Keresés

Részletes keresés

wetboy Creative Commons License 2004.02.08 0 0 14
"Akkor most ő háborús bűnös (agresszor)és tömeg gyilkos?"

Igen az. Igy szó szerint..

Előzmény: Hókuszpók (13)
Hókuszpók Creative Commons License 2004.02.08 0 0 13
Bush most ismerte be, hogy semmi alapja nem volt Irak megtámadásának ( Hír Tv )!
Akkor most ő háborús bűnös (agresszor)és tömeg gyilkos?

Szvsz: IGEN!

aaa02 Creative Commons License 2004.02.08 0 0 12
"Bush Jr. szerintem már túl tett minden Brezsnyeven.."

Hát, messze nem jár tőle.

Azt a bizottságot amely az Iraki háborút és
ezzel kapcsolatosan Bush felelősségét is
vizsgálni fogja ő maga nevezte ki.

Jó mi ???

Előzmény: Antisystem (3)
zividivi Creative Commons License 2004.02.08 0 0 11
/"..Ez azért nem kis fejlődés tizenvalahány év alatt!..."/

Fogsz Te még tovább is fejlődni, velem együtt!

Üdv! Z.

Előzmény: Geyza (-)
charubdys2002 Creative Commons License 2004.02.08 0 0 10
jaja
Előzmény: Geyza (8)
Qqberci Creative Commons License 2004.02.08 0 0 9
1etértek
Előzmény: Geyza (8)
Geyza Creative Commons License 2004.02.07 0 0 8
Ennyiféle össsszeesküvéselmélet összefüggéseinek a kibogozása meghaladja a képességeimet, de azt hiszem egyet elmondhatunk: az amerikai rendszeren egyre röhejesebb kinövéseket látni és egyre dühítőbb, hogy ilyen ostoba, bornírt dolgokat produkáló ország most a világ vezetője és ugyanő a jog és igazság megkérdőjelezhetetlen bajnokának a szerepében tetszeleg.
Előzmény: geszthi (7)
geszthi Creative Commons License 2004.02.07 0 0 7
NO most ha mar osszeeskuves elmelet, nem lehet, hogy ez Janet Jacksonos balhe egyik oldal vaganya?

Amint olvasom mar 5 percces kesessel adjak "eloben". Hat ha egy - szo se rola tenyleg igaz volt az indexes cikk minositeseinek :-OOO - mell bemutatasa ekkora ossznepi riadalmat tudott okozni akkor egy esetleges politikai beszolas....

Előzmény: Geyza (-)
Vernon Sullivan Creative Commons License 2004.02.07 0 0 6
elnézést, h beleugatok, de szvsz hasznos info, h a "hír" érkezéséig kb heti gyakorisággal tartottak teltházas koncerteket az USA-ban (pl. NY Carnegie Hall, és egyébb lebujok...), elismert zenészek, mindenféle politikai felhangok nélkül...

szvsz Bushéknak ez a Grammy balhé nem hoz szavazókat, viszont sokat visz... és ezt pontosan lehetett tudni előre is. kizártnak tartom, hogy a rep. adminisztrációnak ez érdekében állna...

üdv
.vs.

Előzmény: Antisystem (5)
Antisystem Creative Commons License 2004.02.07 0 0 5
Kedves Fehérzaj!

Népszabadság, Magyar Nemzet, Blikk, Népszava, Magyar Hírlap...
:)))

ÜdV

ps: unom, hogy azt feltételezik, gőzöm sincs...
Ezzel szemben a valóság kb a következő: a párom éppen nézte a TV-ben a Lé és a Lola c. filmet, annál a jelenetnél, ahol a lány kirabolja az apját, a következő megjegyzést tette: "úgy kell a titkárnő-kúró rohadt kapitalista f..fejnek" Ez a megjegyzésem meg arra vonatkozik, hogy talán különböző alapállásból _UGYANARRÓL AZ ESEMÉNYRŐL_ különböző véleményt alakíthatunk ki...

Előzmény: fehérzaj (4)
fehérzaj Creative Commons License 2004.02.07 0 0 4
Mar megbocsass, de ez is mutatja, hogy gozod sincs arrol mi ujsag.
Előzmény: Antisystem (3)
Antisystem Creative Commons License 2004.02.07 0 0 3
Halihó!

Én jobban...ez a Bush Jr. szerintem már túl tett minden Brezsnyeven...

ÜdV

Előzmény: Geyza (-)
Vernon Sullivan Creative Commons License 2004.02.07 0 0 2
Aki kenytelen a kommunistak elol elmenekulni, az viszonylag ritkan szivleli a rezsim kedvencei muveszeket....

már megbocsáss, de neked ugye gőzöd nincs, h kikről van szó?

üdv
.vs.

Előzmény: rtsrulez (0)
Vernon Sullivan Creative Commons License 2004.02.07 0 0 1
szvsz ez egy demoktrata tisztviselő döntése: -1000000 kubai szárm. szavazó... elég sokat koncerteztek mostanság az usában...

összeesküvéselmélet rulez...
.vs.

Előzmény: Geyza (-)
rtsrulez Creative Commons License 2004.02.07 0 0 0
Azert nagy kulonbseg hogy ha valaki nem tetszik nekik azt nem engedik BE az USA-ba , vagy elviszik a SZU-ba es nem engedik KI....

Lehet egy kubai szuletesu ugyintezo hozta az elutasito dontest... Aki kenytelen a kommunistak elol elmenekulni, az viszonylag ritkan szivleli a rezsim kedvencei muveszeket....

Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2004.02.07 0 0 topiknyitó
A Buena Vista Social Club tagjait nem engedték be az USA-ba, hogy részt vegyenek a Grammy-díj átadásán, mivel beutazásuk sértené az amerikai érdekeket:-(

Már majdnem annyira utálom az USA-t, mint amennyire annak idején a SZU-t nem csíptem.

Ez azért nem kis fejlődés tizenvalahány év alatt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!