Keresés

Részletes keresés

lexandraj Creative Commons License 2020.08.10 0 0 3866

Fogyókúrás tabletta - thermacuts.com 13 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

Warcraft4beta Creative Commons License 2016.08.31 0 0 3863

Próbáljátok ki a szűzteát: http://szuzteakapszula.blogspot.com

Nekem bevált teljesen :) Csak óvatosan vele, nem szabad túlzásba vinni :>-

KíváncsiFáncsi84 Creative Commons License 2015.07.15 0 0 3862

Igazi álom fogyókúra! A legtöbb túlsúllyal rendelkező ember sok-sok fogyókúrát csinált már végig, (vagy félig!). Valahol mindig megbukik a történet, s ennek sok oka lehet: egyhangú, íztelen koszt, kalóriák számolgatása, kimerítő sokszor önsanyargató koplalás, vagy éppen edzések, külön kell a diétás kaját készíteni a család étkezésétől, ami dupla időt vesz igénybe, stb. Mindeközben pedig már több, mint 10 éve létezik egy csodálatos anyag, amely a melléjáró étkezési előírásokkal együtt kiküszöböli az eddigi összes „fogyis” buktatót.

 

A neve Reg-enor! Reg-enor, amely egy olyan folyadék, amely méregtelenítéssel segít a fogyni és gyógyulni vágyóknak. A mellé ajánlott étrend pedig eszményi, hiszen a család észre sem veszi, hogy épp fogyókúrázunk, sőt! Még szóvá is tehetik, hogy mi történt, hogy ennyi finom étel kerül az asztalra. Ami pedig tiltott, szinte észre sem veszik, hogy hiányzik a menüből. Változatosan, ízletesen, igazán magyaros ízekkel tudunk főzni, az étkezés élménye és öröme megmarad, s így sokkal kevesebb stresszel jár a kúránk. Érdekelnek a részletek?

 

Tudj meg többet : Reg-enor , Fogyókúra

 

eva23171 Creative Commons License 2014.01.13 0 1 3861

Fogyókúrás tabletta - http://acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Alács kata Creative Commons License 2013.07.15 0 0 3860

Sziasztok!

Én már mindent  megpróbáltam...., nem sorolom. Elegem lett mindenből és gondoltam annyit költöttem már mindenféle szájon át bevehető bogyóra, folyadékra, fűre-fára, hogy most a kényelmesebb utat választottam és a gépekre voksoltam!

bejött, két hónap alatt 7 kilót fogytam és már látom, hogy van alakom!Karcsúsodtam:-), feszesedtem! Sosem voltam még ilyen elégedett magammal! Próbáljátok ki: www.alakvalto.hu

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 3856

Saját sikeres módszred van?! Ez neked szól! http://divatosfogyokurak.blogspot.com.es/

Kira26 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 3855

Sziasztok!

 

Nemrég elindult a kalóriaGuru.hu fogyókúra és diéta fóruma. Várunk mindenkit szeretettel, aki szívesen megosztaná sikerélményeit, tapasztalatait, véleményét, hogy ezzel másokon segítsen vagy akár kérdezhet is másoktól.

 

A kalóriaGuru.hu célja a valódi és ingyenes segítségnyújtás,  így talán nem bánjátok ezt, a kis reklám célzatú hozzászólást.

 

 

Üdvözlettel:

 

 

kalóriaGuru.hu

 

 

krisztina1020 Creative Commons License 2012.06.18 0 0 3854

Sziasztok!

 

Nagyon jókat hallottam a paleolit diétával kapcsolatban és főleg a kókuszlisztről. A rosttartalma miatt lassítja a felszívódást és így nem emelkedik meg az inzulinszint annyira, mint például ha lisztet használok. Látott valahol valaki esetleg ilyen lisztet? Szívesen kipróbálnám.

Köszi

reka0426 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 3850

Sziasztok! Van egy tuti módszerem, most fogytam vele 2 kg egy hét alatt. Ha valakit érdekel írjon a reka0426@freemail.hu ra. Puszi

b586460 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 3849

Ingyenes fogyókúrás tippek, tanácsok, leírások: http://www.fogyokura.com

H_G Creative Commons License 2012.01.19 0 0 3848

Hát ez borzalmas.

