Keresés

Részletes keresés

shark112 Creative Commons License 2008.06.17 0 0 13
A helyzet változatlan...
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.15 0 0 12

rendicsek!:-)

Előzmény: MERLINN (11)
MERLINN Creative Commons License 2004.12.15 0 0 11

Elviszel moziba pl. :)

Előzmény: fokhagymabors (10)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.14 0 0 10

b*ssszameg!

 

(hülye bunkó állat fhb)

 

ezt most hogyan fogom tudni helyrehozni?

Előzmény: MERLINN (9)
MERLINN Creative Commons License 2004.12.14 0 0 9
Erről énis hallottam. De hát nekem is járnom kell valahova...
Előzmény: fokhagymabors (8)
fokhagymabors Creative Commons License 2004.12.12 0 0 8

nameg az "álláshírdetésekről" hallottatok?

Aszongya: Keresünk jogászt,...Pázmányon végzettek kíméljenek...

mondjuk ez csak egy olyasféle poén-álláshírdetés, de jó híre van a sulitoknak, annyi szent.

rali Creative Commons License 2004.12.09 0 0 7
Te is oda jársz?
Előzmény: Égensétáló Lukács (6)
Égensétáló Lukács Creative Commons License 2004.11.07 0 0 6
Nincs jó kedvem ,tehát felhozom ezt a topicot, bár osztom Serpico véleményét meg aztán barátaim államvizsgáznak az idén...
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.06 0 0 5
Történt egyszer egy hazai egyetemi vizsgán, konkrétan a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Karának magánjogi intézetében, hogy megbuktattak egy hallgatót. Aztán még egyet, aztán még egyet. Egy nap húszat, ugyanazon a vizsgán, ugyanaz a tanár. Aznap nála éppen húsz ember vizsgázott. De nem mind gondolta magáról azt, amit a tanár mondott: buta, lusta és felkészületlen, ráadásul semmi jogi érzéke sincs. Közülük jó páran a kollokvium írásbeli „beugró” tesztjén kiválóan teljesítettek, véleményük szerint nem mentek felkészületlenül a szóbelire. Egy másodéves lány pedig rájött, hogy az írásbelin rossz javítókulcsot alkalmazott a tesztje értékelésénél a tanszék, ezért buktatták meg. A vizsga után tömegesen vonultak a tanulmányi dékánhelyetteshez. Ő megígérte a felháborodott diákseregnek, megvizsgálják, mi történt, és nem kell utóvizsgázniuk addig, amíg az ügyet le nem zárják.
NOL
Serpico Creative Commons License 2004.03.17 0 0 4
Sokat évQdtem,hogy hozzá merjek-e szólni a témához.Inkább befogom a szám.
Obi-van Kenobi Creative Commons License 2004.03.15 0 0 3
A Pázmány Péter Katolikus Egyetem volt hallgatójaként sokszor ütköztem a Jobbágyi Gábor által vezetett Magánjogi Intézet sajátos, statisztikai megfontolásokon alapuló
elvárásaiba. Ez alatt azt értem, hogy a kapott osztályzat legtöbbször nem állt arányban a hallgató teljesítményével. Feltűnően magas
volt a bukások aránya (most is az), különösen a magánjogi záróvizsgákon. Úgy tűnik, ezen a tanszéken a katolikus szellemiség igencsak háttérbe
szorul.
csoda csatár Creative Commons License 2004.03.15 0 0 2
Én egy régi hallgatója vagyok az egyetemnek, sokáig büszke voltam arra,hogy ott tanulhattam és az előremenetlemben is előnyt jelentett,hogy egy ilyen nívós egyetemen végeztem.Bár az is igaz,hogy Jobbágyi prof. és Tattay ill. Szabó István docens úrak viselkedése sosem volt az egyetem hírnevéhez,szellemiségéhez méltó.Rengeteg barátom jár még az egyetemre és tőlük mindíg információt kaphatok az egyre gyakoribb botrányokról.Köszönhetők ezek többnyire Jobbágyi prof-nak és az egész magánjogi tanszéknek.
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.14 0 0 1
Amit főztek, egyék is meg, aki felvételizik egy olyan egyetemre, ahol Jobbágyi bármit is taníthat, az magára vessen. kaotikus egyetem. :]
SolarPlexus Creative Commons License 2004.03.14 0 0 0
Már van egy, s a témanyításból 0 információt tudunk meg, mégha kérésre is.
Előzmény: Haszprus (-)
Haszprus Creative Commons License 2004.03.14 0 0 topiknyitó
Kérésre létrehozott topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!