Keresés

Részletes keresés

Jimyke Creative Commons License 2022.09.11 0 0 198

Sziasztok.

Felvettem egy zene részletet, szeretném ha segítenétek mi a címe ennek a zenének?

https://www.youtube.com/watch?v=pMwBC4ktvEk

Köszönöm

jwkllr Creative Commons License 2022.05.06 0 0 197
Előzmény: tcsusza (196)
tcsusza Creative Commons License 2022.05.06 0 0 196

Üdv. Keresőtársak!

Úgy tűnik, nemigen olvassák már ezt a topicot, de én nem adom fel a csüggedést, ezért hát leírom: keresek egy 60-as, talán lehet 70-es évekbeli zenét, amit a Radio Luxemburg középhullámon sugárzó adó játszott a slágerlistáján. Jellegzetessége, hogy japán vagy kínai harcosról szólhatott, tipikus távolkeleti zene volt, de nem a Kungfu Fightin, az biztosan későbbi. Talán Szigar tudná is, de eltűnt, mint Petőfi a ködben... de hát a remény hal meg utoljára... 

apogee Creative Commons License 2022.02.02 0 0 195

Üdv mindenkinek!

Keresek egy régi magyar számot.Sokáig úgy tudtam,Bódy Magdi énekelte,de ő nem tud róla.Tippem,hogy a dal címe Hívj! volt,de nem találok ilyen infoval semmit.Komoly,erős hangú énekesnőre emlékszem.

Ilyen szövegrészletek ugranak be:

Kérlek,úgy gondolj rám,ahogy rég,

és emlékezz egy kicsit még...

Hívjál!Szívedben ott van még a tűz,

kérlek ne menj el...

Szemedben ott van még a könny,

kérlek töröld le

és hívj,hívj,hívj

Sandi_73 Creative Commons License 2021.11.21 0 0 194

Sziasztok!

 

Egy olyan zenét keresek, aminek a klipje fekete-fehér, férfi előadó, angolul énekel. Tengerparton játszódik, fura hangulatú, dobbal és fémes csikorgással kezdődik a szám. A klipben egy nő elsüllyed a vízben, nyitott szemmel "pörög". Gondolom szerelmi témájú, de sem a zenéből, sem a szövegből nem jut eszembe semmi, hogy rá tudjak keresni. Tudnátok segíteni? Köszönöm előre is.

Okytos Creative Commons License 2021.11.03 0 0 193

Hali! 
Hálás volnék.

Konkrétan az érdekel, YouTube-on elérhető több 100 Ibiza Mix Deep house, ugye konkrétan ez szokott lenni a címe: Avicii Dua Lipa Coldplay martin garrix & tigo Chainsmoker style.

nyilván a Poison, we were younger, alap.

szóval a Spotifyon, hogyan érem el ezeket?

Ha jobb számok címét valaki beírja az volna az igazi Bónusz főleg ha megegyezik Ízlésünk valamennyire..

Köszi!

jwkllr Creative Commons License 2021.08.26 0 0 192

Köszi!

 

Előzmény: Spanos (191)
Spanos Creative Commons License 2021.08.25 0 0 191

LADO B (remix)

 

Amúgy itt senki nem ismeri a Shazam és vagy a google play áruházból letölthető "hangkeresés" programot?

Előzmény: jwkllr (190)
jwkllr Creative Commons License 2021.07.09 0 0 190

https://www.youtube.com/watch?v=mHYQrSjnXcs

 

2.21-től kezdődő zenerészletnek mi a címe? 

uvegablak Creative Commons License 2021.06.26 0 0 189

Sziasztok!

 

Rég keresek egy számot ami kb 2008 ban ment a cherry musicon vagy a music maxon.

Egy barna hajú  szép szomorú lányról szól, akit az énekes pasi boldoggá akar tenni, minden jóval elhalmozza, aztán a klipp végén elmosolyodik a lány és boldogan megöleli a fiút.

 

Basshunter stilusú disco zene volt, de sajnos semmi nem ugrik be belőle, csak maga a klipp.

Red Man Creative Commons License 2021.01.03 0 0 188

Közben egyszer beugrott, hogy Amigos, de nem találtam semmi hasznosat. A napokban hallottam a rádióban az Amigod nevet és így meglett.

