Keresés

Részletes keresés

Pax2 Creative Commons License 2006.10.26 0 0 10
hello van itt vki?
lehi2 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9

Hali !

Hipnózisból hogy készülsz fel elméletben?

Tudsz segíteni, milyen irodalmat szerezzek be?

Üdv !

lehi2

Előzmény: DarkLucia (6)
cyrro Creative Commons License 2005.07.11 0 0 8
Már csak azért mert engem is éárdekelne a téma.
cyrro Creative Commons License 2005.07.11 0 0 7
Helló !

Látogatja ezt a topikot még valaki ?
DarkLucia Creative Commons License 2005.01.05 0 0 6

Hali!

 

Engem is nagyon érdekel a téma, bár még az elméleti részeket tanulmányozom (ezoterika, spiritualizmus, mágia, hipnózis, pszichológia), hogy kellően felkészítsem magam a gyakorlatra. :-))) 

turi Creative Commons License 2004.02.18 0 0 5
Ez engem is érdekel.Falom az ilyen könyveket és szeretek az okkultumizmussal foglalkozni.Tudom,hogy mostani problémáink egy része a múltból származik,de jó lenne ezt felszínre hozni.Egyszer régen Hernádi könyve alapján próbáltam tesztelni,mi is voltam előző életemben:kerti poszáta.Semmit nem mondott ez nekem.
Persze nem vagyok szakember és nem tudtam a tesztet kitölteni megfelelően,mert van amit az ember magának sem vall be .
Örülnék,ha folytatódna ez a topic,addig is tanulmányozom az aztrológiát,az agykontrollt,a feng-shuit,és olvasom az ezotériával kapcsolatos irodalmat.
beluking Creative Commons License 2004.02.18 0 0 4
Igen!
Pár könyvet olvastam ezekről, és szeretnék saját "szememmel" is meggyőződni arról, mi van.
A progresszió pedig "jövő életbe" való eljutást jelent.
Itt kezdődnek a filozófiai kérdések, van-e ilyen, mit jelent, ha ez igaz, előre elrendelés, karma, stb.
Nem tudom, ki végez ilyen jellegű "kísérleteket", beszállnék.
Előzmény: lehi2 (3)
lehi2 Creative Commons License 2004.02.17 0 0 3
szia!
A progresszió tulajdonképpen mit takar?
A regresszió azt hiszem azt jelenti,amikor vkit hipnózisban az időben visszafele visznek.Jól tudom?
Előzmény: beluking (2)
beluking Creative Commons License 2004.02.16 0 0 2
Felhozom, hátha...
Előzmény: lehi2 (1)
lehi2 Creative Commons License 2004.02.15 0 0 1
hali beluking!
úgy látom,eddig nem sok (O) szakember jelentkezett,ellenben engem is érdekelnek az ilyen "tudományok".úgyhogy minenki IDE!!!
lehi
Előzmény: beluking (-)
lehi2 Creative Commons License 2004.02.13 0 0 0
hopsz egy O-ás
Előzmény: beluking (-)
beluking Creative Commons License 2004.02.13 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szívesen részt vennék ilyen összejöveteleken, vállalva a kapott információk utáni kutatást is.
Egyébként is érdekel a téma, úgyhogy várom az érdeklődők, szakemberek hozzászólását.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!