked.
Mert az általad említett pártok valamelyest a fenti dolgokról biztos egyformán gondolkodnak.
Bízom benne, hogy egyszer TE is rá jössz arra, hogy hosszú éveken át átvertek.
Előzmény: acontrecourant (36)
Derek Creative Commons License 2004.03.26 0 0 38
"Komoly szervezettség kell ám a listaállításhoz és az országos listáról való részesedés megszerzéséhez. "

Mondjuk minden valasztasi korzetben egy alapszervezet,minimum/.Ezert irtam meg a jobbik megalakulasanal a kezdetekben,varjuk meg hany jeloltet tudnak inditani,es hany teruleti listat allitani,mert ha nem akkor tokmindegy hogy a kozvelemenykutatasok szerint hanyan szavaznanak rajuk.Ha egyszer nincs se jelolt se lista akkor nem tudnak rajuk szavazni.
az meg hogy milyen melo ezt megcsinalni egy be nem agyazodott partnal arrol tudnek meselni 90-bol.

Előzmény: Probatbicol (35)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.26 0 0 37
Én megértőbb volnák, vannak emberek, akik azt mondják: bármi, csak ne a baloldal. Így gondolkodók vannak a baloldalon is szép számmal.
Előzmény: acontrecourant (36)
acontrecourant Creative Commons License 2004.03.26 0 0 36
Én azt mondom, hogy erős egység kell, azoknak az embereknek az erős egysége akik azonos, jobboldali értékrendet vallanak.

Én amikor a joboldal az MDF-el volt erős akkor az MDF-re szavaztam, amikor a Fidesszel akkor a Fideszre. Ha a MIÉP v. a Jobbik lenne elöl akkor oda szavaznék.

Téged csak egy dolog nem érdekel, de az nagyon nem. Történetesen az hagy hidegen, hogy mi történik a hazádban. Téged nem érdekel sem az MDF, sem a Fidesz, sem a Jobbik, a MIÉP programja, erről nem akarsz dönteni.

Te nem többpártrendszert érdemelnél, csak egy emberséges kápót. Azt az majd megmondja, hogy mit kell tenni.

Előzmény: RightRulez (27)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.26 0 0 35
Komoly szervezettség kell ám a listaállításhoz és az országos listáról való részesedés megszerzéséhez.
Előzmény: Derek (33)
JOEKER Creative Commons License 2004.03.26 0 0 34
...Jön a nyár...! Érik a gyümölcs...!
...Nem kell kapkodni...!!!
Derek Creative Commons License 2004.03.26 0 0 33
"ráadásul a Fidesz számára kifejezetten előnyös, ha wan egy gyengécske, legfeljebb 1-2%-os, hangos hiszterojobbos párt jobbra tőle."

Addig amig ez a part csak a kozvelemenykutatasi kimutatasokban letezik, de nem akkor ha mindenhol indit jelolteket es teruleti listakat akkor ez az 1-2 szazalek sorsdonto lehet,Sot fel szazalek is.Annyival eppen el lehet vesziteni a valasztast.

Előzmény: Turulmadár (32)
Turulmadár Creative Commons License 2004.03.26 0 0 32
Szerintem rájöttek, hogy mekkora politikai súllyal, társadalmi és anyagi bázissal bírnak. Wagy legalábbis kezdik sejteni. 1-2 radikáljobbos publicista szimpátiája édeskewés a boldoguláshoz. Wiszont nem nagyon hiszem, hogy wan wisszaút, ráadásul a Fidesz számára kifejezetten előnyös, ha wan egy gyengécske, legfeljebb 1-2%-os, hangos hiszterojobbos párt jobbra tőle.
Előzmény: Probatbicol (-)
fany Creative Commons License 2004.03.26 0 0 31
Szegény ember nem is tudta, hogy 10.000-100.000 magyar dolgozik a NAGY SZOVJETUNIÓÉRT.
Úgy sajnálom az együgyű embereket. Bocsi!!! a történelmet nem ismerőt.
Előzmény: Probatbicol (30)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.26 0 0 30
Magam elé képzelem Joszif Visszárionovicsot, amint bajszát simítgatva és pipáját szürcsölgetve azon töri a fejét, hogy miképpen tud kibaszni a magyarokkal, és kiötli a kokárda-mérget...
Előzmény: fany (28)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.26 0 0 29
Magam elé képzelem Joszif Visszárionovicsot, amint bajszát simítgatva és pipáját szürcsölgetve azon töri a fejét, hogy miképpen tud kibaszni a magyarokkal, és kiötli a kokárda-mérget...
Előzmény: fany (28)
fany Creative Commons License 2004.03.26 0 0 28
Elaludtam.
Álmodom.
Polgár, mint szó = vipera méreg
Kokárda = vipera méreg
Magyar vagyok = vipera méreg
Antiszemita vagyok = vipera méreg
Felébredtem izzadom a gondolatot, hogy Sztálin ezt akarta.
Sorolhatnám, még amiről álmodtam, van aki érti van aki lopja és nem érti a szavak értelmét!!!!!!!
RightRulez Creative Commons License 2004.03.26 0 0 27
még egy kis magyarázat az előzőhöz.

