Keresés

Részletes keresés

suttyo111 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 4

Szia Atesz vagyok(suttyo111).Légyszives,ha megkaptad az írásomat írj vissza minél előbb.Kösz,szia.

 

suttyo111@freemail.hu

 

Előzmény: emeseemese (-)
monguzpro Creative Commons License 2004.04.26 0 0 3
igaz bocsi
semgza Creative Commons License 2004.04.22 0 0 2
most látom, hogy "gitár és ének" a többi midi.
tehát az edirol-ok kilöve.
Előzmény: semgza (1)
semgza Creative Commons License 2004.04.22 0 0 1
ebben is van audio interface, és 90-ért szerintem jobb a bilentyuje, mint a PCR1-nek, sokkal jobb az audio része, meg a pitch/mod. kerekek,stb. a PCR1 csak akkor érdekes, ha vinni akarod magaddal notebook-zenélni.
Az A30 az tényleg jobb, ha nem akarsz mikrofonról vagy gitárról felvenni.
Előzmény: monguzpro (0)
monguzpro Creative Commons License 2004.04.22 0 0 0
szerintem nem érdemes a pénzt pazarolni érdemesebb egy kicsit gyöjteni és inkább venni egy edirol pcr1-et amiben van egy szimpla audio interface ez
kb 84000 ft vagy egy pcrA30 ast amiben usb audio interface van laptophoz ideális kis jószág ez mindössze 104000 ft de nézd meg öket

http://edirol.com/products/info/pcr1.html

http://edirol.com/products/info/pcra30.html

Előzmény: emeseemese (-)
emeseemese Creative Commons License 2004.03.13 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Gitáros vagyok, és próbálkoznék számítógépes zene csinálással. Adva van egy laptop (2,6 G P4, 512 Mb ram), és a következőképpen szeretnék zenét csinálni: a dob, basszus, billentyű alapot midivel állítanám elő, míg gitár és ének élőben. Megfelelő eszközt kerestem a neten, és rábukkantam az m-audio ozone nevű eszközére. Mit gondoltok, hogy jó lesz-e nekem ez az eszköz? Teljesen tapasztalatlan vagyok ezen a téren, mindig élőben játszottam (immáron 30 éve gitározom), de szeretnék egy nagyon mini stúdiót csinálni, hogy a zenei ötleteimet, dalaimat abszolut alap szinten fel tudjam otthon venni. Van-e valakinek erről az eszközről tapasztalata, nekem jónak tűnik, van gitár bemenete, mic. előerősítője fantommal, line bemenete, 2 oktáv billentyű, stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!