Keresés

Részletes keresés

SEObyPanoGraph Creative Commons License 2020.10.05 0 0 85

Úgy látom eléggé régen frissült ez a topik.

Nemrég jelent meg egy mobil applikációval játszható beltéri kincskereső játék, amit még a karanténban volt módunk tesztelni, de most megjelent egy ingyenes demó verziója is.

Érdemes kipróbálni.

https://nyomozzvelunk.hu/mobil_telefonos_nyomozo_jatek/szulinapi-kincskereso-jatek-program-demo-7-12-eves-gyermekek-reszere/

LogiKoffer Creative Commons License 2018.08.19 0 0 84

Szülinapi programnak ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk nagy sikere volt! 

Ez egy egyedi és ötletes logikai kincskereső játék, ami igazán jó választás, ha otthon rendezitek a szülinapi zsúrt. 

Nagyszerű szülinapi program,  ajánlom mindenkinek! A játékról bővebben itt olvashattok: www.logikoffer.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2018.02.20 0 0 82

Szülinapi programnak ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk nagy siker volt! 

Ez egy egyedi és ötletes logikai kincskereső játék, ami igazán jó választás, ha otthon rendezitek a szülinapi zsúrt. 

Nagyszerű szülinapi program,  ajánlom mindenkinek! A játékról bővebben itt olvashattok: www.logikoffer.hu

komaromi renata Creative Commons License 2017.09.30 -1 0 79

Szülinapi programnak ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk nagy siker volt! 

Ez egy egyedi, ötletes logikai kincskereső játék, ami igazán jó választás, ha othon rendezitek a szülinapi zsúrt. 

Nagyszerű szülinapi program,  ajánlom mindenkinek! A játékról bővebben itt olvashattok: www.logikoffer.hu

komaromi renata Creative Commons License 2017.02.13 -2 0 76

Ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk hatalmas siker volt! www.logikoffer.hu

Ez egy izgalmas, logikai kincskereső játék, ami igazán feldobja a szülinapi zsúrok hangulatát.  

Eddig ez volt a legjobb szülinapi programunk, bátran ajánlom mindenkinek! Próbáljátok ki! www.logikoffer.hu

molnar.orsolya Creative Commons License 2016.09.03 -1 0 75

Kedves Szülők!

 

Mindenkinek ajánlom a LogiKoffer nevű kincskereső logikai játékot, ami ideális választás kisiskolás gyerekek szülinapi bulijára!

 

www.logikoffer.oldalunk.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2016.05.04 -2 0 74

 

Igazán egyedi szülinapot szeretnél gyermeked számára? Vidd haza a Logikoffert, a szabadulós játékok legújabb generációját! Logikai kincskereső társasjáték elvitelre! Felejthetetlen szülinapi élmény az otthonodban!

 

www.logikoffer.oldalunk.hu

Foglalás: +3620 2130 588

Te45 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 73

6 éves fiamhoz és barátaihoz  Bon Zsúr Bohócot hívtuk (http://bohocok.hu/szuletesnapi-zsurra-bohoc/). Rendezett nekik táncversenyt, hajtogatott lufit annyit, hogy már be sem fértünk a szobába. Bűvészmutatványokat is előadott, volt mindenféle színes eszköze, ami a gyerekeket lekötötte. Ezek voltak az előnyök. A hátrány az, hogy azóta rendszeresen nekem szegezik a kérdést a gyerekek, hogy jön-e a Bohóc. Amikor a lányom 6 éves lesz, neki is elhívom, hogy egál legyen. Szerintem van 10 éveseknek való program összeállítása is, szerintem kérdezd meg.

KerOrs89 Creative Commons License 2015.10.22 0 0 72

Én legutóbb szülinapi buli helyszínt kerestem a húgomnak és nagy szerencsémre ráakadtam az egyik legjobbra, ahol eddig voltunk. Igényes, hangulatos és nem hétköznapi helyet sikerült találni, ahol mindenki jól érezte magát.

 

gyermekjatek Creative Commons License 2015.06.14 -2 0 70

Gyermekzsúr, gyermekprogram szervezés és lebonyolítás

Unja már a bohócokat, a bűvészkedést és a csillámtetkót? Akkor most valósítsa meg gyermeke álmát!

  • Amit nyújtani tudunk:
    • Fejlesztő, közösség építő játékok.
    • Kreatív programok, a gyermek elképzeléseihez  igazítva.
    • Amit kérünk:
      • Eszközök biztosítása/költségeinek fedezése.
      • Helyszín biztosítása.

Kik is vagyunk? Két testvér, akik szeretnek a gyerekekkel játszani.

Miért is válasszon minket?

v Több éves tapasztalattal rendelkezünk, számos gyermek tábor és program megszervezésén és lebonyolításán vagyunk túl, valamint az áraink is barátságosak.

