Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.30 0 0 74
"A legszimpatikusabb számomra Willy és Ákos. De majd meglátjuk."
BLIKK
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.27 0 0 73
No jó, az após kedvéért...
Előzmény: elvtársnő (70)
BahnScorper Creative Commons License 2004.04.27 0 0 72
Heh-heh-heh, Dolph Lundgren II. feltör, mint a kőolaj... :-))) igazán kipróbálhatta volna Berlinben az S-Bahn-szörfölést, ami már csak azért is lett volna nagy feladat, mert már csak a nosztalgiajárműveknek nyitható az ajtaja menet közben... :-)))
shit4sale Creative Commons License 2004.04.27 0 0 71
"Willy pedig miután végigvezette Anikót szoláriumstúdióján, krémekkel ajándékozta meg..."

vajon egy nagy tégely vazelint kapott a hajadontól? ma este kiderül!

Előzmény: elvtársnő (70)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.27 0 0 70
Tallózás máshonnan:

"Bálinttól és Attilától egyre inkább eltávolodik a Nagy Ő

Willy lesz Anikó titkos választottja?

Blikk, 2004-04-27

Budapest - A jelek szerint Willy lesz a titkos befutó. Bálint és Attila mintha kiesne Anikó kegyeiből. Az előbbi féltékenységi rohamaival kergeti az őrületbe a Nagy Ôt, de Attilával is egyre feszültebb a viszonya. Ugyanakkor Willy szüleit már meghódította a lány. A veszprémi vállalkozó édesapja örülne, ha Anikó lenne a menye.

Hetek óta mindenki arra tippelt, hogy két fiút visz magával a döntőre Anikó: Bálintot és Attilát.

Willy a szoláriumába és a családjához is elvitte a Nagy Ő-t, a fiú édesapja örülne, ha Anikó lenne a menye

Nem véletlen, hogy a két fiatalember már egymással rivalizált, és mind a ketten azon voltak, hogy ők kerüljenek a legközelebb a Nagy Ôhöz. Most azonban belépett a körbe és titkos favorittá vált a 203 centi magas Willy. Anikó is egyre jobban érzi magát vele, hiszen nem gyötri féltékenységi rohamaival, mint Bálint, és a lánnyal való egyetlen találkozója sem végződött olyan veszekedéssel, mint legutóbbi randevúja Attilával. Anikó egyébként meghódította Willy szüleit, akikkel kellemes órákat töltött, amikor ellátogatott Veszprémbe.

- Örülnék, ha Anikó a menyem lenne - vallotta meg Willy édesapja, Véghelyi Vilmos. - Nekem már akkor is szimpatikus volt, amikor a valóságshow-ban szerepelt. De a személyes találkozáson mégis meglepett kedvességével. Belenéztem a szemébe, és már tudtam, hogy nagy lelke van. A fiamnak is nagy szíve van, és azt hiszem, ezt már Anikó is érzi. Igaz, a bemondásai néha rosszul sülnek el. Olvastam, hogy a kieső fiúk csaknem mindegyike Bálintot és Attilát emlegette esélyesként, de a hetedik érzékem azt súgta, hogy a fiam benne lesz az első kettőben, tehát eljut az utolsó rózsaceremóniág.

A jó ebédért Willy papája rózsát kapott Anikótól. Igaz, előre megérdeklődte, mi a lány kedvence, ezért is tálalt elé rántott tonhalat krumplipürével a gazdag marhahúsleves után. Willy pedig miután végigvezette Anikót szoláriumstúdióján, krémekkel ajándékozta meg, egyik barátjának butikjában pedig ruhákkal lepték meg."

