Keresés

Részletes keresés

advocatusdiaboli Creative Commons License 10 perce 0 0 1438068

De a székébe kapaszkodik rendesen...

 

Az tényleg az abszurditás csúcsa, hogy felajánlotta az "átállását", a feltétel nélküli lojalitását az új hatalomnak is - és egyszerűen nem érti, mi ezzel a baj... Az ő világában ez a természetes, ott így mennek a dolgok...

Előzmény: Logofet (1438066)
Logofet Creative Commons License 15 perce 0 0 1438067

Én a festői Moszkvát látogatom meg másfél hét múlva, reményeim szerint visszatérek. :-) 

Előzmény: dokeee (1438052)
Logofet Creative Commons License 20 perce 0 0 1438066

Sulyok Tamás és a főméltóság... Nem a nbemzet egységét testesíti meg, bár pillanatnyilag nehéz is lenne a nemzet egységéről beszélni, hanem a Fidesz rendszerét. Lássuk be, a Fideszre szavazók többségének sem volt halvány lila fogalma sem arról, ki ez az arc, egy vicc az egész. A lojalitás diadala a szakértelem és a tisztesség felett. 

Előzmény: szilvatövis (1438065)
szilvatövis Creative Commons License 2 órája 0 0 1438065

Tüntetést lesz ma délután a Sándor palotánál, Sulyok Tamás és a többi főméltóság mellett. Az összes fideszest oda várják. :-)

Remélem tartanak majd az aggódó tömegnek egy kis tárlatvezetést, milyen szépen rendbehozták a pénzünkből a közjó érdekében a palotát.

https://www.sandorpalota.hu/hu/nyitott-napok-sandor-palotaban-2022-szeptember-17-18

 

Utána tehetnek egy korházi körsétát esetleg ilyesmi helyeken:

https://www.reddit.com/r/korhazak/comments/1pva07m/zalaegerszeg_k%C3%BCls%C5%91_k%C3%B3rh%C3%A1z_kr%C3%B3nikus_belgy%C3%B3gy%C3%A1szat/

 

Kontrasztnak:

https://www.youtube.com/watch?v=7vyZIWQskME

 

Surci111 Creative Commons License 12 órája 0 0 1438064

Hogyne lett volna

 

Adózzatok jó sokat, EU pénz az nem lesz de cserébe Tiborcz Pesta kap még néhány szállodát meg palotát ajándékba

 

NEm is értem miért nem tudták értékelni

Előzmény: soproniirsai (1438054)
Omar Khajjám Creative Commons License 13 órája 0 0 1438063

Az nem, de kevesen voltak ahhoz, hogy igazi bajt keverjenek.

Előzmény: barangolo_11 (1438062)
barangolo_11 Creative Commons License 13 órája 0 0 1438062

MNA is fake volt szerinted?

Előzmény: Omar Khajjám (1438061)
Omar Khajjám Creative Commons License 13 órája 0 0 1438061

Bácsfi Diána csak egy provokatőr volt, mint később kiderült, az általa alapított hungarista mozgalom ill. szárny valami titkosszolgálati célból jött létre...

 

Szóval az egész műbalhé volt, ahogy az egész 1990 utáni neonyilas/hungarista pártok, mozgalmak, szervezetek elég nagy része.

Pl. a nyugat- vagy keletnémet neonáci pártokhoz vagy más ny-európaiakhoz képest mindenképp... egyszerűen nem volt annyi pénzük, emberük... néha némi fegyverük igen, aztán ha lekapcsolták őket, akkor lehetett velük riogatni...

Olcsó hangulatkeltés, hogy a valódi problémákról eltereljék a figyelmet.

Előzmény: CS.V.D (1438058)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 14 órája 0 0 1438060

Nem való már nekem a munka, nekem Görögország való. :))

 

tavaly voltunk eloszor, szenzacios hely, iden ujra megnezzuk

 

majdnem beiratkoztam meg egy alapfoku nyelvtanfolyamra is baszki, csak az idopontok nem voltak jok

Előzmény: dokeee (1438048)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 14 órája 0 0 1438059

Ezeket """hergelte""" szívecske mutogatással meg zászló lengetéssel MP. Annyira behergültek, hogy teljesen kivetkőztek önmagukból.

 

azert az varhato volt, hogy MP feltorli veluk a padlot

Előzmény: CS.V.D (1438058)
CS.V.D Creative Commons License 14 órája 0 1 1438058

Szerintem az, hogy csak ilyen lagalja tajparaszt csőcselék ment és igen "szépen" bemutatkoztak, mégtöbb embert fordít el a fidesztől, meg a migatyánktól. náci, buzi pap, elmebeteg hazug híradós, és a többi söpredék.

