Keresés

Részletes keresés

zdcmchy Creative Commons License 30 perce 0 1 1290799

Nagyon ráizgultak soproniék de én nem valami politikus zsenit látok benne...

 

Nem is kell, ez most nem politika. A politikát személyek csinálják, de ez történelem, azt néptömegek.

Előzmény: Burgi90 (1290791)
zdcmchy Creative Commons License 30 perce 0 1 1290798

Személy nem lényeges, ezért nem hat a lejáratás. Mélyebb folyamatok törtek felszínre.

 

Pontosan! Ezt érzem én is, mások is, ez nagyon mélyről jön, a szokásos karakter rombolás teljesen hatástalan.

Előzmény: soproniirsai (1290789)
soproniirsai Creative Commons License 30 perce 0 0 1290797

Kihaltak, mert szembe mentek a 40 alattiakkal.

Előzmény: zdcmchy (1290795)
soproniirsai Creative Commons License 30 perce 0 0 1290796

Én most 10 óra irodai szarakodás után lefúrtam 30 oltványt.

Nemcsoda, hogy nemérted.

Képviselő azt jelent8, hogy képvisel. Ezért választjuk, ezért fizetjük.

Előzmény: Burgi90 (1290791)
zdcmchy Creative Commons License 30 perce 0 1 1290795

A német választás tanulsága, hogy a nagy néppártok olvadnak. Itt az mszp ami szép csendben eltűnt, most 13 évvel később a fidesz, de ez nem csenben hanem ordítozva toporzékolva.

De komolyan? Ez mi? Sose láttunk ilyen ragaszkodást hatalomhoz. Talán budapest ostroma 1945.-ben? Más műfajban de az volt utoljára ilyesmi.

soproniirsai Creative Commons License 30 perce 0 0 1290794

Eurobevezetést kihagytad.

Előzmény: Burgi90 (1290792)
soproniirsai Creative Commons License 45 perce 0 0 1290793

Megugy a brexit utáni londonban nem 10 ezerért lesz eu képviselőség után jogtanácsos.

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290781)
Burgi90 Creative Commons License 45 perce 0 0 1290792

Aha, tehát akkor én is szövegelhetnék neked? Nem zavarna? Csak hozza haza az EU pénzeket meg lépjünk be az EU ügyészségbe? Azt mondod?

Előzmény: soproniirsai (1290789)
Burgi90 Creative Commons License 45 perce 0 0 1290791

Megnéztem ma Magyar Péter összes élőjét. Sokat hibázott.  Félre is beszélt nem egyszer.... pedig itt nem tömegek előtt kellett beszélni...

Nagyon ráizgultak soproniék de én nem valami politikus zsenit látok benne...

 

 

Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 45 perce 0 0 1290790

es ez csak ket kattintas volt a neten. kivancsi vagyok hany uriember aki nem fott beka tette meg ezt az aprosagot :)

az ojbanista szavazott ugye :P

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290773)
soproniirsai Creative Commons License 45 perce 0 1 1290789

Személy nem lényeges, ezért nem hat a lejáratás. Mélyebb folyamatok törtek felszínre.

Előzmény: Burgi90 (1290785)
kobab Creative Commons License 1 órája 0 0 1290788

köszi neked is a mestert de én csak egy 123 vagyok, és legyen igazad mindenben

 

a műsor valóban jó, (a politikát mégsem lehet kisajátítani) nekem leginkább az tetszik, hogy állítólag eu-s szinten nem lesznek földrengésszerű nagy változások, a putyinista áruló szarok nem törnek előre

 

kop-kop-kop bal kézzel

 

tényleg mentem

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290781)
soproniirsai Creative Commons License 1 órája 0 0 1290787

Szemléletváltás kell

1) mindenki adjon be 10 eurót

2) nincs "bukott" politikus, lehessen lemondani, utána ne dobják ki a hr generalisták, korabbi nevükön személyzetisek a "politikusok" ebbe a tisztviselőket is beleértik, cv-jét.

ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1 órája 0 0 1290786

Ezt mintha fagyis írta volna egy az egyben, köszönöm hogy kifejtetted hogy egy német nyugdíjasnak Magyarország nagyon jó hely! 

 

igazan nincs mit

 

amit meg kifelejtettem, hogy a futes nem csak Ft-ban, de Joule-ban kifejezve is kevesebb, egyszeruen melegebb van

Előzmény: Burgi90 (1290783)
Burgi90 Creative Commons License 1 órája -1 0 1290785

Szürreális látni ahogy egy Kútvölgyön lakó exNer lovagba 2 hónap alatt szerelmesek lettetek. 

 

 

 

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290781)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1 órája 0 0 1290784

Most elindítottam a kockáshas programot és a napi csoki áràt beadom kampányra.

 

elindult az egyik volt tanarom otthon a fidesz ellen polgarmesternek, igy en ami penzt most ilyesmire szanok, azt neki adom, de amugy like

Előzmény: soproniirsai (1290777)
Burgi90 Creative Commons License 1 órája -1 0 1290783

Ezt mintha fagyis írta volna egy az egyben, köszönöm hogy kifejtetted hogy egy német nyugdíjasnak Magyarország nagyon jó hely! 

 

 

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290776)
soproniirsai Creative Commons License 1 órája 0 0 1290782

Ennyit a médiatulsúlyról.

Ami van

Nade hopp, elavult.

Változnak az idők.

Hülye gyurcsi se értette 2006-ban, hogy elegánsan ilyenkor kell leköszönni, nem a székben kapaszkodni.