Engem nem érdekel konkrékan melyik jobboldali párt alakit kormányt, lényeg, hogy egy jobboldali erős pártszövetség jöjjön létre.
Ezért örülök annak, hogy van a polgári szövetség, amibe én bármely jobboldali pártot szivesen várok.

Aztán az, hogy konkrétan ez hogyan muntatkozik meg egy kormányalakitáskor az számoma indifferens.
Tehát én nem párthoz kötődök, hanem a jobboldali értékrendhez.

Nem úgy mint egyesek pl Quncogi aki az mszp bolond és mondjuk acontrecourant
akik az szdszben mint pártban látják az üdvösséget.

Én azt mondom, hogy erős egység kell, azoknak az embereknek az erős egysége akik azonos, jobboldali értékrendet vallanak.

Én amikor a joboldal az MDF-el volt erős akkor az MDF-re szavaztam, amikor a Fidesszel akkor a Fideszre. Ha a MIÉP v. a Jobbik lenne elöl akkor oda szavaznék.

Előzmény: RightRulez (26)
RightRulez Creative Commons License 2004.03.26 0 0 26
ez nem egyedi, erre bármelyik pártnál emlékeznének, a lényeg az, hogy a jobboldal egységes legyen és egységesen lépjen fel.

Az a baloldal kampánya amikor a jobboldalt megpróbálja darabolni attól függetlenül melyik szélen áll.

Jöjjön mindenki aki a jobboldalon áll, sőt jöjjön mindenki aki azonosulni tud a jobboldali értékekkel, akár a baloldalról is.

Ez azért fontos, mert a jobboladal és baloldal fogalma egy kissé megváltozott a renndszerváltás óta, különvált a gazdasági un. klasszikus baloldaliság és az a fajta baloldal amit most baloldalnak neveznek.

Előzmény: Probatbicol (17)
RightRulez Creative Commons License 2004.03.26 0 0 25
remélem is
Előzmény: qncogi (20)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.26 0 0 24
Nem kell kimásznia, mert az ötlet ostoba. Április még csak az EU-kampány közepe, azt megelőzően értelmetlen bármilyen komoly lépés. Az egész úgy hülyeség, ahogy van.
Előzmény: elemes (23)
elemes Creative Commons License 2004.03.26 0 0 23
Túl agy volt a szájuk, és erre emlékezni szoktak fideszéknél

o, ez nem lehet gond, a fidesz barmikor megbocsat, ha erdeke ugy kivanja.
a jobbik eseteben momentan (szerintem) nem kivanja ugy az erdeke.

erdeklodve figyelem, hogyan fog ebbol kimaszni orban. joparszor megszivattak mar ugyanazzal a trukkel, eddig nem tudott hatekonyan vedekezni ellene.

Előzmény: Probatbicol (17)
fany Creative Commons License 2004.03.26 0 0 22
Lehet, hogy nem azok, csak másképp gondolkozok „másság” vagy drogozó fiatalok. Ki tudja?
Előzmény: Demim úr (19)
elemes Creative Commons License 2004.03.26 0 0 21
kb igen.

van ugye az a fohasz, hogy "a barataimtol ments meg uram, az ellensegeimmel elbanok magam is," de ez inkabb kover laszlora passzol; a jobbik inkabb a piszkos fred, bar meg messze nincs akkora sulya. mindazonaltal a balsajto valoszinuleg megteremti nekik a kivant publicitast.

Előzmény: Probatbicol (7)
qncogi Creative Commons License 2004.03.26 0 0 20
A jobbik (?) nemsokára bejelenti, hogy visszaléptet 100 képviselőt a fidesz javára.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!