Ekkora anyagnál az lenne a csoda, ha nem lenne benne tévesztés! :))))
Mindig örömmel nézem a felrakott képeket, különösen azokat a helyszíneket amiket ismerek: érdekes figyelni a változást.
Nem kötözködni akarok, csak van egy kis pontatlanság a legutóbbi anyagban. És pont azt a képet linkelted ide, aminek a címével gond van. :)))
A képen egy MIG-15-ös gép látható ( egy hasonló állásból fotózott gép: http://www.wpafb.af.mil/museum/air_power/ap42.htm ), ez a típus a II. vh után lett kifejlesztve, 1949-től állt hadrendbe. Így a "világháborús emlék" mint cím nem igazán stimmel...