Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2004.03.01 0 0 13
>> a H2M7SO4...
Há kettő M7 s Orbánbányák 4. fejezet?
Előzmény: Törölt nick (10)
Loponczi Pál Creative Commons License 2004.03.01 0 0 12
H2M5SO4 ?
:)
Előzmény: Törölt nick (10)
dez1 Creative Commons License 2004.03.01 0 0 11
Állítólag az Orbán család minden reggel kénsavat tölt a kakaóba!

Éberség!

Skalp Creative Commons License 2004.03.01 0 0 9
Kémsav: D209SO4
Feles Elek Creative Commons License 2004.03.01 0 0 8
"Miből lehet még kénsav?"

A külső hallójárat higiéniás célzatú tisztogatásának kellő idejű mellőzésével, mondjuk lehet a szénsavból is.

Előzmény: Loponczi Pál (-)
qncogi Creative Commons License 2004.03.01 0 0 7
Nemsoká kénsav lesz a topicodból.:)
Előzmény: Loponczi Pál (6)
Loponczi Pál Creative Commons License 2004.03.01 0 0 6
Rövid idő alatt!
Keller tudja. A hős!

Most jutott eszembe, hogy kénsav lett volna a lakáshitelek támogatásából is, szerencsére a szocik eltörölték, így rengeteg család megmenekült!

Előzmény: uke (2)
wizes Creative Commons License 2004.03.01 0 0 5
Hallkan megjegyzem: a hüjjjét 3db. j-vel írgyák!;-)
wizes.
Előzmény: Törölt nick (4)
kepzett_proletar Creative Commons License 2004.03.01 0 0 3
Assemi Lftássak!
A Márjavaleriana hidbol is kénsav lesz és belefog fojni a Dunnába! És felolgya egész Pestetés Budát!
Zorbán monnyon le!
Keller Lftáss jelencsen föl!

Prolet Ár

uke Creative Commons License 2004.03.01 0 0 2
Évek alatt? Mégis hány év alatt?
Előzmény: Loponczi Pál (1)
Loponczi Pál Creative Commons License 2004.03.01 0 0 1
Nemhülyeség, megis indokolom.
Az épületben gipsz is van, a gipsz megmint tudjuk kalcium-szulfát, a kénsav kalciumsója.
A közönség lehelletének páratartalma évek alatt kioldja a kénsavat és összedől a színház.

Előzmény: uke (0)
uke Creative Commons License 2004.03.01 0 0 0
Na, ide is ad0k egy 0-t kéremszépen!
Előzmény: Loponczi Pál (-)
Loponczi Pál Creative Commons License 2004.03.01 0 0 topiknyitó
Hogy nem jutott ez még Kellernek eszébe?
Miből lehet még kénsav?
(Olyanokat kell írni amit Orbánék csináltak)

Hejj, kénsav lesz a Széchenyi tervből!

Kénsav lesz a forintból, ha 260ft/euró árfolyam alá csökken!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!