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290778)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1 órája 0 1 1290781

kobab mester, batorkodnek meg egy gondolat erejeig ervelni (kampanyolni :-) ) MP mellett:

 

a latszat ellenere ez nem egy egyszemelyes part (!)

 

ketsegtelen, hogy MP a frontember, meg hogy ma tobben ismerik a formaciot ugy, hogy "Magyar Peter partja", mint hogy "Tisza Part", de hogy ez a Kolja doktor meg ez a DD-s szepneni (egyiknek se hallottam a nevet tegnapelottig) nem fognak gatlastalanul asszisztalni MP minden hulyesegehez, ne adj isten gecisegehez, hazaarulasahoz, az egeszen biztos

 

mondhat most MP olyat, ami neked tul oroszbarat es akkor fujjfujjfujj, de ettol meg a DD nem fogja az EP-ben megszavazni az oroszbarat nemtommit

 

mert mi tortenik vele, ha mondjuk utana nem jelolik 5 ev mulva ujra az EP-be havi tizezer ejroert, kenytelen lesz visszamenni Londonba vallalati jogtanacsosnak havi tizezer ejroert?!

 

_ez_ a mas minoseg eppen az egesz sztoriban, szerintem

 

aztan lehet hogy csillamponi vagyok, majd kiderul, de szerintem nem, mindenesetre a musor nagyon jo

soproniirsai Creative Commons License 1 órája 0 0 1290780

Amennyi kàrt okoztak, örüljenek a szabad elvonulásnak.

Ha megkapják.

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290779)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290779

Itt adózókat daráltak le tömegesen, nehogy már a dohos pártokért legyen kár.

Politikában is verseny van.

 

bingo

 

ki nem szarja le, hogy most Orbantol vagy Gyurcsanytol vagy a ketfarku kutyaktol szed el szavazokat, hat nem kurvara mindegy?!

Előzmény: soproniirsai (1290767)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290778

Gyorsabbak a folyamatok.

 

ez egybekent kulon is kurva jo a sztoriban: "na gyerekek, lehet palyazni EP-lista befuto helyere, hatarido holnap este", egyszeruen zsenialis

 

par evvel kesobb egyebkent lehet hogy en is elgondolkodtam volna a dolgon (ha a gyerek elvegezte az altalanost stb) de en mar tul lassu vagyok ezekhez

Előzmény: soproniirsai (1290764)
soproniirsai Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290777

Trump is 10 dollàros adományokkal nyert.

Régóta pofázok, hogy amíg a bürger nem fizet 10 eurót kampányra, meg nem szavaz, környezetében nem véleményvezér, felesleges a korrupció miatt szemforgatni.

 

Most elindítottam a kockáshas programot és a napi csoki áràt beadom kampányra.

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1290773)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290776

https://mandiner.hu/kulfold/2024/04/nyugaton-vegre-megfejtettek-miert-menekulnek-a-nemetek-magyarorszagra

 

hat ezt en is meg tudom neked mondani, remelem en is kelloen nyugat vagyok neked: azert, mert olcsobb

 

nyuggereknek meg ezen felul is paradicsom, nulla SZJA, nulla egbizt, 65 felett ingyen utazas, sot a nemet nyuggernek meg a rezsijebe is beszallnak a magyar adofizetok

 

akik nem birjak Nemetorszagot megfizetni, azoknak ez valoban egy tobb mint vonzo ajanlat

Előzmény: Burgi90 (1290769)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290775

Miután megállapítottuk, hogy az ükapja meg a dédapám egymást lőtték feleslegesen az isonzónál.

 

<3 ugyanezt (minusz Soca) en is elsutottem mar, amikor egyutt soroztunk a nemet kollegaval meg az orosz matematikaprofesszorral

 

megallapitottuk, hogy a sorozes jobb es erre a nagy igazsagra koccintottunk is rogvest

Előzmény: soproniirsai (1290772)
Order of Hermes Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290774

Ebből lehetne csinálni fasza megvették őket kilóra videót Szíjjártóval és Orbicsekkel. Meg persze a gazdájukkal, Putyin elvtárssal.

Előzmény: CS.V.D (1290765)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290773

de felek csak hurraoptimizmus ami most van.

 

ez annyibol nem nagy drama, hogy a legtobben nem teszunk aktivan, cselekvoen semmit sem azert, hogy tobb legyen ez a sztori egy mulo fellangolasnal, igy aztan nem is "jar" nekunk semmilyen eredmeny

 

ami eddig jo tortent, az mind masok munkajanak es kockazatvallalasanak koszonhetoen, mi ezt illendoen megkoszonhetjuk, a tobbi meg lesz, ahogy lesz

 

ezen a mostani jeloltszavazason 95 ezren szavaztunk, ennyien vettuk a faradsagot legalabb ket kattintasra

 

 

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (1290755)
soproniirsai Creative Commons License 1,5 órája 0 2 1290772

Cserediákokkal grilleztünk, egyik gyerek történelembuzi volt, adtam is neki egy 1915M osztrák magyar kulacsot ajándékba, teljesen meghatódott, majd az use szükségességéről ment tovább a diskurzus.

Miután megállapítottuk, hogy az ükapja meg a dédapám egymást lőtték feleslegesen az isonzónál. Ezred szinten tudta caporettoi áttörést.

Előzmény: Eugene H. Krabs (1290770)
kobab Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290771

ezer igen, legyen igazad

Előzmény: soproniirsai (1290768)
Eugene H. Krabs Creative Commons License 1,5 órája 0 0 1290770

Salvor szerint nagyon buták ezek a mai fiatalok, mér azt se tudják hogy minden bokorban CIA ügynökök lapulnak, ráadásul mindegyik cigány. 

Előzmény: soproniirsai (1290768)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!