Keresés

Részletes keresés

pannonbetyár Creative Commons License 2004.12.26 0 0 21

cukorosztás lesz?

Nem iszom, az egyházi/politikai maszlagot nem veszem be, de kellene már végre egy kis bódulat!

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.26 0 0 20
igen, ő egy nagyon ügyes csúszmester...
Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (19)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2004.12.26 0 0 19

Bántottam én? Eszemben se volt. Csak néha idegesít a hablaty, és gondoltam, hátha így rá lehet vezetni őt. Reménytelen, tudom, de hátha........ ;)

Másrészt tényleg iskolapéldája a csúsztatásnak, és gratulálni akartam hozzá... :D

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.26 0 0 18
ne bántsd, 1részt hülye, másrészt ebből él
Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (17)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2004.12.26 0 0 17

"Ezt a jelenlegi önkormányzat át akarja játszani egy ismeretlen helyről finanszírozott szélsőségesen magyar- és keresztényellenes maffiának."

1. Ha a maffián a Sziget Kft.-t érted, akkor finanszírozók a Sziget Fesztivál és a Sziget-rendezvények látogatói, illetve a jegyeken feltüntetett szponzorok.

2. Miért szélsőségesen magyarellenes? Miért szélsőségesen keresztényellenes? Miért maffia? Bizonyíts, légy szíves!

3. Nagy bravúr így összehozni a Sziget Kft.-t a Tilos Rádióval, gyönyörű csúsztatás, gratulálok.

Előzmény: Törölt nick (6)
tracy Creative Commons License 2004.12.26 0 0 16
én még most is totál ugyanezeket szeretném kérdezni, mer egyikben sem történt előrehaladás....
Előzmény: tracy (10)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.05 0 0 15
Kedves Alhazred!

Én igenis nagyon okos vagyok! :-)

Előzmény: Alhazred (14)
Alhazred Creative Commons License 2004.03.05 0 0 14
mert a tied bezzeg okos.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.05 0 0 13
:-)))
Előzmény: beowolf (12)
beowolf Creative Commons License 2004.03.04 0 0 12
Szégyellek, vazze. Te a "magyar és keresztény" társadalom szégyene vagy.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.04 0 0 11
jó, mi?
Előzmény: Törölt nick (9)
tracy Creative Commons License 2004.03.04 0 0 10
én azt kérdezném meg Bence B. György ex-polgármestertől, úgy is mint ex-alattvalója, (illetve az összes többi önkormányzati képviselőtől és polgármestertől is kérdezném) hogy amikor e létesítmény építéséről döntött, akkor miért nem hitte el, hogy annyiból nem lehet megcsinálni, és most mi a véleménye erről. azt is szeretném megkérdezni, hogy a Petőfi Művelődési Ház miért nem volt megfelelő, és miért votl szükség helyette új művházra? és azt is szeretném megkérdezni, hogy nincs-e Pesthidegkútnak esetleg Klebersberg Kunón kívül más híres szülötte, mert már unom, hogy mindent róla neveznek el, és tök nehéz kimondani is. és a pénz kapcsán azt is szeretném még megkérdezni, hogy mikor lesz már csatornázás? A Bethlen Gábor utcában van egy kátyú, mindent télen ugyanott szakad be az aszfalt, nem lehetne-e rendesen megcsinálni egyszer? és ha mindenképpen kulturális intézményt akarnak gründolni, akkor miért nem használják ki a Pezsgőházat, tök jó állapotban van, van benne mozi, miegymás? és éjszaka nem kellene működtetni a Shop-Stop előtt a lámpát, mert nincsenek nyitva a boltok. és mondják meg a békávénak, hogy vonja össze a 64-es meg az 56-os buszokat, és a villamos is nyugodtan járhatna tovább, mint a Moszkva tér. a Szabadság utcai fekvőrendőrök balesetveszélyesek. a HSC sporttelep tele van kóbor kutyákkal.

és legfőképpen azt szeretném mondani, hogy ezekkel a kérdésekkel foglalkozzanak a tisztelt képviselők, és ne ilyen baromságokkal, hogy Tilos, vagy nem Tilos.

Törölt nick Creative Commons License 2004.03.04 0 0 9
Elmélyült, kiérlelt, tartalmas hozzászólás.

Bárcsak több ilyet olvasnék!

Előzmény: Törölt nick (7)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.03.04 0 0 8
A helyi Fidesz nem volt résen?

Vagy most vékony a buxa?

Előzmény: jesus chaves (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.04 0 0 7
töröld le a szád, mert habzik
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.04 0 0 6
A helyi (tudomásom szerint döntő többségében magyar és keresztény) közösség a számára kiutalt költségvetési pénzből épített magának egy közösségi házat. Ezt a jelenlegi önkormányzat át akarja játszani egy ismeretlen helyről finanszírozott szélsőségesen magyar- és keresztényellenes maffiának.

Hajrá hidegkútiak!

Ne engedjétek!

n0ri Creative Commons License 2004.03.04 0 0 5
Most mi a baj? A Sziget Kft. ingatlant akar venni? Ez miért baj?
sashimi Creative Commons License 2004.03.04 0 0 4
Állítsatok inkább megint kereszteket.

Ahogy karacsonykor keresztekrol, ilyenkor husvet tajekan csak betlehemekrol lehet szo.

sashimi

Előzmény: qncogi (1)
MGperY Creative Commons License 2004.03.04 0 0 3
aggódnak a burzsuá nyugdíjasok pesthidegkúton, hazudnak a fikagépek az indexen.
Előzmény: jesus chaves (-)
qncogi Creative Commons License 2004.03.04 0 0 2
mellesleg a cikk a Sziget kft.ről szól, tehát a topiccímed min. hatásvadász. Viszont ha a Tilosos Helyébe a Jobbik szót illeszted, akkor minden a helyére kerül.
Előzmény: qncogi (1)
qncogi Creative Commons License 2004.03.04 0 0 1
Ez egy picit bonyolultabb annál, minta Jobbik Tilos gyúlölete.
(Gyerekekt is riogatjátok a Tilossal, vicces az ugrabugrátok, értem én a PR fontosságát, de ez már vicces. Állítsatok inkább megint kereszteket.)
Előzmény: jesus chaves (-)
MrJones Creative Commons License 2004.03.04 0 0 0
Hajrá Tilos.
J0bbik suxxx.
jesus chaves Creative Commons License 2004.03.04 0 0 topiknyitó
A Tilos rádiónak otthont adó Kultiplex tulajdonosa, a Sziget KFt. meg kíván kaparintani egy többtízmilliós Pesthidegkúti ingatlant.

szerencsére a lokálpatrióták igyekeznek sarkukra állni, de az önkormányzat baloldali szárnya persze Gerendaiékat támogatja.

"Természetesen" a helyi önkormányzat néhány jobboldali, Stockholm-szindrómában szenvedő, és ügyefogyott képviselője folyamatos bénázásaival megint többet árt az ügynek, mint használ.

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=206971&rvt=121

stockholm szindrómával kapcsolatos link itt:

http://www.geocities.com/ihunsor/scaninfotar/polgaristchlmszindroma.htm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!