Keresés

Részletes keresés

ZöPö Creative Commons License 2004.06.10 0 0 27
"egyes általuk kinézettek minden egyes zözzenete figyelemmel kísérése"

Jó látni, hogy te nem kíséred figyelemmel minden egyes "zözzenet"-em. :-)))

Előzmény: Mijo (26)
Mijo Creative Commons License 2004.06.10 0 0 26

Ahogy te azt gondolod, hidd el, egyes dolgok értelmezése csak elvetemültség kérdése :((...

Utolsó beszélgetésünket követően én meglehetősen szkeptikus voltam az általad szervezett nap miatt, de nem akartam ezt szó téve kedveteket szegni. Ez a téma a Gaál "missiója", neki kellene ilyenkor megszólítani és rábírni azokat a rétegeket, csoportokat (Zöldek, cserkészek, stb.), amelyektől kézzelfogható segítségre számíthatna. Így bizony blama ... A Város előtt ez a kérdés enyhén szólva bizalmat vesztett :(...

Előzmény: nextdoor (25)
nextdoor Creative Commons License 2004.06.10 0 0 25
Te a félreértés (magyarázás) művésze vagy:))) A nem merek, nem azt jelenti, hogy ijedt vagyok, avagy félnék Tőletek, hanem azt jelenti, hogy fals infót nem teregetnék, mint ahogyan azt korábban megbeszéltük, nem kell megörökíteni a hamisságokat...közben felhívtam bizonyos Epresinét, aki nem is tudom hol van és nem is tud sok mindent...én csak kapok ilyen és ehhez hasonló köremileket, nem imádom a Rexet (sőt), mégis veszem a fáradtságot és utána kérdezek...megint egy pánikkeltési akció az egész egyébként
Előzmény: Mijo (23)
Tibbe Creative Commons License 2004.06.10 0 0 24
Előzmény: Tibbe (21)
Mijo Creative Commons License 2004.06.10 0 0 23

Bocsáss meg, de ez a "nem merek", számomra most kissé hamisan cseng, lévén úgy emlékszem megbeszéltük és rendeződött a megjelenésed.

Íme a hat évvel ezelőtti előzmények:
Wandorferné-művek I.
Wandorferné-művek II.
Kétlem, hogy ennek a helyén ma még mindig találhatók lennének kutyák, erről a Gaál György mindenképpen tudna.

A Gyurka szerintem közel sem él úgy a lehetőségekkel, ahogy megtehetné, például a rendelkezésére álló internetet is alig-alig használja ki és fel.

Mijo

Előzmény: nextdoor (22)
nextdoor Creative Commons License 2004.06.09 0 0 22
Na, a körlevélben szereplő számon felhívtam Epresinét. Ő úgy tudja, a "menhely" baján tú, a műút jobb oldalán van, és Wandorferné és Tupolszky úr neve fémjelzik. A Rex oltóanyagot ígért. Én nem értem, viszont nem merek a bajai topikba írni erről. Megteszed, hogy ott helyben rákérdezel, mi is van?
Előzmény: Tibbe (21)
Tibbe Creative Commons License 2004.06.09 0 0 21
Akkor miért nem írja meg ő a saját topicjára információkat???
Előzmény: nextdoor (20)
nextdoor Creative Commons License 2004.06.09 0 0 20
Tegnap este beszéltem Gaál Gyurival, az ő menhelyén minden rendben. Ezt a levelet én is megkaptam, írtam a MÁOSZ-nak, ők nem tudnak semmit. Ez megint vmi rémhír szerintem...
Előzmény: Tibbe (19)
Tibbe Creative Commons License 2004.06.09 0 0 19
Tibbe Creative Commons License 2004.06.09 0 0 18
Tibbe Creative Commons License 2004.03.24 0 0 17

Ebben az esetben a bajaiakat kellett volna egy tősgyökeres elhivatott bajainak toborozni..., segítségnek az önkéntes Bp-i és máshonnan érkező segítők mellé.
(Én Bptől még északra lakom 70 km-el---sajnos:(

De ha intenzív, konkrétan megszervezett "segítés" van, akkor mit nekem a 8 óra utazás:)) __ HA_ van értelme...!!

Adott valaki valamilyen indokot az érdektelenségre?

Pl. a bajai menhelyvezető is szervezkedett?, vagy várta a küső segítséget, -aminek a kivitelezéséhez MINDEN feltételt biztosított a segiteni szándékozóknak??

Vagy nincs szükségük a segítségre, mert már MINDEN feltétel biztosított a menhely ellátására??

Ezekre csak egy bajai "őslakos" állatvédő" tudna válaszolni! (?)