 

 

Előzmény: vlacko (3847)
vlacko Creative Commons License 2011.12.12 0 0 3847

Fitnesz pogó

 

Kovács Enik Creative Commons License 2010.01.29 0 0 3842
Sziasztok!
Én kipróbáltam most egy nagyon jó terméket. A márkája Xocai. Ez egy ilyen antioxidáns csokoládé. Étvágycsökkentő hatása van, és olyan, hogyha egy pohár vízzel beveszel 2 kockát, akkor az egy egész étkezést jelent, úgy tele leszel tőle.
Ráadásul, mióta eszem, azóta nem voltam beteg egyszer sem. Sokkal jobb mint bármelyik gyógyszer.
Most már én is foglalkozom vele, itt megtudjátok nézni:
www.xocai.gportal.hu
És ami a legfontosabb, hogy nem kevesebb mint 10 kilót adtam eddig le vele.:)
trancesound Creative Commons License 2009.04.21 0 0 3841
http://aphcsoda.eu/fogyokura.html
XD
szimonettaa Creative Commons License 2009.04.21 0 0 3840
nekem se jön be..
Előzmény: BalatonBoglarka (3831)
BalatonBoglarka Creative Commons License 2009.04.14 0 0 3831
Object not found!
:DDD
Előzmény: Törölt nick (3830)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.20 0 0 3830

Üdv mindenkinek!

 

Egy ötlet a sikeres fogyáshoz:

http://aphcsoda.eu/fogy.html

 

H_G Creative Commons License 2008.05.28 0 0 3828
A teljes kiőrlésű gabona egyáltalán nem annyira jó barátja a fogyni vágyónak, mint ahogy azt mindenfelé hallani. (Ha úgy lenne, nem hízlalnák a sertéseket korpával.)
hopi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3827
jah. és részemről ennyi.
Előzmény: hopi (3826)
hopi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3826

ésszel eszem. egyrészt nem tudok reggel enni, csak gyümölcsöt, már vagy 15 éve.

a nasiról kell lemondani. az nem is akkora gond.

a szétválasztás sem az számomra. benn is meg tudom oldani, vannak nyers saláták, és grillezett húsok is.

szeretem a telejes kiőrlésű gabonából készült kenyeret, utálom a cukros löttyöket, nem is iszom sose.

masszív hormonkezelést kaptam, és most ideje lenne megszabadulni az ammiatt felszedett kilóktól.

 

jah...és nem zavar a csapvíz sem, évek óta nem iszom mást.

Előzmény: bagi56 (3825)
bagi56 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3825
Mondottam volt: TE DÖNTESSZ ! Ha a család, vagy a munkahelyed nem engedi, akkor tégy le a fogyókúráról ! Persze azért kiváncsi lennék, miket étkezel, hányszor és milyen mennyiségben. Ez független ugyebár családod méretétől és munkahelyed óraszámától...
Tudom, hogy rengetegen igen nehezen és kapkodva élnek, semmire sincs idejük - én ezt tökéletesen értem (főleg ebben a súlyosan válságos országban), de attól még tudnia kell mindenkinek, hogy munkahelyed, gyereked (ne adj Isten) feleséged több is lehet, de egészséged csak egy van és az a legnagyobb érték az életben, amit mindenki csak akkor kezd általában értékelni, hamár végérvényesen megromlott.
TE DÖNTESSZ !
Sok sikert kívánok a családhoz, a munkához és a fogyásodhoz is - ha egyszer lesz rá időd...
Előzmény: hopi (3824)
hopi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3824
van igazad, de cserélj velem egy napra:) amúgy mehetnék a munkahelyemre gyorsgyaloglással, csak akkor a két kölköm vagy itthon hagyom hajnalban, vagy nem tom:P monnyuk tanyán élek. nem mindig olyan egyszerű, mint amilyennek kinéz, könnyű osztani az észt, annélkül, hogy ismernéd a körülményket.
Előzmény: bagi56 (3823)
bagi56 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3823
Ja kérem szépen - jó kifogás, sosem rossz. Akinek nincs ideje az egészségére, az ne akarjon lefogyni. Ennyi. Ha a munkahelyedre pl nem kocsival, vagy autóval mennél, hanem gyorsgyaloglással, máris jutna időd az egészségeddel törődni. De persze el kell dönteni, hogy kifogásokat keresünk, vagy valóban fogyni akarunk és jobban érezni magunkat a bőrünkben az életünk kihívásait sokkal könnyebben elviselve.
Neked kell eldöntened. Mindennek ára van, de nem feltétlenül pénzben kifejezve: az egészsége elromlásánál nagyobb baj embert nem érhet - akár dolgozik 10 órát, akár nem.
Előzmény: hopi (3822)
hopi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3822

tom. de napi 10-12 óra munka mellett ez nem iagzán nyerő. ráadásul sérült térddel:(

marad a diéta, esténként amennyi mozgás csak belefér. monnyuk az elliptikus tréner ott kuksol a tévével szemben, legalább nem unatkozom edzés közben. de csak annyit bírok, amennyit a térdem is bír:(