 

Amigod - Hősöd

Előzmény: Red Man (187)
Red Man Creative Commons License 2020.11.27 0 0 187

Én is segítségre szorulok! Azt tudom csak, hogy a videóklipp nagy részében egy nagyon szakállas srác edz, talán rozsaszín kezeslábasban és van olyan jelenet, ahol nagyon vicces zokniban helyben fut. A vizes szakállát a kezével átsimítja.

 

Egy sorra emlékszem, amikor én még kislány voltam. Ez szólt a kocsiban egy állomáson valami intróként. Ismerem a számot, itt van előttem a klipp, de elfelejtem a neveket és nem jut eszembe az együttes. Csak kicsit bosszant a dolog, egész kicsit, úgy elefántnyit!

Gentile007 Creative Commons License 2020.10.17 0 0 186

Righeira - Hey Mama (1984)

Wav download link:

https://www77.zippyshare.com/v/NQBYXgSD/file.html

Gentile007 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 185

Hétvégén megkeresem!

Előzmény: Gerika76 (184)
Gerika76 Creative Commons License 2020.10.04 0 0 184

Szia! 

Megtaláltad? Régóta keresem, de nem találom sehol, pedig a '80-as években nagyon szerettem gyerekként...  :( 

Előzmény: skati66 (133)
kis_kiraly Creative Commons License 2020.07.06 0 0 183

Látom nem sok esély van arra hogy válaszólnak is rá, de azért megpróbálkozok.

 

A szám címére vagyok kiváncsi.

 

Min 10 (de talán több) éves magyar klipp. Az egész videóklipp nem áll másból, csak végig full totalba mutatnak női arcokat: egyszer nevetgélnek,máskor szomorúak, durcásak, valamikor kiváncsiak néznek a kamerába vagy éppen szemrehányóan. Ezek a pillanatképek váltogatják egymást a dal alatt. Ennyiból áll az egész videóklipp.

 

A zene alapja valami sima gitáralap, ballada és a lassú popzene között van (nem pörgős szám!)

 

És halvány emlékeim szerint még Köllő Babett (A mostani luxusfelesége reality showból) arca is felbukkan.

 

Bárki segítségét előre is köszönöm!

garcia66 Creative Commons License 2020.02.09 0 0 182

Sziasztok!

 

Egy számot keresek... A videóklip egy vasútállomáson álló, headszettes, ősz férfivel kezdődik. A történet szerint meghal a felesége, és a szívét egy fiatal nő kapja meg, aki meghívja a férfit hozzájuk... A klip végén derül ki, hogy az említett ősz férfi a fülhallgatón a felesége szívdobbanását hallgatja. Talán 2018-19-es dal lehet.

Köszi.

csympy Creative Commons License 2020.01.25 0 0 181

Sziasztok! Keresek egy számot, sajnos sem az előadóját, sem a címét nem tudom, valamikor 2010 és 2016 között láttam a klipjét Youtube-on. Annyira emlékszem csak, hogy valamilyen dél amerikai vagy brazil vagy spanyol vagy hasonló lehet, az utcákon játszódik a klip, gyerekek, emberek életkép szerű jeleneteiből áll és a klip elején mutatnak egy nagy utcai plakátot, amin talán Che Guevara látható.

Roby Nyíri Creative Commons License 2020.01.15 0 0 180

Sziasztok! Remelem.sokan elolvassatok es tudtok segiteni. 

Egy zenet keresek. 99ev szuletesu vagyok. Kb gyerek koromban hallgattam sokat egy zenet amiben lanyok.voltak katonak. 

Voltak benne ferfiak is akiknek vetkoztek is a lanyok egy kis teremben. Ha jol emlekszem a fiuk is ugyan igy tettek. Amire a legjobban emlekszem hogy ugy kezdodik hogy a lanyok befutnak.egy kikepzo taborba es a videoclipben kikepzesben is vesznek reszt. Remelem tudtok segiteni

thomasz'87 Creative Commons License 2019.05.11 0 0 179

Sziasztok!

