Keresés

Részletes keresés

elvtársnő Creative Commons License 2004.05.03 0 0 80
Melyik a FÉRFI? Anikó?
Előzmény: shit4sale (78)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.03 0 0 79
Nyomattyák az Anikót a Playboy-ban is.

Eccerre húznak le róla több bőrt.

Még EU-listán kéne indítani Dávid Ibolya mellett...

shit4sale Creative Commons License 2004.05.03 0 0 78
bálint nem FÉRFI.
Előzmény: pocoknyuszi (77)
pocoknyuszi Creative Commons License 2004.05.03 0 0 77
Köszi, én is Bálintra v. Attilára tippeltem. Sanyiról legalább azt lehetett mondani, hogy tényleg tetszett neki az utolsó két lány, de Anikó eddig egyedül Bálint felé mutatott némi vonzalmat, nem tűnik úgy, hogy Vilit mint férfit értékeli. Persze ettől még választhatja őt a végén (vannak jó tulajdonságai és az egzisztenciája sem megvetendő).
Előzmény: elvtársnő (76)
elvtársnő Creative Commons License 2004.05.03 0 0 76
Majd meglátjuk, de azt rebesgetik, hogy Bálint. Vili egy bizalmas info szerint viszi a pálmát.
Előzmény: pocoknyuszi (75)
pocoknyuszi Creative Commons License 2004.05.03 0 0 75
Nincs itt valaki jól értesült, aki tudja, hogy melyik srác utasította vissza a rózsát?
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.30 0 0 74
"A legszimpatikusabb számomra Willy és Ákos. De majd meglátjuk."
BLIKK
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.27 0 0 73
No jó, az após kedvéért...
Előzmény: elvtársnő (70)
BahnScorper Creative Commons License 2004.04.27 0 0 72
Heh-heh-heh, Dolph Lundgren II. feltör, mint a kőolaj... :-))) igazán kipróbálhatta volna Berlinben az S-Bahn-szörfölést, ami már csak azért is lett volna nagy feladat, mert már csak a nosztalgiajárműveknek nyitható az ajtaja menet közben... :-)))
shit4sale Creative Commons License 2004.04.27 0 0 71
"Willy pedig miután végigvezette Anikót szoláriumstúdióján, krémekkel ajándékozta meg..."

vajon egy nagy tégely vazelint kapott a hajadontól? ma este kiderül!

Előzmény: elvtársnő (70)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.27 0 0 70
Tallózás máshonnan:

"Bálinttól és Attilától egyre inkább eltávolodik a Nagy Ő

Willy lesz Anikó titkos választottja?

Blikk, 2004-04-27

Budapest - A jelek szerint Willy lesz a titkos befutó. Bálint és Attila mintha kiesne Anikó kegyeiből. Az előbbi féltékenységi rohamaival kergeti az őrületbe a Nagy Ôt, de Attilával is egyre feszültebb a viszonya. Ugyanakkor Willy szüleit már meghódította a lány. A veszprémi vállalkozó édesapja örülne, ha Anikó lenne a menye.

Hetek óta mindenki arra tippelt, hogy két fiút visz magával a döntőre Anikó: Bálintot és Attilát.

Willy a szoláriumába és a családjához is elvitte a Nagy Ő-t, a fiú édesapja örülne, ha Anikó lenne a menye

Nem véletlen, hogy a két fiatalember már egymással rivalizált, és mind a ketten azon voltak, hogy ők kerüljenek a legközelebb a Nagy Ôhöz. Most azonban belépett a körbe és titkos favorittá vált a 203 centi magas Willy. Anikó is egyre jobban érzi magát vele, hiszen nem gyötri féltékenységi rohamaival, mint Bálint, és a lánnyal való egyetlen találkozója sem végződött olyan veszekedéssel, mint legutóbbi randevúja Attilával. Anikó egyébként meghódította Willy szüleit, akikkel kellemes órákat töltött, amikor ellátogatott Veszprémbe.

- Örülnék, ha Anikó a menyem lenne - vallotta meg Willy édesapja, Véghelyi Vilmos. - Nekem már akkor is szimpatikus volt, amikor a valóságshow-ban szerepelt. De a személyes találkozáson mégis meglepett kedvességével. Belenéztem a szemébe, és már tudtam, hogy nagy lelke van. A fiamnak is nagy szíve van, és azt hiszem, ezt már Anikó is érzi. Igaz, a bemondásai néha rosszul sülnek el. Olvastam, hogy a kieső fiúk csaknem mindegyike Bálintot és Attilát emlegette esélyesként, de a hetedik érzékem azt súgta, hogy a fiam benne lesz az első kettőben, tehát eljut az utolsó rózsaceremóniág.