Áraink:

v 3000ft/óra

v Útiköltség fedezése (Kecskemét és környékén kívül)

v Igény szerinti eszközök  költsége  

 

Elérhetőségek:

 gyermekjatekgyerekjatek@gmail.com

gyermekjatek Creative Commons License 2015.06.14 0 0 69

Mi szívesen levesszük a terhet a szülők válláról! 

babilon4 Creative Commons License 2015.01.25 0 0 68
Emi gyerekzsúr szervező Creative Commons License 2014.10.29 0 4 67

Egy kis hasznos infó azoknak, akik szeretnének otthon ünnepelni, de félnek...:) 5 DOLOG, AMIT ÉRDEMES ALKALMAZNI A SZÜLINAPI ZSÚROKON, HA NEM AKARJUK, HOGY A GYEREKEK SZÉTSZEDJÉK A HÁZAT

 

1. Célszerű valakit felkérni a családból, hogy vezessen le szervezett játékokat. A gyerekek általában nem fogadják el a szülőket játékmesternek, kevésbé szófogadóak, nehezebb őket irányítani. Kell egy olyan személy, aki kevesebbet találkozik a gyerekekkel hétköznap, a leghatékonyabb, ha a gyerekek által ismeretlen embert bízunk meg erre a feladatra.

2. Használjunk sípot! A sípnak figyelemfelkeltő funkciója van, a gyerekek a sípszó hallatára figyelnek, és ha elég határozott arckifejezéssel tekintünk rájuk, és rögtön közöljük a mondanivalónkat, nagy valószínűség szerint elérjük a célunkat.

3. Folyamatosan, megszakítás nélkül tartsuk fel az érdeklődésüket lehetőség szerint úgy, hogy mi is tartsuk érdekesnek a játékot, és egy kicsit próbáljunk meg leereszkedni a gyerekek szintjére!

4. Lehetőleg ne szakítsuk meg a játékokat felesleges szünetekkel, ha zenét játszunk, ne tartsunk csendes pihenőt! Ha lehet, inkább halkan szóljon valami a háttérben. A felpörgetett hangulatot könnyen elveszíthetjük, ha hirtelen egy passzív játékkal folytatjuk a bulit, ami nem feltétlen rossz, ha képesek vagyunk egyben tartani a társaságot, és felkelteni a gyerekek érdeklődését. Ne hagyjuk egy percig sem szétszéledni őket!

5. A tortázást és ajándékátadást hagyjuk a buli végére! Egyrészt keretet adnak az egész szülinapi zsúrnak, másrészt az ajándékok nem vonják el a figyelmet a szervezett játékokról, harmadrészt a várakozás motiválja a gyerekeket a játékra.

Jó szórakozást!:)

laurafocus66 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 64

Sziasztok,

 

vasárnap a Budapest Jazz club-ban szoktak lenni gyerek programok, es musor is,

 

szerintem jó ötlet.

a programokat itt látjátok: http://www.bpgo.hu/81/gyerekprogramok-a-budapest-jazz-clubban

 

belépő nem vészes, szerintem nem rossz ötlet.

 

Laura

Máriahor Creative Commons License 2014.02.13 0 0 63

Nálunk nagy sikere volt a körbeállós japán focinak. A szabályok:

 

A fiuk körbe állnak kis terpeszben, úgy hogy az egymás mellett állók lába összeérjen és ne férjen ott ki a labda. A labdát gurítani és ütni lehet és a cél hogy a másik lába között menjen át.  Akinek átgurult  a labda a lába között az kiesett. Ha már csak hárman játszanak akkor ők az érmesek, és két győztes lesz mert  ha a háromból még valaki kiesett akkor ott a vége és két aranyérmes van.

Zsuzsa.Szucs Creative Commons License 2014.02.12 0 0 62

Sziasztok! 
8 éves lesz jövő héten Zsolt kisfiam. 
Osztálytársainak tart bulit nélunk otthon, 10 en lesznek összesen főleg fiuk, de fogalmam sincs milyen játékokat találjak ki. Kérek szépen őtleteket! Minden érdekel! :-)

 

Zsuzsa

Magda222 Creative Commons License 2013.12.14 -1 0 61

Mi legutóbb a Fungarden rendezvényszervező céget próbáltuk ki,  nagyon jól sikerült a buli. Kicsit féltünk, mert már nagyon sok céget kipróbáltunk, de nagyon sokban csalódtunk. Már nagyon megnézem milyen a honlapjuk, az olcsóbbakat már fel sem hívom. De a Fungarden animátorait mindenkinek csak ajánlani tudom, a kislányom visított a nevetéstől, pedig nagyon csendes fajta és az arcfestéseik is nagyon szépek voltak.