shit4sale Creative Commons License 2004.04.27 0 0 69
én meg a vizicsiklót...
Előzmény: kábelbúvár (68)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.26 0 0 68
Mongyuk én is a polipnőket komálom...
Előzmény: shit4sale (67)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.26 0 0 67
"Ja, és a cikkben elhangzik, hogy Vili nincs oda az ilyen Anikó féle bálna nőkért."
:)))))
hogy lesz így akkor bálnabébi???
Előzmény: elvtársnő (66)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.25 0 0 66
Kedves Személyzetis!
Persze a Napló Online nem közöl ilyen nagy horderejű híreket, mint a Nagy Nő látogatása Vilinél, de az újságban valóban szerepel. A lényege a cikknek, hogy Vilit és a Nagy Nőt otthonukban fogadták a szülők. Majd ellátogattak a szoláriumba, aztán kávéztak az Óváros téren (megjegyzem ennek voltam szemtanúja), sétáltak a várban, lementek a Szerelem szigetre, bemutatta Vili a barátait, az egyiktől kapott Anikó egy ruhát. (Ez egy butik tulajdonos barát), A szoláriumban kapott Anikó virágot a Vili barátaitól, Vili egy pezsgőt a névnapjára, ellátogattak Vili kedvenc konditermébe, és sétáltak a Füredi mólón. Ja, és a cikkben elhangzik, hogy Vili nincs oda az ilyen Anikó féle bálna nőkért.
Előzmény: személyzetis (65)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.24 0 0 65
Minden elismerésem az egész parasztvakító flash animációé, de nem ezért jöttem most ide.
Közlöm a tisztelt Rajongó Klubbal, hogy a Párt megyei napilapja holnap (vasárnap) csodálatos írást hoz le a város büszkeségéről! Persze, ha hinni lehet a lap mai beharangozójának.
Azok után, hogy Veszprém már harmadszor választotta meg Dióssy et-t polgármesternek gyanítom, hogy még utánnyomás is lesz.
Reklámozom a Napló onlájnt, mert a cikk vasárnaptól talán itt is olvasható.

Előzmény: shit4sale (64)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.21 0 0 64
ha ezzel nem viszi el a főnyereményt vilmos, akkor semmivel!
Előzmény: személyzetis (63)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.21 0 0 63
Előzmény: elvtársnő (60)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 62
Éjjen a szellemi fölény! :)
Előzmény: elvtársnő (60)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.20 0 0 61
meg az az orrpolipos horkantós mosoi a rúzsaszeremónián, az nagyon cudar!

hajrá vasalós! ;-P

Előzmény: elvtársnő (60)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.20 0 0 60
Vili csókolózott a Nagy Nővel. Nagy Férfi és Nagy Nő, ez a párosítás így megfelelő, mit akarnak itt holmi Bálintok és Attilák. Oszkárokról nem is beszélve. Este kiderülnek a részletek, remélhetőleg Vili továbbra is ontja majd magából az IQ bajnok aforizmáit.
Előzmény: kábelbúvár (59)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 59
Hát Anikó most mással fogja maszíroztatni...
:))
Előzmény: shit4sale (58)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.20 0 0 58
istenem, most mi lesz???
Előzmény: kábelbúvár (57)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.20 0 0 57
Attila a zalakarosi fürdôben masszíroztatta magát

Anikó három fiút vitt magával a zalakarosi randevúra, Gyurit, Oszkárt és Attilát. A gyógyfürdő vizében vidáman társalogtak, amikor egy csinos hölgy, aki öt esztendeje masszőr a fürdőben, bikiniben és koktéllal érkezett a medencébe. Anikó nem örült a randevút megzavaró lánynak, de nem tudott mit tenni. Láthatóan bosszantotta, amikor Attila a medence szélén hagyta magát megmasszírozni.
- Észrevettem, hogy Anikó csúnyán néz, aztán el is fordult - mesélte a történtekről Attila. - De szerintem az egésznek nem volt jelentősége. Nem tettem semmi olyant, amivel megbánthattam volna. Lehet, hogy ezért kiestem a kegyeiből, de mondhatnám, ő is kiesett az én kegyeimből, amiért közel engedte magához Bálintot. Nem adom fel a küzdelmet. Bálinttal nem egymás ellen, hanem a Nagy Ôért harcolunk.
- Igen meglepődtem - mondta Anikó. - Tapintatlan, tiszteletlen dolognak tartottam. Ilyen apró dolgokra nagyon figyelek, sokat elárulhat egy emberről.
BLIKK

kábelbúvár Creative Commons License 2004.04.14 0 0 56
Én + az állam.