A jó ebédért Willy papája rózsát kapott Anikótól. Igaz, előre megérdeklődte, mi a lány kedvence, ezért is tálalt elé rántott tonhalat krumplipürével a gazdag marhahúsleves után. Willy pedig miután végigvezette Anikót szoláriumstúdióján, krémekkel ajándékozta meg, egyik barátjának butikjában pedig ruhákkal lepték meg."

shit4sale Creative Commons License 2004.04.27 0 0 69
én meg a vizicsiklót...
Előzmény: kábelbúvár (68)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.26 0 0 68
Mongyuk én is a polipnőket komálom...
Előzmény: shit4sale (67)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.26 0 0 67
"Ja, és a cikkben elhangzik, hogy Vili nincs oda az ilyen Anikó féle bálna nőkért."
:)))))
hogy lesz így akkor bálnabébi???
Előzmény: elvtársnő (66)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.25 0 0 66
Kedves Személyzetis!
Persze a Napló Online nem közöl ilyen nagy horderejű híreket, mint a Nagy Nő látogatása Vilinél, de az újságban valóban szerepel. A lényege a cikknek, hogy Vilit és a Nagy Nőt otthonukban fogadták a szülők. Majd ellátogattak a szoláriumba, aztán kávéztak az Óváros téren (megjegyzem ennek voltam szemtanúja), sétáltak a várban, lementek a Szerelem szigetre, bemutatta Vili a barátait, az egyiktől kapott Anikó egy ruhát. (Ez egy butik tulajdonos barát), A szoláriumban kapott Anikó virágot a Vili barátaitól, Vili egy pezsgőt a névnapjára, ellátogattak Vili kedvenc konditermébe, és sétáltak a Füredi mólón. Ja, és a cikkben elhangzik, hogy Vili nincs oda az ilyen Anikó féle bálna nőkért.
Előzmény: személyzetis (65)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.24 0 0 65
Minden elismerésem az egész parasztvakító flash animációé, de nem ezért jöttem most ide.
Közlöm a tisztelt Rajongó Klubbal, hogy a Párt megyei napilapja holnap (vasárnap) csodálatos írást hoz le a város büszkeségéről! Persze, ha hinni lehet a lap mai beharangozójának.
Azok után, hogy Veszprém már harmadszor választotta meg Dióssy et-t polgármesternek gyanítom, hogy még utánnyomás is lesz.
Reklámozom a Napló onlájnt, mert a cikk vasárnaptól talán itt is olvasható.

Előzmény: shit4sale (64)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.21 0 0 64
ha ezzel nem viszi el a főnyereményt vilmos, akkor semmivel!
Előzmény: személyzetis (63)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.21 0 0 63
Előzmény: elvtársnő (60)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 62
Éjjen a szellemi fölény! :)
Előzmény: elvtársnő (60)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.20 0 0 61
meg az az orrpolipos horkantós mosoi a rúzsaszeremónián, az nagyon cudar!

hajrá vasalós! ;-P

Előzmény: elvtársnő (60)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.20 0 0 60
Vili csókolózott a Nagy Nővel. Nagy Férfi és Nagy Nő, ez a párosítás így megfelelő, mit akarnak itt holmi Bálintok és Attilák. Oszkárokról nem is beszélve. Este kiderülnek a részletek, remélhetőleg Vili továbbra is ontja majd magából az IQ bajnok aforizmáit.
Előzmény: kábelbúvár (59)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 59
Hát Anikó most mással fogja maszíroztatni...
:))
Előzmény: shit4sale (58)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.20 0 0 58
istenem, most mi lesz???
Előzmény: kábelbúvár (57)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 57
Attila a zalakarosi fürdôben masszíroztatta magát

Anikó három fiút vitt magával a zalakarosi randevúra, Gyurit, Oszkárt és Attilát. A gyógyfürdő vizében vidáman társalogtak, amikor egy csinos hölgy, aki öt esztendeje masszőr a fürdőben, bikiniben és koktéllal érkezett a medencébe. Anikó nem örült a randevút megzavaró lánynak, de nem tudott mit tenni. Láthatóan bosszantotta, amikor Attila a medence szélén hagyta magát megmasszírozni.
- Észrevettem, hogy Anikó csúnyán néz, aztán el is fordult - mesélte a történtekről Attila. - De szerintem az egésznek nem volt jelentősége. Nem tettem semmi olyant, amivel megbánthattam volna. Lehet, hogy ezért kiestem a kegyeiből, de mondhatnám, ő is kiesett az én kegyeimből, amiért közel engedte magához Bálintot. Nem adom fel a küzdelmet. Bálinttal nem egymás ellen, hanem a Nagy Ôért harcolunk.
- Igen meglepődtem - mondta Anikó. - Tapintatlan, tiszteletlen dolognak tartottam. Ilyen apró dolgokra nagyon figyelek, sokat elárulhat egy emberről.
BLIKK

kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.14 0 0 56
Én + az állam.

Monta Jáksó...

Előzmény: elvtársnő (55)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.14 0 0 55
Én a nagy számok törvénye vagyok! idézet Vilmostól!
Előzmény: elvtársnő (54)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.12 0 0 54
Menjél ám ma locsolkodni! Locsolóverset tudsz?
Előzmény: személyzetis (53)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.11 0 0 53
Nem alszom, hanem irigykedek, de nem a Viliékre.
Előzmény: elvtársnő (52)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.10 0 0 52
Alszol, Személyzetis?
Előzmény: elvtársnő (51)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.10 0 0 51
Kedves Személyzetis! Tegnap este vacsorázni voltam egy étteremben, és a mellettünk lévő asztal foglalt volt. A vacsora vége felé egyszer csak ki jelent meg? Hát a Vili volt és a Nagy Nő kettesben, Majd megjelent a tévéstáb is. Ha csinálok egy gyors fejszámolást, rögtön rájöhetek, hogy a műsor készítése és az adás között kb 3 hét van, tehát, ha most heten vannak, akkor a Vili még három másikkal van versenyben. Még a végén dobogós helyet ér el...
Talán még kígyóbűvölésre is sor került tegnap, ha ez csak egy kettes randevú volt.
Előzmény: személyzetis (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!