Keresés

Részletes keresés

KeMatyi Creative Commons License 2004.10.31 0 0 16
ez a kép Pula-ban készült a 70-es évek vége felé. a minőség tudom szar de jobb hiján diavetítő a falra fél méterről majd digitális fényképező :-)
Rianna Creative Commons License 2004.08.12 0 0 15

Van másik kép is? :))

Előzmény: tt65 (14)
tt65 Creative Commons License 2004.08.08 0 0 14

Karlovy VAry-ra gondolsz? Tényleg klassz, de egyáltalán csehország nagyon fine!

 

Előzmény: Rianna (12)
Topy Creative Commons License 2004.08.05 0 0 13
Ekkora anyagnál az lenne a csoda, ha nem lenne benne tévesztés! :))))
Mindig örömmel nézem a felrakott képeket, különösen azokat a helyszíneket amiket ismerek: érdekes figyelni a változást.

Topy
Előzmény: Rianna (7)
Rianna Creative Commons License 2004.08.04 0 0 12
Azért a "modell" se rossz helyszín! :))
Előzmény: Rianna (11)
Rianna Creative Commons License 2004.08.04 0 0 11

Csak érdekelt, hogy mikor készült...

Klassz képek, a maiak is - olyan régi-színes kép fílingjük van.

Előzmény: tt65 (9)
tt65 Creative Commons License 2004.08.04 0 0 10

Megint nem sikerült, mint a kengyelfutó gyalogkakukk prérifarkasának!

 

 

Régen  ma  ma 2
tt65 Creative Commons License 2004.08.04 0 0 9

A nagymama hagyatékából való, 1916-24 közötti képek. A gépemen sajna csak a képes fele van rajta, majd otthon megnézem a hátoldalát. Miért érdekes?

 

Sajna rosszul linkeltem be valamit, mert csak kicsiben látszik.

Próbálok egy másikat...

Régen

Ma_1

 

Ma_2
Előzmény: Rianna (8)
Rianna Creative Commons License 2004.08.04 0 0 8
Mikori kép?
Előzmény: tt65 (5)
Rianna Creative Commons License 2004.08.04 0 0 7

Igazad van, nagyapám adta neki ezt a címet.

Találtak már más tévedést is - pl. hajóképnél évszám-hibát -, de mivel olyan nagy az anyag, ez a minimális % tévedés nem katasztrófa szerintem.

 

Egyébként párom családi fényképei közt ugyanez a kép szerepel jópársok évvel később, ahogy kölykökként rajta csimpaszkodnak... :))

Érdekes... még a fényképezés szöge is hasonló.

 

Előzmény: Topy (6)
Topy Creative Commons License 2004.08.03 0 0 6
Nem kötözködni akarok, csak van egy kis pontatlanság a legutóbbi anyagban. És pont azt a képet linkelted ide, aminek a címével gond van. :)))
A képen egy MIG-15-ös gép látható ( egy hasonló állásból fotózott gép: http://www.wpafb.af.mil/museum/air_power/ap42.htm ), ez a típus a II. vh után lett kifejlesztve, 1949-től állt hadrendbe. Így a "világháborús emlék" mint cím nem igazán stimmel...

Topy
Előzmény: Rianna (4)
tt65 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 5
Egy régi kép Rémről
Rianna Creative Commons License 2004.02.27 0 0 4
Rianna Creative Commons License 2004.02.24 0 0 3
Persze.. az is része a tájnak, városnak, anno-nak...:)
Előzmény: pggp (2)
pggp Creative Commons License 2004.02.24 0 0 2
Emberök is jöhetnek?
Rianna Creative Commons License 2004.02.24 0 0 1
Dunántúli képek a múlt század közepéről:


A többi kép ITT!

Rianna Creative Commons License 2004.02.07 0 0 topiknyitó
Rögtön kezdeném dr. Sevcsik Jenő válogatásával:

Tájak, városok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!