...Thürmer Gyula az elmult időszakban - rendesen mocskolta - a választások idején - vele szorosan együttműködő MSZP-t...! Az MSZP szintén keményen bírálja és fenyegeti a testvérpárt Munkáspártot...! Mi lett veletek fiúk...? Talán a kelleténél jobban megismertétek egymást...???
A fidesz balra tart, az mszp jobbra tart. Hova lesz az izgalom?
(Az Aerobie karikával játszott legkedveltebb móka a kétszemélyes eldobom-elkapod játék, amely annál izgalmasabb, minél távolabb állnak egymástól a játékosok.)
inkább az a megható, ahogy fasizálódik az mszp és Medgyessy a hatalom érdekében. populizmus, elhatárolódás a szélsőbaltól, kis pártok (Munkáspárt) ledarálási kísérlete, nagytőke támogatása,egyre inkább jobboldalra tartanak.
Azt a "Púpost" úgy hívják, hogy Kovács László, és jelenleg a Magyar Köztársaság külügyminisztere.
Csak annyi tiszteletet várj el, amennyit te magad is megadsz mások számára.
1+1 =2
Ha ezt leírja egy jobbos akkor a magadfajta azt írná , hogy : "bizonyítsd be"
Tényleg, neked mennyivel nagyobb pl . a decemberi gázszámlád a tavalyinál?
"Jóléti rendszerváltás" ...röhely
>> Egyszer élném már meg, hogy a jobboldal is szembefordul a szélsőjobbal.
Nohát, eddig aszittem, Orbán maga a főfasiszta sátán, erre kiderül, csak egy jobboldali politikus...
mivé lett a világ! egy mszp-s lejobboldalizza a fideszt...
De nehez veletek. Folyvast azon nyekegtetek, hogy miert baj, ha a Fidesz kicsit miepezik, mikor az MSZP meg a Munkasparttol nem hatarolodik el. Most az a baj, hogy a Munkaspart ellen vannak?
Nocsak, mit hall az ember...Azt hittük eddig, hogy nagy a béke a szélsőbaloldalon.
A választásokkor még nagy volt az összhang. Púposéknak még kellettek a Munkáspárti szavazazatok, a régi szakik, munkásörök voksa.
Aztán kiderült, hogy a jóléti rendszerváltás 40%-os gázáremelést, 30%-os villanyáremelést, és drasztikus gyógyszeráremelést jelent. Az öreg szakik elfordultak a bankárkormánytól. De Púposékat nem olyan fából faragták, hogy emelett csak úgy szó nélkül elmenjenek.
www.magyarhirlap
A szocialisták nyomást gyakoroltak a Munkáspártra?
Az MSZP önkormányzati szinten próbált nyomást gyakorolni a Munkáspártra, hogy vonja vissza népszavazási kezdeményezését a kórház-privatizáció elutasításáról, és ne induljon az európai parlamenti választásokon – mondta Thürmer Gyula pártelnök. Az MSZP szóvivője ezt cáfolta. "A Munkáspárt tántoríthatatlan, március 10-én benyújtjuk a népszavazás kiírása érdekében összegyűjtött 270 ezer aláírást" – mondta Thürmer, aki találkozót kért az államfőtől és a kormány-főtől. Elállnának a népszavazástól, ha Medgyessy Péter megígéri, nem lesz kórház-privatizáció, és meneszti a szakminisztert.
A nyomásgyakorlás kisebb-nagyobb fenyegetéseket jelent – mondta a Munkáspárt elnöke. Például azt, hogy több pénzt kérnek majd a helyi pártszékház bérletéért. A fővárosban Angyalföldről, illetve Nógrád, Baranya, Békés és Szolnok megyéből érkeztek jelzések. Hadüzenetnek tekintik Kovács László MSZP-elnöknek egyik nyilatkozatát is, amelyben szélsőségesnek, antidemokratikusnak minősítette a szervezetet. A Munkáspárt semmilyen fenyegetés hatására nem áll el a népszavazástól – közölte a pártelnök. Thürmer Gyula levélben találkozót kért Medgyessy Pétertől és Mádl Ferenctől. Szeretné, ha ez még a 270 ezer aláírás március 10-ei beadása előtt megtörténne. Szerinte ez a népszavazás is lehetne az EP-választással egy időben, június 13-án.
Más, szintén munkáspárti forrásból úgy értesültünk, nemcsak fenyegetéssel, de pozícióajánlatokkal – igazgatósági, felügyelőbizottsági tagsággal – is próbálták egyes szocialisták rávenni a munkáspártiakat, ne kezdeményezzenek népszavazást és ne induljanak az EP-választáson. Az MSZP szóvivője, Nyakó István cáfolta, hogy bárhogyan is befolyásolni próbálták volna a Munkáspártot. Ez egyetlen vezető testületben sem merült fel – mondta. Jánosi György választmányi elnök a hírt lapunknak képtelenségnek minősítette.