Van ilyen? ..és ki az!?
Ha van, büszkén vállalhatná önzetlen tetteinek eredményeit:))

Előzmény: katikatt (16)
katikatt Creative Commons License 2004.03.24 0 0 16
Baja piszok messze van Bp-től háztól házig arra a napra oda-vissza 6 óra utazást jelentett volna kb, vagy még többet. Úgy gondolom hogy a bajaiaknak illetve a Baja környékieknek kellett volna elsősorban összekapni magukat.
Előzmény: nextdoor (13)
mamicska Creative Commons License 2004.03.23 0 0 15
Hát,inkább nem mondok semmit!!!
Előzmény: nextdoor (13)
Tibbe Creative Commons License 2004.03.23 0 0 14
Szomorú:((
Előzmény: nextdoor (13)
nextdoor Creative Commons License 2004.03.23 0 0 13
Teljes érdektelenség volt. 0 jelentkező. A segítőnap elmaradt:((
Előzmény: Tibbe (12)
Tibbe Creative Commons License 2004.03.23 0 0 12

"Március 20-án, szombaton minden dolgos kézre szükség lenne! "

Volt segítőnap Baján szombaton?

Előzmény: nextdoor (-)
nextdoor Creative Commons License 2004.03.04 0 0 11
Szia(sztok):))) Köszönön szépen, előző este beugrunk érte, jó? Hívlak és megbeszéljük:)))
Előzmény: wirita (10)
wirita Creative Commons License 2004.03.04 0 0 10
hello
én most sajna nem tudok sokat segíteni babanövesztésből kifolyólag, de ha vennék kutyatápot, és odaadnám valahol valakinek, levinnétek?
rita
nextdoor Creative Commons License 2004.03.04 0 0 9
Sok - sok dolgos kézre lenne szükség:)))
Előzmény: Tibbe (8)
Tibbe Creative Commons License 2004.02.29 0 0 8

"aki bánt téged, igazából önmagával nincs rendben"
mamicska Creative Commons License 2004.02.29 0 0 7
Semmi gond,ne izgulj,olvastalak máshol is.Csak köszönet jár Nektek ezért a munkáért és maximális segítség.
Akik a Törzsasztal fórumon belüli bajai rovatban vannak,ők a bajai régióban is tagok többnyire.Tehát az infó eljut hozzájuk!
Üdv :Erzsébet
Előzmény: nextdoor (4)
nextdoor Creative Commons License 2004.02.29 0 0 6
Köszönöm:))))
Előzmény: kismacskáim (5)
kismacskáim Creative Commons License 2004.02.29 0 0 5
Neked küldik, innen (...?.)
Előzmény: nextdoor (4)
nextdoor Creative Commons License 2004.02.29 0 0 4
Köszönöm szépen Erzsébet, a nicknevemet ugyan nem tudom polgári névre változtatni, de az aláírásom és telefonszámom valós személy jelöl (eddigi Indexes pályafutásom sem bizonyít mást)

A bajai napon résztvevő, Budapestről indulók találkozása: március 20., szombat, reggel 7h, Műszaki Egyetem, Petőfi híd budai hídfőjénél levő parkolója.

Előzmény: mamicska (3)
mamicska Creative Commons License 2004.02.28 0 0 3
Azt elfelejtettem mondani,hogy az egy sajátneves fórum,de egy beírás után remélem nem moderálnak ki.Ha igen,akkor másolom,mert én be vagyok jelentkezve.Így is átmásolom a közleményekbe.
Üdv.Erzsébet.
(aki sajnos az operált térdével nem tud már ilyen munkát végezni,de köszön Nektek minden ilyen megmozdulást!)
Előzmény: nextdoor (2)
nextdoor Creative Commons License 2004.02.28 0 0 2
Igen beírtam, köszönöm az ötletet:)))nemtom jó helyre-e...mi is Pestről megyünk, több autóval.
Találkozó március 20. reggel 7h, a Műszaki Egyetem Petőfi híd budai hídfőjénél levő parkolója.

Előzmény: mamicska (1)
mamicska Creative Commons License 2004.02.28 0 0 1
Bajai régió,Közlemények - be!
Figyelni fogom,ha nem megy átmásolom
Előzmény: mamicska (0)
mamicska Creative Commons License 2004.02.28 0 0 0
Betetted a Bajai régió c.fórumba is?
Én innen Pestről nem sokat tudok tenni.Azt már megbeszéltem velük,hogy nyáron viszek tápot.
Üdv.Erzsébet.
Előzmény: nextdoor (-)
nextdoor Creative Commons License 2004.02.28 0 0 topiknyitó
Kedves Mindenki!
A tél - remélhetőleg - végén, sok menhely vezetője készül a hideg, a fagy a hó okozta károkat rendbehozni.
E munkákhoz mindenhol nagy örömmel fogadják a segítőket. Ahogyan az ősz végén Dunakeszim Budaörsön, Gyömrőn és a tél folyamán Pakson is, ismét jó lenne segítőnapokat szervezni.
Kezdjük most Baján!
Március 20-án, szombaton minden dolgos kézre szükség lenne!
A menhelyet körülvevő 1,5-2 km-es kerítésszakasz megerősítéséhez, tereprendezéshez, a menhely közelében levő homokbányából homokhordáshoz várunk.
Kérlek hozz magaddal ásót, kapát, ha va lehetőséged hozz némi kutykaját és minden olyan holmit, gyógyszert, kötszert, kelléket, aminek a kutyák hasznát vennék, aminek örülnének.
Egyéb részletek miatt kérlek keress a 06 30 201 66 71-en, vagy e-mailben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!