Keresés

Részletes keresés

buszos1 Creative Commons License 2018.10.09 0 0 431

.

brummanto Creative Commons License 2011.08.05 0 0 430

Megkérdezhetem, hogy ki az a Mosóczi??

Előzmény: ledzep1 (429)
ledzep1 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 429
Azt a szemét mosóczit miért nem rúgták ki!
Bukephallosz Creative Commons License 2008.07.22 0 0 428

Ez tényleg meghalt...nem mernek vajon ide írni..vagy mint a régi viccben

" az elvtárs legyint egyet...erre a másik: ne politizáljunk" vagy köp egyet és "ne politizáljunk" "úgyis majd' mindenki tudja (titokban) mi a helyzet"stb

 

Előzmény: Bukephallosz (427)
Bukephallosz Creative Commons License 2007.09.11 0 0 427
Ilyen régóta nincs hozzászólás?
Mindenkit befenyitettek?
hubo44 Creative Commons License 2007.07.22 0 0 426
h.m
Előzmény: Törölt nick (425)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.03 0 0 425
Köszönöm hogy kiegészitetted a mondanivalómat...tényleg erröl megfeledkeztem...
söt EZT TERVEZIK MINISZTÉRIUMI ÉPÜLETEKKEL is!tényleg Magyráel vagy Zsidisztán lesz itt (ezt irtam a PoliDili-ben és megvonták az egész fórumrészböl a hozzászólási jogokat,mert valószinüsithetö hogy e fórum oldal-fenntartója szadeszközeli,az meg
a zs-khez közeli)
Előzmény: hamel (424)
hamel Creative Commons License 2006.08.24 0 0 424

Öregem! Király vagy! :-)) És az, hogy a MÁV a legértékesebb ingatlanjait eladja, majd visszabérli őket jó pénzért? (made by Balatonöszöd) Andrássi út, stb... Most a pécsi Vasutigazgatóság épülete van soron az eladásban.  Lehet tippelni, vajon milyen érdekeltségű - nemzetiségű cég/cégcsoport jut hozzá egy ilyen drága ingatlanhoz...Ami azután hosszú évekig biztos bevétel.

Előzmény: Törölt nick (423)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.24 0 0 423
Sajnos igen,mocsok olajlobbi mozgatja szinte egész országot,gátlástalan
környezetszennyezö mindentfelélö disznajai
nem ám elektromos vasúton olcsóér' postázni 1-2nap alatt!nem ám!
jó lesz a POSTAüzem robotraktárába ki Budaörsre...felszakitani boritékokat
és úgy megérkeztetni hetekkel késöbb.jó ám az...marhára
vizesen, felszakitva átnézve megérkezett vagy meg se érkezett ellopott csomagok
min 3nap mire egy 1nap alatt régen odaérö levél vhova odaér szar dizelkamionok
meg utat törnek és rohadtul szennyeznek
Miért szüntették meg a vasúti postaszállitást?
csakis az olajlobbi kamionlobbi szennyezölobbi miatt lehetett
továbbá miért nincs újabban betétdijas üveg hazánkban?
mocskos müanyaglobbi ami ugye köolajból lesz és szintén eltünik
15-20év múlva!élünk -e,túlélünk e egyáltalán addig a magyargyilkos
vörösvadliberálisok miatt?nem biztos
ezek összefüggnek maffiaszerü módon egymással
bocsánat hogy igy kibontottam az igazságot,de összefüggéseket találgatom
OLAJLOBBI
MÜANYAGLOBBI
SZENNYEZÖLOBBI
SZEMÉTÉGETÖLOBBI (lerakó és riszájkling helyett!!!)
VIZMÉRGEZÖ LOBBI
TOTÁLIS KONTROLL-LOBBI
ZS-LOBBI
SZOCLIBERÁLLOBBI
ezek összefüggnek és közös cél a fogyasztórobotok kialakitása, az engedelmeskedö vélemény nélküli tömegé.a szavazógépeké (nem mintha igy is nem csalnának választásokkor 16éve már), a céljuk a totális ellenörzés,emberek seggébe agyába belátás,csipesités,vetköztetéses szekjuriti ellenörzések,
túlbiztositások, EÜ-szervezetlensége,kultúra romlasztása,ellátások,közlekedés romlasztása hogy mindenhol a külföldi vagy .IL kézben levö multikra és hasonló
bünözökre szoruljunk rá
érzékeltetni akartam csak ezzel a félig offtopik hozzászólással az összefüggéseket
5000FTba hogy kivágnak már 3adszor is,mert az igazat irom!
mert az index, a homár is a kezükben van avgy bábjaik kezében
és érdekük hogy ne derüljön ki az igazság
Előzmény: hamel (420)
bsasa Creative Commons License 2006.02.20 0 0 422

Ezért van.hogy lehülyézik a vasutasokat.