H_G Creative Commons License 2012.08.22 0 0 59

Nagyon eltévedtél :) Itt kisgyerekek szülinapjának a megünneplése a téma, így palackpörgetésről, ivóversenyről, sztriptíztortákról és Chippendale-fiúkról elég kevés a tapasztalat.

 

Előzmény: bazsi bá (58)
bazsi bá Creative Commons License 2012.08.21 0 0 58

Üdv!

 

 

30. szülinapot ünnepelünk idén szeptemberben, fiatal, hasonló korú a társaság. Van valakinek valami ötlete, hogy mivel lehetne elütni az időt, valami vicces, esetleg szivatós játék érdekelne. Ilyen activity meg hasonló társasjátékok nem nagyon érdekelnek, ivós a banda :) Én már összeállítottam egy kis kérdéssort az ünnepeltnek, ha nem tudja ivás jön :)

 

Várom a javaslatokat, ha valami van,

köszi

Balázs

Aiser Creative Commons License 2011.12.08 0 0 56

igen, én is úgy tudom, hogy lehet zsúrt tartani a minicity-ben! voltunk ott múltkor az ovis csoportommal, nagyon élvezték a gyerekek, jó lenne visszamenni a családdal is még idén!

Előzmény: Törölt nick (54)
kismohai Creative Commons License 2011.12.01 0 0 55

hali
ha voltatok nyáron nyaralni, akkor pár hotelben/kempingben találkozhattatok animátorokkal. (ők tartják a reggeli tornát a gyerekeknek, kézműves foglalkozást, vízi játékot/víziaerobicot, versenyeket, mini discot stb) Van pár cég, akiknél lehet egy-egy alkalomra is kérni animációt, akár szülinapra is. Idén a legtöbb helyszínen a "Tiszta Dili"-t láttam, huszonéves fiatalok festették nagyüzemben mindenki arcát, játszottak és táncoltak. Szerintem ha szülinapoznátok, érdemes őket megkeresni. Elvileg a hétvégi KÖKI terminálos Mikulás váró rendezvényen is ott lesznek. meg is tudjátok lesni, hogy hogyan dolgoznak :) 

Galagonya bohóc Creative Commons License 2011.11.04 -2 0 53

Játszóházunkban:

 

- Varázsló Show Rolandóval a varázslóval

- Mini Disco (disco lámpákkal)

- Palinta Társulat koncert

- Batyú Színház bábműsorai

 

És sok-sok önfeledt, szabad játék!

 

www.szulinapibohoc.hu

emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.08.24 0 2 52

Megjelent legújabb Verdás szülinapi zsúr programajánlatunk, és hamarosan a peonza rajongók is kedvenc játékaikkal versenyezhetnek kis barátaikkal a gyerekzsúrokon. Interaktív Miki egeres bábműsorunk megmozgatja a gyerekeket, játszóházban, otthon, egy jó étteremben, szállodában, vagy akár a színpadon.

Augusztus végéig kedvezményesen megrendelhető!

 

Nézzetek be hozzánk!

www.emi-gyerekprogramok.hu

Előzmény: karasnafesztival (51)
karasnafesztival Creative Commons License 2011.05.20 0 0 51

Idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a Karasna zenei fesztivál Pilismaróton

 

Gyertek és bulizzatok a Duna-kanyar legszebb és legkülönlegesebb fesztiválján!

4 SZÍNPAD , 6 HELYSZÍN, 50 FELLÉPŐ, FERGETEGES HANGULAT!

Időpont: 2011. június 16-19.

Helyszín: Pilismarót, Dunapart u.

 

Az eseményről bővebben: http://www.karasnafesztival.hu/

Galagonya bohóc Creative Commons License 2011.03.06 0 0 50

Az évi közel 300 szülinapi bohóc fellépéssel a hátunk mögött bízvást állíthatjuk, hogy Galagonya bohóc és barátai az ország egyik legkeresettebb szülinapi bohóc produkciója

 

Lehet a zsúr Nálatok otthon vagy a szülinapi játszóházunkban biztos lehetsz abban, hogy fergeteges szülinapi buliban lesz részetek.

Nem csak 1 lufis lufifigurák és nem csak 1 méretű lufiból (lásd a képet)!!

 

Felnőttek köszöntése is, akár kedvenc stároddal (pl. Garami Gábor, Nóci, Bencsik Tamara, BNF..stb.)

 

ZSÚROK MÁR br.7500Ft-tól GALAGONYA BOHÓC JÁTSZÓHÁZÁBAN!