Monta Jáksó...

Előzmény: elvtársnő (55)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.14 0 0 55
Én a nagy számok törvénye vagyok! idézet Vilmostól!
Előzmény: elvtársnő (54)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.12 0 0 54
Menjél ám ma locsolkodni! Locsolóverset tudsz?
Előzmény: személyzetis (53)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.11 0 0 53
Nem alszom, hanem irigykedek, de nem a Viliékre.
Előzmény: elvtársnő (52)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.10 0 0 52
Alszol, Személyzetis?
Előzmény: elvtársnő (51)
elvtársnő Creative Commons License 2004.04.10 0 0 51
Kedves Személyzetis! Tegnap este vacsorázni voltam egy étteremben, és a mellettünk lévő asztal foglalt volt. A vacsora vége felé egyszer csak ki jelent meg? Hát a Vili volt és a Nagy Nő kettesben, Majd megjelent a tévéstáb is. Ha csinálok egy gyors fejszámolást, rögtön rájöhetek, hogy a műsor készítése és az adás között kb 3 hét van, tehát, ha most heten vannak, akkor a Vili még három másikkal van versenyben. Még a végén dobogós helyet ér el...
Talán még kígyóbűvölésre is sor került tegnap, ha ez csak egy kettes randevú volt.
Előzmény: személyzetis (49)
shit4sale Creative Commons License 2004.04.08 0 0 50
anikót hazavágni, anyósjelöltet megtanítani zoknit vasalni!
világ hajadonjai egybesüljetek!
Előzmény: személyzetis (49)
személyzetis Creative Commons License 2004.04.07 0 0 49
Élesedik a verseny, mert a Nagy Nőt megkettyintette a konkurrencia.
Rajtad a világ szeme Vili! A célszemélyt nem elsőnek kell megdugni, hanem a legalaposabban.
Föl a farokkal!
shit4sale Creative Commons License 2004.04.02 0 0 48

NE NÉZZÉ' MER' MEGFRUSZTRÁLLAK!

ground0 Creative Commons License 2004.04.01 0 0 47
Ezt a topicot vazz...:)

Ez mindenkinek elkerülte a figyelmét: "Inkább 10-szer Anikót, mint egyszer ezt a ....."(sztrippes macska)
Hát ekkora suttyót. T'át neki ez egy "szomorú kötelesség", hogy sze'ény Anikót reszelgetné 10 szer, minthogy egyszer azt a másikat. :)))
Egyáltalán nem tűnt fel neki, hogy fordítva van a mondat (ahogy a hajadon sem).
Persze lehet ő ezt így komolyan gondolta, mert akkor ugye...:DDD

elvtársnő Creative Commons License 2004.03.31 0 0 46
A Willynek nem is gyíkja, hanem kígyója van, hát látod kedves Személyzetis, egy okkal több, hogy tagja legyek a fanclub-nak!!
Előzmény: személyzetis (45)
személyzetis Creative Commons License 2004.03.30 0 0 45
Vili dobogós, bár szolárium helyett esélyesebb lenne egy bankkal. Igaz, akkor adásnapon sem szórakozna a kamatokkal úgy, mint most a kedvezményeivel. Anikó fülének DJ Willy sem hangzana rosszul.
(Három sör után már nem annyira ortopéd ez a műsor. Legközelebb több doppingot használok, mert nem bírtam ki kapcsolgatás nélkül.)
Előzmény: Törölt nick (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!