 

Egy ruhaüzletben hallottam, régi club sláger volt, a refrén mindig ez illetve erre hasonlít: "UUUh, I Wanna Say hello, HELLO! UUUh, I Wanna Say hello, HELLO! állandóan ez ismétlődik. Semmit nem találok róla. Ha tudtok, kérlek segítsetek! Köszönöm előre is.

martafloraszabo Creative Commons License 2019.05.04 0 0 178

Sziasztok! Keresek egy szamot amiből csak foszlanyok vannak meg. 2004-2007 fele jatszhattak az MCM nevű zenecsatornan. Egy felhosszu szoke hajú ferfi énekelt, az elején egy szobában es papírgalacsint dobott kosárra. Aztan tornateremben is énekelt es egyre többen táncoltak vele. Citromsárga pólóban volt talan. Es azt hiszem francia volt vagy szlovák nem tudom mar. Annyira jo lenne megtalálni mar minden reményt elvesztettünk :( 

martafloraszabo Creative Commons License 2019.05.04 0 0 177

Breach- jack

Előzmény: Mónika Weiszhaár (175)
Kukutyinmaster Creative Commons License 2019.03.11 0 0 176
Sziasztok! Régóta keresek egy talán 2000-es évek eleji magyar disco zenét. A klipje emlékeim szerint egy anno patinás discoban lett felvéve, a lényege pedig abban állt, hogy a leányzó szerelmes az ott játszó Dj-be, de az sohasem veszi észre a lányt. A klip vége persze happy end, felfigyel a Dj a leányzóra és mindenki boldog... Amennyiben ezen leírás alapján valaki ráismer erre a zenére az ne tartsa magában és ossza meg velem! :D
Mónika Weiszhaár Creative Commons License 2019.02.12 0 0 175

Sziasztok!

En egy külföldi zenet keresek! Annyi maradt meg belöle, hogy fiuk lanyok tancolnak benne felvaltva es hol szörösek hol csupaszok!Ha pl a labuk es a felsötestuk szörös akkor a következö villanasnal mar eppen forditva, es ez megy egeszen a vegeig! Valaki esetleg? Gyerekeket mar besoztam, hogy milyen jo es mar a fejemet leeszik, hogy mikor talalom mar meg nekik !! XD

 

köszi aki segit! 🤪

Árpi405 Creative Commons License 2019.01.12 0 0 174

Sziasztok! Segítsetek! Egy zenét keresek aminek se a címét nem tudom se hogy mikor készült csak azt tudom belőle hogy volt benne olyan részlet hogy gördeszkáztak benne metrót vagy vonatot mutattak benne és a végén akkora bulit csaptak hogy kádba ugráltak a kutya is lerázta magáról a vizet. Semmi mást nem tudok róla a tv-ben láttam régebben.

Kösz

 

Brigi110 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 173

Sziasztok, én is keresek egy számot, 2018 as, egy nő van benne , Szőke hajú ,fehér ruhába  ,fehér háttérrel, azt hiszem olaszul énekel, kerestem mindenhogy de nem találom, ha tudnátok segíteni azt megköszönnöm🤗

srobert71 Creative Commons License 2019.01.05 0 0 172

Üdv! Én is zenét keresek sajnos eddig nem sok sikerrel! Csak hasonló zene számokat tudok támpontnak megadni. Az eggyik a Mezzoforte-Gardenparty amire nagyon hasonlit a másik pedig Cendy Dulfer saxafon szóló esetleg trombita szóló ami hasonlít az általam keresett zeneszámra. Bizom benne hogy valakinek be ugrik vagy tud további infóval segíteni! Köszí! 

Maryna85 Creative Commons License 2018.09.24 0 0 171

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Keresek egy zenét, a klipben egy csaj mindent megeszik, a végén ha jól emlékszem egy modell lányt is, és a végén végig megy egy kifutón és nem kicsit furán nézz ki. Magas, hosszú karokkal stb. Nagyon rég láttam, ezekre emlékszem. Egy srác énekli. 

Előre köszönöm a segítséget :) 

Kipper Creative Commons License 2018.08.14 0 0 170

Ennek egy valtozata:

 

https://www.youtube.com/watch?v=pZvBJEnoqdE

 

 

Előzmény: pusiman (169)
pusiman Creative Commons License 2018.08.09 0 0 169

Sziasztok!

 

Az alábbi videóban 8:27-től mi a dal címe? Ki az előadó? A Shazam nem ismerte :-(

https://youtu.be/rlZcj7cuZPk?t=507

 

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!