Előzmény: bagi56 (3821)
bagi56 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3821
Nagyjából ez a dolog nyitja, amit "lefogyasztlak" leírt ide. Ez valóban működik.
Előzmény: lefogyasztlak (3819)
hopi Creative Commons License 2008.05.19 0 0 3820
persze, csak kinek vann erre ideje?
Előzmény: lefogyasztlak (3819)
lefogyasztlak Creative Commons License 2008.05.15 0 0 3819
Aki ezt betartja, biztosan fogyni fog:

Étkezzél mindennap legalább 4-szer, de inkább ötször úgy, hogy reggelire és vacsorára lehetőleg csak hidegételt egyél: fehér kenyér, kifli és zsömle helyett barna, vagy rozskenyeret (kerüld a zsíros ételeket: szalonnát, oldalast, disznótoros ételeket). Tízóraira egy almát, vagy bármilyen gyümölcsöt, uzsonnára pl. egy gyümölcsös Aktíviát (ami gyorsítja az anyagcserét és még kellemes ízű is).Vacsorára a reggelire fogyasztott mennyiség harmadát fogyaszt csak el és mindez lefekvés előtt minimum 2, de inkább három órával történjen !
Igyál meg mindennap 2, vagy 2.5 liter csapp, vagy ásványvizet. De ha nem tudsz a cukros üdítők ízeiről lemondani, akkor édesítőszeres üdítőt is ihatsz: mint pl. a Slice termékek, melyek olcsók és nem külöbözik az ízük a cukros üdítőktől. Egyébként nassolni is lehet néha, de az elfogyasztott édességek többnyire diabetikus termékek legyenek. úgy, mint pl. Ela nápolyi termékek: kakaós, diós és mogyorós ízekkel, de sok egyéb termék is van, amely ízében alig különbözik a valódi édességektől és csak 1-2 szeletet - ne többet !
Menj ki a levegőre (lehetőleg mindennap) eleinte 20-30 percre, majd 40-50 percre és gyalogoljál viszonylag intenzív tempóban úgy, hogy a pulzusod ezidő alatt ne mehesssen 100-as érték alá és 140-es érték fölé. Vegyél ehhez pulzusmérőt. Egyenes úton gyorsgyaloglás 10 km/h, emelkedőn kicsit lassabban, de ott is intenzíven 5-8 km/h, lejtős utakon pedig lassú kocogással 15-20 km/h, de sose eröltesd a mozgást - ha elfáradsz, tarts rövidebb edzéseket, de akkor ismételd meg lehetőleg. Viszont edzés közben lehetőleg ne pihenjél, mert akkor nem fogsz tudni igazán fogyni.
Ha ideálisnak érzett súlyodat eléred, akkor se hagyd abba teljesen a mozgást, legfeljebb csökkentsd a hosszát és a fogyózás alatt megszokott étrendeden és azok gyakoriságán később se változtass és ne térj vissza a cukorfogyasztáshoz - sem édességben, sem üdítőkben, mert akkor visszahízol néhány hét alatt !


hopi Creative Commons License 2008.05.13 0 0 3818

akkor ma ismét nekidurálom magam, sok év után újra...cél december végéig 20 kiló.

a mai napon egy vízkúrával kezdek, hadd tisztuljona  szervezet, holnaptól szétválasztok.

itt a tavasz, jönnek a zöldségek, és gyümölcsök, bízom benne, sikerülni fog, és így könnyebb lesz a kezdés:)

hopi Creative Commons License 2008.04.16 0 0 3817
nézesd meg a szervezeted sav egyensúlyát. egy ismerősnél ugyanez volt a gond, kiderült, hogy a szervezete el van savasodva.
Előzmény: pattus (3815)
H_G Creative Commons License 2008.03.06 0 0 3816
A megoldás a kajádban keresendő. (A szokásos fönntartással: hacsak nincs kezeletlen hormonproblémád.) A testmozgással nem lehet semmivé tenni egy rossz étrend hatásait, a fordítottja viszont nagyon is könnyű.
Előzmény: pattus (3815)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!