 

Infó: www.szulinapibohoc.hu vagy a 06-20.975-13-72-es telefonszámon

 


emi gyerekzsúr animátor Creative Commons License 2011.02.26 0 2 49

Igen, a napközi nagyon jó hely egy szülinap levezényléséhez, 4-7 éves gyerekek számára. A nagyobbaknak pedig általában a bowling termeket ajánlom, ahol akár külön termet is lehet bérelni, de bármilyen sport létesítmény, vendéglátó egység, akár szálloda is megteszi.

Ha nagyon kreatív a szülő, le is tudja kötni a gyerekeket bármilyen szórakoztató személyzet nélkül is, de sajnos v. nem sajnos:) sok szülő nem hajlandó, vagy egyáltalán nem is ért egy gyerekbuli lebonyolításához. Nem könnyű 15-20 gyereket hosszútávon foglalkoztatni úgy, hogy ne veszítsük el az érdeklődésüket. Egyre több animátor cég próbálkozik egy ilyen esemény megszervezésével, több animátor próbál szerencsét itthon több-kevesebb sikerrel. Érteni kell a gyerekek nyelvén, naprakésznek kell lenni főleg az idősebb korosztály körében.

Le kell ereszkednünk hozzájuk, és ami a legfontosabb, nekünk is élveznünk kell velük együtt a játékot. Irányítani kell őket, rendet is kell tartani, különben széthullik a társaság, és a kisebb korosztály esetében futkározás, rohangálás lesz belőle. Tudni kell jól összeállítani egy 2-3 órás programot, és pontosan tudni kell, mikor és mire kell váltani egy-egy játék közben, ha esetleg lanyhul az érdeklődés.

Nem szabad figyelmen kívül hagyni a zene szerepét sem.

 

Óriási tapasztalatom van gyerekzsúr szervezésben, és lebonyolításban. Nem könnyű a feladat, de ha szívvel-lélekkel csináljuk, fantasztikus lesz a buli:)

 

Emi gyerekzsúr szervező animátor

www.emi-gyerekprogramok.hu

Előzmény: Shiro (48)
Shiro Creative Commons License 2010.07.01 0 0 48
ugyanmár Alice... én sem napi rendszerességgel tömöm a gyerekbe a nyalókát, de ha kap valahol, akkor nem nézek gyilkos szemekkel az adakozóra...

sőt, a lányom a múltkor hozta a spórolt pénzét a nagybevásárlásra és vett egy-egy nyalókát magának meg a tesóinak...

gyerek szülinapra egy hasznos javaslat:
Ha már meguntátok a csúszdás játszóházakat, de a lakást sem akarjátok elemeire szedetni néhány kisiskolással, akkor ajánlom a magán ovikat, családi napköziket... néhány helyet ugyanis kiadnak hétvégére 2-3 órára. ahol mi voltunk, ott többféle ár volt és az egész hely a miénk volt. én nem kértem játszószemélyzetet, kitaláltam egy csomó játékot, vittem a kaját meg az innivalót és nagyon jól szórakoztak a gyerekek.

másik verzió, ha valószínűsíthető, hogy szép idő lesz, egy kirándulásra elvinni a csapatot egy közeli rétre, ott lehet focizni, tollasozni... stb... piknik a kockás takarókon, a tortát is lehet vinni :o)

s.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (47)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 47
Hogy kicsit visszakanyarodjak a 25 éves pálinkás bulitől a gyerekszülinapok irányába.. nos én a minap a Metróban láttam NYALÓKÁKAT de valami fantasztikus kivitelezésben, irtó mókásak voltak. Most azon gondolkodom, hogy az unoka szülinapján mindenki kap majd egy ilyet, fillérekbe kerül végülis.

Előrebocsátom, hogy SOHA nem szoktunk nyalókát venni, de ha pl. az autómosóban a gyereket megkínálják, akkor nem verjük ki a kezéből... tán csak nem esnek a torkomnak a szülők...
Bazeltop Creative Commons License 2010.06.29 0 0 46
jobb helyeken az van, hogy nem azzal akarnak egymás fölé licitálni, hogy mennyire olcsó és gagyi cuccot hoznak, hanem hogy minél jobb és különlegesebb italt. Van aki még vállalja, hogy "bűvészkedik" egy sort és kever valamit ott helyben az alapanyagokból. Több-kevesebb sikerrel :) De ez ritka meg tényleg normális társaság kell hozzá.
Sajnos a többség tényleg inkább az "ússzuk meg olcsón" felé tendál :(
Előzmény: gerlelany (40)
hanna85 Creative Commons License 2010.06.29 0 0 45
én ilyen pálinkakoktélt ittam naggggyon finom:
4cl málna aranyüst
2,5 dl málnalé (vagy ha nincs málnaszörp de minőségi, és higitásképp 2 dl ásványvíz)
málna
jég

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!