Ezeket """hergelte""" szívecske mutogatással meg zászló lengetéssel MP. Annyira behergültek, hogy teljesen kivetkőztek önmagukból.

 

Épeszűbb maradék fan már hátat is fordít ezeknek a  pártoknak.

Érdekes lesz a következő parlamenti közvetítés, biztos fel lesz emlegetve.

kb olyan agymosott szar nagyongeci bajkeverő alakok jutanek erről eszembe, mint bácsfi diána.

Előzmény: BótosLaca (1438013)
Logofet Creative Commons License 14 órája 0 0 1438057

Hogyne lett volna, kb. így szólt: Teszünk rátok! 

Előzmény: soproniirsai (1438054)
Logofet Creative Commons License 14 órája 0 0 1438056

Téged meg eleve :-) 

Előzmény: BözsiBözsi (1438049)
szilvatövis Creative Commons License 14 órája 0 2 1438055

400 ukrán drón vizitel jelenleg az oroszoknál.

https://x.com/FreudGreyskull/status/2063160315714658333

soproniirsai Creative Commons License 17 órája 0 1 1438054

Semmilyen üzenet nem volt a kkv szektornak.

Meg is lett az eredménye.

Előzmény: Logofet (1438046)
M.Zoli Creative Commons License 17 órája 0 2 1438053

https://x.com/FilonenkoOles/status/2063139326804795493?s=20

 

Leningradi memento. A Leningradi gazdasagi forum megnyitojan nyujtotta a tuzijatek egy reszet.

dokeee Creative Commons License 17 órája -2 0 1438052

Mi jövő hét végén megnézzük egy 10 napra az Akali kempinget, aztán júliusban Dánia-Norvégia.

Előzmény: Logofet (1438051)
Logofet Creative Commons License 18 órája 0 0 1438051

Kabbe, nekem meg Dél-Olaszország, de remekül elleszek a Csengedi-holtágon is a napokban.  

Előzmény: dokeee (1438048)
Oxtim0n Creative Commons License 18 órája 0 3 1438050

https://www.youtube.com/watch?v=OzrEhpTuDHM

 

Amíg az ehhez hasonló maffio gondolkodások, titkosszolgálat+magaspolitika+kézivezérlés nem lesznek feltárva és elszámoltatva, valamennyire kislagozva, addig itt legfeljebb a felszinen történtek dolgok, a kirakatban, de nem a mélyben, a működtető rétegekben.

 

A gránátos esetben sem az a demokratikus elvárás, hogy mindekit azonnal itéljenek 20év kötelre, hanemhogy a szakmaiatlan ostoba és veszélyes döntések hozói és jóháhagyói telibe megüssék a bokájukat. 

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1438039)
BözsiBözsi Creative Commons License 18 órája 0 0 1438049

Nekem is kb...

Előzmény: Logofet (1438047)
dokeee Creative Commons License 18 órája -2 0 1438048

Nem való már nekem a munka, nekem Görögország való. :))

Előzmény: Logofet (1438047)
Logofet Creative Commons License 18 órája 0 0 1438047

Akkor ezentúl bácsinak szólítalak. :-) 

Előzmény: dokeee (1438044)
Logofet Creative Commons License 18 órája 0 0 1438046

Yep, én is így látom, az ilyesmi pedig általában önbeteljesítő folyamattá válik. 

 

Amúgy nem is értem, hogy mit várt ez előző brigád. Beharangozták a Kisfaludy-program 5+5 milliós részét, leszerződtek egy csomó jelentkezővel, de az ott dolgozók állítása szerint a támogatási részt még senkinek nem folyósították. Akkor minek harangozták be, miközben a kedvezményes hitel sem rossz???

 

Pályázz bátran GINOP x.y-ra, de folyósítás nem lesz, csak ha haver vagy. Akkor minek? A kutya sem háborodott volna fel azon, ha épp nincs legújabb támogatási program, volt már nem kevés. Így viszont befagyott az élet, csak marciminiszter fejében nem. 

Előzmény: soproniirsai (1438041)
Mulder_ügynök Creative Commons License 18 órája 0 1 1438045

"Pedig ez nálunk sem történt másképp, minthogy kimentünk a gyaktérre és mondta a kiképző, hogy itt egy éles gránát, dobjam el, hogy csattanjon, különben ha nem robban fel, mehetek ki érte kúszva"

 

Persze, csak ekkor már az éleslövészet volt, nem az azt megelőző  gyaktéren lévő begyakorlások. Még a fegyverkezelés, ahogy a gránát kezelés, dobás is begyakorolt volt.

