Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2004.02.09 0 0 17
Orbán szerintem az égvilágon senkitől sem fél mindaddig, amíg ugyanakzokat a szép idegen seggeket nyalhatja, amelyiket az MSZP-SZDSZ koala is.
Előzmény: nehazudj fidesz (-)
Molaf Creative Commons License 2004.02.09 0 0 16
Bizonyára az MDF-ben is sokat vitatkoznak arról, hogy milyen nyugodt politizálásra vevő egy kis párt esetében a média. Szvsz a konklúzió a szok lenni, hogy semmilyenre. ;)

Előzmény: nehazudj fidesz (15)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.09 0 0 15
Pedig szerintem könnyű lenne olyan eseményeket gyártani, amire vevő lenne a média és mégis a nyugodterőség jönne át rajtuk.

Én még tolnám is Iboly és egy ilyen MDF szekerét - pedig soha nem álltak közel hozzám - csakhogy egyedül képtelenek lennének kormányozni, a fityeszt meg legalább annyira nem akarom, mint a maszopot.
Sőt, nem legalább, hanem jobban nem.

Előzmény: Molaf (14)
Molaf Creative Commons License 2004.02.09 0 0 14
Tudja ezt a kalapos királynő is, de ha nem fogalmaznak ilyen erősen, akkor el sem jut a hangjuk a választókhoz, "köszönettel" a nagy pártok holdudvarhatásának.
Előzmény: nehazudj fidesz (13)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.09 0 0 13
Az MDF megerősödésére gondoltam már, de ott nekem valami nagyon nem kerek.
Ha Iboly nyugodt erő akarna lenni, azzal szerintem még be is futhatna, viszont akkor nem kellene Font Sándort és társait szerepelni engedni és nem kellene a fidesz agresszív megnyilvánulásait másolni, mint pl. az elhatárolódásra felszólítás.
Előzmény: Molaf (11)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.09 0 0 12
A nyílt szembefordulás az most öngyilkosság lenne, de érdekes háttérmunka folyhat.
Rogánra én is gondoltam, de szerintem nála nagyobb veszély Pokorni!
Támadni akkor érdemes, amikor már van egy jelentős bázis. Olyat pedig lassan lehet felépíteni, sok vacsorát kell adni félhülye társaságoknak az Alföldi étteremben, meg most már jobb helyeken.
Előzmény: Alpári Gnác (10)
Molaf Creative Commons License 2004.02.09 0 0 11
2006-ig csakis akkor kellene tartania valakiktől, ha az MDF megerősődne vagy kapitális hibát vétene OV Amíg ezek nem következnek be szvsz nyílt szembefordulás nem kifizetődő semelyik fideszes politikusnak, mert ugyan van élet a Fideszen kívül is, de nem túl kecsegtető.

Persze egy újabb vesztett választás más felállást eredményezne, bár most úgy tűnik, hogy OV repetázhat.

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
Alpári Gnác Creative Commons License 2004.02.09 0 0 10
Nem tudom, tart-e tőle, de szerintem egyetlen ember van, akitől tarthatna, az pedig Rogán.

Látványos volt, ahogy a szövetséggé alakuláskor Rogán kihátrált a vezér mögül, vagy talán inkább visszamaradt.
Nem szép dolog, de nálam jobban senki sem gyűlölte Rogánt az előző ciklus alatt tanúsított bicskanyitogató stílusa miatt, most viszont látványosat váltott. Kérdés, hogy az volt-e az igazi, vagy ez?
Most úgy látom, hogy ha még sokáig bizonyít (legalább annyit, mint az olasz autók), akkor tudnék rá szavazni, mert bármennyire hihetetlen, nekem a balos preferenciám a jelenlegi helyzetben csak relatív.

Viszont az egy nagy párt, sokakat akar lefedni, tehát itt az ész olyan sokat nem számít, lásd Deutsch alelnök Úr soha lehanyatlani nem akaró karrierjét!

És még az is rejtély, hogy a JEL-nek hány választást kell még ahhoz elveszítenie, hogy saját táborában is megizmosodjon a kérdés: biztos ő van felkenve?

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.08 0 0 9
oké, túl vagyunk a topiknyitó minősítésén, akkor most koncentráljunk a témára!
Előzmény: Tájékoztató Iroda (8)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2004.02.08 0 0 8
"rajkózenekarban"

Látom te se férsz a bőrödbe a gyűlölettől, még a PC-ség mázának lehullásával se bírsz törődni.
By the way, ez már az "új" MSZP-s/SZDSZ-s EU-kampány stílusa?

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.08 0 0 7
:)))
Előzmény: Törölt nick (6)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.08 0 0 5
Kádár fölött ott volt Moszkva.
Orbán fölött ki van?
Előzmény: Törölt nick (4)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.08 0 0 3
No épp ezaz!
Nem hiszed hogy félnie kell?
Miért?
Senkiben nincsen elnöki ambíció?
Vagy soha nem lesz?
Előzmény: Törölt nick (2)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.08 0 0 1
ha ilyen alakok ilyenek írnak bele, akkor biztosan az lesz
Előzmény: livefast (0)
livefast Creative Commons License 2004.02.08 0 0 0
Szerintem leginkább tőled tart.
Meg egy picit geszthitől is.

De majd megvédi a vashadsereg...

(nem unalmas egy újabb gondolattalan Orbántopik?)

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.02.08 0 0 topiknyitó
Oké, senkitől, mert ugye ő az isten.
De mégis.

Kik azok, akikre oda kell figyelnie a viktátornak, nehogy a hatalmára törjenek?

A kezdőcsapatból kitúrta azokat, akiktől tartott.
A mostaniak közül szerintem egyedül Pokorni veszélyes, mert ő még Orbánnál is nagyonn karrierista, aligha elégszik meg a mostani pozíciójával. És van is elég számító és ravasz ahhoz, hogy ketyegő bomba legyen a vezérkarban.

Aztán itt vannak ezek a második generációs tücskök. Rogán és Répássy mintha egy kicsit a háttérbe nyomattatott volna, nehogy nagyon elszaladjon velük a ló. Révészesz Máriuszosz most a megmondóember, de vajon meddig?

Nyilván ő sem kerülhet túl magasra, nehogy veszélyeztesse a csúcsokat.
Azt aligha hiszem, hogy a fideszben nyomuló emberek beérnék a vokálban dünnyögéssel, esetleg azzal, hogy majd egyszer másodhegedűsök lehetnek egy rajkózenekarban.

Ki veszélyezteti a JEL pozícióit?

Fidesznyikek, erre válaszoljatok, legalább lesz valami hasznotok is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!