Keresés

Részletes keresés

tyler-durden Creative Commons License 2004.02.26 0 0 4
igen én is így vagyok ezzel. Csak azt utálom, amikor valaki elkezd már fröcsögni, meg lejáratni főleg úgy, hogy még nem is látta.

Másrészt érdekes, hogy mondjuk a vietnami háborúról simán lehet kegyetlenkedő filmet csinálni, ott soha nem számított, hogy kinek az érzései sérülnek...

Előzmény: gborisz (0)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.26 0 0 3
Szia! Engem főleg a szeplőtelen fogantatás érdekelne, remélem azt is naturalista eszközökkel ábrázolják a Filmben
Előzmény: Megatron (1)
Megatron Creative Commons License 2004.02.26 0 0 2
szempontból
Előzmény: Megatron (1)
Megatron Creative Commons License 2004.02.26 0 0 1
Én szeretnék végre egy minden szepmontból hiteles filmet látni Jézusról. Ha valaha készül egy ilyen film, akkor arra kell vigyázni, hogy ne erőltessék a szerelmi vonalat, hanem az akcióra, a pörgő jelenetekre helyezzék a hangsúlyt. Ja, és a keresztrefeszítési jelenetnél nagyon kell vigyázni, elbaszhatják vele az egész mozit. De szerintem már senkit nem lehet becsapni művérrel, szögek helyett madzaghasználattal, a Jézus szerepének eljátszására kiválasztott színésznek is legalább annyira igényesnek kell lennie, hogy egy keresztrefeszítést bevállaljon a mozi kedvéért.
Előzmény: tyler-durden (-)
gborisz Creative Commons License 2004.02.26 0 0 0
Szerintem 0 megbízhatósága van ezeknek, majd én eldöntöm, hogy szerintem milyen (aztán persze lehet, hogy nekik adok majd igazat :)

Borisz

tyler-durden Creative Commons License 2004.02.26 0 0 topiknyitó
Még ki se jött a film, máris mindenki szidja. köztük A Zindex. igaz, ők mindennel így vannak, csak magukkal nem.

Ti hogy látjátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!