A végelszámolásnál csak az látszik,hogy a létszám csökken,a szálítani való egyre kevesebb a veszteség pedig egyre nagyobb!

Előzmény: mattil (421)
mattil Creative Commons License 2006.02.20 0 0 421
Ha jól tudom nagyon egyszerű a történet. Megkérdezték a belső levelezést mennyiért vállalja és 5milla körüli összeget mondott. Megkérdezték a postát, hogy mennyiért vállalja, és 2milla körüli összeget mondott. Te sem veszel meg drágábban valamit, amit máshol olcsóbban adnak. Az összegek csak tájékoztató jellegűek, de a lényeg abban van, hogy a posta olcsóbb!
Előzmény: hamel (420)
hamel Creative Commons License 2006.02.20 0 0 420
Szorozzuk ki, mennyibe kerülhet a MÁV-nak havonta, hogy a "bérszalagot" postán küldi ki. (lehet 2 milla/hó?). A belső levelezés már egy ideje gépkocsin közlekedik.( gk vezetők+ lizing autók+benzin) A Magyar Posta nem szállít vasuton. A vezetők régóta autón járják a területet.  Mi van? Az olajlobbi ide is betette a lábát?
écsapa Creative Commons License 2006.02.17 0 0 419
Szép napot!
Keresem azokat a képeket amiket korábban a MÁV takarítási utasításából scannelt be valaki (szemeteslapát, partvis, WC kefe...)!
Megköszönném, ha valaki ide linkelné a képtár címet!
(kicsit olyan ez, mint a Columbo felesége...)
Előre is köszönöm a segítséget!
exmv Creative Commons License 2006.01.18 0 0 418

Legjobb munkáltatóm ma sem lopta be magát a szívembe:

Január közepe elmúlt, ígyhát arra gondoltam, felvételezem most már az arcképes szelvényeket. 31-ig érvényesek ugyan, de tán már épp ideje lenne. Nem lehet nagy ügy, gondoltam - rosszul.

- Csókolom, az arcképes szelvényeket szeretném felvenni.

- Tessék ideadni az összes arcképest, amihez az új szelvényeket fel akarja venni!

- ????

- Anélkül nem adhatjuk ki.

- Jó, akkor visszajövök valamelyik nap - de tessék mondani, mi legyen a nagyobbik gyerekével, ő 200 km-re van innen, kollégiumban?

- Nem tudom...

 

Beszélgettünk még pár percet barátsággal, kiderült, hogy amikor ez a rendelkezés megszületett, a végrehajtásában érdekeltek jelezték, hogy gondok lsznek. Kutyát sem érdekelte... Mielőtt elköszöntem volna, megjegyeztem, kár, hogy cégen belül nincs panaszkönyv. A kedves hölgy mondá: "nagy örömmel adnánk oda".

talpfaszámláló Creative Commons License 2006.01.15 0 0 417

Rárész...27-ig kell a humánosoknak leadni

 

Köszi, megnyugodtam!

:-)

Előzmény: Törölt nick (410)
Andó Gergely Creative Commons License 2006.01.15 0 0 416

A MÁV Értesítőben csak az engem érdeklő dolgokat olvasom el... Az állomás takarítás kérdése nem igazán gondolkodtatott el mindaddig, míg nem hallottam a leírt történetet... E szerint az Ingatlankezelő a "felelős"? Az ő diszpécserét kell legközelebb felhínia a Szesza nagyságnak, aki hozzám hasonlóan szintén nem olvassa a MÁV Értesítőt?

Előzmény: kkalmi (415)
kkalmi Creative Commons License 2006.01.15 0 0 415

"Hm, és vajon ki veszi át tőlük a munkát és ki adja az utasításokat, ki fizeti érte? Hát a Pályavasúti Üzletág! "

 

Nem.

Ha már valaki eljutatta neked a MÁV Értesítőket, akkor néha olvasd is el, hogy kinek mi a feladata.

Előzmény: Andó Gergely (412)
Andó Gergely Creative Commons License 2006.01.15 0 0 414
Na bazz... Már le is buktam? :) Ha már így alakult, hol kell kérni a belépőt a zárt fórumhoz? :)
Előzmény: rg7 (413)
rg7 Creative Commons License 2006.01.15 0 0 413

Mi van Gergő?

Felvettek?:)

Előzmény: Andó Gergely (412)
Andó Gergely Creative Commons License 2006.01.15 0 0 412

 A perontakarítást évek óta külső vállalkozók végzik.