 

Előzmény: BótosLaca (1438034)
dokeee Creative Commons License 18 órája -2 1 1438044

Ja, nekem '83 óta van jogosítványom. :)

Előzmény: Logofet (1438043)
Logofet Creative Commons License 18 órája 0 0 1438043

Téged úgysem érint. :-) 

 

BTW: Pont a napokban beszélgettünk arról, hogy még 5 évig nyomjuk, aztán jöjjenek a fiatalok, mi meg elleszünk az addigra remélhetőleg megszerzett szerény kis horgásztanyánkon. A fene se akar 20 év múlva tulajdonosi értekezleteken okoskodni, csak a pénzt küldjék. 

Előzmény: dokeee (1438040)
Logofet Creative Commons License 18 órája -1 1 1438042

Naponta történik rengeteg baleset az utakon, most képzeld el, hogy mindenkit lecsuknánk, aki kisebb mértékben hibázott... Nyilván nem az ámokfutókról beszélek, akiknél szerintem is szándékosságról van szó, ha nem is feltétlenül a szó jogi értelmében. 

 

Az egész alapkiképzés tán bő egy hónap volt, biztosan merem állítani, hogy nem dobáltunk hetekig gyakorlógránátot, meg nem lőttünk semmiféle vaktölténnyel, és bár az AI szerint is legenda a 12 lőszer egy év alatt, nagyon nem volt az. Most őszintén, az "elcsattantós" gránáttal még csak-csak lehetett gyakorolni, mert ott fontos volt a dobás technikája, de valójában a majrét kellene begyakorolni, az meg nem megy kamu gránáttal. 

 

Amúgy a régi időkben is kb. semmire sem volt alkalmas az orvosi alkalmassági, ha nem voltál teljesen kripli, akkor bevittek. A lőfegyvereket megtanultad szétszedni, összeszerelni, karbantartani, de attól még nem tudtál lőni vagy fegyvert használni. Nyilván voltak olyan helyek és alakulatok, ahol alaposabb kiképzés folyt, de nem igazán a sorkatonáknak. Én Szolnokon nyomtam Furkóék mellett, elsőlépcsős alakulatban, rajparancsnokként, hát, izé...

 

A vizsgálat megállapítása az,  hogy akadtak szabálytalanságok, de azok nem hozhatók összefüggésbe a balesettel. Na most, az egész ország arról szól, hogy akadnak szabálytalanságok. A legtöbb tömegközlekedési eszköz el sem indulhatna, a gyógyító intézmények zöme nem is működhetne, ha minden szabályt betartanánk, de még a kisebb cégek zöme is bezárhatna, ha betartanánk az összes szabályt mindig és mindenhol. 

 

Ha elmész a bíróságra tanúskodni, viszont siettél és előtte átmentél a tilosban, akkor az ügyvéd jogosan állítja, hogy szabálytalan a tanúvallomásod? Mondom, ha szegény hölgy túl közelre dobja el a gránátot, akkor jogos a felvetés, hogy már előzetesen kiderült, hogy már előtte kiderült, hogy nem képes azt elég messze eldobni, így lehet közvetlen összefüggésről beszélni.    

 

Ha nem történt meg a szükséges rovarirtás a kórházban, az orvos pedig hibázik a műtét során, akkor ugyan tulajdonképpen az egész intézmény -lásd még: zsírra szállt por- szabálytalanul működik, de a világon semmiféle összefüggés nincs a kettő közt. Ha fertőzés következik be, akkor sem egyértelmű az összefüggés, de meg kell alaposan vizsgálni azt. 

 

Értem, hogy erős az igény arra, hogy mindennek legyen felelőse, még csak nem is lenne kérdés, hogy amennyiben többen sérülnek meg a baleset során, akkor nem tartották be a releváns szabályokat, de a világon semmit nem lehet azzal kezdeni, ha egy ilyen szituációban valaki bepánikol, ha tetszik, ha nem. 

 

 

 

Előzmény: barangolo_11 (1438037)
soproniirsai Creative Commons License 19 órája 0 0 1438041

Igen. Nekiállt mindenki tervezni, írom az ajánlatokat, vàrjuk az augusztust.

Előzmény: Logofet (1438036)
dokeee Creative Commons License 19 órája -3 0 1438040

Ahogy én egyelőre látom, most van értelme komolyabb fejlesztésekbe is belevágni.     

 

 

Én már ezt meghagyom a képzett 40-eseknek. Én nem fognám a pályát előlük. Termeljenek nekem sok pénzt sörre, steakre, utazásra. :))

Előzmény: Logofet (1438036)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 19 órája 0 4 1438039

Én még nem kezdenék bele semmibe.

Az iratok alapján teljesen nyilvánvaló, hogy a bíróság a végrehajtóknak dolgozik.

Felállítottak egy rendszert, amiben hamis vádas eljárásokkal cégek vagyonát szerzik meg.

Előzmény: Logofet (1438036)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!