 

Hm, és vajon ki veszi át tőlük a munkát és ki adja az utasításokat, ki fizeti érte? Hát a Pályavasúti Üzletág! 

 

Amikor a Szesza nagyja a Keleti pályaudvaron át indult hazafelé a Kerepesi úton, talált egy kupac szemetet az állomáson. Nosza jött is az ukáz, hogy eltakarítani, de azonnal. Igen ám, de mégis ki? Deák Gábor vagy netán valamelyik pénztáros? Esetleg maga a pénztárfőnök? Meg aztán mégis mivel? Hozzon Ispán úr otthonról egy seprűt?

 

A sok bába között el-elvész a Szolgáltatás egyre több esetben! Pedig ha a Szesza nagyja ismerte volna a rendszert, felhívhatta volna a Pályavasút vezetőjét, aki előkaphatta volna valamelyik osztályvezetőjét, aki utasíthatta volna az Ócsait (ha egyáltalán őt kell), hogy kutassa fel az állomás takarítót, hogy ugyanmár söpörje el a ganét...

 

Ám az igazi mégis csak az lett volna, hogy legközelebb a Szesza nagyja visz egy seprűt magával, és két suhintással a vágányokra kotorja a szemetet maga... Végülis még mindeg ez volna a leggyorsabb, leghatékonyabb, és legolcsóbb (!!!) megoldás.

Előzmény: exmv (397)
FOMA Creative Commons License 2006.01.15 0 0 409
+tisztelő, hogy jogforrásnak tkintesz.:-)) A témát több aspektusból is +vizsgáltam, van olyan verzióm is, amely szerint maga a törvényi tényállás +valósul,. azonban ekkor is hiányzik a cselekmény társadalomra veszélyessége. Végső soron olyan szempontot nem találtam, ami alapján büntetést lehetne kiszabni.
Előzmény: exmv (408)
exmv Creative Commons License 2006.01.14 0 0 408

Ezt az okfejtést elmentem magamnak. Adott esetben hivatkozhatok rád?

:-)))

Előzmény: FOMA (406)
Gab B. Creative Commons License 2006.01.12 0 0 407
Ne rohanj! :-))

Majd holnap szólnak. :-))
Előzmény: talpfaszámláló (404)
FOMA Creative Commons License 2006.01.12 0 0 406
Az okirathamisításnak nem tényállási eleme az anyagi haszonszerzés, anélkül is +valósul. Itt viszont valóban nincs okirathamisítás, mivel nem valótlan tartalmú okiratot állított elő. Ez felfog6ó egy olyan másolatnak, amelynek még nem készült el az eredeti példánya. Ügyes.:-)))
Előzmény: Füsti-67 (405)
Füsti-67 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 405
Ez tetszik! Ötletes, és szerintem el sem ítélhetnének okmányhamisításért. Mert a szándék nem nyerészkedés volt.
Előzmény: Kalaúz (402)
talpfaszámláló Creative Commons License 2006.01.12 0 0 404

Kapott/töltött már valaki ki (idén) VBKJ -s papírt?

UD -n tegnap még mindig nem osztották...

Pedig a határidő állítólag 15 -e.

 

.... 

Fázishatár Creative Commons License 2006.01.03 0 0 403
Megvolt. Valóban. Akkorát repültem a jeges peronon, mint az ólajtó. :(
Előzmény: 1047 005-2 (395)
Kalaúz Creative Commons License 2006.01.03 0 0 402

"Hiába mondtam a "humán szolgáltatómnak": ÉN NEM TEHETEK RÓLA, ha a szolgáltató nem küldi előbb (a MÁV kedvéért) a számlát.... ez ennél a cégnél senkit sem érdekel...."

 

 

2004. ben én is így jártam. Attól függetlenül, hogy ugye a szerződést be kellett vinni, amelyen szerepel a HŰSÉGIDŐSZAK, tehát nem lehet lemondani.

2005. ben már okosabb voltam. Egész egyszerűen egy szövegszerkesztővel készítettem magamnak egy számlát "előre" és kinyomtattam. Ezt adtam le. Tudom, hogy ez csalás, de mégsem az, mert valóban ki kellett fizetni a számlát.

Előzmény: talpfaszámláló (394)
Fázishatár Creative Commons License 2005.12.28 0 0 401

A megállapodás rögzíti: a MÁV Cargo ZRt-hez január elsejével átkerülő munkavállalók részére a MÁV-nál megegyező mértékű bérfejlesztés jár,

 

Egyéb juttatások maradnak? (Arcképes, VBKJ, FIP)

Előzmény: Pecás1 (399)
rg7 Creative Commons License 2005.12.28 0 0 400
Előzmény: Pecás1 (399)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!